>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Niemcy (10.01 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
L 2,5K

luis11

Użytkownik
L luis11 Dania po kursie 1.10 kupon zamyka że tak przy nich obstajesz? Nie wiem po co te przepychanki ale w przeciwieństwie do Ciebie kolega @lukas88 nie raz pokazał tu na forum że ma wiedzę z piłki ręcznej.
Mecz pokazał wszystko o czym pisałem, po 10 minutach było po wszystkiemu i handi +6.5 weszło tylko dlatego, że Dania drugą połowę zagrała może na 40%. Typ kolegi wszedł i gratulacje, ale chodziło mi o argumentację i analizę, która w tym wypadku była całkowicie nietrafiona, pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Holandia - Portugalia
Over 63,5 bramek @2,15
Superbet


Na zakończenie zmagań w grupie 2 Holandia zmierzy się z Portugalią. Dla Holendrów ten mecz jest już tylko o honor, mają 0 pkt i nie grają już o nic. Portugalczycy natomiast mają szansę jeszcze na zajęcie 3. miejsca w grupie, które daje prawo gry w meczu o 5. miejsce ME. Obie ekipy są usposobione ofensywnie i grają szybki handball, ich mecze obfitują w dużą ilość bramek. Portugalczycy mają bilans bramkowy 130:139, czyli średnio w ich meczach pada 67,25 bramek, proponowany over pokrywali 3krotnie, a raz w meczu ze Słowenią zabrakło 1 gola. Holendrzy z bilansem 121:140 mają średnio w swoich meczach 65,25 bramek, proponowany over pokryli również 3krotnie, jedynie w meczu ze Szwecją padł niski wynik. Historycznie 3 ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami, które odbyły się w niedalekiej przeszłości, kończyły się równo 63 bramkami. Liczę, że tym razem padnie 1 bramka więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1606
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Norwegia - Szwecja
Norwegia Handicap +3.5 bramek @ 1.67
Norwegia @ 4.15
Lvbet

Brak dostępu do laptopa sprawił, że kilka dni trzeba było sobie odpuścić w typowaniu i choć dalej go brak, to krótko o jutrzejszym spotkaniu. W grupie II mamy już wszystko rozstrzygnięte, znamy półfinalistów w postaci Danii i Szwecji, oraz ich końcowych miejsc, bo już nie zmieni tego, że Dania zajmie pierwsze miejsce, a Szwecja drugie. Tak więc mecz o nic dla Szwecji, co może wykorzystać Norwegia, która mimo, że nie prezentuje na tym turnieju nadzwyczajnej formy, to jest to zespół niewygodny, z przebłyskami. Mecze pomiędzy obiema ekipami są zazwyczaj bardzo wyrównane, h2h też po stronie Norwegii, co prawda teraz to Szwecja wydaje się być mocniejszą ekipą od swoich rywali, ale jak już pisałem Szwedzi nie grają o nic. Zresztą podobnie jest też z Norwegią, której nawet zwycięstwo nie powinno zmienić ich miejsca w tabeli, jednak nie wystawiał bym tu aż tak różniących się kursów.

Słowenia - Dania
Słowenia Handicap +6.5 bramek @ 1.70 Lvbet

Tu taka sama sytuacja, Dania już nie gra o nic, Słowenia z szansą na zagranie dodatkowego meczu o 5 miejsce, jednak muszą zdobyć punkty z Danią, a Portugalia musi stracić punkty z Holandią. Nie odważę się tu zagrać czystego winy Słowenii, który by mnie nie zdziwił, ale według mnie warto pograć tak wysoki Handicap.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1837
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
A jakie przewidywania na ostatni dzisiejszy mecz? Czy Niemcy się w końcu obudzą? Liczyłem, że mocno przycisną Austriaków i mocno się przejechałem na tamtym meczu, wielka nieskutecznośc po ich stronie. Myślałem o grze w stronę Wegrów, ale z drugiej strony ciągle obawa, czy przypadkiem dziś Niemcy w końcu nie wejdą na wyższy poziom. Ostatni dzwonek dla nich, choć w sobote też się tak wydawało.
 
W 0

wylus

Użytkownik
A jakie przewidywania na ostatni dzisiejszy mecz? Czy Niemcy się w końcu obudzą? Liczyłem, że mocno przycisną Austriaków i mocno się przejechałem na tamtym meczu, wielka nieskutecznośc po ich stronie. Myślałem o grze w stronę Wegrów, ale z drugiej strony ciągle obawa, czy przypadkiem dziś Niemcy w końcu nie wejdą na wyższy poziom. Ostatni dzwonek dla nich, choć w sobote też się tak wydawało.
Moim zdanie Węgry biorą to , Niemcy nie zachwycają na tym turnieju z Austrią mieli szczęście że zremisowali przez ostatnie 10 min Austria nie szczeliła gola .
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Moim zdanie Węgry biorą to , Niemcy nie zachwycają na tym turnieju z Austrią mieli szczęście że zremisowali przez ostatnie 10 min Austria nie szczeliła gola .
Oglądałem to spotkanie, wiem że Niemcy masakrycznie sie męczyli i cudownie zremisowali. Z drugiej strony grają u siebie, oczekiwania były duże, mimo stosunkowo słabej gry to sploty wyników ciągle trzymają ich w grze. Z drugiej strony w dużej mierze ich trzymał Wolf w tym turnieju, bo ofensywa nie grała tak jak oczekiwano. Z Austrią trochę bez pomysłu. Ale dziś w sumie mecz kluczowy, potem Chorwacja już właściwie bez motywacji im zostanie, a jak wygrają to wszystko będzie od nich zależało. Ostatecznie chyba odpuszcze, choć kurs na Węgrów interesujący, ale jednak obawiam się, że w koncu Niemcy odpalą
 
W 0

wylus

Użytkownik
Oglądałem to spotkanie, wiem że Niemcy masakrycznie sie męczyli i cudownie zremisowali. Z drugiej strony grają u siebie, oczekiwania były duże, mimo stosunkowo słabej gry to sploty wyników ciągle trzymają ich w grze. Z drugiej strony w dużej mierze ich trzymał Wolf w tym turnieju, bo ofensywa nie grała tak jak oczekiwano. Z Austrią trochę bez pomysłu. Ale dziś w sumie mecz kluczowy, potem Chorwacja już właściwie bez motywacji im zostanie, a jak wygrają to wszystko będzie od nich zależało. Ostatecznie chyba odpuszcze, choć kurs na Węgrów interesujący, ale jednak obawiam się, że w koncu Niemcy odpalą
Oby nie odpalili dziś bo dałem na Węgrów 😉
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Witam. Całkiem dobrze wychodzi mi granie strzelców w tych mistrzostwach, więc spróbujemy coś razem.
Holandia-Portugalia:

L.Steins over 3.5 gola 1.85⛔
F.Costa over 4.5 gola 1.65⛔
Bardziej ryzykowne
M.Costa over 7.5 2.10✅️
Słowenia-Dania:

G.Marguc over 3.5 1.85⛔
N.Cehte over 2.5 1.60✅️
M.Gidsel over 3.5 1.9 zwrot
S.Pytlick over 2.5 1.8 ( dosyć niska linia moim zdaniem) zwrot
Norwegia-Szwecja
A.Blonz over 4.5 1.65✅️
M.Gullerud over 2.5 2.0✅️
Kursy z superbet.
Wszystko single oczywiście.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Uważałabym na te typy gdyż wszystkie mecze są już o nic więc można podejrzewać, że szanse mogą dostać zmiennicy. Zwłaszcza Duńczycy i Szwedzi mogą dać odpocząć swoim podstawowym zawodnikom przed meczami półfinałowymi. Powodzenia, ale ja bym na pewno tutaj nie szalał ze stawką
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Uważałabym na te typy gdyż wszystkie mecze są już o nic więc można podejrzewać, że szanse mogą dostać zmiennicy. Zwłaszcza Duńczycy i Szwedzi mogą dać odpocząć swoim podstawowym zawodnikom przed meczami półfinałowymi. Powodzenia, ale ja bym na pewno tutaj nie szalał ze stawką
Masz rację. To wyjaśnia skąd taka linia na Pytlicka. Wydaje mi się jednak,że dubel Steins- F.Costa ma szansę wejść.
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Holandia - Portugalia
Holandia wygra 1 polowe
Kurs: 3.10 ✅
FORTUNA

Hej, dzis bardzo wazny mecz dla Portugalii, tego meczu nie wypada im przegrac. Holandia bez szans na awans, ostatnia w grupie jest skazywana na porazke. Czy oby napewno? Na MS w 2022r, Holandia pokonala Portugalie po kursie 13/4, podobnym do dzisiejszego. Ja ide w wygrana Holandii w 1 polowie. Uwazam, ze Portugalia, wyjdzie do meczu z przeswiadczeniem, ze ten mecz musza wygrac. Moze to ich w 1 polowie lekko zblokowac, bo wiadomo presja jest duza. Wiadomo Portugalia moze sie zagotowac, I w mecz nie wejsc zbyt dobrze. Miewali takie mecze, czesto rowniez odwracali wynik spotkania na swoja korzysc, swoja dynamika, I nieustepliwoscia. Jakosci tez nie mozna im odmowic. Zapewne maja lepsza druzyne niz Holandia, ale nie zawsze lepsza druzyna wygrywa mecz na tych ME ;) Holandia ma lidera Steina, ktory moze nieco pokrzyzowac szyki faworytom z Portugalii. Jak dla mnie kurs na Portugalie to zadne value. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2348
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Uważałabym na te typy gdyż wszystkie mecze są już o nic więc można podejrzewać, że szanse mogą dostać zmiennicy. Zwłaszcza Duńczycy i Szwedzi mogą dać odpocząć swoim podstawowym zawodnikom przed meczami półfinałowymi. Powodzenia, ale ja bym na pewno tutaj nie szalał ze stawką
A to uważasz że zmiennicy są słabsi?:D w kazdym zespole grają rezerwowi ale to jednak nie laiki:) ,
 
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
A to uważasz że zmiennicy są słabsi?:D w każdym zespole grają rezerwowi ale to jednak nie laiki:) ,
Chyba nie do końca ogarniasz w czym rzecz... część typów jest podana na podstawowych zawodników, jak np. Pytlick i Gidsel z reprezentacji Danii. Linie niskie, jednak oni zapewne zagrają dzisiaj mniej minut, gdyż będą odpoczywać a szanse dostaną zmiennicy. Dlatego nie warto ruszać linii na ich gole.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Tu akurat kolega ma rację. Steins nie grał tyle minut co zawsze i bramki zabrakło.
Luc steins zagrał 43min najwięcej że wszystkich z pola. Tylko że luca jest bardziej asystującym i trzeba wiedzieć kiedy w niego iść a kiedy odpuścić.
Portugalia zepsuła więc ja gram na Słowenię która będzie zmotywowana walka o 3 miejsce a,Dania mam nadzieję że puści rezerwowych bo turniej co 2 dni mecze to duzo zabiera sil.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Czy dla Słowenii ta gra o 5 miejsce ma znaczenie w kontekście kwali do IO czy to już nie ma znaczenia bo do turnieju kwalifikacyjnego się załapią?
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Taka ciekawostka:
Niemcy grają z Chorwacją i muszą ten mecz wygrać. Chorwacja z kolei musi przegrać by dostać się na turniej kwal. do igrzysk 🙃 Chyba, że wcześniej polegnie Austria.

This is the reason:

If one of the nations in the European Championship, who already got a spot in the qualification from the World Championship 2023, gets a direct spot from the Euros 2024, Croatia as the best ranked nation in the World Championship 2023 without a spot overtakes the Qualification spot.

Denmark and France already have a direct spot. Sweden have an Olympic Qualification spot. The same for Germany and Hungary as possible semifinalists. The only nation who can qualify for the semifinal without already having a spot in the Olympic Qualification and get the direct spot is Austria. But that wont happen if Croatia lose against Germany!
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
Sagosen over 3.5 @1.85 3/10 goplusbet

Inni mają linie 4.5 z gorszym kursem.
Lider Norwegów jeżeli zagra to powinien spokojnie pokryć tą linie. Szwedzi zapewne w rezerwach i w obronie nie tak twardo jak zazwyczaj
Post automatycznie złączony:

Sagosen over 3.5 @1.85 3/10 goplusbet

Inni mają linie 4.5 z gorszym kursem.
Lider Norwegów jeżeli zagra to powinien spokojnie pokryć tą linie. Szwedzi zapewne w rezerwach i w obronie nie tak twardo jak zazwyczaj
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom