>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Niemcy (10.01 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Norwegia - Holandia 35:32

Obie drużyny póki co bez dorobku punktowego w grupie 2 gdzie Dania i Szwecja prowadzą z kompletem 2óch zwycięstw więc bardzo trudno będzie zająć miejsce top2 - oczywiście szanse matematyczne jeszcze są jednak trzeba wygrać 3 spotkania.
Uważam, że Holandia ma troszkę łatwiejsze zadanie ponieważ Oni już z Danią i Szwecją zagrali no ale nie o tym.
Obie drużyny bardzo dużo bramek rzucają, w meczu bezpośrednim ostatnio padł aż 73 i 69 bramek, jedno ze spotkań wygrała Norwegią natomiast drugie Holandia.
Norwegia mocno zawodzi na tym turnieju już z porażką ze Słowenią i Portugalią liczę na ich rehabilitację w przecież nie zapomnieli jak się gra w szczypiorniaka.
Uważam, że będzie to spotkanie z bardzo szybkim tempem i z oddawaniem dużo rzutów oby te rzuty były celne i wtedy wynik będzie wysoki. Lekkim faworytem wydaje się być Norwegia dlatego idę w ich zwycięstwo również.

Norwegia + powyżej 61,5 2,55 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2528
Pablito91 538,5K

Pablito91

Użytkownik
Kristian Bjornsen (NOR) powyżej 3.5 bramek @1.85 Fortuna pięknie overowy mecz i przy okazji 5 bramek Bjornsena :)

Liczę na otwarty mecz z dużą ilością bramek. Buki również oczekują takiego meczu gdyż linia jest ustawiona bardzo wysoko. Obie ekipy już bez szans na top2, gdyż aktualnie 3 drużyny mają już po 4 punkty wówczas przy 0 zarowno jednych jak i drugich. Mam nadzieję, że będzie to mecz otwarty i każdy z zawodników sobie trochę porzuca bramek. Ja idę w doświadczonego, prawoskrzydlowego reprezentacji Norwegii, gdyż w 3 z 4 spotkań pokrył proponowaną linię. Tylko z wyspami owczymi zdobył jedną bramkę. Ostatnio z Portugalią aż 6, więc liczę, że podtrzyma dobrą dyspozycję i przy +30 bramkach Norwegii 4 z nich będą przy jego nazwisku. Norwegowie jeśli chcą jakiś mecz wygrać to chyba musi to być właśnie dzisiaj gdyż później czekają ich mecze z Danią i Szwecją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2033
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Ręczna Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chorwacja - Wegry
Typ: wygra Chorwacja
Kurs: 1,47
Bukmacher: LVBET



Hej, nie wyobrazam sobie, ze Chorwacja tego meczu nie wygra. Porazka praktycznie eliminuje ich z turnieju. Bedzie presja na Chorwatach, ale uwazam, ze sobie z nia poradza. Wegry jakby gasly w moich oczach, i tak osiagnely juz fajne wyniki pokonujac jak underdog faworytow. Mysle, ze ich sufit w tym meczu, bedzie ponizej druzyny Chorwacjii. Ogolnie bilans spotkan z Wegrami Chorwaci naja mocno dodatni, wiele spotkan bylo dawno temu, ale dla mnie to istotny fakt. Ogolnie kadra Chorwatow mocno przebudowana, ale dalej sa tak gracze, ktorzy prezetuja swiatowy poziom. Myslalem o podaniu ich hc, ale tak mialo to miejsce Niemcow z Islandia, przejechalem sie na tym, ale kurs mnie do tego skusil. Mysle, ze bedzie to min 3 bramkami zwyciestwo, ale pod konkurs podam 1,47. Sam ten mecz odpuszczam, bo kurs 1,47 pod single jakie gram odpada. Chorwaci fajnie pokazali sie w meczu z Francuzami, wg mnie zwyciezca tegorocznym ME, i zagrali dobry mecz, gdzie akcja gonila akcje. Dzis slabszy rywal, i chorwacja musi go wygrac, to tylko sport, ale nie wyobrazam sobie ich porazki. Powodzenia
 
