>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

22bet.com

K 5,6K

kajo88

Użytkownik
ale u ruskich to jest normalne pytanie "czy znasz tego czy owego" w 1xbet to samo bylo i to ich pytanie nie ma nic wspolnego z multikontami
oj tu się nie zgodzę zupełnie, wiele razy mnie kacap pytał o konta które w jakiś sposób były ze mną powiązane (czasami też pytał o jakieś zupełnie z dupy nazwiska których nie znałem)
 
T 19,6K

tadzin

Użytkownik
oj tu się nie zgodzę zupełnie, wiele razy mnie kacap pytał o konta które w jakiś sposób były ze mną powiązane (czasami też pytał o jakieś zupełnie z dupy nazwiska których nie znałem)
mialem jedno konto u kacapii na swoje dane i mialem te sama procedure "czy znasz tego czy takiego" zakonczona kradzieza pieniedzy z konta
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Aby w miarę grać skutecznie na multikontach trzeba zmienić IP z którego się zazwyczaj łączysz i urządzenie ( przynajmniej zmienić adres mac urządzenia). Mają wszystkie dane. Zawsze trzeba się liczyć, że kasy możesz nie odzyskać. Bukmacher zrobi jak chce, o skuteczne rozwiązanie za pomocą zewnętrznej instytucji nie ma co liczyć. U ruskich ryzyko duże. Kombinujesz - ryzykiujesz. Eldorado dla dobrych graczy się skończyło.
 
H 103,2K

hagi84

Użytkownik
mac urzadzenie to bajka, nic nie trzeba zmieniac
Pozadna przegladarka, czyszczenie klinerem za kazdym razem, zmiana ip, web rtc false wlaczone w przegladarce i ghostery i tyle.
 
K 5,6K

kajo88

Użytkownik
nie pomagajmy kacapom i innym bukom w wyszukiwaniu nowych rozwiązań blokujących multi - każdy wie, że nie da się grać z 2 różnych kont bo buki to wychwytują i kradną kasę :)
 
Do góry Bottom