>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME MMA 3

Status
Zamknięty.
jan_3_sobieski 2,1K

jan_3_sobieski

Użytkownik
Kamil Hassan vs Maksymilian &quot;Wiewiór&quot; Wiewiórka, LvBet @2.3, stawka 5/10 ✅
Kamil jest strasznie spięty i nie radzi sobie z kamerą/publiką. Na obu konferencjach odpowiada zdawkowo, jakiś niewyraźny, blady. Ciężko mu się skupić na pytaniach. Choć wydawać by się mogło, że ma szerokie aspiracje nie udzielił nawet wywiadu dla branżowego portalu mma.pl Nawet nie stara się walczyć z tym medialnym stresem, chociażby wspomnianymi wywiadami, a przypomnijmy, że nie jest nawet YouTuber-em. Najmniej medialny zawodnik gali! Same sztywne stream-y z kolegą Polakiem tu nie pomogą. Nie zapominajmy, że to walka na Atlas Arenie, trzeciej największej hali widowiskowej w kraju. Będzie go oglądać ponad dziesięć tysięcy ludzi. Nie dość, że pewnie już nie dosypia, to go zepnie i ta stójka, kopnięcia mu się na niewiele zdadzą. Aż strach pomyśleć co będzie jak utknie w parterze. Treningi z Arbi-m na stres nie pomogą. Jest jedno nagranie z karate &quot;Carpathia Cup 2017 Kamil Hassan Krosno&quot;. Sporo wyjazdów na klubowe karate. Nie można porównać atmosfery jaka panuje na tego typu zawodach z halą widowiskową, wiem z własnego doświadczenia. Dużo zwycięstw zawdzięcza drużynówka. Indywidualne znalazłem pojedyncze... możne coś pominąłem?
Wiewiór dokładne przeciwieństwo radzi sobie ze sceną jak ryba w wodzie. Podkręca publikę i co najważniejsze, stoczył już walkę na gali Fame MMA. Ba są nawet publiczne nagrania z amatorskich.
Więc bet dość popularny, bo bet na debiut. Bardzo ciężki debiut, dla zawodnika bez historii na galach powyżej 1000 osób (nawet po takich miękną, jak np. ostatnio Raszewska). Szczerze mu współczuje. Jeśli jednak poradzi sobie to chapeau bas!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Osobiście uważam że w tej gali może być sporo manipulacji, LVBet wykłada kupe hajsu i obstawianie jej w momencie gdy nie ma nigdzie indziej kursów (i nie będzie, chyba ze jakies 1xbet wystawi) jest troche bezcelowe ale widze migrację kursów są całkiem spore. Dla przykładu dziś możemy dostać az 2,40 na Bonusa BGC- tak jak ktoś pisał wyżej,Taxi Złotówa wygląda na ciepłą kluche, to że dużo schudł nie ma żadnego znaczenia jeżeli pewnie nigdy w życiu nikogo nie uderzył.
Powoli pojawiają się inne opcje do gry- teraz są progi na rundy i stąd moje pytanie: czy ktoś wie po ile oni walczą ? Przypomne ze ostatnia walka Bonusa z Ztrolowanym to było 3x 2 min. Jeżeli też tak jest teraz to over 1,5 rundy w jego walce po kursie 3,65 to zdaje sie solidne value (trudno się spodziewać żeby Taxi Złotówa miał inną taktyke niz zmęczenie bonusa).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
To skoro jak sam twierdzisz &quot;może być sporo manipulacji&quot; to po co wchodzić w to z pieniędzmi ? Nie pojmuje tego.
Wydaj te pieniądze na jakiś cel charytatywny zamiast obstawiac jakąś patologie.
 
K 650

kamil997

Użytkownik
FAME MMA: DODAJEMY +50% DO WYGRANYCH!
Postaw kupon kombi na wydarzenie Fame MMA 3 z dnia 30.03.2019 z minimum 3 selekcjami i kursem minimum 2.00.
W przypadku wygranej otrzymasz bonus +50% swoich wygranych!

Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.

Minimalna stawka pozwalająca na udział w promocji to 50 PLN


Jaki to ma sens ? To już mogli by napisać że dają 50 PLN za trafiony kupon za min. 50 PLN.

A co do walki &quot;Linkimaster&quot; vs &quot;Esmeralda&quot; to jak bym wchodził na każdy kurs powyżej 2,5 na win bo pewnie obie nie umieją walczyc i wyceniam prawdopodobieństwo na 50:50
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
To skoro jak sam twierdzisz &quot;może być sporo manipulacji&quot; to po co wchodzić w to z pieniędzmi ? Nie pojmuje tego.
Wydaj te pieniądze na jakiś cel charytatywny zamiast obstawiac jakąś patologie.
Jak widzisz temat wywołuje spore zainteresowanie tutaj, większe niż UFC czy pare gal KSW. To nie moja sprawa kto co stawia i czy na patologie czy cokolwiek innego- Oczywiście że ja nie wchodzę tutaj grubym hajsem i wątpie żeby ktokolwiek tutaj tak robił. Co nie zmienia faktu że na manipulacjach tez można zarobić. Bardziej miałem na myśli to jak sami sobą w tym temacie manipulujemy, co podałem na przykładzie Bonusa- ok nie ma wątpliwości że to maskotka która dużo gada a efektów zero, od lat nie schudł ani kilograma- wprost przeciwnie, a gada że trenuje regularnie (na ostatniej konferencji jak Taxi Złotówa powiedział że od października zjechał ponad 30 kg to Bonus odpowiedział że on 13 kg- tak jasne). I od razu się nakręcamy tym że Taxi Złotówa schudł 30 kg to Bonusa pokona. Ale no bez przesady- nikt z nas nie wie (chyba ze ktoś wie to prosze mnie wyprowadzić z błędu) czy gość w ogóle umie wyprowadzić jakikolwiek cios, wiadomo że wygląd nie walczy ale spodobało mi się stwierdzenie że gość to typowa &#39;ciepła klucha&#39;.
Żeby nie było- ja typu nie neguje na Taxi Złotówe i doskonale wiem że Bonus nic nie umie ale on jednak do tej klatki te pare razy wszedł, a to zawsze jakis plus (co tez ktoś pisał wyżej apropo walki Wiewióra że ten mając już obycie ringowe wcale nie musi tego przegrać).
Kończąc temat odniose się jeszcze raz do manipulacji- w sportach walki (nawet takich pseudo jak tutaj) oczywistą sprawą jest że cokolwiek by sie nie stawiało, liczy się też dystans na jakim będzie walka. Dlatego tak jak pisałem na ten moment mamy over 1,5 w walce Bonusa po 3,65 i jeśli porównamy to z ostatnią walką gdzie było 3x 2 minuty czyli niesamowicie mało i dodamy do tego oczywistą taktyke Złotówy, wygląda to na naprawde super kurs. No właśnie tylko tutaj pojawia się pytanie czy teraz też będzie taki dystans, bo kto wie czy LVbet specjalnie tak nie wystawiło kursów a przed walką nagle się okaże ze jest 3x 5 minut- to może być własnie manipulacja o której wspominam.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
&quot;Bonus x Rafon x Malczyński tak właśnie miało wyglądać moje AKO, ale w momencie rozpoczęcia gali nie mogłem już postawić swojego zakładu i w sumie cieszę się z tego powodu, bo zepsułby go Bonus. Jak nigdy nie doszukuje się ustawek w czymkolwiek to naprawdę wydaję mi się, ze Łazarski Król oddał swoją walkę. Potężne spadki kursów, więc co za tym idzie mega dużo kuponów w jego stronę. Do tego fakt, że kontrolował walkę, miał rywala na glebie dwukrotnie, a ani razu go tak naprawdę nie próbował zaatakować. Moim zdaniem mógł go dobić, a jednak tego nie zrobił? Dlaczego? Bo lvbet dał mu troszeczkę pieniędzy. Po pierwsze widać, że on to robi głównie dla hajsu. Przykład z &quot;Bonus 1500&quot; na ciele podczas konferencji czy pozdrawianie sponsorów zamiast najbliższych pokazuje to najlepiej. Poza tym wszystko poszłoby z górki. Malczyński pokazał naprawdę &quot;kawał MMA&quot; na tle reszty zawodników, a Rafon wjechał na potężnej w Magicala i go zjadł. Cieszę się, że Tucznik zniknie na trochę, bo to jedna z bardziej irytujących postaci w całym internecie. Szkoda mi trochę Ozdoby, który mimo, że jest pajacem to mniej mnie irytował niż AdBuster, który na początku walki miał naprawdę spore problemy. Temat szczęki to dość ważny temat po wczorajszej gali jednak nie jestem sędzia czy nawet ekspertem i nie mam zielonego pojęcia jak to powinno wyglądać. Na plus też bracia Tyburscy, którzy naprawdę dobrze walczyli i z chęcią zobaczyłbym ich pojedynek z braćmi Małczyńskimi, ale chyba &quot;Typowy Dresik&quot; będzie czekał na jakiegoś pretendenta do tytułu. Może właśnie AdBuster? A Polak niech się wyjaśni z tym Ferrarim, bo obu nie lubię.&quot;

Takie coś napisałem po poprzedniej gali i nadal sądzę to samo. Ludzie, którzy kochają szukać ustawek powinni zainteresować się Fame MMA. Wahania kursów na tej jak i poprzedniej gali są niesamowite. Bonus był faworytem z Taxi Złotówą, a teraz kursy się odwróciły. Tak samo skok kursów w walce Linki z Godlewską. Początkowo mieliśmy 1.35 na Pato Influencerkę, które teraz skoczyło aż do 1.69 i nie dziwię się jak jeszcze podskoczy. Osobiście zupełnie nie popieram tej patologii jednak w czasach, gdzie internet i YT wypiera telewizję, a młodzi ludzie spędzają większość czasu na YT nie dziwię się włodarzom, że robią hajs na tym przedsięwzięciu. Ja osobiście pewnie skleję sobie jakąś tasiemkę, ale to muszę poczekać na większą ofertę, którą lv powinno wystawić. Na ten moment rzucił mi się w oczy jeden bet.

Poniżej 1.5 rundy Linkiewicz vs Godlewska - 1.73/lvbet

Muszę dopytać jak lv rozlicza poniżej 1.5 rundy. Kiedyś spotkałem się bodajże w uni, że tutaj może nawet rozpocząć się druga runda i jakiś tam czas z niej przelecieć aby bet został rozliczony jako under. Wydaję mi się jednak, że walka potrwa maksymalnie jedną rundę, bo dziewczyny rzucą się na siebie od razu i będzie to po prostu &quot;bijatyka&quot;, aż któraś upadnie i się po prostu podda lub sędzia podda walkę. Istnieje też możliwość, że poleci dyskwalifikacja za ciąganie po włosach. Naprawdę nie widzę tutaj opcji na to, aby ta walka trwała dłużej niż 2 minuty. Dopytam na czacie i dam znać. Czekam również na jakieś KO, czy koniec walk w 1 rundzie i podrzucę wam jakąś śmieszną tasiemkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ogladalem cala ostatnia gale Fame mma udalo mi sie wygrac sporo. Odpuscilem wtedy Bonusa ktory jako jedyny zwałkował swoja walke, bo inaczej tego sie nie da nazwac. Lezal na rywalu chyba 3razy i zamiast konczyc rywala to wstawal z powrotem do stójki. Kto normalny tak robi majac przewage w parterze i taka mase.
Wiadomo że w tej gali bedzie cos ustawione, dlatego lvbet ma ofertę na wyłączność. Przed gala podadzą włodarzom famemma kto powinien przegrac żeby lvbet zgarnal jak najwięcej kasy i wszyscy będą zadowoleni.
Ale i tak cos zagram, pomijając kursy ok 1.30 bo tam może być wałek
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Poniżej 1.5 rundy Linkiewicz vs Godlewska - 1.73/lvbet
Muszę dopytać jak lv rozlicza poniżej 1.5 rundy. Kiedyś spotkałem się bodajże w uni, że tutaj może nawet rozpocząć się druga runda i jakiś tam czas z niej przelecieć aby bet został rozliczony jako under. Wydaję mi się jednak, że walka potrwa maksymalnie jedną rundę, bo dziewczyny rzucą się na siebie od razu i będzie to po prostu &quot;bijatyka&quot;, aż któraś upadnie i się po prostu podda lub sędzia podda walkę. Istnieje też możliwość, że poleci dyskwalifikacja za ciąganie po włosach. Naprawdę nie widzę tutaj opcji na to, aby ta walka trwała dłużej niż 2 minuty. Dopytam na czacie i dam znać. Czekam również na jakieś KO, czy koniec walk w 1 rundzie i podrzucę wam jakąś śmieszną tasiemkę.
Dopytałem na chacie i musi minąć minimum połowa czasu drugiej rundy żeby był over. Jak dla mnie też nie ma szans żeby to potrwało dłużej niż jedną rundę pytanie jaka jest ilość rund i jak długie one będą.
I jeszcze jedno pytanie nie wie ktoś czy da się gdzieś sprawdzić ilość rund i czas jakie będą obowiązywały we wszystkich walkach ?
 
Y 0

yhy

Użytkownik
Dopytałem na chacie i musi minąć minimum połowa czasu drugiej rundy żeby był over. Jak dla mnie też nie ma szans żeby to potrwało dłużej niż jedną rundę pytanie jaka jest ilość rund i jak długie one będą.
I jeszcze jedno pytanie nie wie ktoś czy da się gdzieś sprawdzić ilość rund i czas jakie będą obowiązywały we wszystkich walkach ?
Dziwna sprawa, tez się wczoraj pytałem, czy w przypadku overa, wystarczy, ze zacznie się druga runda aby zakład był rozliczany pozytywnie. Odpowiedz brzmiała tak
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
No to już wiesz, ze nie wystarczy aby druga runda się rozpoczęła, musi trwać dłużej niż polowe drugiej rundy. Wydaje mi się, ze Linki walczy 3x3, ale w sumie nie wiem gdzie to sprawdzić czy dopytać. Dla mnie Under 1.5 rundy to pewniak i wrzucę to do jakiegoś dubla. Do tego lv wystawiło dziś specjale na ta gale. Pomijam wejścia i różne linie, ale kurs 5 na to, ze druga Godlewska będzie w narożniku Esmeraldy to Value. Siostey się pogodziły, a ta druga ma być na gali, więc obecność Malfosi w narożniku to Value.

Małgorzata Godlewska będzie w narożniku Esmeraldy podczas walki - TAK - 5/Lvbet
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
k0r0niarz tak dokładniej to musi minąć nawet więcej niż połowa rundy- w regulaminie jest że w przypadku walk 3 minutowych to 1:31 a w 5 minutowych 2:31. Niby żadna różnica ale jednak.
Próbowałem się dowiedzieć od LVBet jaki jest ramowy plan każdej walki- bo przecież muszą to wiedzieć skoro wystawili oferte na over rund i na to czy potrwa pełen dystans. A oczywiste jest to że i dla gracza i dla bukmachera to kolosalna różnica czy walka trwa 3x 2 czy 3x3 czy 3x5 itp. Z tą różnica ze tutaj LVBet wie- my nie, a odpowiedź jaką dostałem &quot;zgodnie z regulaminem nie mamy obowiązku Pana poinformować&quot;.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dobra zostały tylko 2 dni do gali można napisać parę słów o każdej z walk:
Kamil Hassan - Maksymilian Wiewiórka
Jak dla mnie typowy no bet jeśli chodzi o typowanie zwycięzcy, bo obaj panowie zdecydowanie górują nad rywalem jeśli chodzi o swoją płaszczyznę tj. jeśli walka będzie toczyła się w stójce i Hassiego nie zje stres to powinien to wziąć, jeśli jednak walka zejdzie do parteru to tam górą będzie Wiewiór choć tego też nie jestem pewien bo Hassan trenuje z Anzorem Azhiev&#39;em i ten na pewno bardzo dobrze go przygotuje do obrony przed Wiewiórem. Na youtubie można znaleźć walki obu panów Wiewióra w MMA a Hassana w karate. Jak dla mnie dużo lepiej iść w rundy, różnicy wagowej czy wzrostej nie ma praktycznie żadnej a obaj panowie bez dużej petardy w łapie i nie wydaje mi się żeby to się miało skończyć w 1 rundzie. Jeśli już miałbym na kogoś stawiać to raczej Hassan jednak kurs jest już na tyle zbity, że się to nie opłaca. Wiewiór już w 1 walce z Handke zaliczył też over rundowy co upewnia mnie przy typie. Over 1.5 rundy @1.80
Marcin &quot;Mnich Terminator&quot; Wójcik - Krzysztof &quot;Bodychrist&quot; Ciesielski
Tutaj nie ma nawet co zagrać bo kursy śmieciowe. Mnich powinien go rozwalić w max minutę jednak kurs na zwycięstwo 1.11 czy na under 1.5 rundy 1.16 kompletnie nie opłacalne, bo choć wszyscy wiedzą jak walczył Body z Bonusem to jest to waga super ciężka i jeden przypadkowy cios może zakończyć walkę w drugą stronę.
Krystian &quot;Krycha&quot; Wilczak - Bartek &quot;Ruby&quot; Brzeziński
Kurs na Krychę również strasznie zbity bodaj z 1.60/1.70 na 1.34 i jak dla mnie nie do gry chociaż powinien wygrać tą walkę. Tutaj podobnie jak w pierwszej walce polecam iść w rundy z tym, że tutaj w under. Krycha ostro trenuje już od paru miesięcy kiedy to przygotowywał się do drugiej gali ale wypadł z powodu kontuzji, Ruby jak każdy wie nie miał praktycznie czasu na przygotowanie, wydaje album, kręci klipy czy nagrywa kolejne kawałki. W walce na FEN z Arabem nie pokazał nic gdzie praktycznie całą walkę leżał na plecach. Krycha za to na pierwszej gali dał dobrą walkę z dużo wyższym i cięższym rywalem. Tutaj to on będzie miał przewagę około 10 cm i kilku kilogramów. Reasumując Krycha powinien wygrać jednak po takim kursie nie do gry. Walka potrwa pełen dystans: NIE @1.60
Adrian &quot;Polak&quot; Polański - Kasjusz &quot;Don Kasjo&quot; Życiński

O tym pojedynku już było wiele napisane i tu powinniśmy być świadkami bardzo szybkiego nokautu na Polaku, który nie ma żadnego podjazdu do Kasjusza w stójce wystarczy odpalić sobie walki Kasjo o Mistrzostwo Polski i Polaka z Magicalem i dodamy do tego fakt, że Polak wziął walkę 2 tygodnie temu to zobaczymy, że to starcie Dawida z Goliatem. Dodatkowo do tego dochodzi różnica około 15 cm wzrostu i 10-15 kilo wagi. Tu jak dla mnie wszystko do gry i jeden z najłatwiejszych do wytypowania pojedynków na gali mimo marnych kursów. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości polecam obejrzeć walkę z Magicalem:
Kasjo @1.28 i Walka potrwa pełen dystans: NIE @1.30
Filip &quot;Filipek&quot; Marcinek - Patryk &quot;Ryba&quot; Karaś

Nie za wiele wiemy o treningach obu panów bo praktycznie wcale nie pokazują swoich treningów w internecie. O Filipku wiadomo jedynie to, że jak sam mówi trenował rekreacyjnie boks od jakiegoś czasu i przygotowywał się do walki z braćmi Malczyńskimi. Ale chyba nikt nie wie czego można spodziewać się po Rybie, nikt nie wie z kim trenuje czy co potrafi. Jak dla mnie minimalnym faworytem Filipek jednak warunki fizyczne po stronie Ryby jak dla mnie typowe 50/50. Z sympatii do Filipka, na którego kurs jest już za niski do grania nie postawie nic w stronę Ryby. Walka powinna toczyć się w stójce więc jak dla mnie jedyną opcją na ten pojedynek jest over 1.5 rundy @1.90
Piotr &quot;Bonus BGC&quot; Witczak - Szymon &quot;TAXI Złotówa&quot; Wrzesień

Przy początkowych kursach tj. ponad 2.5 na Złotówę można było w to wchodzić śmiało jednak jak on sam powtarza on już jest wygranym i nie musi nawet wygrywać tej walki. Był na obozie przygotowawczym w Trondheim z Berserkerami gdzie trenował razem z Materlą czy Bedorfem a to już duży handicap w jego stronę, po filmikach na YT widać, że był tam niemiłosiernie obijany. Jednak kto wie czy udźwignie presję związaną z olbrzymią liczbą ludzi na trybunach. Bonus obeznany z tym doświadczeniem jednak on chyba wszystkie swoje walki przegrywał poza tą z Bodychristem. Pewnie od początku ruszy na Złotówę jednak tu będzie dużo trudniej niż na poprzedniej gali. Ostatnia walka pokryła over więc miejmy nadzieję że podobnie będzie teraz. No bet po tym kursie bo Bonusa nigdy w życiu nie zagram nie ważne jaki będzie kurs. Jak dla mnie to jedna z tych walk które mogą być ustawione tak żeby Lv Bet zarobił jak najwięcej, jedynie to co koledzy wyżej pisali over 1.5 rundy po bardzo dużym kursie @3.65
Marta &quot;Linkimaster&quot; Linkiewicz - Monika &quot;Esmeralda&quot; Godlewska

Kompletnie nie rozumiem tych kursów na ilość rund, jak dla mnie to kurs na under 1.5 powinien wynosić jakoś 1.2/1.3 max. Przecież one obie nie będą miały siły po 30 sekundach biegania po ringu, no chyba, że resztę walki przechodzą ale wydaje mi się, że się na siebie rzucą i po jednym byle jakim trafionym ciosie powinien być koniec walki, nie wykluczone też, że będziemy świadkami jakiejś dyskwalifikacji po ciągnięciu za włosy lub coś równie głupiego. Ten filmik z treningu obu pań to śmiech na sali, bo w 2 minutowej zapowiedzi nie mieliśmy nic poza rozciąganiem Godlewskiej i jeżdżeniem na rowerku Marty. Pytanie tylko jakie długości rund ustalili organizatorzy bo nie zdziwił bym się gdyby to nawet była 1 minuta, bo na więcej niż 2 nie liczę nawet. Under 1.5 rundy @1.73 lub walka potrwa pełen dystans: NIE @1.4
Dawid Malczyński - Amadeusz &quot;Ferrari&quot; Roślik

Tutaj nie mam najmniejszych wątpliwości na kogo grać. Oglądałem walki obu panów i była to kolosalna różnica. Dawid pokazał się z najlepszej strony z wszystkich zawodników na całej gali i przez cały pojedynek bardzo mądrze punktował Polaka. Walka Amadeusza z Bystrzakiem wyglądała jak dwóch małolatów pod klubem. Zero techniki Ferrariego a rywal wypompował się po minucie. Nie wiem jak wyglądają treningi Amadeusza wiem jednak, że Dawid trenuje z Szulim i na filmikach widać spory progres i to, że na prawdę się przykłada. Nie widzę szans dla Amadeusza ani w stójce gdzie ogromną przewagę zasięgu ma Dawid ani w parterze, bo do tego odpowiednio przygotuje go jego brat który trenował BJJ. Dawid Malczyński @1.45
Szymon &quot;Isamu&quot; Kasprzyk - Daniel &quot;DeeJayPallaside&quot; Pawlak

Isamu murowanym faworytem problem w tym, że kurs nie do gry. Isamu trenuje czy tam trenował zapasy bodaj 6 lat, teraz trenuje z Borysem w Czerwonym Smoku i na sparingach wyglądał bardzo dobrze. Pallaside jak sam mówił nie miał przed informacją o walce żadnej styczności ze sportami walki i trenuje ledwo 3 miesiące. Nie ma nawet co się rozpisywać bo nikt nie widział DeeJaya w akcji jednak w tak krótkim czasie nie da się za wiele nauczyć. Isamu poskłada rywala w parterze. Walka potrwa pełen dystans: NIE @1.44
Jeśli dobrze zauważyłem można walki połączyć z jednym z zakładów specjalnych a tam mamy może nie za duży kurs ale jak dla mnie nie ma szans żeby on nie wszedł
Liczba poddań na Fame MMA 3 poniżej 1.5 @1.33

Na dwóch pierwszych galach w sumie na 13 walk mieliśmy jedno poddanie. Na tej gali mamy jedynie dwie walki, które mają jakąś tam szansę na takie roztrzygnięcie tj. Isamu - Pallaside i Wiewiór - Hassan. W pozostałych walkach szansę na taki rezultat walki są bliskie 0 bo praktycznie żaden zawodnik nie trenuje jakichś skrętówek czy gilotyn jeśli ma 2/3 miesiące na przygotowania do walki.
Oprócz tego można próbować podobny bet
Liczba decyzji na Fame MMA 3 poniżej 2.5 @1.32

Na 13 walk jak podałem wyżej mieliśmy ledwo jedną decyzję w tym na ostatniej gali na 7 walk 6 skończyło się w 1 rundzie, jednak tutaj bardzo dużo zależy od tego na jakich długościach będą odbywać się rundy. Jak dla mnie są tylko 3 pojedynki które mają szansę na koniec na punkty czyli: Filipek - Ryba, Hassan - Wiewiór i Malczyński - Ferrari. Pozostałe walki powinny kończyć się szybko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Myślałem, że większe zainteresowanie będzie a tu tylko 2 strony ;)
Linkiewicz @1.69
Walka potrwa pełen dystans - NIE @1.4
Nie rozumiem tego kursu. Sam mam pograne w dniu wystawienia oferty po @1.51 i wtedy uznałem to za okazję. Potem spadło do 1.2 a teraz poszybowało w górę. Widać, że analitycy LVBet średnio to ogarniają.
Linkiewicz 10cm wyższa, około 20kg cięższa. Z tego co wiem to walka 3x2min w formule MMA. Nawet jak dostanie jakiegoś lucky strike&#39;a to ma raczej lepszą mentalność i odporność na ból niż Godlewska. Dla mnie mocny pewniak.
Ferrari @2.55
Walka potrwa pełen dystans - NIE @1.85
Tutaj trochę na przekór opinii ale IMO warte ryzyka i kurs nieadekwatny.
Malczyński ostro trenuje, widać że się przyłożył do tego ale nie oszukujmy się. W kilka miesięcy nie stanie się zawodnikiem i nie uzyska odporności ani jakiejkolwiek techniki. W klatce wszystko zapomni.
Taktyka Ferrariego jest prawdopodobnie taka sama jak na walkę z Bystrzakiem. Ruszyć mocno i szybko cepami. W takiej walce frików jest to dobra metoda, bo jedno obalenie i może być po walce. Liczę, że szybko na niego ruszy i chudy jak na swój wzrost Malczyński szybko padnie.
To tyle. Sam mam pograne te rozbicia + walki dane w pierwszy dzień oferty, gdzie kursy były dużo lepsze (oprócz Linkiewicz). Po gali wrzucę ????
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pytanie tylko jakie długości rund ustalili organizatorzy bo nie zdziwił bym się gdyby to nawet była 1 minuta, bo na więcej niż 2 nie liczę nawet. Under 1.5 rundy @1.73 lub walka potrwa pełen dystans: NIE @1.4
3x2min
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
W sumie Godlewskie się pogodziły więc możliwe

Czy Małgorzata Godlewska będzie obecna w narożniku Moniki &quot;Esmeraldy&quot; Godlewskiej? @5
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Skąd info? Bo ciekawią mnie też długości w pozostałych walkach
Nic pewnego. Info z komentarzy z youtube ???? pozostale walki 3x3min
Poprosiłem betsafe o dodanie kursów na Fame MMA, już dodali, ale tylko na zwycięstwo :yes:
Rzeczywsicie. W szoku jestem ze dodali. Ciekawe jakie Limity maja i czemu Najpewniejsze don kasjo nie dali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom