>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wettarena

G 6K

grubaryba

Użytkownik
Ja nie mogę zrozumieć jednego...start niby 15 go bo taka informacja była na stronie a ludzie wpłacają tam pieniądze 14 - go. O swoje trzeba walczyć do upadłego - to nie ulega wątpliwości - jednak to co widzimy oby to były błędy młodości a nie totalna amatorka od początku aż do końca/ szybkiego?/. Produkt o nazwie wet arena wezmy porównajmy dla przykładu do konsoli ...każdy kto choć trochę ma do czynienia z hardwerem czy softwerem wie że nie kupuje się pierwszych wersji sprzetowych ani nie instaluje pierwszych poprawek / aktualizacji/. Nikt tak dobrze nie przetestuje produktu jak uzytkownik końcowy...
W pełni rozumiem rozczarowanie wielu uzytkowników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +441
G 6K

grubaryba

Użytkownik
Tak tylko dla przypomnienia : wet arena zaliczyło falstart nie kilka dni temu ale duzo duzo wcześniej .


 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
"Według niepotwierdzonej wiedzy redakcji początkowo właściciele bukmachera chcieli otworzyć gastronomiczną sieć kebabów, ale ostatecznie zdecydowali się na pomysł stworzenia firmy bukmacherskiej" - to mi wystarczy, żeby nie wpłacać tam żadnego grosza
 
S 0

swsw

Użytkownik
Kupony z darta z dnia wczorajszego nie rozliczone , chat nie działa , email nie działa ; jednym słowem tragedia jak narazie nie zachęcająca do dalszej gry
 
olocassh 0

olocassh

Użytkownik
Czy ktos mi moze pomoc ? mial ktos problem z "reguła bonusowa" Próbuje za całosc bonusu postawic cokolwiek, wybieram mecz tenisa przykladowo kurs 1,5 i pilke nozna 1,5 chce postawic i sie nie da, wyskakuje regula bonusowa. Wybieram losowe 3 zdarenia z polka nozna to samo. O co tutaj chodzi? Wszystkie warunki co do kursow spelnione za.png
 
kombajn 247,2K

kombajn

Użytkownik
* co najmniej 3 zdarzenia z kursem co najmniej 2.00 kazde

Takie zasady byly na 20pln i 50 pln. Nie wiem jakie sa na 400 pln...
mój post z 3ciej strony.... Spróbuj może z jednym betem o k. 2.00, a dwa po k. >= 1.30
 
C 409

czuczopl

Użytkownik
Przestrzegam przed wpłacaniem tam jakichkolwiek pieniędzy. Osobiście wpłaciłem, 300zł zaraz po starcie i do teraz nie mam ich na koncie. Pośrednik płatności potwierdza depozyt, natomiast support nie odpisuje. Dostałem odpowiedź tylko na pierwszego e-maila z formułką, że informacja zostanie przekazana do działu płatności i rozwiąże się jeszcze dzisiaj (dziś już wczoraj :) ). Jednym słowem TRAGEDIA jakim cudem takie coś posiada licencje? Support kompletnie zlewa problem i nawet nie raczy odpisać na zgłoszenie. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim u licencjowanego bukmachera. Dodatkowo oferta zakładów to też dno i metr mułu. Brak największych meczów danego dnia, dodatkowo po dodaniu na kupon kursy często ulegają zmianie, zaraz po dodaniu. Działanie strony, która co chwilę wylogowuje, albo ukrywa wydarzenia też nie poprawia ich sytuacji. Powtórzę ostatni raz OMIJAJCIE TO COŚ bo tylko wtopicie kasę na kilka dni albo i na zawsze
. Pokaż załącznik 43979 Pokaż załącznik 43980 Pokaż załącznik 43981
Muszę zrobić aktualizację co do mojej sytuacji, gdyż depozyt został przyznany po 65 godzinach. Potem byl problem z przypisaniem bonusu, ale juz poszło sprawniej 😁 Prawdopodobnie pomógł post na tym forum, gdyż z tego co wiem są osoby które dalej mają problem z odzyskaniem depozytu. Bonus obrócony i wypłacony, a co do wypłat działają poprawnie, po zaakceptowaniu kasa na koncie w kilka minut ( czas akceptacji koło godziny). I to tyle pozytywów strona jak działala, tak działa tragicznie, na aplikacji ciągłe wylogowania, a oferta śmiało można powiedzieć, że chyba najgorsza w Polsce. Support odpisuje po 30 minutach, ale przynajmniej odpisuje. Dział IT do którego trafiają sprawy techniczne nie raczy wogóle odpisać. Osobiście nie będę już u nich grał, ale pieniądze oddali, więc mam do nich neutralny stosunek. W mojej opinii nie są gotowi aktualnie na działalność, ale może z czasem bedzie lepiej. Każdy może z tego wyciągnąc swoje wnioski czy warto tam aktualnie grać 😁
 
