>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

verno 655,7K

verno

Znawca - Hokej
NHL

Arizona vs Minnesota
Arizona over 2.5
@1.74 unibet
Stawka 10j


Arizona vs Minnesota
Arizona over 3.5
@2.80 unibet
Stawka 7j



Jets vs Sharks
Sharks +2,5
@1.79 unibet
Stawka 10j


Pantery vs Pingwiny
Pantery OT
@1.82 unibet
Stawka 10j


Dzisiaj bardzo krótko, zaczynając od meczu Arizona z Minnesota idę w stronę gospodarza, który aktualnie przegrywa od 6 spotkań i dzisiaj dobra okazja aby to przerwać. Myślę że powinni to wygrać ale nie ufam defensywie dlatego idę w bramki, które strzelają notorycznie. Minnesota jak już nie raz pisałem w defensywie wygląda równie kiepsko i potrafią dostać sporo bramek szczególnie od tych słabszych drużyn, w tym sezonie czuwa nad nimi jakaś opatrzność boska bo już wygrywali tyle niezasłużonych spotkań że dramat a do tego były to ekipy z czołówki.. Ostatnie 2 mecze między nimi to 4:4 i 6:0 dla Arizony i liczę że dzisiaj kojoty sobie poużywają za ostatnie mecze i przy okazji wyjdą z niego zwycięsko. Drugim meczem będzie Jets z Sharks i idę tutaj w stronę rekinów, teoretycznie ten sezon jest dla nich straszny ale ostatnio naprawdę widać poprawę zarówno w defensywie jak i w ofensywie, mecze są bardziej wyrównane i tak jak na mecze przyjeżdżało się ich rozgromić tak teraz drużyny się męczą i niejednokrotnie przegrywają. Z drugiej strony mamy Jetsów, którzy dobrze zaczęli sezon natomiast po ostatniej passie 8 wygranych z rzędu zaczęli się sypać i naprawdę ciężko się to ogląda. Nie jest to typowa drużyna, która ciśnie mocno ofensywnie tylko przede wszystkim skupiają się na wygrywaniu a nie to ile bramek strzelą dlatego te mecze są często underowe co pokazują statystyki bo padają średnio 5.2 bramki co daje ostatnie miejsce w całej lidze. Myślę że patrząc na ich ostatnią grę to powinni mieć problemy z rekinami i być może nastąpi jakaś niespodzianka, jeśli nie to ten mecz i tak powinien być trudny i raczej będą skupiać się na defensywie i bronieniu prowadzenia niż szukania gradu goli. Ostatnie ich mecze w grudniu 2:1 dla rekinów oraz w styczniu 1:2 dla Jets także grzech nie zagrać takiego handi po tym kursie. Na koniec już Pantery z Pingwinami i tutaj nie ma co ukrywać, Pantery wywożą, bardzo dobra forma od długiego czasu i tyle, 9 wygranych z rzędu żeby potem przegrać 4 kolejne mecze a w zasadzie 3 z nich i tak powinni wygrać bo byli o wiele lepsi ale trudno, zaraz po tym wrócili na 7 ostatnich spotkań wygrali 6. Mocno poprawili defensywę i ciężko im jest coś strzelić, już nie widzimy jakiś wymian po kilka bramek w jedną i drugą stronę a w ofensywie mega groźni do tego Reinhart, który cały czas strzela a w bramce Bobrovski, który z Colorado był nie do przejścia i wyciągał wszystko i naprawdę ekipie Pingwinów będzie bardzo ciężko nawet tworzyć sobie sytuację a co dopiero je kończyć. Ten sezon idzie im bardzo marnie i jest to smutne bo Crosby jakos 36 latek ma najlepszy sezon a i tak nie są w stanie z tego korzystać także w obecnej formie Panter nie widzę jakby mieli dziś wyjść zwycięsko.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +514
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Pittsburgh Penguins - Florida Panthers

Typy:
Pittsburgh Penguins (ML) (z opcją SuperPrzewaga, czyli kupon wchodzi przy prowadzeniu Pittsburgha różnicą trzech bramek nawet jak nie wygrają) @2,10 Superbet
Pittsburgh Penguins wygra w regulaminowym czasie gry (z opcjami Super Kursy i SuperPrzewaga) @2,90 Superbet
Pittsburgh Penguins powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,63 Fortuna no to już naprawdę powinno było wejść...
Pittsburgh Penguins powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,56 Fortuna

Sytuacja Penguins nie jest zbyt dobra. Drużyna ta obecnie zajmuje dopiero 12 miejsce w Konferencji Wschodniej i traci do ósmego Detroit Red Wings siedem punktów, ale ma trzy mecze zaległe. Rywalizacja o playoffy na wschodzie jest zacięta, bo przecież aktualnie poza czołową ósemką znajdują się także gracze New Jersey Devils, bez których to ciężko wyobrazić sobie playoffy patrząc na ich skład. Jest to więc ostatni dzwonek dla Penguins, by realnie powalczyć o czołową ósemkę. W drużynie zastanawiają się co zrobić z jednym z najlepszych graczy Pittsburgha, a mianowicie z Jake Guentzelem. Jeśli nadzieja na playoffy będzie niewielka, to bardzo możliwe, że niebawem zmieni on klub, bo chętnych na taką gwiazdę nie brakuje. Trade deadline już za niedługo, więc Penguins muszą wyraźnie poprawić swoją sytuację jeśli chcą zachować Guentzela i szanse na playoffy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +298
Baqu 788,9K

Baqu

Forum VIP
San Jose Sharks @ Winnipeg Jets
Sharks +2.5
1.8
Betfair


Obok tak soczystego doga nie mogłem przejść obojętnie. Myślałem czy nie zagrać +1.5 po 2.48 ale jak zawsze spękałem gdyż ostatnie dwa ? typy na podobne dogi nie weszły mi dokładnie 2 bramkami.

Rekiny wreszcie się pozbierały po fatalnym początku sezonu i w ostatnich 10 spotkaniach maja pozytywny dodatni bilans 5-3-1-1

Jets natomiast kompletnie się pogubili i przestali strzelać bramki co zaowocowało bilansem 4-5-1 w ostatnich 10 meczach.

Oczyścicie gospodarze nadal sa ogromnym faworytem dzięki świetnemu bilansowi w domu, i beznadziejnemu gości na wyjeździe aczkolwiek uważam Rekiny powalczą i sprawia ogromne kłopoty gospodarzom - patrząc przez pryzmat historii miedzy tymi ekipami goście pogrywali nadmieniony handicap w 7 z 10 spotkań. kurs wydaje sie byc value.

do tego na druga nóżkę:

Minnesota Wild @ Arizona Coyotes
Over 5.5
1.77


p.s.
dzisiaj widzę bardzo podobne typy do verno verno
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +680
verno 655,7K

verno

Znawca - Hokej
Toronto vs Flyers
over 5.5
@1.70 unibet
Stawka 10j



Boston vs Seattle
Boston 60'
@1.86 unibet
Stawka 10j



Pantery vs Sabres
Pantery OT
@1.65 unibet
Stawka 10j


Ottawa vs Anaheim
Tkachuk over 3.5 strzałów
@1.53 unibet
Stawka 10j

1-5 dobrze czułem że ten mecz to podpucha :D

Calgary vs Sharks
Calgary over 3.5
@1,73 unibet
Stawka 10j



Calgary vs Sharks
Kuzmenko over 0.5pkt
@1.70 unibet
Stawka 10j



Chicago vs Pingwiny
obie drużyny 2 bramki
@1.66 unibet
Stawka 10j


Ciągle piszę że krótko a i tak się trochę rozpisuję ale dzisiaj rzeczywiście krótko :D. Zaczynając od Flyers z Toronto idę w over, wcześniej myślałem żeby grać w stronę gości natomiast Nyllander, Marner oraz Tavares mają dzisiaj zagrać co stanowi bardzo mocny punkt ofensywny, dodatkowo Morgan Reilly nie zagra z powodu zawieszenia także defensywa na pewno to odczuję szczególnie że Flyers ostatnio naprawdę ładnie strzela więc stwierdzam że nie ma co się kopać z koniem i skoro Toronto i tak ma problem w obronie to lepiej iść w over niż zamartwiać się co wyczarują w ofensywie gospodarze. Boston vs Seattle i stawiam tutaj na gospodarzy, Seattle ostatnio bardzo kiepsko, wymęczyli wygraną z Islandersami 2:1 po dogrywce ale jak sobie popatrzymy na wcześniejsze to w 10 spotkań wygrali tylko 3, ten wymęczony oraz z Chicago i CBJ czyli najsłabszymi drużynami.. Boston przegrał 2 ostatnie mecze z Capsami oraz Tampa, mecz z Capsami był najgorszym w sezonie i nawet nie ma co się nad nim rozwodzić i do zapomnienia natomaist z Tampa przegrali po dogrywce i grali naprawdę dobrze także jeśli zagrają podobnie to nie powinni mieć problemu z Krakenami. Pantery z Szablami i jak to mawiają "zwycięskiego składu się nie zmienia" i idę dalej w Pantery, które wyglądają bardzo dobrze w każdym aspekcie gry, jedyny ich minus to zbieranie kar często niepotrzebnych przez głupie zachowania aczkolwiek Szabelki nie powinny być dla nich wyzwaniem. Ottawa z Kaczkami i tutaj śmierdzi mi ten mecz, Ducksy dostali shutout 5:0 z Montrealem za to Ottawa na 4 win streaku, kursy na gospodarzy za małe żeby coś próbować i uważam że ten mecz może być podpuchą szczególnie że ostatnio sporo bramek strzelali. Dzisiaj pójdę w bezpieczniejszą opcję czyli strzały Tkachuka, które moim zdaniem są tutaj najpewniejsze bo, jeśli podtrzymają passe i dołożą kolejne wysokie zwycięstwo to bezproblemowo powinny te strzały siąść natomiast jakby była jakaś niemoc bramkowa lub kaczki coś powbijały to tym bardziej można spodziewać się strzałów od niego. Chicago z Pingwinami, które tak jak wczoraj pisałem mają problemy. Myślałem aby pójść w stronę gospodarzy bo zawsze są niewygodni na własnej tafli ale zagram coś lepszego, chciałem grać over 2 ale szczerze wątpię czy są w stanie wbić 3 bramki przynajmniej nie na tyle aby było warto to grać dlatego idę w 2 bramki obu ekip bo uważam że tyle są w stanie wbić a Pingwiny muszą gonić pkt więc można to uznać za zboostowany over 1.5 Chicago. Na koniec Calgary vs Sharks i tak jak wczoraj grałem w stronę rekinów tak tutaj wybieram gospodarzy. Po ALL STARS dobra forma i po 4 wygranych z rzędu ulegli Rangersom 2:0 gdzie dalej zagrali dobry mecz i mieli dużo fajnych okazji ale po prostu nic nie wpadało. Dzisiaj zupełnie inny przeciwnik, który mimo poprawy dalej ma jedną z najsłabszych defensyw w lidze a w ostatnie 3 mecze stracili tylko 3 bramki i wątpie żeby dalej to utrzymywali szczególnie jak rozpędzone Calgary chcę wrócić na właściwe tory a jak już strzelą 1 to nie będą się zatrzymywać i może być to bardzo przykry mecz dla rekinów.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +508
verno 655,7K

verno

Znawca - Hokej
Rangers vs Montreal
Montreal over 2
@1.67 unibet
Stawka 10j


Rangers vs Montreal
Montreal over 3
@3.40 unibet
Stawka 6j


Rangers vs Montreal
Slafkovsky over 0.5pkt
@1.93 unibet
Stawka 10j


Zapomniałe o najważniejszym, zostawiłem sobie na koniec ten mecz i skleroza dopadła :D mowa tutaj o Rangersach z Montrealem. Ekipa z NY weszła w ten rok bardzo kiepsko i przez 13 spotkań wygrali zaledwie 4 i to na takie ekipy jak Seattle, Caps, Chicago i kaczki, teraz złapali serię 5 wygranych z rzędu natomiast nie były one usłane różami i oprócz Ottawy to te mecze nie były takie łatwe, uważam że ta seria bardzo szybko się skończy a może nawet dzisiaj. Montreal cały czas zaskakuje szczególnie to słynne trio Suzuki, Caufield oraz Slafkovsky, ten ostatnio rośnie na naprawdę dużą gwiazdę i w przyszłości będzie czołowym zawodnikiem w lidze, już teraz pokazuje że ciężko na niego grać bo ma kilka opcji w swoim repertuarze, potrafi precyzyjnie strzelić czy też bombnąć one timera ale również dograć bardzo dobre podanie i nie wiadomo czy go atakować bo będzie strzelać czy trzymać go na dystans bo będzie podawał. Wiem na pewno że Rangersi nie będą mieli łatwego meczu szczególnie że skuteczności ostatnio nie mają za dobrej więc jak te trio się znowu odpali to mogą być problemy.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3318
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Buffalo Sabres - Florida Panthers

Typy:
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,60 Fortuna
w meczu będzie powyżej 6,5 bramek (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,90 Fortuna

Florida Panthers grają dzień po dniu. Forma strzelecka Panthers jest dobra, bo w trzech ostatnich meczach zdobywali po przynajmniej cztery bramki. Ich problemem jest to, że grają dzień po dniu, ale na dość kiepską obronę Buffalo powinno wystarczyć, żeby strzelić przynajmniej trzy gole. Buffalo Sabres zagrali kapitalny ostatni mecz przeciwko Los Angeles Kings, a wynik 7:0 robi wrażenie. Sabres mają kim straszyć, w ich składzie są m.in. Thompson, Skinner czy Tuch. Gospodarze mogą się mocno postawić zmęczonym Panterom i według mnie zdobycie przez nich trzech bramek jest całkiem realne. Widzę tutaj dość ciekawe spotkanie i bramkarze raczej nie będą mieli łatwego życia.

Oprócz tego spodziewam się tej nocy kilku remisów, więc spróbuję na nie zapolować w niektórych meczach:

Boston Bruins - Seattle Kraken remis @4,50 Superbet
Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers remis @4,50 Superbet
St. Louis Blues - Edmonton Oilers remis @5,00 Superbet
Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche remis @4,60 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +953
verno 655,7K

verno

Znawca - Hokej
Bedard wraca do gry!! Młody jest głodny gry i nie da się ukryć że jest największą młodą gwiazdą do tego fani Chicago są mocni i ta energia na ich tafli zawsze niesie a dzisiaj będzie potrojona, poszukam w tym wypadku jeszcze value. Dla przypomnienia Bedard jest nr 1 wśród rookies mając 33pkt po 39 meczach mimo że 5 tygodni miał kontuzję a w Chicago to on gra pierwsze skrzypce i nie ma tam wielkich gwiazd za, którymi musi się chować.

Chicago vs Pingwiny
Chicago over 3
@3.20 unibet
Stawka 5j


Chicago vs Pingwiny
Bedard over 0.5pkt
@1.70 unibet
Stawka 8j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +507
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Arizona Coyotes - Carolina Hurricanes
Typ: Carolina Hurricanes (ML) (z opcją SuperPrzewaga)
Kurs: 1,47
Bukmacher: Superbet

Trochę szkoda Arizony, bo pokazali, że mają potencjał na walkę o playoffy, ale kontuzje pokrzyżowały ich plany. Aktualnie Kojoty mają serię siedmiu porażek i nie zanosi się, żeby już teraz ją zakończyli. W zespole jest zbyt dużo kontuzji, a Carolina Hurricanes pod koniec zeszłego roku złapali dobrą formę i od tego czasu grają naprawdę dobrze. Obie drużyny niedawno ze sobą grały, wtedy Carolina wygrała u siebie 3:1. Na wyjeździe może być nieco trudniej, ale tak czy siak goście są dla mnie wyraźnym faworytem i powinni odnieść zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2746
ferguson2 658,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Hokej nhl
Godzina: 03:00
Spotkanie: Arizona - Carolina
Typ: 1 tercja - powyżej 1.5 goli
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Analiza: Nie oglądam zbyt często NHL z góry zaznaczam, lecz zauważyłem bardzo kiepską formę Arizony w defensywie jak i ofensywie zresztą widać po ich ilości porażek z rzędu. Sadze ze w tym meczu stracą szybko bramkę. Carolina potrafi być bardzo skuteczna. Powinni wykorzystać osłabienie gospodarzy i od pierwszej kwarty naciskać. Często u tych drużyn w spotkaniach padała jedna gra bramka w 1 kwarcie, tym razem jestem zdania że pojawią się przynajmniej dwie bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +579
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Boston Bruins - Los Angeles Kings

Typy:
Los Angeles Kings (ML) @2,25 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Los Angeles Kings wygrają w regulaminowym czasie gry @3,00 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)

Boston Bruins są bez formy, przegrali trzy ostatnie mecze i ostatnie cztery na pięć rozegranych. Porażki 0:3 z Washington Capitals czy 1:4 z Seattle Kraken mówią same za siebie. Los Angeles Kings wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań i wśród tych zwycięstw były m.in wygrana z Edmonton Oilers czy New Jersey Devils. Stawiam tutaj na gości.

Dallas Stars - Edmonton Oilers

Typy:
Dallas Stars (ML) @1,80 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Dallas Stars lub remis @1,50 Superbet
Dallas Stars wygrają w regulaminowym czasie gry @2,25 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)

Dallas obecnie prezentują dużo lepszą formę niż ich rywale, wygrali siedem z ostatnich ośmiu spotkań. Edmonton Oilers po przerwanej serii zwycięstw mają dwa zwycięstwa i trzy porażki. Dallas Stars powinni to wygrać. W kiepskiej formie jest obecnie ich najlepszy bramkarz Stuart Skinner, który to w trzech ostatnich meczach miał mniej niż 90% obronionych strzałów. Uważam, że Dallas Stars wygrają.

Tampa Bay Lightning - Florida Panthers

Typy:
Tampa Bay Lightning (ML) @1,95 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Tampa Bay Lightning lub remis @1,62 Superbet
Tampa Bay Lightning wygrają w regulaminowym czasie gry @2,55 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)

Florida Panthers są w świetnej formie, ale Tampa u siebie od jakiegoś czasu miażdży swoich rywali. Lightning mają serię ośmiu wygranych domowych spotkań, a pięć ostatnich meczów u siebie to zwycięstwa różnicą minimum trzech bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +582
verno 655,7K

verno

Znawca - Hokej
Boston vs LA
Boston over 3
@1.96 unibet
Stawka 10j


Boston vs LA
Boston over 4
@3.65 unibet
Stawka 5j


Chicago vs Ottawa
Chicago over 2.5
@1,91 unibet
Stawka 10j

Chicago vs Ottawa
Bedard over 0.5pkt
@1.62 unibet
Stawka 10j


Dallas vs Oilers
McDavid gol
@2.04 unibet
Stawka 10j


Tampa vs Pantery
Pantery gol w pp
@1.80 unibet
Stawka 10j

Calgary vs Detroit
Kane over 0,5pkt
@1.85 unibet
Stawka 10j


Minnesota vs Buffalo
Buffalo over 2.5
@1.72 unibet
Stawka 10j

Minnesota vs Buffalo
Skinner over 0.5pkt
@1.85 unibet
Stawka 10j

Blues vs Nashville
Blues OT
@1.89 unibet
Stawka 10j

Blues vs Nashville
Blues over 2.5
@1.65 unibet
Stawka 10j

z taką skutecznością to sobie mogą.. po 2 tercji to tam ze 4:1 powinno być i po meczu!

Montreal vs Caps
Slafkovsky over 0.5pkt
@1.73 unibet
Stawka 10j

Montreal vs Caps
Montreal over 2.5
@1.73 unibet
Stawka 10j

Toronto vs Anaheim
Bertuzzi gol
@3.70 unibet
Stawka 6j

Szybko poszło, sezon na polowanie gola uważam za zakończony.

Toronto vs Anaheim
Bertuzzi over 1.5pkt
@8.50 unibet
Stawka 2j


NJ Devils vs Flyers
over 5.5
@1.7 unibet
Stawka 10j


Dzisiaj mnóstwo spotkań że aż głowa boli :D każdy ma swoje sposoby, jeden woli poszukać perełki raz na 3 dni a drugi woli trochę obniżyć skuteczność i nadrobić to "volume" i ja raczej jestem z tych drugich. Uważam że w każdym spotkaniu można coś fajnego znaleźć także betów będzie dużo a co kto wybierze to już od niego zależy. Zaczynamy od Bostonu z LA i tutaj muszę się nie zgodzić z kolegą wyżej, nie da się ukryć że przegrali 3 ostatnie mecze aczkolwiek nie powiedziałbym że są bez formy bo dla mnie to trochę wygląda jak pewna "droga" mecz z Capsami najgorszy w sezonie co już pisałem, następnie przegrana z Tampą po równym meczu i ulegli w karnych a na koniec 1:4 z Seattle, mecz wyglądał w ten sposób że Boston całkowicie ich zdominował a goście nie pokazali za wiele, jedna akcja na 1:1, 1:2 było prezentem od Bruins gdzie obrońca się przewrócił na niebieskiej i wyszli 3v1, 1:3 wyszli z kontrą i 1:4 do empty netu, z drugiej strony Boston z nawałnicą na bramkę przeciwnika, kilka słupków, 2 razy nietrafione na pustą dosłownie z metra. Jak ktoś nie oglądał meczu to polecam zobaczyć chociaż skrót to praktycznie cały czas pokazywali akcje gospodarzy. Także podsumowując 1 przegrana totalna klapa, 2 przegrana równy mecz, 3 przegrana dominacja bez skuteczności, jak ja to dzisiaj widzę? Obstawiam że Bruins w końcu połączy wszystkie rzeczy w jedną całość i rozniesie przeciwnika bo nie sądzę żeby znowu mieli takie problemy ze skutecznością bo z gry niszczyli przeciwnika. Chicago vs Ottawa i tutaj idę w stronę gospodarzy jak i ich największej gwiazdy czyli Bedarda. Po kontuzji wrócił i zagrał dobry mecz, zdobył pkt oraz był bliski gola ale też cała gra drużyny wyglądała lepiej. Dzisiaj zmierzą się z Ottawa, która potencjału ofensywnego ma dużo ale problemem jest defensywa, stracili w tym sezonie 181 bramek przy 50 spotkaniach i od tragicznych wyników ratują ich tylko strzelane bramki. Ottawa ostatnio złapała dobra serię natomiast tak jak podejrzewałem że mecz z kaczkami będzie podpuchą i tak się stało przegrywając 1:5. Gdy przegrywają to tracą sporo tych goli ale gdy wygrywają również je tracą tylko sami więcej strzelają, praktycznie w większości wygranych nie tracą mniej niż 3 bramki także niezależnie od wyniku obstawiam że Chicago z Bedardem na czele będą w stanie zdobyć 3 gole. Dallas z Oilers i tutaj krótko, idę po prostu w stronę McJezusa, który to co wyczynia nie mieści się w głowie, cały czas na topie i czekam na jego gola bo od 4 spotkań nie udało mu się go zdobyć mimo to miał 12 asyst także sądzę że też będzie chciał znowu posmakować gola niż tylko obsługiwać kolegów. Tampa vs Pantery i tutaj boje się iść w jakąkolwiek stronę bo ten mecz może pójść w każdą. Będzie to bardzo wyrównane spotkanie i sądzę że zadecydują tutaj niuanse, możemy zobaczyć sporo kar i tutaj właśnie będę polował czyli gola w pp dla Panter, które mają opanowany schemat do perfekcji, podanie za bramkę i wystawienie przed bramkę do Reinharta, sprawdza się bardzo dobrze bo Sam ma 22 bramki w pp gdzie druga osoba dopiero 12, co ciekawe ma on więcej goli w pp niż niektóre drużyny ogólnie :D. Calgary z Detroit i tutaj szukam pkt od Patricka Kane, który ostatnio jest w dobrej formie 5 spotkań i 6 pkt a dzisiaj powinni mieć trochę okazji przeciwko Flames, którzy nieoczekiwanie przegrali 3:6 z rekinami. Minnesota z Buffalo i tutaj kieruje się w stronę gości, którzy ostatnio dostali shutout 0-4. Przegrali z Panterami ale trzeba im oddać że grali naprawdę dobrze i cały czas naciskali, oddali 45 strzałów a nawet nie zdobyli żadnej bramki co ciężko sobie wyobrazić, dzisiaj zagrają z ekipą z Minnesoty, która jest na 4 win streaku przy stracie 7 bramek. Moim zdaniem jest to zdecydowanie za mało jak na tą drużynę i sądzę że poprawka przyjdzie bardzo szybko bo szable mają kim postraszyć i to w każdym line'upie, dodatkowo idę w stronę Skinnera, który po powrocie z kontuzji zdobył zaledwie 1 asystę na 7 spotkań a jest to kluczowy zawodnik w szeregu szabel i musi wrócić na dobre tory. Blues vs Nashvile i tutaj gram na gospodarzy ( nie sugerować się avatarem :D) goście ostatnio kiepsko sobie radzą na 9 spotkań przegrali 7 i zostali rozgromieni 9:2 przez Dallas, inne mecze również nie wyglądały za ciekawie a nie mieli wcale mocnych opponentów. Nutki za to wyglądają bardzo dobrze od dłuższego czasu 10 spotkań i 8 wygranych, jedna wpadka z CBJ oraz przegrana z Toronto ale tam jest taka ofensywa, która każdego może pokonać. Porównując te 2 ekipy i patrząc jak sobie oni radzą w ostatnim czasie to bez wątpienie wybieram tutaj gospodarzy. Montreal vs Caps i tutaj dalej nic się nie zmienia co pisałem wcześniej. Habsi stali się jedną z najbardziej lubianych i przyjemnych do oglądania, ich mecze są bardzo bramkostrzelne i bardzo dobrze patrzy się na to wszystkim znane trio Suzuki, Caufield oraz Slafkovsky, nie będę powielał tego co pisałem bo nic się nie zmieniło i dalej dobrze sobie radzą więc trzeba iść z ciosem a dzisiaj Capsi, którzy nie są mistrzami defensywy. NJ Devils vs Flyers i zobaczymy mecz na świeżym powietrzu, Flyers już kilka razy grało i widzieliśmy duże wyniki jednak wątpię aby to miało jakieś znaczenie, bardziej podoba mi się to że zwiększyli skuteczność i notorycznie trafiają, z drugiej strony Devils, którzy jako mocno ofensywna drużyna ostatnie 4 mecze to 3 duże undery także liczę na jakieś dobre widowisko z obu stron.

No i na koniec:

Sezon na polowanie gola Bertuzziego uważam za otwarty!
Bertuzzi, który od 19 spotkań nie potrafi strzelić gola już staje się trochę memem jak nasz kochany Milik..Ma on problemy ze skutecznością bo jak spojrzymy na ostatni mecz to miał świetne 3 sytuację na gola jednak nie udało się wykończyć. Dobre jest to że jak mówi w wywiadach nie poddaje się oraz nie "zamartwia" tylko próbuję dalej bo wie że w końcu ten gol musi paść szczególnie że ma sytuację. Aktualnie po 51 meczach ma 6 goli a z "oczekiwanych" bramek powinien mieć prawie 15 także jest to różnica 9 goli i nie mówimy tutaj o sytuacji 31 a 40 tylko 6 a 15 co daje 150%. Dzisiaj grają na słabe kaczki i liczę że uda mu się wykorzystać jedną z okazji a dodatkowo spróbuję over 1.5pkt bo być może będzie to przełamanie z hukiem.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3052
Baqu 788,9K

Baqu

Forum VIP
Buffalo Sabres @ Minnesota Wild
Sabres 2.26 Betfair


Na ostatnie 10 spotkań tych ekip 6 razy wygrało Buffalo w tym 2 z 4 wyjazdów do Minnesoty i ostatnie 4 z 5 spotkań.

Oczywistym faworytem są tutaj gospodarze i stąd tak soczysty kurs na gości który uważam za bardzo smakowity do zagrania. Kings już dzisiaj dobitnie pokazali że warto szukać takich kursów i je próbować.

Jeszcze na drugą nóżkę:
Columbus Blue Jackets @ San Jose Sharks
Over 6.5 2.1 Betfair
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2868
ferguson2 658,9K

ferguson2

Typer
NJ - Philadelphia over 6.5 bramek z dogrywką @ 2.00 fortuna
Ofensywa Phili wygląda bardzo dobrze, forma też solidna, ostatnie mecze w większości z overem. Myślę, że jutro ujrzymy podobny wynik do tego co się wydarzyło w bezpośrednim pojedynku kilka miesięcy temu, w którym padło 7 bramek. Spodziewam się wyrównanego spotkania, kursy też jak widać bardzo zbliżone, NJ lekkim faworytem pewnie dlatego że grają na obiekcie Jets. Phila ma kilku dobrych graczy w ataku chociażby Konecny, który na pewno spróbuje kilka razy zagrozić bramkarzowi New Jersey.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1847
R 43,1K

Rosolski91

Użytkownik
Buffalo Sabres @ Minnesota Wild
Sabres 2.26 Betfair

Na ostatnie 10 spotkań tych ekip 6 razy wygrało Buffalo w tym 2 z 4 wyjazdów do Minnesoty i ostatnie 4 z 5 spotkań.

Oczywistym faworytem są tutaj gospodarze i stąd tak soczysty kurs na gości który uważam za bardzo smakowity do zagrania. Kings już dzisiaj dobitnie pokazali że warto szukać takich kursów i je próbować.

Jeszcze na drugą nóżkę:
Columbus Blue Jackets @ San Jose Sharks
Over 6.5 2.1 Betfair
Mocno bym polemizował z graniem na Szable bo Dzicy w formie bo przerwie na All-Stars Game...
Ode mnie na nockę
Vancouver - Winnipeg 1 (ML) 1,8 Fortuna
Stawiam na gospodarzy, którzy mają o wiele więcej do zaoferowania w ofensywie niż zespół Jets( oglądałem mecz z Sharks to strasznie kaleczyli strzelecko : 40 strzałów 1 gol)

A.Mathews gol 1,9 kolejny hat-trick(6 w sezonie)
Chłop co jest w formie strzeleckiej w tym sezonie 🙈 ostatnio hattrick z Flyers, ogólnie już 45 goli w 51 spotkaniach

Vegas - Carolina powyżej 5,5 kar 2-minutowych 1,54
Dodatkowo proponuje ten typ ze względu na fakt, iż obie drużyny daleko zaszły w poprzednich play-offach (Vegas zdobyli puchar) i to trochę taki mecz contenderow. W grudniu 6:3 Carolina i 7 kar 2-minutowych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +280
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Toronto Maple Leafs - Anaheim Ducks

Typy:
obie drużyny zdobędą po co najmniej dwie bramki w meczu @1,50 Fortuna
obie drużyny zdobędą po co najmniej trzy bramki w meczu @2,80 Fortuna

Toronto Maple Leafs powoli się rozkręcają, ale ich defensywa dalej jest niepewna i drużyna ma spore problemy z kontuzjami. W swoim ostatnim meczu prowadzili 3:1 z Philadelphią Flyers, a mimo to mecz zakończył się wynikiem 3:3 i dopiero w dogrywce Toronto wygrało. Z Ottawa Senators stracili aż pięć bramek, z Dallas Stars cztery. Obrona to jest najsłabszy punkt tej drużyny. Anaheim Ducks mają fatalny sezon, ale gdyby brać pod uwagę tylko siedem ostatnich spotkań, to nie jest najgorzej, bo wygrali cztery z nich. Niespodzianki tutaj nie powinno być, ale spodziewam się overowego przebiegu i moim zdaniem goście mogą zdobyć nawet trzy bramki biorąc pod uwagę obronę Toronto.

Vegas Golden Knights - Carolina Hurricanes

Typy:
Carolina Hurricanes (ML) @1,95 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Carolina Hurricanes lub remis @1,62 Superbet
Carolina Hurricanes wygrają w regulaminowym czasie gry @2,55 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)

Lista kontuzjowanych graczy u Vegas Golden Knights jest bardzo długa i wśród nich nie brakuje ważnych graczy. Duży szacunek dla tej ekipy, że przy takich problemach radzą sobie nadspodziewanie dobrze. Mimo to w meczu z Caroliną Hurricanes to goście są dla mnie faworytem do zwycięstwa. Carolina w tym roku gra naprawdę solidnie. Co prawda Hurricanes zagrają dzień po dniu, ale zeszłej nocy nie namęczyli się zbytnio z Arizoną, bo wygrali gładko 5:1. Według mnie liczne kontuzje Vegas spowodują, że Carolina wygra ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1622
verno 655,7K

verno

Znawca - Hokej
NY Islanders vs NY Rangers
over 5.5
@1.82 unibet
Stawka 10j


NY Islanders vs NY Rangers
Palmieri over 0.5pkt
@1.85 unibet
Stawka 10j

NY Islanders vs NY Rangers
Palmieri gol
@3.8 unibet
Stawka 5j

Zmarnowana seta na początku ;x

Colorado vs Arizona
Colorado over 3.5
@1.73 unibet
Stawka 10j

Colorado vs Arizona
MacKinnon gol
@1,75 unibet
Stawka 10j


Colorado vs Arizona
Lehkonen over 0.5pkt
@1.70 unibet
Stawka 10j



Pingwiny vs LA Kings
Arvidsson over 0.5pkt
@1.74 unibet
Stawka 10j


Pingwiny vs LA
LA over 2.5
@1.78 unibet
Stawka 10j


Zaczynając od meczu Islandersów z Rangersami spodziewam się kilku bramek z obu stron, wyspiarze znacznie poprawili ofensywę od momentu zmiany trenera jednak ostatnie 2 mecze bardzo nie skuteczni. Z drugiej strony Rangersi, którzy od 6 spotkań wygrywają to nie przekonują mnie jakoś mocno i już przy meczu z Montrealem pisałem że ta seria może się zakończyć lub że stanie się to wkrótce i bardzo możliwe że dzisiaj. Przez te wszystkie spotkania ratowała ich niemoc strzelecka przeciwnika bo było dużo dobrych okazji ale w końcu puściło i z Habsami dostali 4 bramki, wygrali ten mecz strzelając aż 7 z tego 4 w 4min, gdybyśmy "wycieli" ten moment to wcale nie był to tak łatwy mecz jak pokazuje wynik. Jedni jak i drudzy mają kim postraszyć ale bardziej liczę na Islandersów i oczekuje wyniku coś typo 4:2 5:2 ale jak będzie w drugą stronę to też się jakoś nie zdziwię bo Rangersi potrafią się odpalić z niczego jak właśnie w meczu z Montrealem czy Ottawa, Na koniec idę jeszcze w stronę Palmieriego, który jest w bardzo dobrej formie od 6 spotkań punktuje, strzelił 4 bramki i oddaje dużo strzałów, moim zdaniem trochę underrated i kursy też lekko przesadzone. Następnie mamy mecz Colorado z Arizona, która od 8 spotkań przegrywa i straciła aż 35 bramek i krótko mówiąc nie wygląda za dobrze. Z drugiej strony mamy Colorado, które na 6 ostatnich spotkań przegrało aż 5 ale trzeba też oddać że mieli naprawdę trudnych przeciwników a mecze nie wyglądały wcale źle. Dzisiaj dobry moment żeby sobie odbić i wrócić na właściwe tory, już się wydawało że tak będzie po wygranej 6:3 z Capsami a później wygrywali z Tampą 3:2 a w 3 tercji dostali szybkie 2 bramki i później 2 do empty netu co skończyło się wynikiem 3:6. Będzie kolejna szansa żeby na nowo wbić się w ten rytm i liczę na pewne zwycięstwo. Do tego dokładam Mackinnona, który od 5 meczów bez gola, niestety już na nim poleciałem ale nie odpuszczę teraz bo jest spora szansa że dzisiaj trafi, drugim zawodnikiem, któremu warto się przyjrzeć jest Lehkonen, który po kontuzji "dochodził do siebie" ale ostatnie 2 mecze pokazały że forma wraca strzelając 3 bramki oraz zdobywając 3 asysty, również gra w 1 line upie w power playu więc również duża szansa na zdobycie punktu w dzisiejszym meczu z kojotami. Na koniec Pingwiny z LA i tutaj przede wszystkim szukam punktu Viktora Arvidssona, który wrócił i po 2 meczach zdobył asystę oraz oddał 8 strzałów, dodatkowo jak kolega wyżej również gra w 1 line upie w power playu i również widzę sporą szansę na punkt bo Kingsy znacznie poprawiły ofensywę i już bardziej wyglądają jak drużyna a nie to "coś" co było od początku roku.


o_O czy będzie 0:3 ? ;P
2:1 (oby) Baqu Baqu zabawa tra :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
Baqu 788,9K

Baqu

Forum VIP
Mocno bym polemizował z graniem na Szable bo Dzicy w formie bo przerwie na All-Stars Game...
Ode mnie na nockę
Vancouver - Winnipeg 1 (ML) 1,8 Fortuna
Dzięki za komentarz. Polemika jest zawsze wskazana. Ja na szczęście znalazłem swoją zyskowną drogę w NHL i nie jest to gra na pewniaki czy zgodnie z racjonalnym i trzeźwym myśleniem - patrz chociażby Twój przegrany bet na Canucks. Mam nadzieję że pokażesz tutaj iż grając takie typy też można być na plus.

Dziś znowu troszkę pod prąd:

New York Rangers @ New York Islanders
Under 5.5
2.08
Betfair

Kurde widzę że znowu gram przeciwko naszemu ekspertowi dzisiaj...

W ostatnich 7 spotkaniach w którym gospodarzami tej potyczki byli Islanders ile razy padał over ? 2...
Kurs na over oczywiście dość niski gdyż i linia malutka oraz obie ekipy lubią czasem odpalić i zrobić gruby over.
Moim zdaniem że względu na historię potyczek oraz wysoki.kurs warto zaryzykować under.

Post automatycznie złączony:

NY Islanders vs NY Rangers
over 5.5
@1.82 unibet
Stawka 10j

o_O czy będzie 0:3 ? ;P
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +472
R 43,1K

Rosolski91

Użytkownik
Ale meczycho Islanders - Rangers już w 1 tercji 🔥🔥 A co do meczu Wild - Sabers sporo szczęścia bo bramka na remis padła 40 sekund przed końcem meczu 😉
Ale comeback Rangersów🤯 i ta decydującą bramka w dogrywce 😅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
Baqu 788,9K

Baqu

Forum VIP
Ale meczycho Islanders - Rangers już w 1 tercji 🔥🔥
Niestety stary wyjadacz verno verno mnie oszukał! Nigdzie nie napisał że mecz grany pod otwartym niebem.
Post automatycznie złączony:

A co do meczu Wild - Sabers sporo szczęścia bo bramka na remis padła 40 sekund przed końcem meczu 😉
A to bramki strzelone na końcu albo na początku meczu się nie liczą? ;) bramka to bramka at the end of the day.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings

Typy:
remis @4,40 Superbet
Los Angeles Kings lub remis @1,70 Superbet

Obie drużyny muszą się napracować, żeby wejść do playoffs. Sytuacja Los Angeles Kings jest znacznie lepsza, bo oni aktualnie znajdują się w pierwszej ósemce, a Pittsburgh Penguins są dopiero na dwunastym miejscu w swojej konferencji i tracą już do będących na ósmym miejscu Detroit Red Wings siedem punktów, choć mają trzy rozegrane mecze mniej. Forma jest zdecydowanie po stronie Los Angeles Kings, którzy to od czasu przerwy na all-star wygrali trzy spotkania na cztery rozegrane, a te zwycięstwa były z Edmonton Oilers, New Jersey Devils i Boston Bruins. Na korzyść Penguins przemawia za to m.in. to, że grają u siebie i Los Angeles Kings zagrają dzień po dniu po ciężkim meczu w Bostonie, który zakończył się dopiero w dogrywce. Dla mnie szanse w tym meczu są wyrównane, stąd typ w kierunku Kings i próbuję też typu na remis, bo według mnie powinno to być zacięte spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +682
Do góry Bottom