>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME MMA 3

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
HAHAHAHAHAHAHA I tak się robi interes. Wchodzę o flaszkę że około 80 procent kuponów poszło się właśnie przejść do kosza.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jaki było kurs u LVBet (oficjalnego sponsora FAME MMA) na Polaka? Przecież on dostał srogie manto, w każdej rundzie dostawał oklep, a sam może dwa razy trafił Kasjo tym lewym. Przecież to jest ustawka kilkunastu lat :cwl:
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Juz wiadomo na czym zarobili. Na don kasjo. Rozumiem ustawki. Ale to juz byla przesada. Ani jednej rundy nie wygrał Polak
Edit: zauważcie ze w jednej rundzie jak. Kasjo zaczal robić przewage i bylo 30sek do konca to sedzia przerwal runde
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
#ustawka
Sam osobiście trenuję Kick Boxing, jeżdżę po zawodach i widzę podobne walki. To co Kasjusz zrobił z Polakiem to... bawienie się zwłokami. Polak myślami był na Marsie, został obity konkretnie i ledwo co stał. Co prawda sprowadził dwa razy Kasjusza, ale to NIE JEST równe temu co przyjął na szczęke. Po samej walce Kasjusz wyglądał jak po drugiej rundzie sparingu na worku. Osobiście uważam, że czuć tu jakiś wałek bo Polak stał ledwo co na nogach, bez gardy to wystarczyło przybić gwoździa do trumny, tą sytuację można porównać do seksu, baba już naga, nogi rozłożone, a Ty patrzysz się co zrobić i skakać wokół niej.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
A ja myślę że on nawet wiedział że to przegra przez decyzje. Od samego początku mówił że go interesuje tylko walka z Ambro. Kurs był 1,30 przed walką czyli biorąc pod uwage dysproporcje i że Kasjusz jako bokser z solidnym zapleczem amatorskim (wygrywał z Gromadzkim, Kulińskim itp) wciąz był atrakcyjny. Oczywiste że 80% kuponów zepsute, nie bez powodu lvbet dał jeszcze dodatkowo promo 50% do wygranej.
Daliśmy się zrobić wszyscy a myślę że to jeszcze nie koniec. Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale większość rund kończy się 10-20 sekund za wcześnie.
To co pisałem wcześniej- sami daliśmy sie zmanipulować. Mam nadzieje że na Famemma 4 nikt tematu nie założy.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Powaga tej firmy skończyła się kiedy jeszcze zajmowali się produkcją energetyka i ustawili konkurs na bilety Polaków na euro 2016 we Francji. Kto nie słyszał niech nadrobi. Wałek tej samej wagi co dzisiejszy. I daje jaja pod gilotyne za to , ze Gola bedzie ciśnięty na streamach za ten numer i beda sie niezle tłumaczyć.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Walimy maile do LVBET to może anulują ten zakład. Postawiłem kupon za drobne żeby się poemocjonować bo większość mi tam zwisa, ale takie jawne dymanie ludzi to skandal. Będzie ta sprawa mieć kontynuację na pewno.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Nikt z nas nie wygra tej nierównej walki. LVBET jest bukmacherem na wyłączność i robi z tą galą co chce ale kurła żeby w tak bezczelny sposób? Czuję się mega oszukany, chyba najbardziej w mojej kilkunastoletniej przygodzie z bukmacherką. Nie chcę wnikać czy Kacjusz też w tym maczał swoje paluchy bo początkowo obwiniałem go że celowo chce wygrać walkę na punkty, dlatego nie kończył martwego Polaka...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Warto zauważyć ze jak kasjo mial spora przewage w jednej z rund i prawie ubil polaka to sedzia przerwal runde 30sek przed jej koncem:cwl:
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
Walimy maile do LVBET to może anulują ten zakład. Postawiłem kupon za drobne żeby się poemocjonować bo większość mi tam zwisa, ale takie jawne dymanie ludzi to skandal. Będzie ta sprawa mieć kontynuację na pewno.
Szkoda bić sie z większym. jedyne co zrobiłem to zablokowałem konto. Szkoda tam zabawy.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Walimy maile do LVBET to może anulują ten zakład. Postawiłem kupon za drobne żeby się poemocjonować bo większość mi tam zwisa, ale takie jawne dymanie ludzi to skandal. Będzie ta sprawa mieć kontynuację na pewno.
Powodzenia
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Ja rozumiem, że wałki to część tego sportu i nie ważne czy jest to KSW, UFC czy nawet już takie FAME MMA (choć tutaj do sportu daleko), ale ludzie... żeby aż tak perfidnie ustawić walkę? Ludzie będą teraz tak samo pisać, że Kasjo tej walki nie kończył przed czasem itp mimo tego, że Polak był już nieprzytomny - swoją drogą sędzia już dawno powinien to przerwać jak Adrianek słaniał się na nogach pod siatką z opuszczonymi łapami - i tutaj jestem przekonany, że każda inna walka tutaj zostałaby przerwana. Polak nie dał ani grama powodu by te walkę wygrać. Zebrał srogie manto, Kasjo go obijał jak psa, więc nie wiem na podstawie czego sędziowie to punktowali, może to te jedyne dwa lewe Polaka zaważyły na jego wygranej? ???? Ta gala przejdzie do historii. Panom z LvBet można bić tylko brawa, że trafiła im się taka złota kura, dzięki której razem z włodarzami mogą zarabiać i odstawiać właśnie takie cyrki, bo w końcu to przecież tylko „freakfighty” ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Różal człowiek honoru, który zawsze walił prosto z mostu jak jest. Co on teraz pie...li nt. walki Kasjo. Dla mnie skończony jest
Może lvbet nie miał nic wspólnego z tym, tylko sędziowie odwalili numer. Buk ma bardzo dużo do stracenia wizerunkowo. Więc myślę, że mogą jeszcze wyjść w miarę z twarzą robiąc zwroty albo chociaż tym co przegrali.
Nie no spoko, jesteśmy po tej samej stronie ale dla mnie nie ma szans na takie rozwiązanie.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Może LVBET nie miał nic wspólnego z tym, tylko sędziowie odwalili numer. Buk ma bardzo dużo do stracenia wizerunkowo. Więc myślę, że mogą jeszcze wyjść w miarę z twarzą robiąc zwroty albo chociaż tym co przegrali.
A ja uważam, że nie będzie zwrotów nawet jeśli sędziowi maniane odstawili. Przytoczę prosty przykład, sędzia drukuje karnego, totalnie z kapelusza w 94minucie i mecz kończy się całkowicie innym wynikiem niż wszyscy się spodziewali. Czy słyszałeś, żeby jakikolwiek buk zrobił zwrot ? Nie wydaje mi się
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom