>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

T 17K

tadzin

Użytkownik
dla wlochow najtrudniejszy element siatkarski to skonczenie wlasnej akcij na balonie japków haha siatkowka na poziomie "swiatowym"
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Ta sama sytuacja co my 4 lata temu z Francją.
Przeszli przez grupę z kompletem i zdziwieni że Japki coś grają 😉
Post automatycznie złączony:

Turniej się zaczął dopiero od dzisiaj
Post automatycznie złączony:

Ishikawa dwa mecze nie istniał a dziś koncert gra
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
smiesznie jak gianelli na sypie wyglada jak jakis totalny kasztan a po drugiej stronie sekita sobie sypie z taka latwoscia. no ale nie ma szans na sbertoliego zabetonowego w kwadracie. jak skoncza 0-3 to tez sie uciesze, pomimo ze bet wtopiony, japki wiadomo graja bardzo dobrze ale roznica jest taka ze przy 23-21 wloch tarfia zagrywka ishikawa ma trudna pilke z pola na potrojnym ktora konczy bezproblemowo, a pozniej wlosi na 3 balonach sekity i 3 przyjeciach w punkt 3 razy wyblokowani, a glowna zasluga w tym gianellego ale to i tak komedia nie umiec zwyczajnie wlasnej akcji skonczyc przy idealnym przyjeciu raz drugi tzreci i tak dalej
 
J 429

jakxx88

Użytkownik
Cieszę się, że daliśmy radę 💪
Ale drugi ćwierćfinał to jakiś kosmos. Japonia gra mecz życia do stanu 2-0 i 23-21. Wchodzi na zagrywkę gianelli ( najlepszy sypacz świata ) i serwuje z wyskoku wszystko i odmienia losy seta. Nie dziwię się jak Włosi to wezmą 3-2 teraz.

Ps. Nie wiem czy ktoś zauważył ale Kubiak Wrona i wojtaszek zdecydowanie za japońcami na trybunach hehe
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
eh no nie powiem dramaturgia fajna, dla odmiany japki z 24-21 nie domknely, choc wlosi dalej w swoim stylu w koncu z 21-21 na 21-24 poszli nie majac zielonego pojecia jak skonczyc wlasna akcje majac bardzo dobre przyjecie
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
no na gianellego to sie patrzec nie da, okropne to jest co on robi. jak sobie przypomne jak sbertoli majac srednie przyjecie w finale LM vs JW sypal szybko przez plecy do rychlickiego to hmm nie wiem gianelli to jest no nie wiem. gra juz chyba jedynei za zaslugi


Nie, to Gianfranco Obsranko wygrał Włochom ten mecz 🤭🤭
a c o galllasi zrobil bo nie wiem
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Patrząc na całą LN i to jak grali Japońce, trudno było przypuszczać że Włosi to wezmą bez problemów.
Ja dziś grałem Ishikawe jako najlepszego pkt drużyny. Kurs był świetny bo 2,80. Typów nie wrzucam, bo znudzili mnie spamerzy piszący na priv.
wchodzisz w profil konta->prywatnosc-> kto moze ci wyslac wiadomosc -> nikt XD

ci spamerzy to takie wyzsze jednostki ze nawet nie maja ochoty przeczytac co ktos napisal gdzies na forum w dziale tylko chca na tacy jeszcze na pw miec podane. niesamowite szkodniki.
 
B 12,2K

bunio

Użytkownik
Ni
wchodzisz w profil konta->prywatnosc-> kto moze ci wyslac wiadomosc -> nikt XD

ci spamerzy to takie wyzsze jednostki ze nawet nie maja ochoty przeczytac co ktos napisal gdzies na forum w dziale tylko chca na tacy jeszcze na pw miec podane. niesamowite szkodniki.
Nie wiedzialem, ze jest taki odlam userow :)
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Nie no 3:0 dla Niemców to raczej nie będzie
Post automatycznie złączony:

Niemców gram od początku turnieju, sam wiesz i nadal buki ich nie doceniają
 
Do góry Bottom