>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

T 17K

tadzin

Użytkownik
no nie wiedzialem ze da sie doprowadzic takich zawonidkow zeby prezentowali styl na poziomie czarnych radom gdy byli na samym dnie dyspozycji. grbic mocny z ciebie zawodnik. nie doszacowalem cie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
T 17K

tadzin

Użytkownik
zaluj ze nie ogladasz, ja nie wiedzialem ze w siatkowce da sie miec 3 przyjecia w punkt po czym opp na pojedynczym dostaje czape, pozniej z lewego idzie aut a nastepnie ze srodka idzie aut. z kolei wlosi mieli duzo akcji bez przyjecia na swiecy gianellego i sobie na podwojnym potrojnym radza tak o

o wlasnie michellietto na potrojnym pilka bardzo nieciekawa, rzeklbym wrecz samobojcza ale sobei radzi. nie wiem. dziwne :D
 
W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
Ćwierćfinały już w poniedziałek. Śmierdzi mi znowu meczem z samego rana. Dlaczego? Bo czy bedziemy grać ze Słowenia czy z Niemcami ( chociaż raczej nie wygramy dzisiaj) to;

Amerykanie z Brazylia o 9 nie zagrają bo u nich środek nocy

Francuzi gospodarze - z pewnością nie o 9ej

Włosi mają za dużo do powiedzenia i mimo że grają z Japonią to zagrają najwcześniej o 13.

Wychodzi Polska - Słowenia 9.00
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
No wiesz mecz o nic, to i 5 setów będzie😉
We wcześniejszych meczach Maar grał na 30% swoich możliwości to inni musieli ciągnąć grę. Jak wszedł na swój poziom to jest on i długo długo nic.
Kanadyjczycy zaczęli robić mnóstwo błędów, stąd taki spadek jakości gry.
Myślę że w tie-breaku ogarną to jednak
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
ciekawi mnie czemu publika kibicuje serbom, tzn nie wiem 'choc sie domyslam'
Post automatycznie złączony:

hm no cóż. nie wiem co powiedziec. dziwny mecz. bardziej "dziwny" byl mecz polski z wlochami
 
Ostatnia edycja:
T 17K

tadzin

Użytkownik
szczerze to serby graly aboslutna katastroe pierwsze 2 sety samozaglade tak zwana a pozniej zaczeli normlanie grac. to tak jak polska sama sobei glwoe rozwalala z wlochami bledy/auty/czapy bledy w organizacji gry komunkacji etc
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Teraz trzeba Winiarów celować z błaznami.
Moim zdaniem stać ich tu nawet na medal. Jak dziadzia Grozer nie zrobi sobie krzywdy i dogra turniej do końca to będzie dobrze.
Karlitzek gra fajnie, ale ma jeszcze rezerwy w zagrywce. Trochę są wrażliwi na przyjęciu i o to się jedynie obawiam
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
ja na razie mam usa*ita plaska stawka, ale 1.5 na naszych ze slowenia to tez przesada ale to jutro bede myslal co z tym robic

bardzo mocno bym sie zdziwil jakby usa nie przeszlo marnej brazylii a wlosi japkow no to... o czym tu mowic

pewnie naszych se odpuszcze "patriotycznie"bo po co sie pchac w kogos na kogo gre sie patzrec nie da a na usa i wlochow okej mi sie patrzylo a japki mnie bardzo rozczarowaly brazkatez ale mniej. leal strasznie kuleje, darlan typowy mlot walacy przed siebie, usa w mojej ocenie zdecydowana roznica no nie wiem ciezko mi sobei wyobrazic zeby albo usa albomakarony odpaldy w 1/4 z takimi oponentami. ja bm dal usa 1.36 i ita 1.25
 
pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Kursy na Włochów i USA dla mnie nieakceptowalne.
Prawdziwy turniej zaczyna się teraz i nie wierzę że skośni zagrają taką padlinę ja do tej pory.
O makaronach pisałem przed turniejem i nadal są dla mnie głównym faworytem do tytułu. Sądzę że wygrają, ale zamiast 1,30 na ich wygraną wolę zagrać 4 sety za 1,55. Skoro my dziś urwaliśmy Włochom seta grając kompletny piach, to Japonia jest w stanie ugrać jedną partię bez problemu.
A znając siebie i tak pójdę w pkt zawodników w tym meczu😁
Co do USA to odpuszczam ten mecz całkowicie. Dla mnie brazole są nieobliczalni. Oni spokojnie mogli pchnąć Włochów w pierwszym meczu, ale dekle nie wytrzymały.
Gdyby Fernando grał na sypie cały czas to też by to lepiej wyglądało. Darlan może bije przed siebie, ale jak będzie bił na zasięgu z meczu z Italią, to nikt tam nie doskoczy. Do tego Alan wrócił i to też na +. Leal jakiś taki jak po blancie do tej pory i tu jest rezerwa z pewnością. Lucas gra świetnie, Flavio dla mnie rozczarowanie. Lucarelli na swoim dobrym poziomie.
USA do tej pory gra ponad stan i na dziwnych liczbach. Tak się nie da cały czas i pokazał to mecz z Niemcami. Po dwóch perfekcyjnych setach zeszli na normalny poziom i zrobiło się gorąco.
Prawdę mówiąc cieszę się że mamy Słowenię a nie Brazylię w 1/4.
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Oni spokojnie mogli pchnąć Włochów w pierwszym meczu, ale dekle nie wytrzymały.
ja ten mecz przeczytalem tak ze jak "doszlo co do czego" czyli do koncowki no to lepsi pokazali jak sie gra. w pierwszym brazka miala te +3 przy jakos 17-14 i co po 20stym pnkcie calkowita amnezja zero wlasnej akcji nic no i wlosi to wykorzystali.. w drugim gra na przewagi tylko z winy wlochow ktorzy z 19-14 i 24-21 rozpoczeli teatr "dziwnych ruchow" (dokladnie tak samo jak z nami dzisiaj w trzecim z 23-21 oni tak lubia po prostu). no ale to bylo chwilowe i pozniej nie bylo co zbierac.

wiadomo ze tarfiaja sie chwilowe przestoje i mozna tym przegrac powiedmzy seta, ale caly mecz to juz bardzo ciezko.

ja jesteem mocno pewny ze usa i ita przejda dalej dosc altwo, srednio pewny ze nasi przejda, a francuskim klaunom zycze jak najgorzej, ale niemcom nie ufam.
 
Do góry Bottom