>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

22bet.com

RedChikker 108,3K

RedChikker

Użytkownik
W jaki sposób polecacie stamtąd wypłacić hajs mając z portfeli tylko Skrill?? Zalogowałem się teraz i została mi jakaś stówka z hakiem z dawien dawna. Jaki portfel polecacie założyć żeby od razu przeszło i żebym potem mógł przelać na jakiegoś buka typu superbet, bądź choćby Unibet? 🙂
Post automatycznie złączony:


Też byłbym ciekaw przy okazji 🙂
BLIK jak to blik depozyt w kilka sekund a co do wypłaty oni skrilla nie mają ja na Jetona wszystko wypłacam jest jeszcze jakiś StickPay ale to nie mam zdania bo nie korzystam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
G 11,6K

gzjjr

Użytkownik
Panowie mam taki problem. Zawsze wpłacałem i wypłacałem w krypto. Teraz nie mogę wypłacić bo mam info, że suma wypłat nie może przekroczyć sumy wpłat. Przecież to jest jakaś patologia 😅 Wcześniej nie było takiego problemu. Jaki to ma w ogóle sens. Wygra się kupon i można wypłacić tylko sumę depozytu a resztę inną metodą. Na 1xbet nie ma w ogóle takiego problemu. Ma ktoś podobnie?
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Panowie mam taki problem. Zawsze wpłacałem i wypłacałem w krypto. Teraz nie mogę wypłacić bo mam info, że suma wypłat nie może przekroczyć sumy wpłat. Przecież to jest jakaś patologia 😅 Wcześniej nie było takiego problemu. Jaki to ma w ogóle sens. Wygra się kupon i można wypłacić tylko sumę depozytu a resztę inną metodą. Na 1xbet nie ma w ogóle takiego problemu. Ma ktoś podobnie?
Też taką informacje kiedyś miałem, ale nie dotyczyła konkretnie krypto. Napisałem do nich i sprawa się wyjaśniła.
 
Z 0

zajxun

Użytkownik
Panowie mam taki problem. Zawsze wpłacałem i wypłacałem w krypto. Teraz nie mogę wypłacić bo mam info, że suma wypłat nie może przekroczyć sumy wpłat. Przecież to jest jakaś patologia 😅 Wcześniej nie było takiego problemu. Jaki to ma w ogóle sens. Wygra się kupon i można wypłacić tylko sumę depozytu a resztę inną metodą. Na 1xbet nie ma w ogóle takiego problemu. Ma ktoś podobnie?
Witaj,
Możesz powiedzieć jakiego portfela używasz w krypto?
 
baron1988 931

baron1988

Użytkownik
mam problem, gram na kumpla konto. poszlo juz kilka wyplat, ale wczoraj sie przyczepili , naniesli jakies limity, nie przyznaja punktow w sklepie 22bet (komunikat nie znaleziono klienta). Po rozmowie kazali wyslac wiadomo dowod osobisty, potem zrobic zdjecie selfie z dowodem i korespodencja mailowa na komputerze w tle. Ale teraz dostalem pytanie z grubej rury " Dear customer, please specify your relations (if any) with XXX XXX osobą ? Co bym nie odpisał to pewnie sie skonczy źle , czy sie potwierdzi znajomosc czy tez zaprzeczy. Mial ktos taka sytuacje ?
 
A 38,5K

ar0nek

Użytkownik
mam problem, gram na kumpla konto. poszlo juz kilka wyplat, ale wczoraj sie przyczepili , naniesli jakies limity, nie przyznaja punktow w sklepie 22bet (komunikat nie znaleziono klienta). Po rozmowie kazali wyslac wiadomo dowod osobisty, potem zrobic zdjecie selfie z dowodem i korespodencja mailowa na komputerze w tle. Ale teraz dostalem pytanie z grubej rury " Dear customer, please specify your relations (if any) with XXX XXX osobą ? Co bym nie odpisał to pewnie sie skonczy źle , czy sie potwierdzi znajomosc czy tez zaprzeczy. Mial ktos taka sytuacje ?
Norma. Mialem tez takie cos na kilku kontach. Napisz że nie znasz takiej osoby. Kase wyplaca, jestes wyrzucony z promek i konto zlimotowane
 
Ostatnia edycja:
K 5,6K

kajo88

Użytkownik
mam problem, gram na kumpla konto. poszlo juz kilka wyplat, ale wczoraj sie przyczepili , naniesli jakies limity, nie przyznaja punktow w sklepie 22bet (komunikat nie znaleziono klienta). Po rozmowie kazali wyslac wiadomo dowod osobisty, potem zrobic zdjecie selfie z dowodem i korespodencja mailowa na komputerze w tle. Ale teraz dostalem pytanie z grubej rury " Dear customer, please specify your relations (if any) with XXX XXX osobą ? Co bym nie odpisał to pewnie sie skonczy źle , czy sie potwierdzi znajomosc czy tez zaprzeczy. Mial ktos taka sytuacje ?
Pisz, że nikogo nie znasz, albo kase wypłacą albo wszystkie zakłady rozliczą jako zwrot i wypłacą tylko sumę depozytów.
 
baron1988 931

baron1988

Użytkownik
Dzięki A ar0nek i K kajo88 za cenne info. Mieliście rację , wykluczyli z wszelkich promocji, limity nanieśli ale konto nadal aktywne i co najważniejsze możliwość wypłat odblokowana :) Wiedziałem , że wyskoczy tutaj jakaś ameba, która pociśnie mi o multikonta. Psy szczekają , karawana jedzie dalej. Pozdro dla kumatych graczy :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +266
T 19,6K

tadzin

Użytkownik
Dzięki A ar0nek i K kajo88 za cenne info. Mieliście rację , wykluczyli z wszelkich promocji, limity nanieśli ale konto nadal aktywne i co najważniejsze możliwość wypłat odblokowana :) Wiedziałem , że wyskoczy tutaj jakaś ameba, która pociśnie mi o multikonta. Psy szczekają , karawana jedzie dalej. Pozdro dla kumatych graczy :]
ale u ruskich to jest normalne pytanie "czy znasz tego czy owego" w 1xbet to samo bylo i to ich pytanie nie ma nic wspolnego z multikontami
 
Do góry Bottom