>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon 2023/2024

Baqu 818,6K

Baqu

Forum VIP
Kolejnym spotkaniem które mnie zaciekawiło to:

Montreal Canadiens @ New Jersey Devils

Pobieram Diabły -1.5 za 2.16. 4:3 Montreal strzela pod koniec meczu i handi nie wchodzi

Gospodarze dość niefortunnie i wysoko przegrali z Rangers 1:5 i Capitals 2:6. Mimo że Devils mają dodatni bilans z Montrealem (6W na ostatnie 10 spotkań) to przegrali z nimi u siebie ostatnie 3 spotkania co jest dosyć zaskakujące. Patrząc na formę obu ekip liczę na przełamanie.

Na noc spróbuję jeszcze:
Anaheim Ducks @ Los Angeles Kings
Kings -1.5 po kursie 2
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Vancouver Canucks - Boston Bruins

Typy:
Vancouver Canucks (ML) @1,90 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Vancouver Canucks wygrają lub zremisują @1,53 Superbet
Vancouver Canucks wygrają w regulaminowym czasie gry @2,40 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Vancouver Canucks powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,54 Fortuna
Vancouver Canucks powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,35 Fortuna

Wyniki Bostonu w tym sezonie są lepsze niż ich gra. Mnie się nie podoba to co Bruins prezentują, w wielu meczach byli od swoich rywali po prostu gorsi, oddawali znacznie mniej strzałów na bramkę. Do tego Boston Bruins mogą być bardziej zmęczeni od swoich rywali z Vancouver, gdyż ich cztery ostatnie zakończyły się w dogrywkach lub karnych, a każdy wie jak wymagające fizycznie są dogrywki, na jakiej intensywności są rozgrywane i te kilka dodatkowych minut robi różnicę. Vancouver Canucks co prawda złapali jakiś kryzys, bo przegrali cztery ostatnie mecze, ale trzy z nich były na wyjeździe. Na swoim lodzie Canucks w tym sezonie są bardzo mocni, na 26 domowych spotkań wygrali 19 z nich, w tym aż 17 w regulaminowym czasie gry, więc według mnie gospodarze będą górą w tym meczu.

Oprócz tego czuję, że tej nocy będzie trochę remisów:

Florida Panthers - Washington Capitals remis @5,00 Superbet
Carolina Hurricanes - Dallas Stars remis @4,40 Superbet
Colorado Avalanche - Toronto Maple Leafs remis @4,50 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1394
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ottawa Senators - Vegas Golden Knights

Typy:
Ottawa Senators (ML) @1,85 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Ottawa Senators powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,47 Fortuna

Ostatnie wyniki Vegas Golden Knights są bardzo dziwne. Od aktualnych mistrzów można oczekiwać znacznie więcej niż to co obecnie prezentują. Na pięć ostatnich spotkań Vegas przegrali cztery z nich. Tak się zastanawiam czy oni już po prostu trochę nie odpuścili sezonu regularnego, żeby uniknąć kolejnych kontuzji, gdyż są tymi kontuzjami nękani przez cały sezon. Wejście do playoffs mają raczej niezagrożone, a zajęcie nawet czwartego miejsca w swojej dywizji tragedią nie będzie, bo pierwsze Vancouver Canucks mocno odbiega od nich doświadczeniem w fazie playoff i kto wie, czy oni nie wolą trafić w pierwszej rundzie właśnie na Vancouver niż na Edmonton Oilers, które to jeszcze w najbliższym czasie może wzmocnić swój skład. Do końca sezonu regularnego jeszcze trochę czasu zostało i wiele może się zmienić, ale kto wie jaki jest plan Vegas. Najważniejsze dla nich jest unikanie dalszych kontuzji, więc nie będę zaskoczony jeśli wyniki tej drużyny do końca sezonu regularnego będą mocno przeciętne, a w playoffach zobaczymy zupełnie odmieniony zespół. Ottawa Senators mniej więcej od połowy stycznia są w niezłej formie, w ostatnim meczu wygrali 4:1 z Dallas Stars. Wobec tego wszystkiego faworytem są dla mnie gospodarze.

Edmonton Oilers - Calgary Flames

Typy:
obie drużyny zdobędą przynajmniej po trzy bramki w meczu @2,32 Fortuna
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,47 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2442
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning remis @4,60 Superbet

Obie drużyny mocno walczą o playoffy. Tampa Bay Lightning obecnie zajmują ósme miejsce na wschodzie, a New Jersey Devils dziewiąte. Dla obu drużyn każdy punkt jest na wagę złota i myślę, że nie byłoby złym rozwiązaniem jakby to spotkanie zakończyło się remisem w regulaminowym czasie gry zapewniając obu zespołom cenny punkt, a o tym kto zgarnie następny punkt zadecyduje dogrywka lub karne. Za drobne chyba warto spróbować zagrać na remis.
 
Ostatnia edycja:
verno 679K

verno

Znawca - Hokej
Pingwiny vs Flyers
Flyers over 2.5 @1,89
Flyers over 3.5 @3.20


Tampa vs NJ
Tampa OT @2
Tampa over 3 @1.77

dobrze że empty net wpadł bo tyle pomarnowali że byłby to kryminał, lekko 6-7 bramek powinni mieć.

Musze zaraz wyjść i przed meczami może mnie nie być więc tak po zdaniu, Flyers wczoraj dominowało Rangersów, Shesterkin ratował mocno ale też sami z siebie marnowali dużo okazji, styl mają taki że zawsze jest dużo okazji i wątpię że kolejny mecz zagrają na tak niskiej skuteczności. Devils dalej nie przekonuje, po 2 słabych meczach wygrali wczoraj z Montrealem ale nie było to zasłużone zwycięstwo i zdecydowanie Habsi mogli to zabrać bo klarownych sytuacji mieli więcej, warto też dodać że jakimś cudem Diabły zagrała ten mecz bez żadnej kary co jest wielką siłą Montrealu i nie sądzę żeby dzisiaj znowu nic nie złapali a Tampa to najlepsza drużyna w lidze jeśli chodzi o pp. Tampa ostatnio również z problemami ale mimo wszystko stawianie ich w roli underdoga jest dziwne.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1411
Baqu 818,6K

Baqu

Forum VIP

Tampa vs NJ
Tampa OT @2
Tampa over 3 @1.77

Musze zaraz wyjść i przed meczami może mnie nie być więc tak po zdaniu, Flyers wczoraj dominowało Rangersów, Shesterkin ratował mocno ale też sami z siebie marnowali dużo okazji, styl mają taki że zawsze jest dużo okazji i wątpię że kolejny mecz zagrają na tak niskiej skuteczności. Devils dalej nie przekonuje, po 2 słabych meczach wygrali wczoraj z Montrealem ale nie było to zasłużone zwycięstwo i zdecydowanie Habsi mogli to zabrać bo klarownych sytuacji mieli więcej, warto też dodać że jakimś cudem Diabły zagrała ten mecz bez żadnej kary co jest wielką siłą Montrealu i nie sądzę żeby dzisiaj znowu nic nie złapali a Tampa to najlepsza drużyna w lidze jeśli chodzi o pp. Tampa ostatnio również z problemami ale mimo wszystko stawianie ich w roli underdoga jest dziwne.​
Pierwszy raz spotkamy się w przeciwnych drużynowych narożnikach :)

Ja dzisiaj Devils 2.2 w 60' minutach.

Patrząc na wczorajsze spotkanie NJ miałem nieodparte wrażenie ze starają się je wygrać jak najmniejszym pokładem energii i myślami sa juz przy spotkaniu z Tampa. Normalnie bym grał Tampe gdyż kurs jest na nich odpowiedni oraz H2H tez po stronie gości aczkolwiek tak jak mowie dzisiaj nos podpowiada gospodarzy. Niech mnie tylko nie uwala znowu swoim minimalizmem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +282
verno 679K

verno

Znawca - Hokej
Chicago vs Detroit
Chicago over 2.5 @1.95
Bedard gol @2.55

Foligno pkt @1.86

Buffalo vs Carolina
Carolina OT @1.68
Svechnikov pkt @1.68


CBJ vs NY Rangers
CBJ over 2.5 @1.90
CBJ over 3.5 @3.25


Arizona vs Jets
Arizona +2 @1.50
Arizona over 2 @1.68


Mecz w Chicago będzie specjalny, przyjeżdża dzisiaj Patrick Kane z ekipą Detroit. W Chicago nie trzeba go nikomu przedstawiać także energia w arenie powinna być super. Kane jest również idolem Bedarda, który od dzieciaka go oglądał i będzie to chyba najważniejszy mecz w jego karierze zagrać ze swoim idolem i legendą swojego klubu, liczę że da z siebie 110% żeby pokazać się jak najlepiej oraz że ta energia ich poniesie. Detroit mimo wszystko traci sporo goli a przez ostatnie 4 spotkań zaledwie 5 bramek także w końcu coś się musi posypać. Buffalo z Carolina i tutaj faworyt jest tylko jeden, mimo że szable grają dobrze to ich skuteczność leży i kwiczy. Główna siła Buffalo jest to że potrafią nacisnąć i wywierać presję jednak Hurricane działa podobnie i jak dojdą do głosu to przeciwnik nie wiele może zrobić, dodatkowo defensywa Hurricane jest lepsza i większość bramek tracą gdy mają pewne zwycięstwo i się trochę rozluźnią natomiast gdy wynik jest stykowy to bardzo ciężko im strzelić a ze skutecznością szabel, powodzenia.. Kolejny mecz to CBJ z Rangersami i kolejny raz idę przeciwko Rangersom, którzy prześlizgują się z mecz na mecz tylko dlatego że przeciwnicy mają kiepską skuteczność oraz Shesterkin ich ciągnie za uszy. Ekipa z NY naprawdę gra bardzo średnio i bardzo dziwne że dalej są na streaku, ostatnie 3 mecze to stracone tylko 3 bramki przy uwaga 122 strzałach, po prostu nie da się bronić na takiej skuteczności i kara w końcu musi nadejść. CBJ mimo słabej defensywy swoje potrafi postrzelać i dzisiaj również widzę podobny przebieg że to Rangersi będą pod naporem i nie wierzę że Shesterkin znowu zagra tak świetny mecz po raz 4 z rzędu a przeciwnik będzie marnował takie sytuacje jak były wcześniej. Na koniec idę w stronę Arizony, która od 11 spotkań nie potrafi wygrać i zazwyczaj przełamania przychodzą w takich spotkaniach jednak aż tak nie szaleję ale uważam że będą potrafili się postawić ekipie Jetsów, która nie szuka spektakularnych wyników i zależy im na punktach, 1 bramkowe prowadzenie i potrafią grać tak aby nie stracić niż żeby strzelić 3 kolejne, co ciekawe największe problemy w tym sezonie mają z najsłabszymi drużynami, myślę że +2 i over 2 Arizony dosyć bezpieczny wybór.


Baqu Baqu Każdy ma swój punkt widzenia, moim zdaniem od 3 spotkań notują mocny zjazd i pisałem że zapewne wygrają z Montrealem ale nie będzie to łatwe, prawdę mówiąc na 3 tercje mogli wychodzić już z przegranym meczem ale Habsi swoje pomarnowali, dodatkowo mocno pomogło im to że żadnej kary nie złapali bo w PP Montreal na pewno by ugryzł, dzisiaj mecz może iść w 2 strony jak zawsze ale ja widzę value w Tampie jako underdogu. W każdym razie GL :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +696
verno 679K

verno

Znawca - Hokej
zastanawiałem się czy to nie za dużo ale myślę że grzech nie spróbować więc lecimy:

CBJ vs NYR
kara 5min @2.6

Młody z Rangersów wymiata :D wczorajsza walka z Deslauries to coś pięknego, jedna z lepszych ostatnich lat, Rempe aktualnie w 4 meczach jakich zagrał to 4 razy walczył, zobaczymy czy podtrzyma serię :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2299
Baqu 818,6K

Baqu

Forum VIP
Musze wrócić do korzeni gdyż ostatnia seria podłamała mi skrzydła.

Philadelphia Flyers @ Pittsbourgh Pingwins
Flyers +0.5 po 2.47
Over 5.5 po 1.85

Obie ekipy maja bardzo podobny bilans.
Gospodarze 25-21-6-2, goście 30-21-5-2.

tak jak napisał kolega verno Flyers "uprawiaja" ofensywny styl i nie bawia sie w obronę Czestochowy :) Na osttanie 10 spotkan tych ekip 7 razy wygrywaly pingwiny i 7 razy padal under, aczkolwiek linia najczesciej wynosila 6.5 lub 6 a nie 5.5 ktora pobieram dzisiaj. gdybysmy popatrzyli na dzisiejsza linie 5.5 wtedy wynik O/U wynosiłby 5:5 w tym 4 z tych 5 overow padlo wlasnie na tafli w Pittsburgu. Stad kurs 1.85 uważam za stosowny i idealny do gry.

Odnośnie typy na Flyers jestem troche w szoku ze względu na kurs. Te +0.5 po 2.47 biorę z pocałowaniem reki, gdybym sam miał wystawić kurs na pewno nie dlabym nic powyżej 2.2 Flyers w porównaniu z Pingwinami sa w niezłej formie i wygrali minn na ciężkim terenie na Florydzie z Panterami czy w domu z Jets czy Kraken. Licze na podtrzymanie ich dobrej formy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2261
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,47 Fortuna
Carolina Hurricanes (ML) @1,67 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)

Carolina Hurricanes w tym roku są bardzo mocni i z Buffalo powinni sobie poradzić, ale to raczej nie będzie dla nich łatwe spotkanie. Hurricanes zagrają dzień po dniu po trudnym meczu z Dallas Stars. Buffalo Sabres mają nieudany sezon, gdyż liczyli na playoffy, ale w pojedynczym spotkaniu ta drużyna może wygrać z każdym, jest to zupełnie nieobliczalny zespół. Podoba mi się skład Buffalo, tam ma kto zdobywać bramki i moim zdaniem na dwa gole gospodarzy jak najbardziej stać. Mimo wszystko znacznie lepszą drużyną są goście, którzy jeszcze walczą z New York Rangers o wygranie dywizji i według mnie wygrają.

Columbus Blue Jackets - New York Rangers

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,45 Fortuna
New York Rangers (ML) @1,57 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)

New York Rangers mają serię dziesięciu zwycięstw i powinni odnieść kolejne. Rangers są w wybornej formie pomimo tego, że niedawno kontuzji nabawił się Blake Wheeler. Rangers są po prostu dużo lepszą drużyną od swoich rywali, są w świetnej formie, grają dobrze w obronie i w ataku. Stawiam tutaj na gości choć uważam, że Columbus Blue Jackets te dwie bramki powinni zdobyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1564
verno 679K

verno

Znawca - Hokej
Caps vs Ottawa
Caps over 2.5 @1.70
Strome over 0.5pkt @1.71


Oilers vs LA
McDavid gol @1.98

NYI vs Dallas
Palmieri over 0.5pkt @1.87

Wczoraj 10 z 14 weszło więc miejmy nadzieję że dobra passa się utrzyma :D. Dzisiaj nie ma dużo spotkań ale coś fajnego się znalazło, Capsi, którzy ostatnio wyglądają coraz lepiej, ewidentnie gonią te PO a dzisiaj dobra okazja żeby zebrać kolejne punkty. Postawieni są w pozycji lekkiego underdoga i w zasadzie jest to taki +/- 50/50 mecz, który może iść w 2 strony jednakże obie strony powinny coś postrzelać i tutaj poszukam value. 1.70 na 3 bramki Capsów to moim zdaniem dobry bet, Ottawa over 2.5 jest po @1.52 i Capsi powinni mieć podobnie. Senatorzy w ofensywnie wyglądają dobrze z tym mixem młodych i weteranów ale tracą strasznie dużo goli dlatego dziwią mnie takie kursy szczególnie że Capsi zanotowali spory progress. Dokładam Strome bo aktualnie wygląda świetnie, 4 mecze i 7 pkt a dzisiaj zdecydowanie będzie miał okazję aby tą serię podtrzymać. Skoro mówimy o serii to spróbujemy trochę przełamać, najpierw przejdźmy do McDavida, który mimo że notorycznie punktuje to gola nie zdobył od 9 spotkań, sporo asystuję ale sytuacji na bramkę też miał dużo więc już chyba nadszedł czas. Kolejny to Palmieri, który jest moim zdaniem underrated i po ładnej serii 6 spotkań gdzie zdobył 7 pkt w tym 4 bramki złapał lekką zawieszkę na 4 spotkania mimo że miał kilka okazji na bramkę oraz asystę tylko koledzy nie zawsze dowozili, w każdym razie cały czas aktywny z okazjami i liczę że dzisiaj się przełamie chociażby na pkt a gol też już wisi w powietrzu.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +313
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,40 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,50 Fortuna
Los Angeles Kings lub remis @1,85 Superbet