T 0

tomek21

Użytkownik
Muszę zrobić aktualizację co do mojej sytuacji, gdyż depozyt został przyznany po 65 godzinach. Potem byl problem z przypisaniem bonusu, ale juz poszło sprawniej 😁 Prawdopodobnie pomógł post na tym forum, gdyż z tego co wiem są osoby które dalej mają problem z odzyskaniem depozytu. Bonus obrócony i wypłacony, a co do wypłat działają poprawnie, po zaakceptowaniu kasa na koncie w kilka minut ( czas akceptacji koło godziny). I to tyle pozytywów strona jak działala, tak działa tragicznie, na aplikacji ciągłe wylogowania, a oferta śmiało można powiedzieć, że chyba najgorsza w Polsce. Support odpisuje po 30 minutach, ale przynajmniej odpisuje. Dział IT do którego trafiają sprawy techniczne nie raczy wogóle odpisać. Osobiście nie będę już u nich grał, ale pieniądze oddali, więc mam do nich neutralny stosunek. W mojej opinii nie są gotowi aktualnie na działalność, ale może z czasem bedzie lepiej. Każdy może z tego wyciągnąc swoje wnioski czy warto tam aktualnie grać 😁
Co zrobiłeś? ja od 3 dni czekam na odpowiedź wpłaciłem 600 zł po 100 zł , 500 przeszło ok 100 zł się ,,zgubiło'' sprawa od 3 dni jest pilnie wysłana do działu wpłat i wypłat
 
psychol32 477,5K

psychol32

Użytkownik
Następnym razem pomyślicie dwa razy zanim płacicie do nowego tworu. Buk wygląda słabo pretensji jest pewnie dużo więc nie ma co się dziwić ze trzeba po kilka godzin jak nie dni czekać na rozwiązanie sprawy. Trzeba się cieszyć że to Polski buk i jak się nie zawinie to sprawy się rozwiążą bo w nielegalnych w wielu przypadkach nic się nie da zrobić. Np w jednym z takich trzy tygodnie pracują nad tym jak z mojego salda znikły wszystkie pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
C 409

czuczopl

Użytkownik
Co zrobiłeś? ja od 3 dni czekam na odpowiedź wpłaciłem 600 zł po 100 zł , 500 przeszło ok 100 zł się ,,zgubiło'' sprawa od 3 dni jest pilnie wysłana do działu wpłat i wypłat
Ja ogólnie napisałem do operatora płatności i miałem dodatkowe potwoerdzenie, że płatność doszła. Na czacie zwalają winę właśnie na nich, a nie jest to prawda. Wydaje mi się, że pomógł też post tutaj bo nie zamazywałem id, a pewnie czytają to forum. Obiecali mi też rekompensatę, ale olałem i po wypłaceniu zamknąłem konto.
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Ja ogólnie napisałem do operatora płatności i miałem dodatkowe potwoerdzenie, że płatność doszła. Na czacie zwalają winę właśnie na nich, a nie jest to prawda. Wydaje mi się, że pomógł też post tutaj bo nie zamazywałem id, a pewnie czytają to forum. Obiecali mi też rekompensatę, ale olałem i po wypłaceniu zamknąłem konto.
to ze forum czytają to pewne tak jak woda jest mokra, przecież nawet ich pracownik dokonywał wpisów w tym temacie.
 
T 0

tomek21

Użytkownik
Ja ogólnie napisałem do operatora płatności i miałem dodatkowe potwoerdzenie, że płatność doszła. Na czacie zwalają winę właśnie na nich, a nie jest to prawda. Wydaje mi się, że pomógł też post tutaj bo nie zamazywałem id, a pewnie czytają to forum. Obiecali mi też rekompensatę, ale olałem i po wypłaceniu zamknąłem konto.
ja otrzymałem właśnie wiadomość że mają problem techniczny, w razie gdyby ktoś ze strony to czytał moje id Szymiszym27
 
moonback 93

moonback

Użytkownik
Ugrałem bonus, zleciłem dwie wypłaty dzień po dniu, wypłacili każdorazowo następnego dnia o około 10 rano.
 
T 0

tomaszek123

Użytkownik
Uwaga. Ja od wczoraj nie mogę się zalogować. Nieprawidłowa nazwa użytkownika i lub hasło. Zmieniałem już kilka razy i nic. Wysłałem wczoraj maila do ich i cisza. Na czacie nikogo nie ma od 30 min ale podejrzewam że nawet jak się z kimś polacze to przekaże to do informatyków i będę czekał.
 
C 409

czuczopl

Użytkownik
Uwaga. Ja od wczoraj nie mogę się zalogować. Nieprawidłowa nazwa użytkownika i lub hasło. Zmieniałem już kilka razy i nic. Wysłałem wczoraj maila do ich i cisza. Na czacie nikogo nie ma od 30 min ale podejrzewam że nawet jak się z kimś polacze to przekaże to do informatyków i będę czekał.
Ja mam tak samo odkąd zamknąłem konto, może coś poklikałeś?
 
Do góry Bottom