>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wettarena

T 16,3K

tadzin

Użytkownik
1 12danielxx pracowniku tego zacnego przybytku o nazwie wettarena, przekaz temu mistrzowi umyslu co cie zatrudnil ze zrobil niesamowitą robote - znalezc takeigo partacza i krzykacza robiacego wspaniala antyreklame no to trzeba miec nosa do ludzi. ale tak to jest jak sie chce za pol darmo cos osiagnac, no to sie osiagnie taki efekt jak powyzej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +793
K 460

krzysiek113

Użytkownik
Chciałem zagrać prosty kupon na live z trzema zdarzeniami i pozwoliło za maks.80 zł. Kupon wszedł, ale chciałem za 300 zł go zagrać. Zamykam konto, lipny bukmacher.
 
C 0

czuczopl

Użytkownik
Ja wpłaciłem pieniądze po północy i do teraz nie mam ich na koncie. Strona z płatnościami potwierdza depozyt. Czat odpisuje raz na 30 min, oferta tragiczna, nie ma nawet meczów zbliżającej się ligii konferencji czy też dzisiejszego darta (mimo, że na niemieckiej wersji jest). Jednym słowem tragedia nawet najgorsze ruski lepiej działały.
 
F 0

Factor52

Użytkownik
Ciekawostka.
Robisz zakład za powiedzmy 102 zł,przyjmują ,ale za 100,54(przykład).
Pewnie jakieś przeliczniki złoty-euro.
Cuda....
 
psychol32 460,4K

psychol32

Użytkownik
No co Ty nie powiesz🤭🤣 sądziłem że napisałeś to nie wiedząc jaka jest oferta 🤣 Nie mam firmy dla Twojej wiadomości 😉😇 A czy oni zajada daleko czy nie, to już nie Twój ani nikogo interes tylko tego bukmachera 😁 Stac go było najwidoczniej na to, by sobie wprowadzić na rynek swoją firmę, a Ciebie najwidoczniej boli jego oferta skoro krytykujesz z góry 😉 Lecz i tak weszles zarejestrowałeś się po 70 zł na start😆🫠🥹🙋‍
Po pierwsze nie korzystam z bonusów. Po drugie skoro nie pracujesz dla tej firmy to jesteś zwykłym trollem.
 
B 33

basswoodd

Użytkownik
Podpowie ktoś bo chyba nie do końca rozumiem.
Dostaje 400zł bonusu, muszę postawić całość na jednym kuponie po kursie min. 2.0, przyjmijmy, że wygrywam 800, wtedy również muszę postawić za cały aktualny bonus tzn 800?
 
H 1,7K

Honoriusz

Użytkownik
Ja tam nawet dokumentów wgrać nie mogę, pisałem na czacie...jakoś po pół godzinie udało mi się do nich dostać , kazali czekać bo przekazali sprawę , teraz chciałem zapytać o szczegóły czy coś ruszyło w temacie to od godziny nikogo na czacie nie ma haha
 
perek99 21K

perek99

Użytkownik
U mnie wczoraj dokumenty były zaakceptowane a dziś już nie, zniknęły 🙂 Wpłaty nie mogę, bo jakiś błąd.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Przed chwilą poprosiłem ich na czacie o regulamin bonusu. Dostałem odpowiedź w 12min. Ogólnie po takich zapisach z regulaminie nawet mi się nie chce tam kasy wpłacać. Jestem graczem profesjonalnym, wiec regulamin mnie automatycznie wyklucza. I zapis w którym sami decydują czy bonus mi się należy czy nie.
 

Załączniki

BrooklynBouncee 4,8K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Grałem tam dziś cały dzień. O jeden dzień za długo. To jest taki wstyd, że to nawet szkoda cokolwiek gadać. Tłumaczenie żeby dać czas, że pierwszy dzień bla bla bla. Jak jedziesz na pierwszą randkę z dupą na której Ci zależy, to też nie myjesz pały i śmierdzisz potem? Przecież to jest skandal jak wygląda ta oferta, jak działa strona, jak oni są nieprzygotowani. Wygląda jak bukmacher założony przez bonusa BGC.

Superbet potrafił wejść z kopytem. Rumuński buk o którym nikt wcześniej nie słyszał. Goście są już liderem, bądź wiceliderem rynku. Przygotowali się do wejścia na rynek. Nie można się tam przyczepić prawie do niczego poza podatkiem. Nawet taki Betfan jakoś sobie radzi i ma codzienne bonusy. Betclic też zaryzykował tym brakiem podatku. Świętej pamięci Ewinner wyglądał nawet lepiej i apka działała szybciej.

Ogólnie to szkoda pisać coś więcej. Moim zdaniem bukmacher nie wart wpłaty na ten moment. No ale to kwestia indywidualna.

Jak to powiedział kiedyś ktoś mądry - nigdy nie masz drugiej szansy, by zrobić pierwsze wrażenie. Zgadzam się. Auf wiedersehen, Wettarena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +379
X 24,4K

xoli20

Użytkownik
Zgadzam się z praktycznie wszystkimi opiniami powyżej - start fatalny. W moim przypadku nawet nie próbują weryfikować dokumentów, najwidoczniej im nie zależy i po prostu nie chcą mieć klientów.
 
M 0

Makakił

Użytkownik
Zgadzam się z praktycznie wszystkimi opiniami powyżej - start fatalny. W moim przypadku nawet nie próbują weryfikować dokumentów, najwidoczniej im nie zależy i po prostu nie chcą mieć klientów.
Wrzucasz i nie pojawiają się? Miałem tak samo. Okazało się że pliki za dużo ważyły. Po skompresowaniu przeszło bez problemów. Szkoda tylko że musiałem sam na to wpaść, a nie wyskoczył odpowiedni komunikat...
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Ktos wplacil depozyt i wzial bonus 100% ? Jak wygląda ten obrot bonusem w rzeczywistości i czy obrot depozytem wlicza się do obrotu bonusem?
 
M 90

mumin94

Użytkownik
Ma ktoś problem,że nie może postawić za bonus bo ciągle jakiś błąd reguły bonusowej i tak cały dzień. Bukmacher porażka już żałuję wpłaty kasy tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
kombajn 197,3K

kombajn

Użytkownik
* co najmniej 3 zdarzenia z kursem co najmniej 2.00 kazde

Takie zasady byly na 20pln i 50 pln. Nie wiem jakie sa na 400 pln...
 
U 619

unforgettable1

Użytkownik
Ma ktoś problem,że nie może postawić za bonus bo ciągle jakiś błąd reguły bonusowej i tak cały dzień. Bukmacher porażka już żałuję wpłaty kasy tutaj
Tak, ja tak miałem - stawiasz zdarzenia o kursie niższym niż 2.0. Pomimo, że w regulaminie jest zapis, że w przypadku AKO wystarczy łączny kurs 2,0 to w rzeczywistości potrzebujesz mieć każde zdarzenie o tym kursie.

Założyłem dzisiaj konto, 3h próbowałem coś wpłacić. Udało się. Zagrałem za depozyt i przegrałem. Potem wygrałem coś za bonus i w sumie udało się "obrócić" bonus z zyskiem. "Obrócić" bo środki dalej są na koncie bonusowym :D. Od 3 godzin próbuje dowiedzieć się czemu nie zostały przeniesione, a support nie był w stanie tego rozwiązać i prosi o cierpliwość. Moja cierpliwość na pewno się skończyła i jak uda się cokolwiek wypłacić to zamykam konto.

Rozumiem kiepską ofertę, rozumiem obłożenie supportu w pierwszy dzień. Ale limitów po pierwszym wygranym kuponie (stawka 400 zł) oscylujące w granicach 200 zł (i to na pierwszą ligę fińską, chyba najciekawszy mecz z dzisiejszej oferty), podczas gdy muszę postawić za 300 zł, aby dokonać obrotu już nie rozumiem. Cudem jakimś postawiłem te 5 kuponów.

I jeszcze uwaga - do obrotu zalicza się stawka netto. Ja dostałem bonus 300 zł i musiałem zrobić 1680 zł obrotu, ponieważ kwota podatku się nie wlicza. Uważajcie, bo teoretycznie wg regulaminu bonus można obrócić tylko na 5 kuponach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +598
M 90

mumin94

Użytkownik
Jeżeli trzeba obrócić w 5 kuponach to ja bez szans bo ja wpłaciłem 400 zł i mam do obrotu 2000 zł a za każdym razem limit 200 zł mi się pojawia dodatkowo. Hit ten bukmacher
 
M 6,6K

makalele007

Użytkownik
Przed chwilą poprosiłem ich na czacie o regulamin bonusu. Dostałem odpowiedź w 12min. Ogólnie po takich zapisach z regulaminie nawet mi się nie chce tam kasy wpłacać. Jestem graczem profesjonalnym, wiec regulamin mnie automatycznie wyklucza. I zapis w którym sami decydują czy bonus mi się należy czy nie.
Gracz profesjonalny dobre brotherek że grasz kupony za 1000 zł to znaczy że jesteś profesjonalny i twoje lokaty po kursie 1.2 Niemcy Korea ładny mi profesjonalizm
 
Do góry Bottom