U Edmonton Oilers jest podobny problem do tego z początku sezonu, czyli fatalna postawa defensywy i bramkarzy. Skinner i Packard bardzo dobrze bronili w styczniu, ale teraz obaj są zupełnie bez formy. Skinner w sześciu ostatnich występach bronił mniej niż 90% strzałów, a jego dwa ostatnie mecze to katastrofa, bo 83,3% obronionych strzałów to jest beznadziejna statystyka jak na NHL. Pickard też w lutym grał trzy mecze i we wszystkich miał poniżej 90% obron. Z taką formą bramkarzy ciężko jest o wygrywanie i w lutym jeśli Oilers wygrywają, to zawdzięczają to tylko i wyłącznie swojej ofensywie. Los Angeles Kings za to są w naprawdę dobrej formie i według mnie zdobędą w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt.

Seattle Kraken - Boston Bruins

Typy:
Seattle Kraken (ML) @2,20 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Seattle Kraken wygrają lub zremisują @1,75 Superbet
Seattle Kraken powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,83 Fortuna

Przy okazji meczu Bostonu z Vancouver pisałem, że nie podoba mi się gra Bruins i że w wielu meczach są od swoich rywali znacznie gorsi. W meczu z Vancouver Canucks było podobnie- Bruins oddali tylko 22 strzały na bramkę, a Canucks 39. Boston Bruins niedawno grali u siebie z Seattle Kraken i wtedy Seattle wygrało 4:1. W lutym Boston Bruins wygrali tylko trzy spotkania, a siedem przegrali. Bukmacherzy w dalszym ciągu widzą ich w gronie głównych faworytów do zdobycia pucharu, a według mnie z taką grą to odpadną w pierwszej rundzie, zwłaszcza, jeśli trafią w niej na Toronto Maple Leafs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2633
Baqu 818,6K

Baqu

Forum VIP
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,40 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,50 Fortuna
Los Angeles Kings lub remis @1,85 Superbet

U Edmonton Oilers jest podobny problem do tego z początku sezonu, czyli fatalna postawa defensywy i bramkarzy. Skinner i Packard bardzo dobrze bronili w styczniu, ale teraz obaj są zupełnie bez formy. Skinner w sześciu ostatnich występach bronił mniej niż 90% strzałów, a jego dwa ostatnie mecze to katastrofa, bo 83,3% obronionych strzałów to jest beznadziejna statystyka jak na NHL. Pickard też w lutym grał trzy mecze i we wszystkich miał poniżej 90% obron. Z taką formą bramkarzy ciężko jest o wygrywanie i w lutym jeśli Oilers wygrywają, to zawdzięczają to tylko i wyłącznie swojej ofensywie. Los Angeles Kings za to są w naprawdę dobrej formie i według mnie zdobędą w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt.
Dzisiaj bardzo podobnie
Kings +0.5 za 2.33 ( ten Twój kurs jest mega złodziejski z Superbetu )
Oraz under 6.5 po 1.93.

Typ głównie pod formę Króli którzy wygrali 7 z ostatnich 10 spotkań oraz mają bardzo solidny wyjazdowy bilans 18-7-4.
Oliwiarki zagubiły formę z początku sezonu i w ostatnich 10 spotkaniach wygrali jedynie 4 i tylko Dallas Stars byli mocną pokonana ekipą (wygrana dopiero po dogrywce 4:3). Pozostałe trzy to słabe Detroit, Arizona oraz Anaheim czyli ligowe slabiaki.

Obie drużyny spotkały się dwa tygodnie temu w LA i Królowie wygrali niezaprzeczalnie 4:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1323
verno 679K

verno

Znawca - Hokej
Toronto vs Vegas
Toronto over 3 @1.68
Tavares gol 2.90
Tavares 2 gole @14


Montreal vs Arizona
Montreal over 2.5 @1.60
Slafkovsky gol @2,95
Slafkovsky over 1.5pkt @4.30


Flyers vs Tampa
Kucherov over 1.5pk @2.05

Pantery vs Buffalo
Reinhart gol @2.02

Ottawa vs Nashville
Ottawa over 2.5 @1.67
Tarasenko over 0.5pkt @1.95


Detroit vs Caps
Kane gol @3
Strome over 0.5 pkt w pp @3.75


Jets vs Blues
Blues over 2 @1.61
Kyrou over 0.5pkt @1.85
Blues +1.5 @1.66


Sharks vs NJ Devils
NJ over 3.5 @1.76
Jack Hughes gol @1.86
Bratt Jesper gol @2.50


Co za noc.. 5xharoldx5 5xharoldx5 mówić fatalnie to jak nic nie mówić. Dziwne rzeczy, Detroit 8 bramek ale Kane się nie załapał, Ottawa w 3 tercji nie oddała żadnego strzału, Montreal drugi mecz z rzędu nie miał nawet 1pp o co chodzi?!

Dzisiaj ciekawa noc w NHL :) Na początek idzie Toronto z Vegas i mamy tutaj drużyny, które notują progress i regress, Toronto ewidentnie w gazie, seria 7 zwycięstw i strzelonych 37 bramek robi wrażenie. Nie da się ukryć że dalej tracą dużo bramek i defensywa u nich zawsze była kłopotem ale to co robią w ataku to przechodzi ludzie pojęcie, każdy line up mega groźny i strzelają jak na zawołanie, 4 dni temu zagrali ze sobą i liście wygrali ten mecz 7:3 bez najmniejszego problemu i to jeszcze w Vegas gdzie mają "twierdzę" także dzisiaj powinno być łatwiej bo przeciwnicy w coraz większych kłopotach. Tak jak już nie raz wspominałem aktualny największy pechowiec w lidze z 17 bramkami z oczekiwanych 29. Pisałem o Bertuzzim, który również był pod kreską i strzelił hattricka, być może Tavares też odpali :). Kolejny mecz to Montreal z Arizona, obie ekipy ostatnio przegrywają, gospodarze od 5 spotkań a goście od 12. Jedna jak i druga ekipa nie grzeszą defensywą także można spodziewać się kilku bramek i klasycznie idę w stronę Slafkovskiego, trochę nudne ale co zrobić skoro warto. Młody co prawda nie punktuje od 3 spotkań ale naprawdę to kwestia pecha, nie jest tak że gra gdzieś w cieniu i nic większego nie robi bo gra naprawdę dobrze, sytuacje strzeleckie ma dobre a jego dogrania to aż grzech że nie kończyły się golami. Na tafli dostaje coraz więcej minut, trio między sobą rozumieją się bez słów, Arizona powinna też kilka kar dołożyć a w pp Montreal jest naprawdę mocny dlatego dalej daje mu szansę i uważam że jest w tym value. Flyers z Tampa i tutaj idę w Kucherova, który przekroczył barierę 100pkt a dokładnie ma ich 102 i odskoczył MacKinnonowi na 6pkt, w ostatnim meczu zdobył gola i 3 asysty a można powiedzieć że był to słaby wynik bo dosłownie mógł mieć hattricka oraz z 5-6 asysty. To co on widzi to już wyższy lvl, potrafi takie podanie dograć że klękajcie narody, zresztą sami pewnie wiecie. Idę w jego stronę nie tylko że jest w dobrej formie ale również cała drużyna zdecydowanie poprawiła grę i muszą walczyć o PO także liczę że jego geniusz uwolni się jeszcze bardziej. Pantery z Buffalo i mamy tutaj 2 ekipy, które ostatnio wyglądają dobrze, może źle to ująłem bo Pantery od dłuższego czasu wyglądają świetnie i cała liga powinna się już obawiać ich w kontekście pucharu Stanleya natomiast szable radzą sobie dobrze jednak nie jest to poziom dzisiejszego rywala i raczej nie powinni mieć za wiele do powiedzenia. Pantery ostatnie 3 mecze dość underowo bo zaledwie strzelili 4 bramki a dzisiaj linia na nich właśnie ustawiona na 4 gole, podejrzewam że mogą się trochę rozstrzelać natomiast ja poszukam przełamania u Reinharta, który po świetnej serii zaciął się na 6 spotkań i myślę że to już wystarczająco długo szczególnie że nie potrzebuje on dużo okazji aby wykończyć akcję. Ottawa z NAshville i tutaj poszukam bramek Ottawy. Senatorzy ostatnio w kratkę nie mniej jednak bardzo groźni w ofensywie a Nashville od 5 spotkań wygrywa i mimo to dalej traci notorycznie po 2-3 gole zresztą jak cały sezon, w puli PO ekip mają oni najsłabszą defensywę. Jak popatrzymy na ich wszystkie mecze to na palcach jednej ręki policzymy mecze gdzie tracili mniej niż 2 gole a Ottawe stać na te minimum 3 i to zdecydowanie. Myślałem też nad betem obie po 2 bramki ale nie dość że @1.40 to gdzieś nochal podpowiada że może to być mecz do jednej bramki bo mimo wszystko Predatorsi trochę więcej postrzelali niż im się rzeczywiście należało. Dokładam Tarasenko, który ostatnio dość często znajduje się w odpowiednim miejscu i ma swoje sytuację, gol wisi w powietrzu ale również potrafi dobrze dograć. Kolejny mecz to Detroit z Capsami i myślę że może być ciekawy dla oka. Poszukam tutaj gola Kane, który ma swoją drugą młodość. Cały ten sezon wygląda dobrze ale od momentu powrotu z kontuzji po prostu miażdży, od 8 spotkań regularnie punktuje 5 bramek i 7 asysty. Dzisiaj zagra z Capsami, którzy mimo ofensywnego progressu w defensywie dalej mają problemy i to że zdobywają pkt i wygrywają to zasługa tego że po prostu w końcu zaczęli strzelać bo przez większość sezonu byli najgorsza drużyna pod tym względem. Z drugiej strony Strome, który wczoraj asystował a dzisiaj pójdę o krok dalej i spróbuję pkt w pp bo to on walczy w face off i nawet takim sposobem może mieć "darmową" asystę tak jak właśnie wczoraj, jest to tylko dodatek bo ogólnie ostatnio wygląda dobrze i w 5 spotkań zdobył 7 pkt i liczę że dzisiaj się również uda bo Capsi mocno poprawili grę w tym aspekcie. Jets z Blues i tutaj idę zdecydowanie w stronę "underdoga" i nie rozumiem tych kursów.. Jetsi na 3 miejscu wygrywając 6 z ostatnich 7 spotkań i fajnie ale jak spojrzymy na nie to 2:1 z Pingwinami 1:0 z Sharks 2:2 z Chicago i 3:3 z Arizona, nie są to spektakularne wyniki bo tak jak wspominałem Jetsi grają żeby wygrać a nie żeby strzelać dlatego ten handi biorę z pocałowaniem ręki. Blues od dłuższego czasu gra dobrze i jakieś pojedyncze wpadki tego nie zmienią, ostatnio byli dość nieskuteczni ale sytuację mieli dobre i najbardziej było to widać w meczu z NAshville gdzie po 2 tercji powinny mieć wygrany mecz.. Ostatnia porażka z Detroit 6:1 również nie wiele mówi bo Wingsy cały mecz zagrali świetnie a pierwsza tercję to nie było mocnych na nich, naprawdę gdyby ktokolwiek tego dnia na nich zagrał to pokonali by każdego bo grali mistrzowsko. Moim zdaniem handi tutaj to duże value jak i over 2.5 bo skuteczność musi się w końcu ruszyć patrząc jakie mają sytuację a Jetsi z Chicago i Arizoną pokazali że już jest ciężko bo wcale nie kontrolowali tych spotkań a nawet mogli spokojnie je przegrać. Na koniec zagram w stronę NJ Devils z Sharskami. Ostatnio grałem przeciwko nim i mimo słabszej formy to z Rangersami powinni mieć minimum kilka trafień więcej, z Tampa również te 2 gole mogli jeszcze wbić, dzisiaj zagrają z rekinami i myślę że może to być dobry mecz na odbicie i powrót do walki o PO. Uważam że Devils mogą się rozstrzelać dlatego poszukam bramek Hughesa i Bratta, którzy ostatnio z bardzo niską skutecznością, Hughes na ostatnie 6 spotkań 1 gol przy 33 strzałach oraz Bratt na ostatnie 10 spotkań 1 gol przy 36 strzałach, jak na nich jest to zdecydowanie za mało i myślę że dzisiaj sobie "użyją" i będzie to przykre doświadczenie dla Sharksów.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2590
Baqu 818,6K

Baqu

Forum VIP
Arizona Coyotes @ Montreal Canadiens
Habs
2.08


Myślałem czy brać dzisiaj Kings czy Habs i wybrałem tych drugich. Obie ekipy nie grają ze sobą zbyt często a bilans ostatnich 10 spotkań to o 5:5 w tym ostatni mecz to wygrana Kojotów 3:2 w Arizonie po dość wyrownanym spotkaniu. Montreal ostatnie 4 spotkania bardzo solidna ale zawsze brakuje kropki nad i - liczę że dzisiaj wreszcie w domu ze słabym przeciwnikiem uzyskają W.

p.s.
Sam Montembeault miał 36 obronionych strzałów - świetny mecz !


Plus:

Ottawa Senators @ Nashville Predators
Under 6.5
2.02
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3049
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Toronto Maple Leafs - Vegas Golden Knights

Typy:
Toronto Maple Leafs (ML) @1,60 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Toronto Maple Leafs wygrają lub zremisują @1,36 Superbet
Toronto Maple Leafs wygrają w regulaminowym czasie gry @2,05 Superbet (Super Kursy, z opcją SuperPrzewaga)
Toronto Maple Leafs powyżej 3,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1,97 Fortuna

Toronto Maple Leafs są w wielkiej formie, mają obecnie serię siedmiu zwycięstw. We wszystkich tych siedmiu wygranych meczach Toronto zdobyło przynajmniej cztery bramki, przy czym tylko raz potrzebowali do tego dogrywki. Nawet w defensywie ich nie wygląda najgorzej, bo w czasie tej zwycięskiej serii w ani jednym meczu nie dali sobie strzelić więcej niż trzy gole. U Vegas obecnie nic nie funkcjonuje tak jak powinno, zwłaszcza obrona jest mocno dziurawa, a przecież jeszcze niedawno defensywa była dość mocnym punktem tej drużyny. Możliwe, że Vegas trochę odpuszcza sezon regularny, by wyleczyć wszelkie kontuzje i złapać formę na playoffy. Obie drużyny niedawno ze sobą grały, a gospodarzem byli Golden Knights. Tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem Toronto 7:3, więc wszystko wskazuje na to, że u siebie Maple Leafs również wygrają.

Florida Panthers - Buffalo Sabres

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,53 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,92 Fortuna
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,66 Fortuna

Florida Panthers grają solidnie w obronie i ich ostatnie trzy mecze były underowe. Teraz przyjdzie im się mierzyć z drużyną nieobliczalną. Buffalo Sabres to jest typ drużyny, która może wysoko przegrać z ekipami z dołu tabeli, a może też wysoko wygrać z czołówką. Czy mają szanse na pokonanie Panthers, którzy są w tak dobrej formie? Będzie o to ciężko, ale moim zdaniem stać ich na zdobycie nawet trzech bramek i na nawiązanie jakiejś walki. Sądzę, że w tym spotkaniu zobaczymy trochę goli.

Oprócz tego poszukam też remisów w tych meczach:

Minnesota Wild - Carolina Hurricanes remis @4,40 Superbet
Calgary Flames - Los Angeles Kings remis @4,40 Superbet
Colorado Avalanche - Dallas Stars remis @4,40 Superbet


Wyszło fatalnie. Remis w Minnesocie i jedna bramka więcej Buffalo i wszystko wyglądałoby dużo lepiej, no ale co zrobić...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +979
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
New York Rangers - Columbus Blue Jackets

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,52 Fortuna
w meczu będzie powyżej 5,5 bramek @1,59 Fortuna

Dużym faworytem tego meczu są New York Rangers, ale goście są dość nieobliczalni. To właśnie Columbus Blue Jackets przerwali serię dziesięciu zwycięstw Rangersów ogrywając ich parę dni temu 4:2, wtedy Columbus Blue Jackets byli gospodarzem. Teraz w MSG nie widzę kolejnego zwycięstwa Columbus, ale na zdobycie dwóch bramek ich stać. W tym sezonie New York Rangers niespodziewanie mają jakieś duże problemy w meczach przeciwko Blue Jackets, więc możliwe, że teraz goście też będą mieli coś do powiedzenia. Ostatnia wizyta Columbus w MSG to remis 3:3 i porażka w karnych, teraz też powinni powalczyć.

Edmonton Oilers - St. Louis Blues

Typy:
obie drużyny zdobędą po przynajmniej dwie bramki w meczu @1,51 Fortuna
obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu @2,83 Fortuna
St. Louis Blues powyżej 2,5 bramek w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2,12 Fortuna

Niecałe dwa tygodnie temu drużyny te grały ze sobą w St. Louis i była tam niespodzianka w postaci zwycięstwa Blues 6:3. Po tym meczu forma St. Louis Blues spadła, bo wygrali tylko jedno spotkanie. W Edmonton trudno im będzie wygrać i więcej szans daję jednak Oilers, ale myślę, że goście mogą zdobyć trzy bramki.


St. Louis Blues zdobyli szybko dwie bramki, a potem już do końca meczu nic. Columbus Blue Jackets oddali 31 celnych strzałów i strzelili tylko jednego gola, strasznie pechowe dla mnie były te ostatnie dwa dni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +720
Baqu 818,6K

Baqu

Forum VIP
halo ekipa gdzie wasze przewidywania ? 🧐 dzisiaj tyle spotkań ze az nie wiem co wybrać 😅

Columbus Blue Jackets @ New York Rangers
Columbus +1.5 1:4
1.93
Betfair


rewanż za niedzielne spotkanie gdzie gospodarze wygrali 4:2 Rangers vs Blue Jackets NHL Box Score - Feb 25, 2024 (covers.com)

dzisiejsi gospodarze to oczywiście olbrzymi faworyci aczkolwiek Blue Jackets pokazali jak z nimi wygrywać. Mam nadzieje ze w bramce znów wystapi Elvis Merzlikins i zagra kolejne solidne spotkanie. Ostatni mecz w NY wygrali Rangers 4:3 ale bylo to po rzutach karnych a w 3T przegrywali nawet 3:2 i bramkę na wage dogrywki zdobyli dopiero na 11 sekund przed końcem spotkania. Columbus wyraźnie im nie leży i licze ze to sie nie zmieni dzisiejszej nocy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +923
verno 679K

verno

Znawca - Hokej
Toronto vs Arizona
Arizona over 2.5 @2.04
Arizona over 3.5 @3.60


Pantery vs Montreal
Pantery over 3.5 @1.66

CBJ vs Carolina
Carolina over 3.5 @1.75

Tampa vs Buffalo
Kucherov over 1.5pkt @1.92
Tampa over 3 @1.66


Sharks vs Ducks
over 6 @2.05
over 7 @3.10


Nashville vs Minnesota
Minnesota over 2.5 @1.66

Detroit vs NY Islanders
Detroit OT @1.83
Detroit over 3 @1.88

Dzisiaj długa lista spotkań także typów również będzie sporo. Zaczynając od Toronto z Arizona mam pewne obawy co do gospodarzy i już pędzę z wyjaśnieniem. Ostatnio byli w mocnym gazie i zostali wyhamowani przez Vegas przegrywając aż 6:2 i wcale to jakoś mocno nie dziwi patrząc na ich defensywę. Atak ekipy Toronto jest przepotężny natomiast gra w defensywie jest tutaj problemem cały czas, co prawda nie jest to poziom spodu tabeli ale na pewno nie jest to poziom, z którym mogą powalczyć o Stanleya. Jak popatrzymy na te mecze w gazie to pomimo dużej ilości goli strzelonych to notorycznie tracili po 2-3 bramki w dominowanym meczu.. Przyjechało Vegas i dali w miarę równy mecz i Toronto się posypało, dzisiaj co prawda grają z Arizoną, która od 13 spotkań przegrywa ale nie jest to tak słaba drużyna jak to wygląda. Po pierwsze jest to dość ciężki kalendarz i w większości czasu trafiają na mocne ekipy, po 2 wcale te mecze nie są tak do jednej bramki jak np w przypadku serii przegranych Sharksów, Arizona regularnie strzela po 2-3 bramki ilość strzałów też na w miarę dobrym poziomie i problemem jest to że po prostu tracą więcej goli. Drużyna Toronto w tym sezonie zrobiła tyle fikołków logicznych że chyba jest to największy kandydat do tego aby seria Arizony została przerwana, liście potrafią zrobić coś z niczego i to dosłownie ale działa to w 2 strony i tak jak mogą zrobić coś dobrego tak samo potrafią odwalić. Nie licząc tego meczu z przed tygodnia to 4 ostatnie spotkania wygrywała Arizona a w 3 z nich strzelała min 3 bramki. Dzisiaj najprawdopodobniej między słupkami stanie Woll, który na papierze wygląda dobrze ale ostatni mecz rozegrał 7 grudnia co daję prawie 3 miesięczną przerwę i być może to będzie kluczem do sukcesu. Arizona jest naprawdę głodna wygranej i coraz bliżej im do tego, być może Woll nie wytrzyma tego naporu i się wysypie ale nawet w normalnej formie uważam że Arizona jest w stanie tutaj postrzelać i po cichu myślę że zabiorą ten mecz. Kolejne spotkanie to Pantery z Montrealem i tak jak uwielbiam te słynne trio tak dzisiaj będą cierpieć. Pantery są głównym kandydatem do wygrania Stanleya i dominują w każdym aspekcie gry a dzisiaj zagrają ze słabym Montrealem, który od każdego dostaję x goli. Co ciekawe od 11 spotkań Panter z Montrealem ekipa z Florydy regularnie strzela min 4 bramki a niejednokrotnie więcej i dzisiaj myślę że nie będzie wyjątku od reguły. Kolejny mecz to Columbus Blue JAckets z Hurricanes. Carolina od zawsze przynajmniej w moim przypadku jest gdzieś z boku, niby są mocni, niby często zajmują wysokie miejsca ale są trochę w cieniu i nie skupiam aż tak uwagi. Dzisiaj zagrają z jedną z gorszych defensyw w lidze i liczę że coś postrzelają. Corolina to dla mnie trochę jak Jets, który chcą wygrać a jak czy do ilu to sprawa drugorzędna, jak popatrzymy sobie to mają dużo wygranych spotkań ale większość z nich jest bardzo bliska i underowa bo skupiają się na tym aby wytrącić przeciwnikowi wszystkie możliwe zagrożenia i dopłynąć bezpiecznie do brzegu natomiast na te słabsze ekipy gdzie nie czują oporu strzelają całkiem sporo i mam nadzieję że i tak będzie dzisiaj. Następny mecz to Tampa z Buffalo i dalej idę w stronę Tampy oraz Kucherova. Po 2 ostatnich spotkaniach gdzie grali naprawdę dobrze dostali "gonga" od FLyers, równy mecz i 1:1 po 2 tercji i nagle blackout ( w zasadzie dosłownie bo tam światła trochę padły :D) w 3 tercji dostali 5:1, 3 szybkie bramki a potem 2 do empty netu.. Tampa musi zakasać rękawy i wziąć się do roboty bo PO niedługo. Na swojej tafli są naprawdę mocni i myślę że dzisiaj mogą pokazać w pełni potencjał za te 3 ostatnie mecze domowe gdzie dostali łącznie 18 bramek a dzisiejszy rywal nie jest najmocniejszy dodatkowo mam wrażenie że Szable od dłuższego czasu mocno się ślizgają i w wielu meczach mogli dostać o wiele więcej. Co do Kuvherova to raczej nie ma co więcej dopisywać, jeśli drużyna zagra na dobrym poziomie to bez problemu te 2 pkt zdobędzie bo to ile on kreuje dobrych sytuacji w meczu to.. Ducki z Sharskami i to nazwę słynnie "radosnym meczem". Jedna jak i druga drużyna o nic nie gra, obie mają bardzo kiepskie defensywy i myślę że może to być przyjemny mecz dla oka. Ducks mają to do siebie że nawet jak mają mało sytuacji to potrafią je wykorzystywać a rekiny względem początku sezonu zanotowały spory progress i powinniśmy zobaczyć kilka trafień z obu stron. Kolejne spotkanie to Nashville z Minnesota i nie będę ukrywał zdziwienia co stało się w ostatnim meczu z Ottawa że Nasvhill 3 tercje zrobiło 19-0 w strzałach?! Nie mniej jednak dalej uważam że ta seria 6 wygranych wygląda tylko dobrze na flashscorze bo nie były to mocne ekipy a nutki to powinny wygrać już w 2 tercji. Minnesota od dłuższego czasu bardzo się zmieniła i potrafi wygrać z każdym nawet gdy grają słabo lub im się nie należy to umieją wykorzystać okazję i się wybronić. Dzisiaj liczę że Minnesota wygra ten mecz ale pójdę trochę bezpieczniej czyli w ich bramki bo Nashvill ostatnimi czasy strzela sporo bramek a niekoniecznie im się należą natomiast zdecydowanie mniej ich tracą niż powinni. Na koniec mecz Detroit z Islanders. Wingsy aktualnie od 6 spotkań wygrywają i nie zapowiada się aby miało się to zakończyć, w meczu z nutkami dali taki pokaz że nikt by nie "ustał" i każda drużyna w lidze przegrałaby ten mecz, Chicago dość niespodziewanie mocno się postawiło ale Kane w dogrywce wykończył robotę a mecz z Capsami 8:3 totalnie ich rozbili.. Kane w świetnej formie dużo robi dla drużyny ale w zasadzie każdy tam wygląda bardzo dobrze i są w gazie a zagrają z wyspiarzami, którzy nawet jak dadzą dobry mecz to nie potrafią go wykończyć lub dowieźć wyniku i przegrywają, to jest wręcz niewiarygodne ile spotkań mogło pójść na ich korzyść, mówiąc w skrócie umieją dobrze grać ale nie umieją wygrywać i taka jest tam smutna prawda. Patrząc na ostatnie mecze Detroit dziwie się że kursy są praktycznie 50-50..​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1431
FNM99 734,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Boston Bruins vs Vegas Golden Knights: Boston Bruins powyżej 2.5 goli (RT) @1.65 Superbet

Ekipa z Bostonu wraca na własny teren po czterech meczach wyjazdowych, aby zmierzyć się z okrojonym kadrowo zespołem Knights. Sześć ostatnich spotkań gospodarzy to remisy po regulaminowym czasie, a ich gra wygląda przeciętnie, lecz pomimo tego udaje im się trzymać w czołówce tabeli. Goście grają mocno w kratkę, przez długi czas walczą nie tylko na lodzie, ale także z kontuzjami zawodników i również tym razem brakować będzie kilku ważnych dla Knights graczy. Dla przyjezdnych będzie to już trzeci z pięciu zaplanowanych meczów wyjazdowych, a TD Garden potrafi być istną twierdzą Bruins, choć ich ostatnie wyniki meczów domowych mogą na to nie wskazywać. Moim zdaniem gospodarze powinni wywalczyć komplet punktów w tym starciu, ale poszukam (mam nadzieję) bezpieczniejszej opcji jakim jest typ na co najmniej trzy trafienia Bruins w podstawowym czasie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3209
Do góry Bottom