>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME MMA 3

Status
Zamknięty.
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Skąd info? Bo ciekawią mnie też długości w pozostałych walkach
Info od Wojtka Goli z jego streama. Ktoś zapytał w donejcie i powiedział, że 3x2 minuty.
Co do sensu wrzucenia po gali to miałem na myśli kupony, które zagrałem wcześniej. Nie ma teraz żadnego sensu pisania analizy np. na Isamu, gdzie kurs wyjściowy to 1.51 a teraz 1.19.
EDIT: Też jestem w szoku, że betsafe to dało ???? Widocznie mają tam jakiegoś polaka co wiedział o co chodzi i spisali kursy bo są identyczne jak na LVBet.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Nie polecam grania specjali na Fame MMA. Są dodane same opcje na TAK albo same na POWYŻEJ. Napisałem do nich z prośbą o dodanie opcji w drugą stronę, bez oszukiwania i oczywiście odbiłem się od ściany.
Takie dawanie opcji w jedną stronę służy do zaniżania kursu..
Przykładowo: CZY MARTA LINKIEWICZ WYJDZIE DO WALKI PRZY PIOSENCE RAE SREMMURD? oraz
CZY MARTA LINKIEWICZ WYJDZIE DO WALKI PRZY PIOSENCE LIL PUMPA?
Nie ma sensu tego grać, bo sama powiedziała w wywiadzie, że wychodzi do piosenki cyt. &quot;czarnoskórej piosenkarki&quot; więc granie na powyższe rzeczy po śmiesznym kursie nie ma sensu. Jakby dali zakład na NIE to by szybko podnieśli.. Więc nie polecam grania powyższych zakładów, bo to czysty zysk i złodziejstwo tego bukmachera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
soczy 606

soczy

Użytkownik
Nie brałem tego pod uwagę, sporo się muszę nauczyć. Szkoda tylko że na razie same bęcki. ????
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
* Pytałem Wojtka Gole na temat czasu trwania walk na Fame3 i nic się nie zmieniło 3x2 minuty.
* Dzisiaj o godzinie 18:00 na kanale : &quot; Lord Kruszwil &quot; , odbędzie się ważenie.
* Blisko miesiąc temu po otwarciu tego tematu napisałem swoje lekkie spostrzeżenia na temat kilku walk i ofert kursów w danym momencie natomiast dopiero jutro z rana będę obstawiał i wrzucał tutaj swoje typy na ta gale i również z tutaj napisze kilka zdań.
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Dobra zostały tylko 2 dni do gali można napisać parę słów o każdej z walk:
Kamil Hassan - Maksymilian Wiewiórka
Jak dla mnie typowy no bet jeśli chodzi o typowanie zwycięzcy, bo obaj panowie zdecydowanie górują nad rywalem jeśli chodzi o swoją płaszczyznę tj. jeśli walka będzie toczyła się w stójce i Hassiego nie zje stres to powinien to wziąć, jeśli jednak walka zejdzie do parteru to tam górą będzie Wiewiór choć tego też nie jestem pewien bo Hassan trenuje z Anzorem Azhiev&#39;em i ten na pewno bardzo dobrze go przygotuje do obrony przed Wiewiórem. Na youtubie można znaleźć walki obu panów Wiewióra w MMA a Hassana w karate. Jak dla mnie dużo lepiej iść w rundy, różnicy wagowej czy wzrostej nie ma praktycznie żadnej a obaj panowie bez dużej petardy w łapie i nie wydaje mi się żeby to się miało skończyć w 1 rundzie. Jeśli już miałbym na kogoś stawiać to raczej Hassan jednak kurs jest już na tyle zbity, że się to nie opłaca. Wiewiór już w 1 walce z Handke zaliczył też over rundowy co upewnia mnie przy typie. Over 1.5 rundy @1.80
Marcin &quot;Mnich Terminator&quot; Wójcik - Krzysztof &quot;Bodychrist&quot; Ciesielski
Tutaj nie ma nawet co zagrać bo kursy śmieciowe. Mnich powinien go rozwalić w max minutę jednak kurs na zwycięstwo 1.11 czy na under 1.5 rundy 1.16 kompletnie nie opłacalne, bo choć wszyscy wiedzą jak walczył Body z Bonusem to jest to waga super ciężka i jeden przypadkowy cios może zakończyć walkę w drugą stronę.
Krystian &quot;Krycha&quot; Wilczak - Bartek &quot;Ruby&quot; Brzeziński
Kurs na Krychę również strasznie zbity bodaj z 1.60/1.70 na 1.34 i jak dla mnie nie do gry chociaż powinien wygrać tą walkę. Tutaj podobnie jak w pierwszej walce polecam iść w rundy z tym, że tutaj w under. Krycha ostro trenuje już od paru miesięcy kiedy to przygotowywał się do drugiej gali ale wypadł z powodu kontuzji, Ruby jak każdy wie nie miał praktycznie czasu na przygotowanie, wydaje album, kręci klipy czy nagrywa kolejne kawałki. W walce na FEN z Arabem nie pokazał nic gdzie praktycznie całą walkę leżał na plecach. Krycha za to na pierwszej gali dał dobrą walkę z dużo wyższym i cięższym rywalem. Tutaj to on będzie miał przewagę około 10 cm i kilku kilogramów. Reasumując Krycha powinien wygrać jednak po takim kursie nie do gry. Walka potrwa pełen dystans: NIE @1.60
Adrian &quot;Polak&quot; Polański - Kasjusz &quot;Don Kasjo&quot; Życiński

O tym pojedynku już było wiele napisane i tu powinniśmy być świadkami bardzo szybkiego nokautu na Polaku, który nie ma żadnego podjazdu do Kasjusza w stójce wystarczy odpalić sobie walki Kasjo o Mistrzostwo Polski i Polaka z Magicalem i dodamy do tego fakt, że Polak wziął walkę 2 tygodnie temu to zobaczymy, że to starcie Dawida z Goliatem. Dodatkowo do tego dochodzi różnica około 15 cm wzrostu i 10-15 kilo wagi. Tu jak dla mnie wszystko do gry i jeden z najłatwiejszych do wytypowania pojedynków na gali mimo marnych kursów. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości polecam obejrzeć walkę z Magicalem:
Kasjo @1.28 i Walka potrwa pełen dystans: NIE @1.30
Filip &quot;Filipek&quot; Marcinek - Patryk &quot;Ryba&quot; Karaś

Nie za wiele wiemy o treningach obu panów bo praktycznie wcale nie pokazują swoich treningów w internecie. O Filipku wiadomo jedynie to, że jak sam mówi trenował rekreacyjnie boks od jakiegoś czasu i przygotowywał się do walki z braćmi Malczyńskimi. Ale chyba nikt nie wie czego można spodziewać się po Rybie, nikt nie wie z kim trenuje czy co potrafi. Jak dla mnie minimalnym faworytem Filipek jednak warunki fizyczne po stronie Ryby jak dla mnie typowe 50/50. Z sympatii do Filipka, na którego kurs jest już za niski do grania nie postawie nic w stronę Ryby. Walka powinna toczyć się w stójce więc jak dla mnie jedyną opcją na ten pojedynek jest over 1.5 rundy @1.90
Piotr &quot;Bonus BGC&quot; Witczak - Szymon &quot;TAXI Złotówa&quot; Wrzesień

Przy początkowych kursach tj. ponad 2.5 na Złotówę można było w to wchodzić śmiało jednak jak on sam powtarza on już jest wygranym i nie musi nawet wygrywać tej walki. Był na obozie przygotowawczym w Trondheim z Berserkerami gdzie trenował razem z Materlą czy Bedorfem a to już duży handicap w jego stronę, po filmikach na YT widać, że był tam niemiłosiernie obijany. Jednak kto wie czy udźwignie presję związaną z olbrzymią liczbą ludzi na trybunach. Bonus obeznany z tym doświadczeniem jednak on chyba wszystkie swoje walki przegrywał poza tą z Bodychristem. Pewnie od początku ruszy na Złotówę jednak tu będzie dużo trudniej niż na poprzedniej gali. Ostatnia walka pokryła over więc miejmy nadzieję że podobnie będzie teraz. No bet po tym kursie bo Bonusa nigdy w życiu nie zagram nie ważne jaki będzie kurs. Jak dla mnie to jedna z tych walk które mogą być ustawione tak żeby Lv Bet zarobił jak najwięcej, jedynie to co koledzy wyżej pisali over 1.5 rundy po bardzo dużym kursie @3.65
Marta &quot;Linkimaster&quot; Linkiewicz - Monika &quot;Esmeralda&quot; Godlewska

Kompletnie nie rozumiem tych kursów na ilość rund, jak dla mnie to kurs na under 1.5 powinien wynosić jakoś 1.2/1.3 max. Przecież one obie nie będą miały siły po 30 sekundach biegania po ringu, no chyba, że resztę walki przechodzą ale wydaje mi się, że się na siebie rzucą i po jednym byle jakim trafionym ciosie powinien być koniec walki, nie wykluczone też, że będziemy świadkami jakiejś dyskwalifikacji po ciągnięciu za włosy lub coś równie głupiego. Ten filmik z treningu obu pań to śmiech na sali, bo w 2 minutowej zapowiedzi nie mieliśmy nic poza rozciąganiem Godlewskiej i jeżdżeniem na rowerku Marty. Pytanie tylko jakie długości rund ustalili organizatorzy bo nie zdziwił bym się gdyby to nawet była 1 minuta, bo na więcej niż 2 nie liczę nawet. Under 1.5 rundy @1.73 lub walka potrwa pełen dystans: NIE @1.4
Dawid Malczyński - Amadeusz &quot;Ferrari&quot; Roślik

Tutaj nie mam najmniejszych wątpliwości na kogo grać. Oglądałem walki obu panów i była to kolosalna różnica. Dawid pokazał się z najlepszej strony z wszystkich zawodników na całej gali i przez cały pojedynek bardzo mądrze punktował Polaka. Walka Amadeusza z Bystrzakiem wyglądała jak dwóch małolatów pod klubem. Zero techniki Ferrariego a rywal wypompował się po minucie. Nie wiem jak wyglądają treningi Amadeusza wiem jednak, że Dawid trenuje z Szulim i na filmikach widać spory progres i to, że na prawdę się przykłada. Nie widzę szans dla Amadeusza ani w stójce gdzie ogromną przewagę zasięgu ma Dawid ani w parterze, bo do tego odpowiednio przygotuje go jego brat który trenował BJJ. Dawid Malczyński @1.45
Szymon &quot;Isamu&quot; Kasprzyk - Daniel &quot;DeeJayPallaside&quot; Pawlak

Isamu murowanym faworytem problem w tym, że kurs nie do gry. Isamu trenuje czy tam trenował zapasy bodaj 6 lat, teraz trenuje z Borysem w Czerwonym Smoku i na sparingach wyglądał bardzo dobrze. Pallaside jak sam mówił nie miał przed informacją o walce żadnej styczności ze sportami walki i trenuje ledwo 3 miesiące. Nie ma nawet co się rozpisywać bo nikt nie widział DeeJaya w akcji jednak w tak krótkim czasie nie da się za wiele nauczyć. Isamu poskłada rywala w parterze. Walka potrwa pełen dystans: NIE @1.44
Jeśli dobrze zauważyłem można walki połączyć z jednym z zakładów specjalnych a tam mamy może nie za duży kurs ale jak dla mnie nie ma szans żeby on nie wszedł
Liczba poddań na Fame MMA 3 poniżej 1.5 @1.33

Na dwóch pierwszych galach w sumie na 13 walk mieliśmy jedno poddanie. Na tej gali mamy jedynie dwie walki, które mają jakąś tam szansę na takie roztrzygnięcie tj. Isamu - Pallaside i Wiewiór - Hassan. W pozostałych walkach szansę na taki rezultat walki są bliskie 0 bo praktycznie żaden zawodnik nie trenuje jakichś skrętówek czy gilotyn jeśli ma 2/3 miesiące na przygotowania do walki.
Oprócz tego można próbować podobny bet
Liczba decyzji na Fame MMA 3 poniżej 2.5 @1.32

Na 13 walk jak podałem wyżej mieliśmy ledwo jedną decyzję w tym na ostatniej gali na 7 walk 6 skończyło się w 1 rundzie, jednak tutaj bardzo dużo zależy od tego na jakich długościach będą odbywać się rundy. Jak dla mnie są tylko 3 pojedynki które mają szansę na koniec na punkty czyli: Filipek - Ryba, Hassan - Wiewiór i Malczyński - Ferrari. Pozostałe walki powinny kończyć się szybko.
Gdzie znajdę te zakłady specjalne o liczbie poddań i decyzji ?
Ja tu sobie raczej idę w to, że walki nie potrwają pełnego dystansu. Na poprzedniej gali tylko Malczyński z Polakiem zawalczyli cały dystans tutaj jedyne co może potrwać te 3 rundy to Isamu, Wiewiór i może Malczyński i te raczej odpuszczę ale i tak z reszty wychodzi całkiem przyjemny kursik.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Gdzie znajdę te zakłady specjalne o liczbie poddań i decyzji ?
Ja tu sobie raczej idę w to, że walki nie potrwają pełnego dystansu. Na poprzedniej gali tylko Malczyński z Polakiem zawalczyli cały dystans tutaj jedyne co może potrwać te 3 rundy to Isamu, Wiewiór i może Malczyński i te raczej odpuszczę ale i tak z reszty wychodzi całkiem przyjemny kursik.
Lvbet
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
widzę cisza w temacie a jesteśmy już troche po ważeniu. Moje spostrzeżenia:
- Godlewska waży 59 kilogramów i ma z 160 cm wzrostu. Linkiewicz 76 i z 172 gdzieś. Olbrzymia dysproporcja.
- &#39;Don Kasjo&#39; 93 kilogramy a Polak 73 i Don Kasjo jest wyższy z 15 cm !
- Bonus 128 kg a Taxi Złotówa 112 kg- podtrzymuje to co pisałem wyżej, Taxi Złotówa wygląda na takiego który nigdy nikogo nie uderzył i tez nie wyglądał tak jakby ćwiczył-raczej po prostu miał intensywną diete. Wciąz 112 kg to bardzo dużo.
- Malutki kurs ale wydaje się banker- Mnich Terminator powinien w 30 sekund sprzatnąć Bodychrista albo i szybciej.
Reasumując:Mnich 1,17 + Linkiewicz 1,60 + Bonus 210 + Don Kasjo 1,28 = 5,05
Oczywiście za drobne ????
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Widze mase typow na malczynskiego. Mnie on jakos nie przekonuje i mysle ze bardziej atletyczny Amadeusz jest w stanie go pokonac
Ferrari 2.70
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Linkiewicz - Godlewska: Walka zakończy się w ciągu minuty @2.5
Czy to nie czasem za duży kurs? Przecież jeden cios, za nim z dwa następne i będzie przerwanie walki. Żeby to nie weszło to sędzia chyba musiałby upominać co chwile albo musiałyby chodzić po ringu dookoła bez żadnej próby ataku, a z takimi temperamentami to raczej niewykonalne. Nie powiem że gram to grubo, ale na pewno najmocniej z całej gali
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Obejrzałem trochę filmików z Linkiewicz i Godlewską, widziałem też ważenie. Moim zdaniem Godlewska nie ma szans i warto pograć Linkiewicz. Linkiewicz wygląda mi na taką typową patologię, jest bardzo agresywna. Podejrzewam, że w szkole pewnie wiele razy się biła i to nie tylko z dziewczynami. Zapewne potrafi też przyjąć jakieś ciosy.
Godlewska to raczej taka paniusia i nie wiem czy ona w ogóle się z kimś w życiu biła. Mam wrażenie, że w walce będzie miękka i jak dostanie cios, to szybko skapituluje.
Do tego ogromna przewaga Linkiewicz jeśli chodzi o warunki fizyczne. Godlewska wygląda naprawdę na drobną dziewczynkę i gdyby nie te wielkie cyce, to by z 50 kg ważyła... Masa, agresja, zapewne niemałe doświadczenie w bójkach to da wygraną Linkiewicz i może to być bardzo szybkie zwycięstwo.
Widzę też zwycięstwo Bonusa. To jest obecnie ikona tej organizacji. On od czasu do czasu musi wygrać, bo w końcu nikt nie będzie go chciał oglądać. Widzę tu podobną szopkę jak z tym Bodychristem czy jak mu tam. Bonus jako underdog to dla mnie wielkie nieporozumienie i moim zdaniem sporo osób w tym temacie straci pieniądze stawiając na jego rywala. Według mnie wynik tej walki już jest znany dla obu zawodników... Świadczy o tym chociażby zachowanie Bonusa, taki spokojny, koleżeński, w walce ze Ztrollowanym był całkiem inny.
Dubel Linkiewicz + Bonus wygląda super i szczerze wątpię, by któreś z nich mogło przegrać.
Popieram też typ ar0nka na Amadeusza. Powinien on na samym początku wjechać w swojego rywala, ma ogromną przewagę w sile fizycznej i wątpię, by ten go zdołał utrzymać na dystans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Godlewska to raczej taka paniusia i nie wiem czy ona w ogóle się z kimś w życiu biła. Mam wrażenie, że w walce będzie miękka i jak dostanie cios, to szybko skapituluje.
W programie ex na plaży bila sie z jedna uczestniczek i to dosc ostry. Paznokcie wtedy sobie polamala, ale walczyla jak kocica.
Sam mialem grac Linkiewicz po 1.70, ale obejrzalem kilka wywiadow, treningow i ide zdecydowanie w under 1.5 rundy po 1.72.
Nie zdziwi mnie wygrana Esmeraldy, może wygląda na paniusie, ale w kasze nie da sobie dmuchać
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Bonus BGC - Taxi Złotówa / Bonus BGC @ 2.20 Lvbet
Podoba mi się fakt że poszła taka masówka na Taxi Złotówkę i dzięki temu kurs na Bonusa poszybował w górę. Dużo ludzi zaślepiła zmiana Złotówy który zrzucił 40 kg oczywiście szacunek się należy ale w czym to mu ma pomoc w walce ? W 4 miesiące nie nadrobi ostatnich kilku lat życia więc tlenu będzie miał mniej nawet od otyłego Bonusa który nie schodzi i jest pogodzony, przyzwyczajony do swojej wagi. Sparing przeciwko kolesiowi z konkurencyjnej taxi wyglądał fatalnie i to raczej jest jego aktualny poziom. Do tego dochodzi brak doświadczenia w klatce przed liczna publicznością. Ponadto Złotówa nigdy w życiu się nie bił więc przy pierwszym zrywie i celnym ciosie Bonusa może zadziałać psychika i chłopak będzie klepać. Oczywiście można napisać że Bonus BGC do tej walki bardzo mało się przygotowywał kilka filmików i odwiedzin na siłowni czy sali i tak powinno wystarczyć na takiego przeciwnika jak Złotówa. Bonus w każdej walce ma swoje momenty i w tej również je będzie miał.

DeeJayPallaside - Isamu : over 1.5
Wiewiór - Hassan : over 1.5
Ako: 3.56
Lvbet

Walki odbywają się na dystansie 3 rund i każda z nich będzie trwać 2 minuty. Cała czwórka przygotowywała się sumiennie do swoich walk i gdyby przeglądnąć cała rozpiskę to w ich pojedynkach można się spodziewać największego poziomu &quot;sportowego&quot;. W pierwszym pojedynku Isamu jest wyraznym faworytem ze względu na swoja przeszłość w zapasach ponadto liczna armia z pod znaku Pompa Team wstawi się w sporej liczbie na trybunach i przed komputerami co może okazać się pewnego rodzaju problemem dla głowy Isamu gdyż doskonale sobie zdaje sprawę z tego że przegrywając sporo straci na swoim wizerunku tym bardziej że Pallaside przygotowuje się ledwie dwa miesiące (Ankosie). Dlatego wątpię aby ruszył na przeciwnika raczej rozegra to taktycznie czekając na jakikolwiek błąd Daniela. Wiewiór i Hassan to bez wątpienia zawodnicy obyci w bitce jeden Karateka drugi Parterowiec więc możemy się spodziewać ciekawego pojedynku. Jestem ciekawy jak będzie wyglądać głowa Hassana ponieważ na konferencjach stres go zjadał niemiłosiernie. Dlatego raczej widzę tutaj zwycięstwo Wiewióra ale pójdę bezpieczniej w rundy. Według mnie w tych pojedynkach jeśli ruszać coś to właśnie w tym stylu i dlatego idę w overki.
Malczyński - Ferrari : WALKA POTRWA PEŁEN DYSTANS? NIE
Filipek - Ryba : over 1.5 rundy
Ako: 3.15

lvbet
Amadeusz Ferrari niema wyjścia i musi rozegrać ta walkę w podobnym stylu aniżeli miało to miejsce na F2 ponieważ nie dojść że niema tlenu na walkę przez pełny dystans to przede wszystkim przy warunkach fizycznych jego rywala na punktu przegra. Dlatego Ferrari go ustrzeli w pierwszej rundzie albo Malczyński się będzie nad nim znęcał aż w końcu rywal padnie bo trzeba mieć w pamięci że akurat oni dwoje nie przepadają za soba z racji słów które wypowiedział drugi z braci Malczyńskich. Tutaj będzie wóz albo przewóz. Drugi pojedynek to walka Frestajlowców którzy są przyjaciółmi więc nie sądzę aby jednemu albo drugiemu stała się krzywda i raczej do siebie będą podchodzić na spokojnie bez większego ciśnienia i zobaczymy tutaj może i nawet pełny dystans.
Mnich - Bodychrist : Bodychrist @ 4.50 Lvbet
Każdy skreśla Bodychrista ze względu na 15 sekund przeciwko Bonusowi. Jednak trzeba pamiętać że to był jego przyjaciel i po prostu w perfidny sposób podłożył mu się... natomiast o Mnichu nie wiemy nic po za tym że występuje w serialach i śpiewa discopolo. Gdyż do walki się kompletnie nie przygotowuje podobnie zresztą jak jego rywal. Mnich jest wygadany i zgrywa pewnego siebie ale aby na pewno tak jest ? wątpię ... poziom obydwóch panów jest na podobnym poziomie i w cale się nie zdziwię jak jakimś fartownym sposobem Body go trafi i wygra te walkę. Oczywiście nie wejdę w ten pojedynek mocno ale te 30zł sobie na niego dam.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Wy serio oglądaliście trening A mimo to obstawiacie under 1.5 linkiewicz godlewska ? Przecież one obie kompletnie nie mają siły uderzeń. Tam będzie jakas szarpanina A nie walka
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Wy serio oglądaliście trening A mimo to obstawiacie under 1.5 linkiewicz godlewska ? Przecież one obie kompletnie nie mają siły uderzeń. Tam będzie jakas szarpanina A nie walka
Ale jak jedna wyłapie w tej szarpaninie na japę, to sie zacznie wycofywać i chronić odruchowo bo to nie są fajterki, druga pójdzie na nią „za ciosem” i sędzia to przerwie. Przecież one wytrzymałość i próg bólu maja pewnie tak nisko. Do tego jak juz było wspominane, dyskwalifikacja za szarpanie włosów czy coś w tym stylu. Ja daje tej walce Max 40 sekund ;p
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wy serio oglądaliście trening A mimo to obstawiacie under 1.5 linkiewicz godlewska ? Przecież one obie kompletnie nie mają siły uderzeń. Tam będzie jakas szarpanina A nie walka
A ty serio oglądając treningi sadzisz ze walka potrwa wiecej niz 1.5 rundy. Dla mnie under 1.5 rundy to pewniak Sedzia szybko przerwie walke. Proste jak drut kolczasty
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Ja tam lubię Bonusa, gość pozytywny a tutaj widzę dużo negatywnych opinii. Tylko nie spuszczajcie się po walce kiedy Piotrek dostanie po mordzie. Przed wygląda to tak, bonus już stał w tym octagonie, wyglądało to czasami jak wyglądało ale wie jak to jest, kiedy walczysz przed tak dużą publicznością. Złotówa wydaje się spoko gościem ale to trochę taka ciepła klucha, może dostać bułe na łeb i będzie po Nim. Walka pewnie nie wyjdzie poza pierwszą rundę, ale nie zapominajcie, że zrzucenie tyle wagi w tak krótkim czasie również odbija się na organizmie. I to bardzo.
Bonus BGC 2.2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom