>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [102]

Baqu 761,5K

Baqu

Forum VIP
1. Po czym poznać dzbana z niedojebaniem mózgowym? Po tym, że stawia spacje przez znakiem zapytania.

2. Po czym poznać dzbana z niedojebaniem mózgowym? Po tym że, zarzuci Ci kłamstwo, a potem płacze nt. "zwrócenia uwagi".

3. Po czym poznać dzbana z niedojebaniem mózgowym? Po tym, że w swoich manipulacjach opiera się na autorytetach vide Rabij, Ty nie wiesz kto to jest etc. - dzban sam analizuje rzeczywistość podpierając się autorytetem.

Pet to pet, do spodu.
H hagi84 - kolega sugeruje ze jesteś dzbanem z niedojebaniem mózgowym 🙃

16 meczy graja w Jordanii ?
2 - ja Ci nic nie zarzucam, ja stwierdzam FAKT.

3 - nie ma to jak podać Ci merytoryczne dane a Ty owijasz z bawełnę i obrzucasz inwektywami. Sam sobie wystawiasz świadectwo w Tym momencie.

a zapomniales napisac "xD" następnym razem MUSISZ to dodac bo twoj post nie bedzie az tak smieszny jak Ty
 
Baqu 761,5K

Baqu

Forum VIP
Brest v Metz
Over 2.5 HT
2.04
Betfair

Post automatycznie złączony:

Muller
2.14
Przy 3:3 trzeci set
Betfair
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
rzepin 787K

rzepin

Użytkownik
Liverpool win
1.60

Chelsea win
Totek win
Ako2
Post automatycznie złączony:

Legia jagiellonia
Bts
1.82
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Proponuje postawić na Munster 2.10 Rugby 10m minim przewaga Munster , 20m Również minim przewaga Munster i 30m również przewaga Munster , wynik na chwile obecna 7:14 Wizyta 22m 4:6 na korzyść gości
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Proponuje postawić na Munster 2.10 Rugby 10m minim przewaga Munster , 20m Również minim przewaga Munster i 30m również przewaga Munster , wynik na chwile obecna 7:14 Wizyta 22m 4:6 na korzyść gości
HT 14;14 - Mecz będzie napewno na styku , po pierwszej połowie Munster przeważa co dobrze wróży ma większość posiadanie i więcej meldował się w polu 22m ale również więcej musi włożyć siły w zdobywaniu przyłożeń a Northampton rzadziej melduje się w m22 ale lepiej rozgrywa i dlatego trochę łatwiej zdobyw PKt , poprostu Munster musi lozyc więcej siły w obronę - już mieliśmy taki mecz tych druzy gdzie North wygrał usiebie ledwo 3 pkt z Munster , napewno nie odpuści 2,62 napewno jest Value
 
Otrzymane punkty reputacji: +158
Lukasz1988!! 539,9K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Francja
Brest vs Metz 4:1 71'

Over 5,5 @1,61(myślę ,że 99% padnie bramka jeszcze minimum jedna)
74' 4:2 Jak napisał tak się stalo , szkoda że dla gości trudno spróbuję
Over 6,5 @1,73
Bum 4:3 😎💰💰 czyżby comeback!?
To idę dalej w to over 7,5 @2,20
Jednak już nic z tego szkoda

Brest następny gol (6) @2,05
 
Ostatnia edycja:
S 107,1K

styrbjorn

Użytkownik
HT 14;14 - Mecz będzie napewno na styku , po pierwszej połowie Munster przeważa co dobrze wróży ma większość posiadanie i więcej meldował się w polu 22m ale również więcej musi włożyć siły w zdobywaniu przyłożeń a Northampton rzadziej melduje się w m22 ale lepiej rozgrywa i dlatego trochę łatwiej zdobyw PKt , poprostu Munster musi lozyc więcej siły w obronę - już mieliśmy taki mecz tych druzy gdzie North wygrał usiebie ledwo 3 pkt z Munster , napewno nie odpuści 2,62 napewno jest Value
Właśnie wbiłem, żeby podać ten sam typ. Munster win 2,55
 
Ostatnia edycja:
Baqu 761,5K

Baqu

Forum VIP
Francja
Brest vs Metz 4:1 71'

Over 5,5 @1,61(myślę ,że 99% padnie bramka jeszcze minimum jedna)

Brest następny gol (6) @2,05
dobra czutka, myślałem czy nie brać Under 5.5 ale zdecydowałem się na U3.5 w Glasgow i czekam tylko na odpowiedni czas :)

Rangers v Celtic
Under 3.5
2
Betfair

niestety co bym nie zagrał to jednak byłaby wtopa :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom