>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Niemcy (10.01 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
chamberlain 452,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zawsze przewiduje ;)
1. punkty
2. W przypadku gdy dwie lub trzy drużyny mają taką samą liczbę punktów, tworzona jest mała tabela uwzględniająca mecze tylko zainteresowanych zespołów. Zespoły klasyfikowane są według kolejności
- punkty
- bilans
- bramki zdobyte
- bramki stracone
- jesli daje jest wszystko na remis to losowanie
Właśnie nic na temat losowania nie znalazłem, dlatego akurat takie zdanie.

No to swoją drogą ciekawe rozstrzygnięcie, teoretycznie mieć awans, ale los decyduje inaczej.
 
pastim87 293

pastim87

Użytkownik
Ja idę dzisiaj w Niemców. Nie przekonuje mnie argumentacja, że Francja musi wygrać, bo jest to argument z du.y.
Owszem, Francja ma klasowych zawodników, jak D. Mem, Remili czy Fabregas na kole, ale siłą Francji która zdobywała co się dało byli jednak bracia Karabatić czy Luc Abalo nie wspominając o Omeyerze. Ze Szwajcarią męczyli się niemiłosiernie, stracili punkt w ostatniej minucie i nie bardzo widzę ich wygraną z Niemcami.
Suche statystyki mówią, że Niemcy mają lepszą obsadę bramki, prawie 37 % do 33 % Francji, oraz lepszą skuteczność, 66% do 62% Francji. Dodatkowo mają za sobą ósmego zawodnika, czyli kibiców, a i jak to mówią, gospodarzom nawet ściany pomagają. Mecz o realne punkty, więc mój typ -

Niemcy kurs 2,8 Superbet
Tutaj koleżka trochę poleciał po bandzie...Te dane procentowe są tak bliskie że szkoda je podawać...a mecz ze Szwajcarami...każdemu może się przytrafić słabszy mecz na turnieju i tak mogło być w tym przypadku. Nie mówię że Niemcy tego meczu nie wygrają ale te argumenty są dla mnie za słabe a jedyny argument za Niemcami to atut własnego boiska ale życzę powodzenia z podanym typem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +293
chamberlain 452,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Islandia - Węgry
Kto zdobędzie więcej bramek? Omar Ingi Magnusson vs Bence Banhidi
Bence Banhidi @ 2.90 czerwona kartka niestety
Over 6.5 kar 2-minutowych @ 1.50
STS

Nie będę powielał typu na Niemcy, bo właśnie to ich zwycięstwo chodziło mi po głowie, tak jak pisałem w typach długoterminowych, widzę ich wysoko w turnieju z szansą na wygranie grupy, chociaż w tym przypadku do wygrania jej wystarczy im tylko remis. Węgry nie powiem też wyglądają dzisiaj kusząco, ale myślę, że ktoś dzisiaj utopi i moim zdaniem mogą być to Węgrzy. Przeglądając kursy trafiłem na dość ryzykowny kurs, który jednak w tym momencie ma dla mnie spore szanse powodzenia, a więc pojedynek bramkowy gwiazdy Islandii Omara Ingi Magnussona i gwiazdy Bence Banhidiego, sporym faworytem według STS jest Omar, jednak Bence gra lepszy turniej i według mnie warto tu go pograć.

Strona EHF Euro daje nam opcje porównania dwóch zawodników, skorzystam z tej opcji i przedstawię tu poniższe porównanie obu zawodników.

Bez tytułu.jpg
Dla typu najważniejsze będą oczywiście dwie statystyki, ta średnia zdobywanych bramek i skuteczność rzutów, no i mamy tutaj sporą przewagę po stronie Banhidiego, który w pierwszym spotkaniu przeciwko Czarnogórze zdobył 6 bramek w 8 rzutach, zaś w drugim meczu z Serbami zdobył 9 bramek, nie myląc się ani razu. Wysoka forma tego zawodnika, ostoja w ofensywie, pomagają też Lekai i Mathe, jednak to Banhidi jest bezkonkurencyjny w drużynie, a nawet nie wykonuje rzutów karnych, które wykonuje Lekai, choć idzie mu to średnio, to i tak zastępowali go do tej pory Mathe i Rosta.

Magnusson to bardzo wartościowy zawodnik, który przed startem mistrzostw był w czołówkach bukmacherów do wygrania MVP, ja mu aż takich szans nie dawałem i jak na razie nie prezentuje się zbyt dobrze, a i jest szansa, że dzisiaj Islandia może pożegnać się z mistrzostwami. Omar przeciwko Serbii zdobył raptem 2 bramki, na 6 wykonanych rzutów, przestrzeliwując na dodatek 2 rzuty karne, z Czarnogórą było już lepiej, 7 bramek na 9 rzutów, ale i rzuty karne siedziały, bo zdobył z tego aspektu gry 3 bramki ze 100% skutecznością.

Forma po stronie Banhidiego, jeśli Węgry mają tu ograć Islandię, to potrzebna im jego dobra gra, a przede wszystkim bramki. Magnusson personalnie jest lepszym graczem od Banhidiego, ale w swoim zespole ma większe wsparcie w ofensywie i jak mu nie idzie, to prym bierze inny zawodnik, Bence do tej pory takiej pomocy nie miał, a i nie potrzebował, więc nawet jak zaliczy kilka pudeł, to jestem pewien, że dalej będzie oddawał rzuty. Za duża ta przepaść kursowa moim zdaniem.

Dorzucam też over kar, niska linia, jak i niski kurs, nie szukam już innych linii u innych buków, bo może da się znaleźć coś ciekawszego, w każdym razie Węgrzy często są karani, z Czarnogórą 7 razy, z Serbią 4 razy, Islandia nie tak często, bo 1 kara z Serbią i 4 kary z Czarnogórą, ale dzisiaj stawka spotkania jest bardzo wysoka i nikt tu odpuszczać nie będzie. W ciągu ostatnich 2 lata obie drużyny spotkały się dwa razy, rok temu na Mistrzostwach Świata, dwa lata temu na Mistrzostwach Europy, rok temu mieliśmy w tym meczu 8 kar, dwa lata temu 12 kar, jak dla mnie do gry nawet wyższa linia, jakby ktoś znalazł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
Pablito91 536K

Pablito91

Użytkownik
A.Gomez powyżej 6.5 bramki @1.70 STS Wszystko zgodnie z planem, overowe spotkanie I 8 bramek Aleixa :)

Idę w over zawodnika Hiszpanii i Barcelony, Aleixa Gomeza. Kto jak kto, ale on jako jedyny nie daje ciała w póki co na tych mistrzostwach patrząc na Hiszpanów. W obu meczach zdobył po 8 bramek. Dzisiaj bardzo ważny mecz o awans z drugiego miejsca. Aleix jako najlepszy zawodnik musi wziąć grę na siebie I zdobywanie bramek. Liczę na overowe spotkanie I pokrycie 7 bramek przez Aleixa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1214
R 672,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dania - Holandia
Typ: Dania handi -7,5 gola ( w drugiej połowie wyciągnęli wynik)
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betfan
Analiza:
O ile w poprzednim meczu Holendrów byłe zdecydowanym zwolennikiem, że nie dadzą się wysoko pokonać Szwedom, o tyle w spotkaniu z Dania przewiduję ich dotkliwą porażkę. Duńczycy są zdecydowanym faworytem do wygrania Grupy 2 (kurs 1,17 na Fortunie, gdzie druga w kolei Szwecja jest wyceniana po kursie 4,0 do zwycięstwa w grupie). Holandia zgodnie z planem zajęła drugie miejsce w swojej grupie w pierwszej fazie, choć byli blisko od nieprzegrania meczu z faworyzowana Szwecją. Z Dania będzie inaczej co pokazują ich bezpośrednie mecze w ramach Golden League przed mistrzostwami Europy. Duńczycy pokonali ich 14 i 17 punktami, a w drugim meczu pozwolili rzucić Holendrom tylko 18 bramek. We wcześniejszych meczach w roku 2022 i 2021 wygrane Duńczyków były równie imponujące bo 12 i 14 golami. Ja jednak gram ostrożnie i wybieram handi tylko -7,5 gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1159
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Słowenia - Szwecja
typ:1
@4.70 Lvbet ❌


A także próbuję:
1 połowa Słowenia
@3.70 betfan ❌


Słowenia to dla mnie może być, albo po części już jest czarnym koniem tych rozgrywek. Słowenia miała też bardziej wymagającą grupę gdyż: (Polska, Wyspy Owcze) ---> (Bośnia, Gruzja).
Standardowo trzeci dzień z rzędu szukam kursów na opak i czuję, że tutaj też wynik rozstrzygnięcia może być inny niż przewidywania buków.
Szwecja ostatni mecz (co prawda już mniej znaczący) prawie utopiła z Holendrami. Którzy hagemonem nie są.
H2h jakieś wstrząsające też nie jest. Co prawda ekipy już trochę ze sobą nie grały. Jednak jak już grały. To wyniki były dość naprzemienne.
Na domknięcie dodam, że z kolei Słowenia dość spokojnie rozprawiła się z nami czy Wyspami. Norwegię wypunktowali solidnie w samej końcówce. Myślę, że charakteru im dzisiaj nie braknie.

Oczywiście stawkowanie ostrożnie. To w dalszym ciągu są luźne rozważania.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 536K

Pablito91

Użytkownik
Słowenia więcej kar dwuminutowych @1.75 forbet (przy remisie zwrot) 2:3... :(

Wydaje mi się, że będzie to mecz o 2 miejsce w grupie dające awans do półfinału. Duńczycy są raczej poza zasięgiem. Spodziewam się ostrego meczu. Idę tutaj w kary Słoweńców, którzy w każdym z 3 meczów w poprzedniej fazie grupowej wygrywali w tej statystyce. 3:1 z Polską, 5:3 z wyspami oraz w ostatnim meczu aż 9:3 z Norwegami. Uważam, że dzisiaj ponownie będą musieli zagrać ostro w obronie jeżeli będą chcieli trzymac korzystny wynik ze Szwedami. Słoweńcy jeżeli chcą o coś powalczyć to nie mogą dzisiaj przegrać. Nie chce mi się wierzyć, że Szwedzi będą mieli więcej kar od tak grających ostro Słoweńców.
 
Ostatnia edycja:
N 365,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Słowenia - Szwecja
over 7,5 kar 2-minutowych @1,87 forBET
under 58,5 bramek @1,85 Superbet


Bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o awans do fazy medalowej, aktualnie mamy 2 grupy po 6 zespołów. Zaliczone są punkty zdobyte z drużynami, które również awansowały do tej fazy. Zatem obie ekipy mają po 2 pkt. Myślę, że to pomiędzy tymi drużynami może rozegrać się walka o miejsca 2-3, czyli albo awans do półfinału, albo walka w meczu o 5. miejsce. Dlatego bardzo ważne jest by dobrze zacząć II rundę. Dlatego proponuję over kar, gdyż często w takich spotkaniach na styku tych kar jest sporo, nie ma odpuszczania i jest twarda walka w obronie. Słoweńcy zdecydowanie lepiej wyglądają w tym aspekcie i tych kar łapią więcej, jednak mieli oni nieco trudniejszą przeprawę w rundzie wstępnej, gdzie mierzyli się z Wyspami Owczymi, Polską i Norwegią. Szczególnie ten ostatni mecz o 1. miejsce w grupie obfitował w ilość kar, których było aż 11, z czego 8 dla samych Słoweńców. Szwedzi wyglądają nieco słabiej pod względem liczby wykluczeń, jednak mieli oni 2 mecze bez historii z Bośnią i Hercegowiną (1:0 w karach dla Bośni) oraz z Gruzją (2:2 w karach). W meczu o 1. miejsce w grupie Szwedzi musieli już się trochę napocić, by pokonać Holendrów i tych kar było więcej - 4:2 dla Szwedów. Ponadto, myślę że warto pójść również w kierunku underu bramkowego, gdyż mocno ofensywne spotkania już się skończył, wysokie ogrywanie kelnerów było w rundzie wstępnej. Teraz należy skupić się na dobrej obronie by uzyskać korzystny rezultat. Obie ekipy w swoich ostatnich meczach I fazy zagrały już bardziej defensywnie i mieliśmy wyniki które pokryły by linie proponowaną na dziś - Słowenia wygrała 28:27 z Norwegią a Szwedzi pokonali 29:28 Holendrów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1159
G 5,7K

gabry5

Użytkownik
Słowenia - Szwecja
over 7,5 kar 2-minutowych @1,87 forBET
under 58,5 bramek @1,85 Superbet


Bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o awans do fazy medalowej, aktualnie mamy 2 grupy po 6 zespołów. Zaliczone są punkty zdobyte z drużynami, które również awansowały do tej fazy. Zatem obie ekipy mają po 2 pkt. Myślę, że to pomiędzy tymi drużynami może rozegrać się walka o miejsca 2-3, czyli albo awans do półfinału, albo walka w meczu o 5. miejsce. Dlatego bardzo ważne jest by dobrze zacząć II rundę. Dlatego proponuję over kar, gdyż często w takich spotkaniach na styku tych kar jest sporo, nie ma odpuszczania i jest twarda walka w obronie. Słoweńcy zdecydowanie lepiej wyglądają w tym aspekcie i tych kar łapią więcej, jednak mieli oni nieco trudniejszą przeprawę w rundzie wstępnej, gdzie mierzyli się z Wyspami Owczymi, Polską i Norwegią. Szczególnie ten ostatni mecz o 1. miejsce w grupie obfitował w ilość kar, których było aż 11, z czego 8 dla samych Słoweńców. Szwedzi wyglądają nieco słabiej pod względem liczby wykluczeń, jednak mieli oni 2 mecze bez historii z Bośnią i Hercegowiną (1:0 w karach dla Bośni) oraz z Gruzją (2:2 w karach). W meczu o 1. miejsce w grupie Szwedzi musieli już się trochę napocić, by pokonać Holendrów i tych kar było więcej - 4:2 dla Szwedów. Ponadto, myślę że warto pójść również w kierunku underu bramkowego, gdyż mocno ofensywne spotkania już się skończył, wysokie ogrywanie kelnerów było w rundzie wstępnej. Teraz należy skupić się na dobrej obronie by uzyskać korzystny rezultat. Obie ekipy w swoich ostatnich meczach I fazy zagrały już bardziej defensywnie i mieliśmy wyniki które pokryły by linie proponowaną na dziś - Słowenia wygrała 28:27 z Norwegią a Szwedzi pokonali 29:28 Holendrów.
Na Betfanie jest linia 6,5 kar za 1.85 jakby ktoś chciał.
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Szwecja - Słowenia

Wanne over 4,5 goli @1,72 go+bet

Wanne linijka niżej niż na innych bukmacherach. Szwed wykonuje karne i jest pewniakiem w tym elemencie. Ich dziś powinno być sporo. Słowenia w poprzednich meczach sprokurowała 6,3 i 4 karne. Wanne w poprzednich meczach 9 goli z Bośnią i 5 z Holandią. Minimum te 5 goli dziś powinien zrobić.
 
P 2,5K

pistol1986

Użytkownik
Słowenia - Szwecja
typ:1
@4.70 Lvbet


A także próbuję:
1 połowa Słowenia
@3.70 betfan


Słowenia to dla mnie może być, albo po części już jest czarnym koniem tych rozgrywek. Słowenia miała też bardziej wymagającą grupę gdyż: (Polska, Wyspy Owcze) ---> (Bośnia, Gruzja).
Standardowo trzeci dzień z rzędu szukam kursów na opak i czuję, że tutaj też wynik rozstrzygnięcia może być inny niż przewidywania buków.
Szwecja ostatni mecz (co prawda już mniej znaczący) prawie utopiła z Holendrami. Którzy hagemonem nie są.
H2h jakieś wstrząsające też nie jest. Co prawda ekipy już trochę ze sobą nie grały. Jednak jak już grały. To wyniki były dość naprzemienne.
Na domknięcie dodam, że z kolei Słowenia dość spokojnie rozprawiła się z nami czy Wyspami. Norwegię wypunktowali solidnie w samej końcówce. Myślę, że charakteru im dzisiaj nie braknie.

Oczywiście stawkowanie ostrożnie. To w dalszym ciągu są luźne rozważania.

Informacyjnie - mecz z Holandią był dla Szwecji bardzo znaczący, gdyż punkty lub ich brak obie te reprezentacje zabrały do kolejnej rundy.
Co do samych typów, to kursy jak najbardziej warte ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Ręczna Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwecja - Slowenia
Typ: Szwecja wygra w przedziale bramkowym 6-10
Kurs: 3.65 ✅
Bukmacher: Fortuna




Hej, dzis ostatni mecz dnia na ME. Typuje tutaj pewna wygrana Szwecjii. W ostatnim meczu miedzy tymi druzynami dosc dawno temu w kwalifikacjach olimpijskich. Zdarzenie mialo miejsce 3 lata temu, a kurs na Szwecje wynosil 1,65, dzis to niecale 1,40. Typ dosc ryzykowny, ale wg mnie ma szanse powodzenia. Mysle, ze nie bedzie od jakos wybitnie overowy, i spodziewam sie tutaj tez underu ze strony Slowenii. Bardzo wazny mecz, bo obie druzyny zapewne do konca beda walczyc o wyjscie do strefy pucharowej. Wg mnie styl Szwecjii powinien nie byc wygodny dla druzyny Slowenii. Mysle, ze juz jakies zmeczenie obu druzyn jest, a to Szwecja ma solidniejsza wg mnie lawke rezerwowych. Ostatnio 4/4 w recznej po bardzo wysokich kursach, dzis swietnie by bylo gdyby znowu wysoki kurs udalo sie ustrzelic. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2941
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Ręczna Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Islandia - Niemcy
Typ: Niemcy HC -4.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: LVBET




Pieknie w tym roku idzie z pilka reczna, kto ma wiedziec to wie co i za jakie kursy bylo tu na forum podawane typy. Dzis Niemcy musza ten wygrac, nie ma miejsca na asekuracyjna gre. Uwazem, ze Niemcy ten mecz pewnie wygraja kusi mnie HC -4.5 po 2.60, mam czuja ze to bedzie on wystaczajacy. Wysoki HC, ale wg mnie do zrobienia. Po porazce z Francja, oj beda Niemcy zmobilizowani grajac u siebie w domu, tego sie spodziewam. Wegry potrafily ich ograc 8 bramkami, a podraznieni zachodni sasiedzi, nie? Ostatnio wygrana 2 bramkami, w pojedynku miedzy tymi druzynami, ale juz po pierwszej 5 bramkowe prowadzenie, aby w drugiej oddac troche pola Islandii i zakonczyc ten mecz towarzyski, wygrana 33-31. Tutaj to mecz o duza stawke, i to u siebie po porazce z Francuzami. Trzeba dac troche radosci kibicom i zagrac efektownie i efektywnie. Dla osob, ktore graja cos do dubla to wygrana Niemiec to kurs 1,42. Nie wyobrazam sobie aby ten mecz przegrali, choc to tylko sport. Islandia mysle, ze juz fizycznie tez nie wyglada mocno. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +362
chamberlain 452,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Węgry - Austria
Bence Banhidi over 4.5 bramek @ 1.85 Superbet

Tegoroczne mistrzostwa nie przestają zaskakiwać, wczoraj dopisaliśmy do nich wygraną Portugalii z Norwegią, jednak im dalej w las, tym ciężej będzie o niespodzianki. Ja na dzisiaj proponuje pograć over Banhidiego z Węgier, linia 4.5 bramek w Superbecie po bardzo dobrym kursie 1.85, dla porównania Fortuna ma 1.60, jednak jak ktoś szuka wyższej linii, to w forBet mamy kurs 2.10, na linię 5.5 bramek. Jak świetnie poradziły sobie Węgry w bardzo wyrównanej grupie nie trzeba mówić, komplet zwycięstw, spory w tym udział Banhidiego, który z Czarnogórą zdobył 6 bramek, zaś z Serbią 9 bramek, nie pograł za długo z Islandią, bo szybko wyłapał czerwoną kartkę, mimo tego jego zespół i tak poradził sobie świetnie wygrywając wysoko. Dzisiaj ich przeciwnikiem Austria, która dokonała chyba największej sensacji na mistrzostwach, bo zajęła miejsce Hiszpanii w fazie zasadniczej, a wystarczyło do tego raptem 1 zwycięstwo z Rumunią i jakże dwa ważne remisy z Chorwacją i Hiszpanią. Austriacy to łatwiejsi przeciwnicy, niż Ci, których Węgry mieli w grupie, więc dziwi mnie trochę tak niska linia na Bence, który co prawda zaliczył wpadkę z Islandią, ale poza tym gra świetnie. Austria jest dość overową drużyną, więc okazji bramkowych powinno być sporo, a swoje szanse powinien mieć też Banhidi.
 
Ostatnia edycja:
N 365,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Francja - Chorwacja
Francja i poniżej 58,5 bramek @2,70
Superbet


Rozpoczynamy zmagania II fazy ME w grupie I, gdzie faworyzowani Francuzi zmierzą się z Chorwatami. Francuzi wg bukmacherów są sporym faworytem i granie ich po kursie 1,33 za bardzo nie ma sensu, szukać wysokiego handi też słabo, gdyż Chorwacja może się postawić. Dlatego ciekawą propozycją jest połączenie zwycięstwa Francji z underem bramkowym. Francja to mega ofensywa, posiadają naprawdę wielu utalentowanych piłkarzy ręcznych. Myślę jednak, że drugiego ofensywnego meczu jak z Niemcami raczej nie doświadczymy. Chorwaci grają raczej nieco wolniejszy handball i potrafią grać dobrze w defensywie. Myślę, że Francuzi wygrają to spotkanie, jednak nie będą mieli tylu łatwych pozycji jak w meczu przeciwko Niemcom. W I fazie Francuzi dwukrotnie przekraczali proponowaną linię - we wspomnianym już meczu z Niemcami 33:30 oraz w starciu ze słabą Macedonią Płn. 39:29. Niższy wynik natomiast zanotowali w zremisowanym meczu z reprezentacją Szwajcarii 26:26. Chorwaci natomiast zaczęli mocno od wygranej z Hiszpanią 39:29, następnie zagrali już dwa spokojniejsze mecze z Austrią 28:28 i Rumunią 31:25. Patrząc historycznie, to dwa ostatnie spotkania obu ekipy zakończyły się zwycięstwem Francji i niższym wynikiem niż 59 bramek - w 2022 roku na ME Francja wygrała 27:22 a rok wcześniej na IO 30:26.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Wegry - Austria
Austria wygra
Kurs: 3.60 ✅



Ok, na wstepie powiem, ze tak jak wczesniej faworytami wg mnie byly dogi, tak dzis kursy wystawione wg mnie spoko. Nie jestem tak bardzo przekonany, ale mysle ze Austria tanio skory nie sprzeda. Wegry mialy swoje slabsze momenty w meczu z Serbia w drugiej polowie, slabiej weszli tez z nimi w mecz. Wygrana 2 bramkami z Czarnogora, napewno humory dopisuja. Austriacy rowniez wyniki ktorych malo kto sie spodziewal, dwa remisy z Hiszpania eliminujac ich jednoczesnie z ME, i z Chorwacja. Co mnie tak sklania w strone Austrii, to ich pomysl na gre, szybka gra, i sa dobrze usposobieni w ataku. Ponad 3/4 druzyny to zawodnicy z ligi austriackiej wiec uwazam, ze znaja sie jak lyse konie. Kurs tez determinuje mnie ku temu aby zagrac na nich. Wegry tez mysle, ze po ostatnim meczu z Islandia sa pelni optymizmu, i wlasnie licze ze dzis, nie tyle co zlekcewaza rywali, tylko poprostu nie bedzie to ich dzien, i ciezko bedzie im powstrzymac Austriakow ofensywie. To moje takie domyslu, ktore nie musza byc prawda. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3009
R 672,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dania - Szwecja
Typ: Dania handi -1,5 gola
Kurs: 1,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dania z Holandią zakończyła mecz z przewagą 12 bramek wydaje mi się że ze Szwecją bez problemów powinni pokryć handi 2 goli. Warto spojrzeć na wyniki obu ekip w dotychczasowych spotkaniach. Zwycięstwa Dani były zdecydowane a różnice bramkowe to 11, 12, 10, 12 goli. Szwecja wygrała tez wszystkie 4 mecze, ale już z Holandią było ciężko i zwyciężyli ledwo 1 golem, a Holandię Dania rozbiła 12. Wiem, że tak się nie powinno porównywać, ale przy tak klasowej ekipie jak Dania takie porównanie ma uzasadnienie i powinno przełożyć się na pewną wygrana Duńczyków w tym meczu. Tak samo jak w ich ostatnim meczu w 2023 roku zakończonym 6 golami różnicy.
 
Ostatnia edycja:
N 365,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Dania - Szwecja
I połowa - Dania i powyżej 29,5 bramek @2,75
Dania powyżej 31,5 bramek @1,90
różnica zwycięstwa - Dania 1-5 @2,10
Superbet


Skandynawskie starcie o liderowanie w grupie 2 fazy głównej ME piłkarzy ręcznych, obie ekipy maja aktualnie po 4 pkt i są do tej pory niepokonane na ME. Zwycięzca dzisiejszego meczu, będzie już jedną nogą w półfinale. Duńczycy do tej pory wyglądają najlepiej na całym turnieju, wygrywają swoje spotkania dość pewnie i rzucają sporo bramek. Jednak do tej pory nie mierzyli się z rywalem takiej klasy jak reprezentacja Szwecji. Bardzo często w piłce ręcznej pierwsze połowy są overowe, gra jest bramka za bramkę, a dopiero w II połowie mamy więcej defensywy i wolniejsze granie lub gdy mecz jest rozstrzygnięty wkrada się rozluźnienie. Duńczycy do tej pory poza wpadką na inaugurację w meczu z Czechami, wygrywali wszystkie I połowy i pokrywali over 29,5 bramek. Myślę, że i tym razem będzie podobnie i to Duńczycy po I połowie będą nieznacznie prowadzić oraz padnie minimum 30 bramek. Dodatkowo uważam, że Dania wygra to spotkanie kilkoma bramkami ale nie wyżej niż 5cioma. Do tej pory grali ze słabszymi rywalami i rozbijali ich wysoko, tym razem rywal jest trudniejszy, ze znakomitym Andreasem Palicką w bramce. Patrząc na h2h pomiędzy oboma ekipami, to w ostatnim czasie Dania za każdym razem rzucała minimum 30 goli Szwedom, linia zaproponowana jest o 2 bramki wyżej, jednak ranga spotkania jest wysoka, jak i również forma Duńczyków, więc myślę że over 31,5 ich bramek jest również do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +343
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom