>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wettarena

buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Ja dokonałem wpłaty wczoraj przez Autopay, pieniądze wyszły z banku, jest potwierdzenie od operatora a na koncie Wettarena pusto. Ma ktoś podobny problem?

Ogólnie rzecz biorąc tragedia. Support odpisuje po 20-30 minutach, czasem po godzinie albo w ogóle. Za pierwszą wpłatę, która jeszcze wtedy przeszła dostałem bonus. Postawiłem za całą kwotę na raz, kupon przegrany a na saldzie bonusowym wisi 0.72zł. Napisałem do supportu o co chodzi, konsultant stwierdził że musi "przeanalizować sprawę, żeby rzeczowo odpowiedzieć". Tak przeanalizował, że nie dostałem już w ogóle żadnej wiadomości od niego.

Wygląda to jakby jeden konsultant obsługiwał 20-30 osób na raz. Zamiast zrobić kolejkę i czas oczekiwania, żeby rozmawiać z jednym klientem jednocześnie, to działają tak nieprofesjonalnie, że masakra.
 
Ostatnia edycja:
Baqu 1M

Baqu

Forum VIP
Ja dokonałem wpłaty wczoraj przez Autopay, pieniądze wyszły z banku, jest potwierdzenie od operatora a na koncie Wettarena pusto. Ma ktoś podobny problem?

Ogólnie rzecz biorąc tragedia. Support odpisuje po 20-30 minutach, czasem po godzinie albo w ogóle. Za pierwszą wpłatę, która jeszcze wtedy przeszła dostałem bonus. Postawiłem za całą kwotę na raz, kupon przegrany a na saldzie bonusowym wisi 0.72zł. Napisałem do supportu o co chodzi, konsultant stwierdził że musi "przeanalizować sprawę, żeby rzeczowo odpowiedzieć". Tak przeanalizował, że nie dostałem w ogóle żadnej informacji, ani odpowiedzi.

Wygląda to jakby jeden konsultant obsługiwał 20-30 osób na raz. Zamiast zrobić kolejkę i czas oczekiwania żeby rozmawiać z jednym klientem jednocześnie, to działają tak nieprofesjonalnie, że masakra.
kolego wyszedłeś z uzależnienia ? nie graj dalej/znowu jeżeli to stanowi problem. Serio pisze, jak masz problem do nich napisać pisz na PW do mnie chętnie pomogę.
 
C 283

czuczopl

Użytkownik
Przestrzegam przed wpłacaniem tam jakichkolwiek pieniędzy. Osobiście wpłaciłem, 300zł zaraz po starcie i do teraz nie mam ich na koncie. Pośrednik płatności potwierdza depozyt, natomiast support nie odpisuje. Dostałem odpowiedź tylko na pierwszego e-maila z formułką, że informacja zostanie przekazana do działu płatności i rozwiąże się jeszcze dzisiaj (dziś już wczoraj :) ). Jednym słowem TRAGEDIA jakim cudem takie coś posiada licencje? Support kompletnie zlewa problem i nawet nie raczy odpisać na zgłoszenie. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim u licencjowanego bukmachera. Dodatkowo oferta zakładów to też dno i metr mułu. Brak największych meczów danego dnia, dodatkowo po dodaniu na kupon kursy często ulegają zmianie, zaraz po dodaniu. Działanie strony, która co chwilę wylogowuje, albo ukrywa wydarzenia też nie poprawia ich sytuacji. Powtórzę ostatni raz OMIJAJCIE TO COŚ bo tylko wtopicie kasę na kilka dni albo i na zawsze
. Screenshot_20240716_123014_Chrome.jpg Screenshot_20240716_122917_Gmail.jpg Screenshot_20240716_122931_Chrome.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +283
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Również przestrzegam. Wczoraj płatność przeszła przez bank, AutoPay potwierdziło, że pieniądze zostały im przelane, a na koncie ciągle zero. Według supportu dział płatności cały czas niby "pracuje" nad naprawieniem tego. Odechciało mi się grać, nie tylko u nich, ale w ogóle.

Plus taki, że WettArena na dobre wyleczy mnie już z hazardu mam nadzieję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Chciałbym się mylić,ale do tej pory firmy co miały problemy techniczne takie jak opisujecie,zawijały się prędzej czy później np bestbet24 non stop problemy ,betway ponoć długoterminowych zakładów nie rozliczył graczom.Moim skromnym zdaniem jak firma nie radzi sobie ze stronką to i będą problemy z wypłatami.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Widać że to jakaś amatorka. Pół roku z licencja i wyskakują z takim bublem. Support ledwo zipie. Co będzie jak będą mieli więcej użytkowników. Nazbierają kasy i zawiną interes.
Podpytałem dzis brata który regularnie grywa zaklady w Niemczech od 12lat i pierwszy raz widzi tego bukmachera na oczy:) to chyba wiele mowi. Bonusy za rejestrację podobne w PL i DE
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Do góry Bottom