>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wettarena

A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Oferta tragiczna, ale powitalke standardowo trzeba wziąć:) ktoś ogarnia czy po wpłacie saldo depozytowe łączy się z saldem bonusowym, czy są osobne salda do wyboru przy stawianiu? W najnowszym admiralbet trzeba najpierw zagrac za depozyt zeby móc zagrac za bonus i obrot z obu sald zalicza się do obrotu. Jak tutaj wyglada sytuacja z bonusem 100% do 400zl(obrot 5x)
Kolejny nowy buk w którym najpierw trzeba się zarejestrować, żeby zobaczyć warunki promocji powitalnej
 
Ostatnia edycja:
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Info z czatu. Ruszają równo o północy (dziwna pora, ale to szczegół). Na start 20 zł za założenie konta, 50 zł za weryfikację. Czyli 70 zł. Do tego 100% do 400 zł wpłata



.. Wysokość przyznanego bonusu odpowiada kwocie wpłaconego depozytu
przez uczestnik, przy czym maksymalna kwota bonusu wynosi 400 zł
2.9. W ciągu 30 dni od przyznania bonusu całą jego kwotę należy zawrzeć na
kolejnych pięciu kuponach w zakładach sportowych lub w zakładach na żywo
z określoną liczbą zdarzeń, po określonym kursie całkowitym i kursie
zdarzenia. Przykładowo – jeśli otrzymasz bonus w wysokości 400 PLN,
należy postawić łącznie 2000 PLN na zakłady sportowe, jeśli otrzymasz
bonus w wysokości 100 PLN, musisz postawić 500 PLN

2.10. Aby kwota bonusu została przekazana z konta bonusowego na konto
depozytowe klienta muszą zostać spełnione łącznie następujące warunki:
a) klient zawrze pięć kuponów na całą kwotę przyznanego bonusu;
b) na jednym kuponie musi zostać postawiony co najmniej jeden zakład;
c) żaden kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30,
d) łączny kurs na kuponie musi wynosić co najmniej 2.0.
Czyli wychodzi na to że obrot można wykonać na singlach +2.00. Jeśli tak to super promka. Pytanie tylko czy obrot depozytem tez zalicza do obrotu bonusem czy są to oddzielne salda?
 
1 55

12danielxx

Użytkownik
Oferta tragiczna, ale powitalke standardowo trzeba wziąć:) ktoś ogarnia czy po wpłacie saldo depozytowe łączy się z saldem bonusowym, czy są osobne salda do wyboru przy stawianiu? W najnowszym admiralbet trzeba najpierw zagrac za depozyt zeby móc zagrac za bonus i obrot z obu sald zalicza się do obrotu. Jak tutaj wyglada sytuacja z bonusem 100% do 400zl(obrot 5x)
Kolejny nowy buk w którym najpierw trzeba się zarejestrować, żeby zobaczyć warunki promocji powitalnej
Po Twoim wpisie widać,że lecisz całe życie na zasiłkach , każdy tylko patrzy ,żeby za darmo.
Oferta tragiczna? Oczywiście, bo STS i FORTUNA na start mialy tak zajebiste okazję, że szelki szły w dol🫡
Dajmy szanse rozwinąć się nowemu bukmacherowi ,z czasem może będą lepsze oferty🙂
A nie podcinać skrzydła na start ,bo ludzia nie podoba się oferta , każdemu nie dogodzisz 🫡 ( są ludzie i parapety )
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
T 16,3K

tutek

Użytkownik
Jak wgrasz dokumenty, uderz na LC i w moment zweryfikują. Przynajmniej ja tak zrobiłem i doksy zaakceptowali w 3 minuty. Dodali też free bet 50zł a ten 20zł za rejestracje ma mi się pojawić jak wykorzystam tego za 50.
 
Ostatnia edycja:
H 52,8K

halacik96

Użytkownik
Oferta tragiczna? Oczywiście, bo STS i FORTUNA na start mialy tak zajebiste okazję, że szelki szły w dol🫡
Rejestrujesz konto na forum w lipcu, klepiesz trzy obraźliwe posty w temacie z nowym bukmacherem do tego bronisz go i każesz czekać na rozwój sytuacji.. na pewno ktoś weźmie to na poważnie ;) kiepski marketing.
 
Otrzymane punkty reputacji: +785
BrooklynBouncee 4,8K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Rejestrujesz konto na forum w lipcu, klepiesz trzy obraźliwe posty w temacie z nowym bukmacherem do tego bronisz go i każesz czekać na rozwój sytuacji.. na pewno ktoś weźmie to na poważnie ;) kiepski marketing.
Już po pierwszym wpisie wiedziałem, że to osoba związana z tym bukmacherem. Zaraz założy nowe konto i będzie starał się być trochę mniej chamem, żeby go nie wyczuć 🙂🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +742
psychol32 460,4K

psychol32

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka widać, że po nazwie rozumem nie grzeszysz 🫡 skoro uważasz, że najgorsza oferta na rynku ,to na jaki [CUT] tam wchodzisz ?
Przecież gdybym nie wszedł to bym nie wiedział jaka jest oferta. I kto tu rozumem nie grzeszy?
Jeżeli wasza firma będzie trzymała poziom supportu to daleko nie zajedziecie
 
Ostatnia edycja:
1 55

12danielxx

Użytkownik
Rejestrujesz konto na forum w lipcu, klepiesz trzy obraźliwe posty w temacie z nowym bukmacherem do tego bronisz go i każesz czekać na rozwój sytuacji.. na pewno ktoś weźmie to na poważnie ;) kiepski marketing.
Jak sama nazwa wskazuje ,to FORUM więc mogę pisać co mi się żywnie podoba 🫡 nawet gdybym zarejestrował konto w styczniu miałoby to jakieś znaczenie?( Aaa zyjemu w swiecie lajkow w sieci😅😉) Gdybym robił marketing wpisywał bym ,że jest cacy ,fajnie , super i wgl🥹 Wypowiedziałem się ,bo żyjemy w świecie gdzie jest wolność słowa 🫡
Logiczne jest to , że skoro się coś nowego pojawia na rynku to trzeba dać temu czas na rozwój sytuacji , nie każe nikomu czekać 😅 Jak już dać czas na rozwój sytuacji 🙋‍
Post automatycznie złączony:

Już po pierwszym wpisie wiedziałem, że to osoba związana z tym bukmacherem. Zaraz założy nowe konto i będzie starał się być trochę mniej chamem, żeby go nie wyczuć 🙂🙂
Człowieku nie będę zakładał nowych kont tylko pisał z tego 😚 związane to mogą być sznurówki od butów misuuu 😅😆
 
Ostatnia edycja:
X 24,4K

xoli20

Użytkownik
nawet gdybym zarejestrował konto w styczniu miałoby to jakieś znaczenie?
Jakieś by miało, byłoby trochę mniej oczywiste w jakim celu założyłeś tutaj konto :)

Co do buka: Czy jest gdzieś napisane w jakich godzinach pracuje ich czat? Teraz próbuje się połączyć i nic, a wydaje mi się że to raczej standardowa godzina i dobry buk powinien wtedy pracować.
 
1 55

12danielxx

Użytkownik
Przecież gdybym nie wszedł to bym nie wiedział jaka jest oferta. I kto tu rozumem nie grzeszy?
Jeżeli wasza firma będzie trzymała poziom supportu to daleko nie zajedziecie
No co Ty nie powiesz🤭🤣 sądziłem że napisałeś to nie wiedząc jaka jest oferta 🤣 Nie mam firmy dla Twojej wiadomości 😉😇 A czy oni zajada daleko czy nie, to już nie Twój ani nikogo interes tylko tego bukmachera 😁 Stac go było najwidoczniej na to, by sobie wprowadzić na rynek swoją firmę, a Ciebie najwidoczniej boli jego oferta skoro krytykujesz z góry 😉 Lecz i tak weszles zarejestrowałeś się po 70 zł na start😆🫠🥹🙋‍
 
T 16,3K

tutek

Użytkownik
Panowie nie ma co się oskarżać itd temat założony żeby każdy sobie skorzystał z darmowej kasy i może coś ugra nikt tu nikogo na depo nie namawia. Faktem jest że strona, kursy nie zachwycają, ale jak leży darmowa kasa to czemu jej nie podnieść?;) Na razie sam nie wiem jeszcze czy będe tam wpłacał pod bonus bo troche lipa że trzeba grać za całość i nie można rozbijać na kilka kuponów. Co najwyżej grać singlami z kursem min 2.00 ale na razie za słaba oferta na to.
 
1 55

12danielxx

Użytkownik
Jakieś by miało, byłoby trochę mniej oczywiste w jakim celu założyłeś tutaj konto :)

Co do buka: Czy jest gdzieś napisane w jakich godzinach pracuje ich czat? Teraz próbuje się połączyć i nic, a wydaje mi się że to raczej standardowa godzina i dobry buk powinien wtedy pracować.
Zdecydowanie by miało, bo żyjemy w świecie 👍🏻 🙃
Każdy nowy założyciel konta jest od razu na przegranej pozycji bo ma 0 przyznanych reputacji 🫠

Na stronie ich jest napisane ,że 24/7. Może jakieś przeciążenie mają skoro dopiero ruszyli 😬🙃
 
1 55

12danielxx

Użytkownik
Panowie nie ma co się oskarżać itd temat założony żeby każdy sobie skorzystał z darmowej kasy i może coś ugra nikt tu nikogo na depo nie namawia. Faktem jest że strona, kursy nie zachwycają, ale jak leży darmowa kasa to czemu jej nie podnieść?;) Na razie sam nie wiem jeszcze czy będe tam wpłacał pod bonus bo troche lipa że trzeba grać za całość i nie można rozbijać na kilka kuponów. Co najwyżej grać singlami z kursem min 2.00 ale na razie za słaba oferta na to.
🙂 Więc skoro ktoś bierze darmowa kasę to dlaczego od razu leci i krytykuje? Wydaje mi się, że to każdego bukmachera sprawa jakie ma kursy ,i nie trzeba od razu skreślać nikogo 😀 Nie od razu Kraków zbudowano 😉 STS czy FORTUNA tez potrzebowali czasu na rozwój, może i w tym przypadku też potrzeba czasu.
 
T 16,3K

tutek

Użytkownik
1 12danielxx zgadzam się dopiero dzisiaj pierwszy oficjalny dzień ich jest - ja ich nie skreślam wiadomo początki wszędzie są trudne , Do tego mają pewnie mają najazd husarii i weryfikowanie doków itp
 
Do góry Bottom