>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

22bet.com

RedChikker 94,9K

RedChikker

Użytkownik
W jaki sposób polecacie stamtąd wypłacić hajs mając z portfeli tylko Skrill?? Zalogowałem się teraz i została mi jakaś stówka z hakiem z dawien dawna. Jaki portfel polecacie założyć żeby od razu przeszło i żebym potem mógł przelać na jakiegoś buka typu superbet, bądź choćby Unibet? 🙂
Post automatycznie złączony:


Też byłbym ciekaw przy okazji 🙂
BLIK jak to blik depozyt w kilka sekund a co do wypłaty oni skrilla nie mają ja na Jetona wszystko wypłacam jest jeszcze jakiś StickPay ale to nie mam zdania bo nie korzystam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
G 11,6K

gzjjr

Użytkownik
Panowie mam taki problem. Zawsze wpłacałem i wypłacałem w krypto. Teraz nie mogę wypłacić bo mam info, że suma wypłat nie może przekroczyć sumy wpłat. Przecież to jest jakaś patologia 😅 Wcześniej nie było takiego problemu. Jaki to ma w ogóle sens. Wygra się kupon i można wypłacić tylko sumę depozytu a resztę inną metodą. Na 1xbet nie ma w ogóle takiego problemu. Ma ktoś podobnie?
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Panowie mam taki problem. Zawsze wpłacałem i wypłacałem w krypto. Teraz nie mogę wypłacić bo mam info, że suma wypłat nie może przekroczyć sumy wpłat. Przecież to jest jakaś patologia 😅 Wcześniej nie było takiego problemu. Jaki to ma w ogóle sens. Wygra się kupon i można wypłacić tylko sumę depozytu a resztę inną metodą. Na 1xbet nie ma w ogóle takiego problemu. Ma ktoś podobnie?
Też taką informacje kiedyś miałem, ale nie dotyczyła konkretnie krypto. Napisałem do nich i sprawa się wyjaśniła.
 
Z 0

zajxun

Użytkownik
Panowie mam taki problem. Zawsze wpłacałem i wypłacałem w krypto. Teraz nie mogę wypłacić bo mam info, że suma wypłat nie może przekroczyć sumy wpłat. Przecież to jest jakaś patologia 😅 Wcześniej nie było takiego problemu. Jaki to ma w ogóle sens. Wygra się kupon i można wypłacić tylko sumę depozytu a resztę inną metodą. Na 1xbet nie ma w ogóle takiego problemu. Ma ktoś podobnie?
Witaj,
Możesz powiedzieć jakiego portfela używasz w krypto?
 
Do góry Bottom