Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Droga do zawodowego typera.

15 lipca 2019 16:06
1
go4
go4
Sty 2014
3 90 7
Cześć! 

Odkąd pamiętam zawsze interesowały mnie sposoby łatwego zarobku, po zapoznaniu się z ofertą na rynku, szybko przekonałem się, że w dłuższej perspektywie czasowej to szybka droga do bankructwa, ale w zakładach sportowych widziałem pewien potencjał mimo wielu niepowodzeń. Długo zastanawiało mnie to w jaki sposób zawodowi gracze są w stanie zarabiać na zakładach sportowych, gdzie większość graczy regularnie przegrywa. Zacząłem śledzić najlepszych typerów jakich znalazłem w sieci i analizować ich mecze. Zdałem sobie sprawę że musi być jakiś czynnik, który przekonywał danego typera do obstawiania właśnie danego zakładu. Dziś już wiem że jedną z możliwości na regularne zarabianie na zakładach jest wychwycenie błędów tzw. value i wykorzystaniu wrażliwych danych. Kolejnym krokiem jest umiejętna analiza, gdyż statystyki pomeczowe pokazują tylko jedną stronę medalu i często zakłamują rzeczywistość. Najtrudniejsze w tym wszystkim jest pozyskanie wszystkich niezbędnych danych, i bardzo często są one niekompletne lub po prostu niedostępne. Ogólnie rzecz ujmując zarabianie na zakładach jest możliwe ale potrzebna jest do tego wiedza podparta logiką na poziomie analityka sportowego. 
18 lipca 2019 00:17 przez go4
20 lipca 2019 20:04
2
typer234
typer234
Kwi 2019
6 21 4
Czy znasz kogoś kto regularnie zarabia?
23 lipca 2019 14:23
3
go4
go4
Sty 2014
3 90 7
cytat z dnia 20 lipca 2019 20:04 przez typer234
Czy znasz kogoś kto regularnie zarabia?

Tak znam, są to osoby które raczej unikają publicznych for i często zamykają się w zaufanych grupach. Najlepsi często sprzedają swoje typy w serwisach monitorujących lub prowadzą własne strony z płatnymi typami. Wyróżnia ich to że w świecie sportu są jak rekiny w swoim środowisku, potrafią wychwycić błędy, wykorzystać okazję, posiadają niezbędną wiedzę która daje im przewagę nad bukmacherem. Ich plan gry dopracowali do perfekcji dzięki czemu są w stanie oszacować prawdopodobieństwo z 80%-tową skutecznością, wykorzystują wszelkiego rodzaju systemy i narzędzia, potrafią zarządzać budżetem i umiejętnie trzymają emocje na wodzy. 

4 sierpnia 2019 20:04 przez go4
23 lipca 2019 23:14
4
ill3g4l
ill3g4l
Lip 2019
7 26 4
Z tym zarabianiem też wiąże się ryzyko, raz zdarzają się lepsze a raz gorsze dni. 
Znam osobę która "jako tako" sie z tego utrzymuje, ale nie są to normalne typy jakie gra większość. 

To po prostu szukanie na live meczy na łamanie, czyli np. Zespół A wygrywa po 1 połowie (przeważnie 1-0) i w przerwie puszczasz na Zespół B, gdzie kurs już jest przeważnie w okolicach 5-6.

Oczywiście głównie jakieś ligi Azjatyckie, Afrykańskie, albo niższe Europejskie gdzie takie cuda zdarzają się częściej.  
2 sierpnia 2019 14:12
5
gasterosteus
gasterosteus
Sie 2017
65 118 4
znam osoby ktore kupuja typy gieldowe i zadna z nich nie jest na plusie, niektorzy szukali kolejnych mentorow i kolejnych, wierzyli w jakies zamkniete grupy ,,specjalistow'' i efekt byl zawsze ten sam

nie znam nikogo kto kupowalby typy bukmacherskie ale z czystej ciekawosci poczytalem to i owo bo internautow oferujacych magiczne typy jest jak sie okazuje calkiem sporo, i powtorka z rozrywki, 100% ,,specjalistow'' ktorzy publicznie pokazywali jakies swoje typy aby zweryfikowac swoj skill notowalo w dluzszej perspektywie wyniki slabe lub bardzo slabe, mozna oczywiscie wierzyc ze wsrod takich ktorzy pisza ,,zaplac to dopiero wtedy dostaniesz typy'' sa fachowcy przy ktorych rzeczywiscie mozna cos zarobic ale ja bylbym mocno sceptyczny

nawet jesli to wypali to trzeba przyjac do wiadomosci ze bukmacher bedzie robil wszystko aby eliminowac z puli grajacych tych ktorzy zarabiaja, z jego perspektywy calkiem slusznie bo na cholere mu tacy gracze, najprosciej byloby ich pobanowac ale limitowanie stawek tez sie dobrze sprawdza, jak to dziala? bardzo prosto

przyjmijmy ze kupujesz typ bukmacherski, sprzedawca nie wie jaka stawke postawisz i ile teoretycznie zarobisz wiec zakladam ze cena za taki typ jest stala, zalezna od kursu, ile? czort wie, dla zabawy powiedzmy ze zaplaciles 100 zeta za magiczny typ z kursem 2.0, jarasz sie i stawiasz np. 2.000 zeta, wygrywasz !! albo masz fuksa i zaufales specjaliscie albo obaj mieliscie fuksa ale ale..bukmacher przestaje cie lubic, dostajesz limit na stawki, nie postawisz juz wiecej niz np. 500 zeta, kupujesz kolejny typ 2.0 i znow wygrywasz !!, tyle ze tym razem juz tylko 500 zeta, za chwile czeka cie redukcja stawek do np. 100-200 zeta i w tym momencie kupowanie typow po 100 zlotych przestaje miec sens, zarobiles 2300 zlotych na tej wspolpracy (no chyba ze grasz w Polsce to mniej)

jakie sa szanse ze tak da sie wygrywac? bardzo znikome, nawet jesli znajdziesz sie w ulamku %-ta szczesliwcow to chcac kontynuowac kupowanie typow bedziesz zmuszony do zmiany bukmachera a ustawy hazardowe i licencje zmiejszaja pole manewru, i nikt cie nie bedzie niańczyl gratis, kupuj teraz know-how jak obchodzic rozne blokady, jak sie pomylisz to czeka cie kasacja konta i przepadek srodkow na nim zgromadzonych, testowalem to, kosztem jednej zlotowki depozytu dostalem blokade konta na jakims lokalnym szajsie, bez przebacz

konkluzja jest taka ze ja zdecydowanie odradzalbym jakiekolwiek kupowanie typow bukmacherskich od internetowych ,,specjalistow''
2 sierpnia 2019 22:33
6
vecchio-cucs6b
vecchio-cucs6b
Sie 2019
2 4

Value to najważniejszy czynnik.

Tylko jak go oszacować ? Tu jest pies pogrzebany.I tu kłania się statystyka

2 sierpnia 2019 22:53
7
ryanwolf
ryanwolf
Wrz 2013
766 524 16
cytat z dnia 2 sierpnia 2019 22:33 przez vecchio-cucs6b

Value to najważniejszy czynnik.

Tylko jak go oszacować ? Tu jest pies pogrzebany.I tu kłania się statystyka

Filozofii żadnej nie ma. Wbrew pozorom, nie jest to skomplikowane. Masz kurs Pinnacle na moment zagrania, dolicz marżę, otrzymasz kurs powyżej którego wszystko stanowi value,

“Pain is temporary. It may last for a minute, or an hour, or a day, or even a year; but eventually it will subside, and something else will take it's place. If I quit however, it will last forever.

3 sierpnia 2019 07:14
8
vecchio-cucs6b
vecchio-cucs6b
Sie 2019
2 4
Ja robię to trochę inaczej. Biorę sredni kurs z odds... i porównuje do moich quasi badan statystycznych dla poszczegolnych lig. Dla przykladu dla kursu powyzej 3.05 na HW w I lidze polskiej prawdopodobieństwo wygranej AW jest ok.52 % co daje value ok. 3 %. Dane kilkuletnie. U mnie dziala. 
11 sierpnia 2019 00:01
9
przestrzalninja
przestrzalninja
Sty 2019
186 26 2
Mam pytanie :) co jest łatwiejsze wystawianie kursów czy ocenianie wystawionych. Skoro sami chcecie wystawiać kursy i value oceniać to sprawa jest prosta kursy bukmachera nie są wam do niczego potrzebne oprócz porównania ze swoimi. Więc powinniście zrobić sobie eksperyment który odpowie wam na pytanie czy jesteście lepsi od drugiego człowieka który wystawia kursy i. Weźcie sobie ligę i mecze na której się znacie i wystawcie do nich kursy  porównajcie je z kursami bukmachera i oceńcie czy tam gdzie wasze kursy są wyższe jest value obstawiając, bo chyba o tym mówicie? Czy się mylę?
9 1 798
Moderatorzy
madangelo
madangelo
Sie 2008
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.