N 365,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Węgry - Chorwacja
Chorwacja i poniżej 58,5 bramek @2,80
Chorwacja wygra różnicą 1-5 @2,05
Superbet


Obie ekipy wciąż z szansami na awans do półfinału, Węgrzy po porażce z Austrią mają 2 pkt, a Chorwaci po porażce z Francją mają zaledwie 1 pkt. Moim zdaniem szanse na awans większe mają Chorwaci, wprawdzie przed tym meczem są niżej w tabeli i mają mniej pkt, jednak grali już z najsilniejszą ekipą tej grupy czyli Francją, natomiast Węgrzy starcie z Francuzami mają wciąż przed sobą. W tym meczu również większe szanse daję ekipie z Bałkanów. Myślę, że będzie to dość wyrównane spotkanie, które ostatecznie wygrają Chorwaci kilkoma bramkami. Dodatkowo nie spodziewam się by było to jakieś bardzo szybkie i ofensywne spotkanie, spodziewam się raczej spokojnych ataków i twardej obrony. Przewaga w bramce jest po stronie Chorwacji, gdyż Kuzmanovic broni z prawie 35% skutecznością a jego Węgierski odpowiednik Palasics z zaledwie 28% skutecznością. Warto również pójść tutaj w kierunku overu ilości kar 2-minutowych. Węgrzy pokrywali tę linię w meczu z Islandią, Serbią i Czarnogórą, a Chorwaci pokrywali over 7,5 kar 2- minutowych w meczu z Francją i Rumunią.

Over 7,5 kar 2-minutowych @1,87 forBET
 
Ostatnia edycja:
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, zaznaczam że nie znam się na ręcznej, więc proszę o wyrozumiałość :p
Czy Norwedzy tak odstają? Kurs +9,00 dziś to nie przesada? Wczoraj grałem Węgrów i po super kursie weszło, dziś mnie kusi Norwegia +7.5 czy ma to jakiś sens? Z góry dzięki ;)
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Norwegia- Dania
Typ: 1 (+6,5)
Kurs: 1,71

Pinnacle

Nie ogarniam dysproporcji kursów na to spotkanie (myślałem że będą podobnie wystawione jak wczoraj w meczu Węgrów z Chorwatami), owszem Duńczycy faworyt do medalu, grają jak na razie koncertowe mistrzostwa, jednak Norwegowie mimo niespodziewanych porażek ze Słowenią czy Portugalią moim zdaniem są w stanie powalczyć z Duńczykami, szczególnie że maja trudną sytuację w grupie i potrzebują punktów. Zespół Norwegii ma w składzie takich zawodników jak Bergerud, Bjornsen, Sagosssen, Gullerud, Johanessen czy Overby. Uważam że główną przewagą Duńczykó będzie bramka bo mają jednak Landina i Nielsena, także najlepszy duet bramkarski tego turnieju, natomiast po stronie Norweskiej jest Bergerud ale brak mu wartościowego zmiennika. Oba zespoły potrafią twardo grać w defensywie, więc idę też w kierunku undera 60,5 @ 1,76 w Pinnnacle.
Reasumując Duńczycy są faworytem ale na tym poziomie nie ma słabych zespołów (co pokazali wczoraj chociażby Austriacy czy wcześniej Wyspy Owcze w "polskiej" grupie.) i nawet jak Norwegia przegra to nie chce mi się za bardzo wierzyć że dostana oklep (-7).
Ostatnio zespoły spotykały się w Golden League w styczniu i był remis 27-27, w listopadzie Duńczycy wygrali 27-24.
Za drobne:
Norwegia +3,5 HT @1,71 Fortuna
Norwegia wygra połowę lub mecz @ 4,30 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Norwegia- Dania
Typ: 1 (+6,5)
Kurs: 1,71
Pinnacle


Nie ogarniam dysproporcji kursów na to spotkanie (myślałem że będą podobnie wystawione jak wczoraj w meczu Węgrów z Chorwatami), owszem Duńczycy faworyt do medalu, grają jak na razie koncertowe mistrzostwa, jednak Norwegowie mimo niespodziewanych porażek ze Słowenią czy Portugalią moim zdaniem są w stanie powalczyć z Duńczykami, szczególnie że maja trudną sytuację w grupie i potrzebują punktów. Zespół Norwegii ma w składzie takich zawodników jak Bergerud, Bjornsen, Sagosssen, Gullerud, Johanessen czy Overby. Uważam że główną przewagą Duńczykó będzie bramka bo mają jednak Landina i Nielsena, także najlepszy duet bramkarski tego turnieju, natomiast po stronie Norweskiej jest Bergerud ale brak mu wartościowego zmiennika. Oba zespoły potrafią twardo grać w defensywie, więc idę też w kierunku undera 60,5 @ 1,76 w Pinnnacle.
Reasumując Duńczycy są faworytem ale na tym poziomie nie ma słabych zespołów (co pokazali wczoraj chociażby Austriacy czy wcześniej Wyspy Owcze w "polskiej" grupie.) i nawet jak Norwegia przegra to nie chce mi się za bardzo wierzyć że dostana oklep (-7).
Ostatnio zespoły spotykały się w Golden League w styczniu i był remis 27-27, w listopadzie Duńczycy wygrali 27-24.
Za drobne:
Norwegia +3,5 HT @1,71 Fortuna
Norwegia wygra połowę lub mecz @ 4,30 Fortuna
Dania nie jest faworytem do medali, oni są meeega faworytem do wygrania Cych mistrzostw, kursy rzędu 1.80. Ponadto Norwegia już jest bez szans na awans, wyglądają na zespół rozbity psychicznie, w życiu bym nie zagrał niczego w ich stronę. Dania wygrywając dzisiaj zapewnia sobie praktycznie pierwsze miejsce w grupie i unika Francji w półfinale. Jak zagrają dzisiaj swoje to Norwegia skończy ze sporym bagażem bramek.
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Dania nie jest faworytem do medali, oni są meeega faworytem do wygrania Cych mistrzostw, kursy rzędu 1.80. Ponadto Norwegia już jest bez szans na awans, wyglądają na zespół rozbity psychicznie, w życiu bym nie zagrał niczego w ich stronę. Dania wygrywając dzisiaj zapewnia sobie praktycznie pierwsze miejsce w grupie i unika Francji w półfinale. Jak zagrają dzisiaj swoje to Norwegia skończy ze sporym bagażem bramek.
To że ktoś jest "meeeega" faworytem do wygrania to już na pewno wygra? Hiszpanie też byli faworytem do pudła a nie wyszli z grupy. Norwegia bez szans na awans? A co w przypadku jak dziś ograją Duńczyków a we wtorek Szwedów, któych też dzisiaj czeka ciężki pojedynek z niewygodną Portugalią?
Masz jakieś inne argumenty poza tym że są "meeega faworytem"?
 
Otrzymane punkty reputacji: +409
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
To że ktoś jest "meeeega" faworytem do wygrania to już na pewno wygra? Hiszpanie też byli faworytem do pudła a nie wyszli z grupy. Norwegia bez szans na awans? A co w przypadku jak dziś ograją Duńczyków a we wtorek Szwedów, któych też dzisiaj czeka ciężki pojedynek z niewygodną Portugalią?
Masz jakieś inne argumenty poza tym że są "meeega faworytem"?
To graj na Norwegów dzisiaj po kursie 9 i dołóż jeszcze zapewne po kursie 4-5 ze Szwedami, wyjdzie piękny kurs, pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Sam piszesz, że Norwegia ma szansę na awans wystarczy "tylko" wygrać z Danią i Szwecją, trochę tak jakby napisać, że Polacy mogą zostać mistrzem świata w piłce nożnej, wystarczy "tylko" wygrać 7 meczów z rzędów na mistrzostwach...
No jeśli Ty porównujesz wygranie siedmiu meczów z dwoma meczami to chyba jest coś nie halo. Wygranie dwóch meczów jest troszkę bardziej prawdopodobne, a Norwegia mimo, że na tym turnieju nie zachwyca to i tak jest to czołówka swiatowa z wieloma świetnymi zawodnikami. Nie patrzyłem jak były oceniane szanse przed turniejem, ale mogę podejrzewać ze wyżej były stawiane jedynie Dania, Francja może Szwecja i Niemcy. To ciągle jest mocna druzyna i jak najbardziej są w stanie walczyć z każdą drużyną na świecie.

Oczywiście Dania jest niewątpliwym faworytem i nie zdziwi mnie ich wysokie zwycięstwo, ale jeśli Norwegia miałaby tu powalczyć również nie będę zaskoczony, a ty stawiasz tezę jakby Norwegia to były jakieś totalne ogórki.
 
L 2,5K

luis11

Użytkownik
No jeśli Ty porównujesz wygranie siedmiu meczów z dwoma meczami to chyba jest coś nie halo. Wygranie dwóch meczów jest troszkę bardziej prawdopodobne, a Norwegia mimo, że na tym turnieju nie zachwyca to i tak jest to czołówka swiatowa z wieloma świetnymi zawodnikami. Nie patrzyłem jak były oceniane szanse przed turniejem, ale mogę podejrzewać ze wyżej były stawiane jedynie Dania, Francja może Szwecja i Niemcy. To ciągle jest mocna druzyna i jak najbardziej są w stanie walczyć z każdą drużyną na świecie.

Oczywiście Dania jest niewątpliwym faworytem i nie zdziwi mnie ich wysokie zwycięstwo, ale jeśli Norwegia miałaby tu powalczyć również nie będę zaskoczony, a ty stawiasz tezę jakby Norwegia to były jakieś totalne ogórki.
Norwegia to nie są żadne ogórki, po prostu nie lubię pisania tak stronniczych analiz pod typ, gdzie kolega wyżej napisał, że Norwegia ma jeszcze szansę na awans i na pewno takiej różnicy między nimi, a Danią nie ma. Różnica na tym turnieju jest ogromna, Dania w każdym meczu robiła +10 handicap, ze Szwedami cały mecz pod kontrolą, a Norwegia przegrywa nawet z przeciętną Portugalią. I do tego dochodzi motywacja, Dania gra tutaj o pierwsze miejsce, a Norwegia już doskonale wie, że jest po wszystkiemu, dlatego w mojej opinii granie czegokolwiek w ich stronę mija się z celem.
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Szwecja - Portugalia

Wanne over 4,5 @2,10 go+bet ⭕

Absolutnie kluczowy mecz w grupie, może zadecydować on o awansie. Ponownie ufam Wanne, teraz nie powinien odpoczywać. W poprzednim meczu z Danią aż 9 goli. Jest jedynką do karnych. W poprzednim meczu podszedł do kolejnych karnych, mimo że nie trafił swojego drugiego. Z akcji też powinien coś dorzucić.
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Chorwacja - Islandia
Chorwacja
Fortuna @2.19
Ostatnie dni strasznie nieudane jeśli chodzi o moje propozycje ze względu na próby złapania bardzo wysokich kursów jak się jednak okazało -bardzo słabe były to próby. Dziś spróbuję złapać nieznacznego underdoga według bukmacherów jakim jest reprezentacja Chorwacji, która zajmuje ostatnią pozycję z dorobkiem jednego punktu, natomiast mierzyć się będzie z reprezentacją Islandii, która zajmuje ostatnie miejsce.
Swój typ definiuje przede wszystkim bezpośrednimi starciami jakie odbywały się w przeszłości między tymi reprezentacji - widzimy tam zdecydowaną dominację Chorwacji, bo aż w 9 ze wszystkich 10 spotkań Chorwacja wychodziła zwycięsko, raz padł remis - 14 lat temu! Od tamtej pory Chorwacja wygrała wszystkie 7 spotkań. Patrząc na tegoroczne mistrzostwa nieznacznie lepiej prezentują się właśnie Chorwaci, ich bilans wygląda lepiej zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Chorwacja dwa ostatnie mecze nieznaczne porażki, natomiast Islandia trzy i przewaga przeciwnikow (2 z 3) już była bardzo wyraźna.
Typuje czyste zwycięstwo Chorwacji.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Norwegia to nie są żadne ogórki, po prostu nie lubię pisania tak stronniczych analiz pod typ, gdzie kolega wyżej napisał, że Norwegia ma jeszcze szansę na awans i na pewno takiej różnicy między nimi, a Danią nie ma. Różnica na tym turnieju jest ogromna, Dania w każdym meczu robiła +10 handicap, ze Szwedami cały mecz pod kontrolą, a Norwegia przegrywa nawet z przeciętną Portugalią. I do tego dochodzi motywacja, Dania gra tutaj o pierwsze miejsce, a Norwegia już doskonale wie, że jest po wszystkiemu, dlatego w mojej opinii granie czegokolwiek w ich stronę mija się z celem.
Ze wszystkim się mogę zgodzić mniej lub bardziej, ale na pewno nie z tym że Norwegom braknie motywacji. Oni na pewno nie mysla tak jak ty napisales ze ,,juz jest po wszystkiemu". Przecież oni są dalej w grze. Ok trzeba wygrać dwa trudne mecze gdzie będą dogami, ale Norwegia to nie jest reprezentacja Grenlandi żeby odbierać im całkowicie szanse.
 
L 2,5K

luis11

Użytkownik
Dania
Ze wszystkim się mogę zgodzić mniej lub bardziej, ale na pewno nie z tym że Norwegom braknie motywacji. Oni na pewno nie mysla tak jak ty napisales ze ,,juz jest po wszystkiemu". Przecież oni są dalej w grze. Ok trzeba wygrać dwa trudne mecze gdzie będą dogami, ale Norwegia to nie jest reprezentacja Grenlandi żeby odbierać im całkowicie szanse.
Dania dzisiaj wieczorem szybko tę szansę odbierze, jeśli ktokolwiek jeszcze wierzy, że Norwegia może coś ugrać na tych mistrzostwach.
 
Pablito91 538,5K

Pablito91

Użytkownik
Sagosen (NOR) poniżej 5.5 bramki @1.86 Fortuna 4 bramki Sagosena. Po raz kolejny dobre czucie co do strzelca :)

Typ trochę na czuja, ale właśnie myślę, że dzisiaj nie rzuci 6 bramek jak to miało miejsce w prawie wszystkich spotkaniach. Z Portugalią i Wyspami rzucili 2 bramki a w pozostałych 3 meczach dokładnie 6. Dzisiaj myślę, że też będzie under gdyż Dania to jedna z najlepszych defensyw w lidze. Ewentualnie jak dostanie dużo karnych to może i zrobi over ale tak to myślę, że nie. Ich spotkania zazwyczaj nie obfitowały w dużą ilość bramek, dzisiaj też myślę, że może być podobnie. Norwegowie słabo spisują się na tych mistrzostwach i mają już tylko złudne szanse na ugrania czegokolwiek a poza tym wątpię by to właśnie dunczycy mieliby w czymkolwiek im pomagać. Na tych mistrzostwach dosyć dobrze dobieram strzelców, więc mam nadzieję, że dzisiaj również Typ będzie na zielono :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1786
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom