>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wettarena

A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Oferta tragiczna, ale powitalke standardowo trzeba wziąć:) ktoś ogarnia czy po wpłacie saldo depozytowe łączy się z saldem bonusowym, czy są osobne salda do wyboru przy stawianiu? W najnowszym admiralbet trzeba najpierw zagrac za depozyt zeby móc zagrac za bonus i obrot z obu sald zalicza się do obrotu. Jak tutaj wyglada sytuacja z bonusem 100% do 400zl(obrot 5x)
Kolejny nowy buk w którym najpierw trzeba się zarejestrować, żeby zobaczyć warunki promocji powitalnej
 
Ostatnia edycja:
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Info z czatu. Ruszają równo o północy (dziwna pora, ale to szczegół). Na start 20 zł za założenie konta, 50 zł za weryfikację. Czyli 70 zł. Do tego 100% do 400 zł wpłata



.. Wysokość przyznanego bonusu odpowiada kwocie wpłaconego depozytu
przez uczestnik, przy czym maksymalna kwota bonusu wynosi 400 zł
2.9. W ciągu 30 dni od przyznania bonusu całą jego kwotę należy zawrzeć na
kolejnych pięciu kuponach w zakładach sportowych lub w zakładach na żywo
z określoną liczbą zdarzeń, po określonym kursie całkowitym i kursie
zdarzenia. Przykładowo – jeśli otrzymasz bonus w wysokości 400 PLN,
należy postawić łącznie 2000 PLN na zakłady sportowe, jeśli otrzymasz
bonus w wysokości 100 PLN, musisz postawić 500 PLN

2.10. Aby kwota bonusu została przekazana z konta bonusowego na konto
depozytowe klienta muszą zostać spełnione łącznie następujące warunki:
a) klient zawrze pięć kuponów na całą kwotę przyznanego bonusu;
b) na jednym kuponie musi zostać postawiony co najmniej jeden zakład;
c) żaden kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30,
d) łączny kurs na kuponie musi wynosić co najmniej 2.0.
Czyli wychodzi na to że obrot można wykonać na singlach +2.00. Jeśli tak to super promka. Pytanie tylko czy obrot depozytem tez zalicza do obrotu bonusem czy są to oddzielne salda?
 
1 55

12danielxx

Użytkownik
Oferta tragiczna, ale powitalke standardowo trzeba wziąć:) ktoś ogarnia czy po wpłacie saldo depozytowe łączy się z saldem bonusowym, czy są osobne salda do wyboru przy stawianiu? W najnowszym admiralbet trzeba najpierw zagrac za depozyt zeby móc zagrac za bonus i obrot z obu sald zalicza się do obrotu. Jak tutaj wyglada sytuacja z bonusem 100% do 400zl(obrot 5x)
Kolejny nowy buk w którym najpierw trzeba się zarejestrować, żeby zobaczyć warunki promocji powitalnej
Po Twoim wpisie widać,że lecisz całe życie na zasiłkach , każdy tylko patrzy ,żeby za darmo.
Oferta tragiczna? Oczywiście, bo STS i FORTUNA na start mialy tak zajebiste okazję, że szelki szły w dol🫡
Dajmy szanse rozwinąć się nowemu bukmacherowi ,z czasem może będą lepsze oferty🙂
A nie podcinać skrzydła na start ,bo ludzia nie podoba się oferta , każdemu nie dogodzisz 🫡 ( są ludzie i parapety )
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
T 16,3K

tutek

Użytkownik
Jak wgrasz dokumenty, uderz na LC i w moment zweryfikują. Przynajmniej ja tak zrobiłem i doksy zaakceptowali w 3 minuty. Dodali też free bet 50zł a ten 20zł za rejestracje ma mi się pojawić jak wykorzystam tego za 50.
 
Ostatnia edycja:
H 52,8K

halacik96

Użytkownik
Oferta tragiczna? Oczywiście, bo STS i FORTUNA na start mialy tak zajebiste okazję, że szelki szły w dol🫡
Rejestrujesz konto na forum w lipcu, klepiesz trzy obraźliwe posty w temacie z nowym bukmacherem do tego bronisz go i każesz czekać na rozwój sytuacji.. na pewno ktoś weźmie to na poważnie ;) kiepski marketing.
 
Otrzymane punkty reputacji: +785
BrooklynBouncee 4,8K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Rejestrujesz konto na forum w lipcu, klepiesz trzy obraźliwe posty w temacie z nowym bukmacherem do tego bronisz go i każesz czekać na rozwój sytuacji.. na pewno ktoś weźmie to na poważnie ;) kiepski marketing.
Już po pierwszym wpisie wiedziałem, że to osoba związana z tym bukmacherem. Zaraz założy nowe konto i będzie starał się być trochę mniej chamem, żeby go nie wyczuć 🙂🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +742
psychol32 473,9K

psychol32

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka widać, że po nazwie rozumem nie grzeszysz 🫡 skoro uważasz, że najgorsza oferta na rynku ,to na jaki [CUT] tam wchodzisz ?
Przecież gdybym nie wszedł to bym nie wiedział jaka jest oferta. I kto tu rozumem nie grzeszy?
Jeżeli wasza firma będzie trzymała poziom supportu to daleko nie zajedziecie
 
Ostatnia edycja:
1 55

12danielxx

Użytkownik
Rejestrujesz konto na forum w lipcu, klepiesz trzy obraźliwe posty w temacie z nowym bukmacherem do tego bronisz go i każesz czekać na rozwój sytuacji.. na pewno ktoś weźmie to na poważnie ;) kiepski marketing.
Jak sama nazwa wskazuje ,to FORUM więc mogę pisać co mi się żywnie podoba 🫡 nawet gdybym zarejestrował konto w styczniu miałoby to jakieś znaczenie?( Aaa zyjemu w swiecie lajkow w sieci😅😉) Gdybym robił marketing wpisywał bym ,że jest cacy ,fajnie , super i wgl🥹 Wypowiedziałem się ,bo żyjemy w świecie gdzie jest wolność słowa 🫡
Logiczne jest to , że skoro się coś nowego pojawia na rynku to trzeba dać temu czas na rozwój sytuacji , nie każe nikomu czekać 😅 Jak już dać czas na rozwój sytuacji 🙋‍
Post automatycznie złączony:

Już po pierwszym wpisie wiedziałem, że to osoba związana z tym bukmacherem. Zaraz założy nowe konto i będzie starał się być trochę mniej chamem, żeby go nie wyczuć 🙂🙂
Człowieku nie będę zakładał nowych kont tylko pisał z tego 😚 związane to mogą być sznurówki od butów misuuu 😅😆
 
Ostatnia edycja:
X 24,4K

xoli20

Użytkownik
nawet gdybym zarejestrował konto w styczniu miałoby to jakieś znaczenie?
Jakieś by miało, byłoby trochę mniej oczywiste w jakim celu założyłeś tutaj konto :)

Co do buka: Czy jest gdzieś napisane w jakich godzinach pracuje ich czat? Teraz próbuje się połączyć i nic, a wydaje mi się że to raczej standardowa godzina i dobry buk powinien wtedy pracować.
 
1 55

12danielxx

Użytkownik
Przecież gdybym nie wszedł to bym nie wiedział jaka jest oferta. I kto tu rozumem nie grzeszy?
Jeżeli wasza firma będzie trzymała poziom supportu to daleko nie zajedziecie
No co Ty nie powiesz🤭🤣 sądziłem że napisałeś to nie wiedząc jaka jest oferta 🤣 Nie mam firmy dla Twojej wiadomości 😉😇 A czy oni zajada daleko czy nie, to już nie Twój ani nikogo interes tylko tego bukmachera 😁 Stac go było najwidoczniej na to, by sobie wprowadzić na rynek swoją firmę, a Ciebie najwidoczniej boli jego oferta skoro krytykujesz z góry 😉 Lecz i tak weszles zarejestrowałeś się po 70 zł na start😆🫠🥹🙋‍
 
T 16,3K

tutek

Użytkownik
Panowie nie ma co się oskarżać itd temat założony żeby każdy sobie skorzystał z darmowej kasy i może coś ugra nikt tu nikogo na depo nie namawia. Faktem jest że strona, kursy nie zachwycają, ale jak leży darmowa kasa to czemu jej nie podnieść?;) Na razie sam nie wiem jeszcze czy będe tam wpłacał pod bonus bo troche lipa że trzeba grać za całość i nie można rozbijać na kilka kuponów. Co najwyżej grać singlami z kursem min 2.00 ale na razie za słaba oferta na to.
 
1 55

12danielxx

Użytkownik
Jakieś by miało, byłoby trochę mniej oczywiste w jakim celu założyłeś tutaj konto :)

Co do buka: Czy jest gdzieś napisane w jakich godzinach pracuje ich czat? Teraz próbuje się połączyć i nic, a wydaje mi się że to raczej standardowa godzina i dobry buk powinien wtedy pracować.
Zdecydowanie by miało, bo żyjemy w świecie 👍🏻 🙃
Każdy nowy założyciel konta jest od razu na przegranej pozycji bo ma 0 przyznanych reputacji 🫠

Na stronie ich jest napisane ,że 24/7. Może jakieś przeciążenie mają skoro dopiero ruszyli 😬🙃
 
1 55

12danielxx

Użytkownik
Panowie nie ma co się oskarżać itd temat założony żeby każdy sobie skorzystał z darmowej kasy i może coś ugra nikt tu nikogo na depo nie namawia. Faktem jest że strona, kursy nie zachwycają, ale jak leży darmowa kasa to czemu jej nie podnieść?;) Na razie sam nie wiem jeszcze czy będe tam wpłacał pod bonus bo troche lipa że trzeba grać za całość i nie można rozbijać na kilka kuponów. Co najwyżej grać singlami z kursem min 2.00 ale na razie za słaba oferta na to.
🙂 Więc skoro ktoś bierze darmowa kasę to dlaczego od razu leci i krytykuje? Wydaje mi się, że to każdego bukmachera sprawa jakie ma kursy ,i nie trzeba od razu skreślać nikogo 😀 Nie od razu Kraków zbudowano 😉 STS czy FORTUNA tez potrzebowali czasu na rozwój, może i w tym przypadku też potrzeba czasu.
 
T 16,3K

tutek

Użytkownik
1 12danielxx zgadzam się dopiero dzisiaj pierwszy oficjalny dzień ich jest - ja ich nie skreślam wiadomo początki wszędzie są trudne , Do tego mają pewnie mają najazd husarii i weryfikowanie doków itp
 
Do góry Bottom