Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Boks - typy z analizami

2 sierpnia 2019 20:42
2 761
xavi90
xavi90
Moderator
Mar 2008 384 1 489 15
Nie ma się co szczególnie rozpisywać ale Adaś Kownacki troche przesadził- 120.5 kg... Najlepiej wyglądał że Szpilką gdzie miał poniżej 110, w swojej najtrudniejszej walce z Charlesem Martinem miał troche mniej i w końcowych rundach wyglądało to słabo to tutaj gdzie raczej zakladana jest od początku pełna intensywność bo to takie style- nie widzę opcji żeby to potrwało więcej niż te 4-5 rund a nie zdziwi mnie jak walka zakończy się w 1 rundzie, Arreola jest rozbity i dziurawy i nie wiem czy to nie lekceważenie ale kompletnie nie rozumiem tego wzrostu na wadze Adama.

Adam Kownacki w rundach 1-4 @3,25STS
Adam Kownacki w 1 rundzie @14,00 STS
3 sierpnia 2019 12:46
2 762
anzelmo
anzelmo
Gru 2011 2 576 1 704 22
Wiadomo waga sylwetka nie walczy ale.... serducho mocno za naszym  ta waga to 1 drugie ze koszmar po byle jakich ciosach nie padał jasne jest rozbity i raczej dorabia do końca kariery ale to jest wojownik. Jak ta walka potrwa dłużej to Adaś moze cos wyłapać jak spadnie cardio to....moim zdaniem jest valu po stronę Chrisa i grzechem za drobne tego nie pograć to jest biznes i każdy chce cos dla siebie uszczknąć z tego tortu. Ja w Ko Kownackiego nie wierze nie ma takiej siły ciosu zeby wywrócić Crisa no chyba ze ten jest kompletnie bez przygotowania ale na wadze wyglądał ok myślę ze na plus dla Kownackiego to moze przerwać sędzia po serii ciosów jak Areola przestanie odpowiadać...presja jest duza jest u siebie zona w ciazu obaj ida do przodu na wymianę i tu moze lackypancz wejsc. Adas przyjmuje duzo tutaj nie będzie chodzenia na nogach punktowania uciekania będzie bum i....ja sie tej walki bardzo obawiam im jest ona bliżej  Arreola po 11 a przez KO to juz jest ...moc 
3 sierpnia 2019 14:36
2 763
mocce
mocce
Sty 2013 222 192 12
orientuje się ktoś może czy w jakimś buku zagram na nokdauny? Typu oboje będa liczeni czy na liczbe nokdaunów?
3 sierpnia 2019 16:12
2 764
xavi90
xavi90
Moderator
Mar 2008 384 1 489 15
Dzisiaj oczywiście na tapecie mamy walkę Adama Kownackiego ale fajnie wygląda tez gala w Belfaście (Irlandia Północna). Dwie walki przykuły moją uwagę- w walce o tytuł mistrza wagi półśredniej Wspólnoty Brytyjskiej Paddy Gallagher podejmie Chrisa Jenkinsa. I tutaj troche jestem zaskoczony kursami, to bardzo podobni bokserzy już z paroma porażkami na koncie i w podobnym wieku (Gallagher 30, Jenkins rok starszy). Na papierze Jenkins mierzył się z troche solidniejszymi rywalami ale co istotne większość walk była w kategorii niżej. Gallagher natomiast sporo walk stoczył w kategorii wyżej, mozna więc zakładac że mimo iż Jenkins jest wyższy o 5 cm to jednak siła fizyczna Paddego będzie większa. Warto tez podkreślić że Gallagher to był bardzo solidny amator- w 2010 roku na Igrzyskach Wspólnoty Brytyjskiej zdobył złoty medal pokonując w finale Calluma Smitha, obecnie wybitnego boksera. Tak więc jak dla mnie walka wygląda na wyrównaną w której raczej możemy spodziewac się pełnego dystansu a tutaj dochodzi jeszcze jeden aspekt: Paddy Gallagher to miejscowy chłopak z Belfastu, nie trzeba więc dopowiadać że będzie miał pełne wsparcie fanów a jak wiadomo 'ściany sprzyjają gospodarzom' to wyrównane rundy mysle będą szły w jego kierunku.
W drugej walce natomiast kompletnie nie rozumiem kursów, Luis Arias przyjeżdża do UK stoczyć swoją pierwsza zawodową walke poza Ameryką (chociaz nie ma to większego znaczenia- jako amator walczył wielokrotnie w Europie). W rekordzie ma 18 wygranych, 1 porażkę i 1 remis. Jedyna porażka to z rąk Daniela Jacobsa gdzie poległ na punkty, a remis w ostatniej walce z groźnym Rosado. Tak wiec doświadczenie w walkach z naprawde dobrymi zawodnikami ma naprawde solidne, udowodnił że należy do ścisłego zaplecza wagi średniej. Tutaj jego rywalem bedzie typowy brytyjczyk z nabitym rekordem który jeszcze póltora roku temu remisował z Adamem Jonesem który ma obecnie rekord 8-35. Obejrzałem walkę która przegrał 3 lata temu w drugiej rundzie gdy rywalem był Tom Doran (jak ktoś ma chwile to polecam- tutaj). Keeler podczas tej walki obnażył swoje wszystkie słabości- pokazał że nie ma ciosu, defensywy ani szczęki. Może gdyby to był młody bokser to bym uwierzył że to był wypadek przy pracy i nie popełni wiecej takich błędów ale on ma obecnie ponad 32 lata. Arias jest 3 lata młodszy wiec wchodzi w najlepszy czas dla boksera i z pewnościa nie powiedział ostatniego słowa. Moim zdaniem różnica klas jest tutaj wyraźna, oczywiście istnieje obawa że będzie wałek ale po takim kursie żal nie zagrać.

Paddy Gallagher przez decyzje @4,501xbet
Luis Arias  @1,801xbet
3 sierpnia 2019 19:40
2 765
arass1
arass1
Gru 2012 374 782 9
cytat z dnia 3 sierpnia 2019 14:36 przez mocce
orientuje się ktoś może czy w jakimś buku zagram na nokdauny? Typu oboje będa liczeni czy na liczbe nokdaunów?

Zakład, że obaj będą liczeni znajdziemy w sts po kursie 8.00.

3 sierpnia 2019 20:16
2 766
5xharoldx5
5xharoldx5
Typer Miesiąca
Lut 2012 2 768 5 168 23
Kownacki - Arreola typy: walka potrwa pełen dystans @5,70 Forbet oraz Kownacki wygra na punkty @6,50 Forbet

Adam nie jest w najlepszej formie, drabinka jego mięśni brzucha nie jest do końca widoczna😉 Słuchając wywiadów miałem wrażenie, że on myślami jest już przy następnych walkach, a z Arreolą samo się wygra. Patrząc na jego obecną formę, to raczej nie dał z siebie wszystkiego w okresie przygotowawczym. To może być problemem w późniejszych rundach, chodzi o kondycję. Jeśli Arreola przetrwa pierwsze rundy, to widzę dużą możliwość, że dotrwa aż do samego końca. Chris Arreola zawsze był bardzo waleczny. Nierzadko pada na deski, ale potrafi się podnieść. To jest taki prawdziwy twardziel, który nie boi się przyjmować mocnych ciosów. Do tego jak na siebie to naprawdę przyzwoicie wygląda. Widać, że się przygotował. Kluczem będą pierwsze rundy. Jeśli je przetrwa, to później ataki Adama Kownackiego nie będą już tak intensywne, bo przy takiej sylwetce to nie ma cudów, żeby przez cały pojedynek walczyć intensywnie. Widzę tu zwycięstwo Adama Kownackiego na punkty.
3 sierpnia 2019 20:38
2 767
majster93
majster93
Znawca
Lip 2017 242 950 8
Kownacki rzeczywiście nie wygląda dobrze, sporo przytył. Jednak Adam zawsze się bronił i zamykał usta krytykom. Kownacki nie jest tak tłusty jak Ruiz, jest to tłuszcz zgromadzony w okolicach bioder, do tego zawsze miał dobrą wydolność, jednak istnieje pewna granica do której dobije i będą problemy. Szukając sensacji też myślałem o typie na punkty, jednak myślę że są małe szanse na takie zakończenie. Arreola nie będzie boksował prostym i biegał po ringu tylko pójdzie na wyniszczającą wymianę. Tak jak pisałem wcześniej, 8.00 na to że obaj będą liczeni wygląda dobrze i nie jest niemożliwe, ale w tej walce nic mnie nie zaskoczy. 

Hazard nie daje szczęścia, a tylko je pożycza.

4 sierpnia 2019 00:37
2 768
roman199
roman199
Maj 2019 12 4
Moim zdaniem różnica klas jest tutaj wyraźna, oczywiście istnieje obawa że będzie wałek ale po takim kursie żal nie zagrać.

Obity wyrażnie, nawet 97-89 typowali gdzie go do szkoły zabrał 
Żadnej różnicy klas nie było 

4 sierpnia 2019 00:42 przez roman199
4 sierpnia 2019 00:46
2 769
xavi90
xavi90
Moderator
Mar 2008 384 1 489 15
cytat z dnia 4 sierpnia 2019 00:37 przez roman199

Obity wyrażnie 
Żadnej różnicy klas nie było 

Ta cała gala to jedna wielka kpina, Arias przyjechał odstawić cyrk. Nie wiem co to było ale niemożliwe żeby gość który walczył całkiem solidnie z Jacobsem przyjechał i położył się dwa razy od byle jakich ciosów, sam wszystko chybiał i odstawiał w ringu numery żeby mu odjeli punkt. A jeszcze większy cyrk w walce Gallaghera- prezentował się naprawde dobrze, miał rywala na deskach w 5 rundzie i z kazda kolejna wyglądał coraz lepiej a Jenkinsowi wdawał się we znaki rozcięty łuk brwiowy. Co ciekawe, nie był jakoś przesadnie rozcięty a w 10 rundzie lekarz momentalnie stwierdził że nie może walczyć, najpierw przyznano wygraną Gallagherowi a po chwili podliczono punkty i ... dano ją Jenkinsowi. Nie jest to tylko moja opinia, polecam poczytac na twitterze- skandal i odechciewa się obstawiać sporty walki.
Oby tylko Adam Kownacki nie zawiódł i szybko znokautował rywala.

4 sierpnia 2019 00:49
2 770
roman199
roman199
Maj 2019 12 4
W UK boksu się nie obstawia 
taka rada na przyszłość 
4 sierpnia 2019 00:50
2 771
xavi90
xavi90
Moderator
Mar 2008 384 1 489 15
cytat z dnia 4 sierpnia 2019 00:49 przez roman199
W UK boksu się nie obstawia 
taka rada na przyszłość 

Masz rację, tam co rusz się dzieje jak chociazby ostatnia afera z Whytem którego nie powinno się dopuścic do walki. Mój błąd, juz po samych ruchach kursów powinienem się zastanowić że coś tu jest nie tak.

4 sierpnia 2019 05:19
2 772
roman199
roman199
Maj 2019 12 4
Brawo za typ Kownackiego na pkt 
Niestety słabo to wyglądało 
Z czołowymi bez szans raczej

Kownacki - Arreola typy: walka potrwa pełen dystans @5,70 Forbet oraz Kownacki wygra na punkty @6,50 Forbet

4 sierpnia 2019 10:41
2 773
tysiaksol1990
tysiaksol1990
Maj 2019 10 110 4

To dopiero byl cyrk hehe

4 sierpnia 2019 12:42
2 774
xavi90
xavi90
Moderator
Mar 2008 384 1 489 15
Na gali oprócz wygranej Adama Kownackiego przegrali WSZYSCY faworyci. Nieprawdopodobne. Co do Adama to niestety wyjaśniło się wiele- nie chce być pesymistą czy coś ale według mnie to nie powinien się absolutnie pchać do walki z kimś konkretnym. Arreola pokazał nawet nie tyle co umiejętności i wytrzymałość ale doświadczenie i że można walkę rozegrać strategicznie. Proksa punktował 115:14 i ja też się zgadzam że walka była bliska a sędziowie troche przesadzili. Mówi się że następnym rywalem może byc Pulev, jakieś szanse tam może i by Adam miał ale słabo to wszystko widze. 
4 sierpnia 2019 17:11
2 775
majster93
majster93
Znawca
Lip 2017 242 950 8
Uważam że punktacja jest sprawiedliwa. Wyrównane rundy, a było ich kilka szły na korzyść Kownackiego, do tego Adam wyprowadzał więcej mocniejszych ciosów. O ile pamiętam, Kownacki ani razu nie cofał się po ciosach Arreoli i nie widać było aby robiły na nim jakiekolwiek wrażenie, natomiast Arreola odczuwał uderzenia, musiał się cofnąć i szczelnie trzymać gardę. Mimo wszystko nie jestem do końca zadowolony z tej walki, sądziłem że Adam skończy Arreolę przed czasem. W tej walce przyjął kilka mocnych ciosów, które zdrowia mu nie dodadzą, do tego był wolny i przewidywalny. Są jednak plusy. Wyrównane rundy poszły na korzyść Adama, a walczył z zawodnikiem z USA - amerykańską wersją Chisory, czyli zawodnika cenionego i lubianego. Jest to dobry prognostyk przed starciami z innymi zawodnikami. Kolejnym plusem jest mimo wszystko 12 rund. Adam wytrzymał, pomimo tego że kilka środkowych rund musiał odpuścić. Mam nadzieję że nie dojdzie do walki z Wilderem i niech lepiej idzie w stronę Puleva oraz Ruiza/Joshuy.

14 sierpnia 2019 00:07
2 776
xavi90
xavi90
Moderator
Mar 2008 384 1 489 15
Jutro w południe czasu polskiego ciekawa gala w Sydney, w Australii. W wadze półśredniej zobaczymy kazacha który nazywa się Nursultan Zhangabayev i ma za sobą kapitalną karierę amatorską i mówi się o nim że ma niesamowity potencjał. Obecnie ma rekord 7-0 z czego 5 walk wygrał przed czasem- jak na 26 lat wygląda to obiecująco i w rankingach niektórych federacji jest już notowany bardzo wysoko. Tutaj dostaje za rywala 30 letniego Australijczyka Steva Gago którego największym atutem wydaje się być to że walczy u siebie w kraju. Ale oprócz tego cała reszta jest po stronie kazacha- nawet promotor Gago mówi w wywiadach że doskonale wiedzą że są zdecydowanie underdogami. Oczywiście ściany sprzyjają gospodarzom ale moim zdaniem STS pomylił się tutaj z kursami. U zagranicznych bukmacherów dostaniemy zdecydowanie niżej (1,15 - 1,20) na wygrana kazacha przy czym wydaje mi się że jednak Gago coś umie i przetrwa dystans 10 rund ale że to bokser jednowymiarowy to będzie walczył raczej statycznie i ciężko bedzie nie punktowac w strone Zhangabayeva który jednak walczy bardzo ofensywni. Przypomnę że to kategoria półciężka więc zawodnicy ważą po 66 kilogramów stąd tez te ciosy tyle nie ważą. Fakt że Zhangabayev ma dobry odsetek wygranych przed czasem i ostatnio odprawił przed czasem wenezuelczyka który miał rekord 28-1 ale tak naprawdę to on sam sie poddał- nie wyszedł do 2 rundy a w 1 fakt otrzymal sporo ciosów ale nie padł na deski. Niemniej jednak uważam że Gago nie padnie ale tez nie będzie miał nic do powiedzenia.

Nursultan Zhangabayev na punkty @4,00STS

14 sierpnia 2019 12:34 przez xavi90
wczoraj 23:59
2 777
majster93
majster93
Znawca
Lip 2017 242 950 8

Dwie ciekawe walki w Czelabińsku. W walce wieczoru Kowaliow zmierzy się z Yarde i myślę, że Yarde ma duże szanse na zwycięstwo. Mimo tego, że Yarde nie ma dużych nazwisk w swoim rekordzie i być może jest jeszcze za wcześnie na taką walkę, to prezentuje dość niewygodny styl z którym Kowaliow może mieć duże problemy. W ostatniej walce Kowaliow ładnie wypunktował Alvareza, pokazał też dobry techniczny boks, nie napalał się, wiedział kiedy zwolnić, jednak ja nadal uważam iż szczęka Rosjanina jest bardzo podejrzana, do tego źle znosi ciosy na dół. Alvarez nie podjął ryzyka i przeszedł obok walki. Liczę na to, że Yarde w odpowiednich momentach będzie podkręcał tempo, wyprowadza mocne ciosy z obu rąk którymi (w szczególności na korpus) zamęczy Kowaliowa. Tak jak pisałem przed walką z Alvarezem - uważam że Kowaliow jest już mocno wyeksploatowany, a druga walka z Wardem i pierwsza z Alvarezem zabrały mu bardzo dużo zdrowia. 

Anthony Yarde 2.35 (STS)

Drugąciekawą walką na tej gali jest starcie Alekseia Papina z Ilungą Makabu. Papin i Makabu walczyli po raz ostatni dwa miesiące temu. Papin znokautował Jura w 3. rundzie, natomiast Makabu zdemolował Kudriashova w 5. rundzie. Moim faworytem jest Makabu. Papin prezentuje boks siłowy i jest moim zdaniem dość ograniczony. Makabu w walce z Kudriashovem zaprezentował się bardzo dobrze. Myślę, że Kudriashov bije dużo mocniej niż Papin, a Makabu przyjął kilka mocnych ciosów, które nie zrobiły na nim żadnego wrażenia. Z pewnością Papin jest szybszy od Kudriashova, ale nie wiadomo jak z jego szczęką. Bardzo ciekawie wyglądają kursy na punkty (15.00 Papin, 12.00 Makabu). Wszystko też zależy od tego w jakiej dyspozycji będzie Makabu. Wiadomo, że w Rosji dobrze płacą, jednak dla mnie ta walka jest pozbawiona sensu. Porozbijał Kudriashova, zdobywając przy tym pas WBC Silver i zamiast poczekać na walkę mistrzowską (po debiucie Usyka w ciężkiej, nastąpi wakat), jedzie na walkę z tamtejszym prospektem. Jest to dla mnie nieco podejrzane, ale mimo wszystko zagram na Makabu. 

Ilunga Makabu 1.85 (STS)
Ilunga Makabu na punkty 12.00 (STS) - za mniejszą stawkę

dzisiaj 00:03 przez majster93

2 777 18 952
Moderatorzy
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.