>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Liga Narodów 2024 - mężczyzn

T 17,2K

tadzin

Użytkownik
jedni i drudzy walcza, slowenii zalezy na utrzymaniu drugiego miejsca w rankingu zeby miec rozstawienie na IO i zeby je utrzymac musza wygrac. z kolei jak wygraja serbowie to wejda do F8. cretu tym ze ora non stop pierwszym skaldem zeby ciulac te punkty to imo dzisiaj bedzie dalej orac, nie po to sie tyle trudzili, a czy serbia bedzie chciala wejsc do F8 czy sie zadowoli tym ze ma IO no to sie zobaczy w skladach, ale 'na logike' powinni wyjsc najmocniejszym.

e
w tym momencie to slowenia nawet zostala wyprzedzona przez japonie tak wiec imo cretu no musi grac mocno. aby przeskoczyc japkow slowenia musi wygrac 3-0 lub 3-1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +657
C 256,4K

czary-mary

Użytkownik
Ciężko stwierdzić który to drugi skład Serbów. Kovacevic, Atan, Krsmarovic, Peric w piereysm zestawieniu.
Zwycięstwo da im Play off VNL, to spore pieniądze jak na siatkę.
Słoweńcy już z awansem, ale walczą o rozstawienie.

Serbia wygra 1 set i cały mecz kurs 4. Czemu nie? Słoweńcy wczoraj skończyli swój mecz po 22. Są orani cały czas jednym składem. Ja próbuję na Serbię, która ma kim i co walczyć
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Fajne kursy, jakby tak na naszych wystawili kurs 1.40 jakoś vs Brazylię to wezmę w ciemno. Aczkolwiek obawiam się coś 1.25 ... Po tym co Brazylia prezentuję...
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Fajne kursy, jakby tak na naszych wystawili kurs 1.40 jakoś vs Brazylię to wezmę w ciemno. Aczkolwiek obawiam się coś 1.25 ... Po tym co Brazylia prezentuję...
przeciwko pierwszemu skladowi francji na brazke bylo 1.6 (pozniej wyszlo ze wyszedl drugi i przed meczem troche spadlo), to na polske przeciwko brazce z 1.44 powinno byc spokojnie a nawet i z 1.5. wiem ze w fazie zasadniczej na polske z brazka spadlo do nienormalnego 1.2 (inna sprawa ze my tam wyszlismy skladem "kedzierzynskim" i sie skonczylo ak skonczylo). ja sam bym dal takie 1.5-2.5 ewentualnie 1.44-2.62. ogolnie tez duzo zalezy od tego co znowu grbic wymysli ze skladem, bo w teorii "najmocniejszym" skaldem gralismy tylko z kubą (tutaj juz wchodzi bardzo duzo spekulacji co wg grbicia jest wazne przy budowie skladu, kto jest wg niego jest najbardziej przydatny etc , wg mnie optymalnego skaldu nie uzyskamy bo takowy to bylby janusz boladz leon fornal huber kochanowski zatorski, ale grbic w zyciu nie postawi na boladzia tylko da kurka, a na przyjeciu to tez moze wstawic za fornala semeniuka i grac tak jak grali w perce).
 
L 5,5K

luis11

Użytkownik
Podeslalbys zrodlo informujace o 2 skladzie Italii? No i pytanie w jakim skladzie Francuzi
Jak on pisze, że Włosi jadą drugim składem to tak jest, nic nie wyciągacie wniosków, to samo było jak kolega Banksy podał informację, że Chinki jadą na turniej finałowy rezerwami. Zobacz na kursy, już wszyscy zdjęli ten mecz, to chyba też już wiadomo o co chodzi.
 
barti2000 763,2K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Podeslalbys zrodlo informujace o 2 skladzie Italii? No i pytanie w jakim skladzie Francuzi
KADRA REPREZENTACJI WŁOCH NA TURNIEJ FINAŁOWY VNL❗

🔹R: Sbertoli - Porro P.
🔸A: Bovolenta - Gironi
🔹Ś: Caneschi - Mosca - Sanguinetti
🔸P: Bottolo - Porro L. - Recine - Rinaldi - Gardini
🔹L: Gaggini - Laurenzano

Francja raczej nie powinna mieć problemów :)
 
L 5,5K

luis11

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
KADRA REPREZENTACJI WŁOCH NA TURNIEJ FINAŁOWY VNL❗

🔹R: Sbertoli - Porro P.
🔸A: Bovolenta - Gironi
🔹Ś: Caneschi - Mosca - Sanguinetti
🔸P: Bottolo - Porro L. - Recine - Rinaldi - Gardini
🔹L: Gaggini - Laurenzano

Francja raczej nie powinna mieć problemów :)
A ja właśnie jestem bardzo ciekawy jakie kursy wystawia, bo ten skład Włochów naprawdę wyglądał solidnie w tym tygodniu, nawet z pierwszym składem Polaków z Leonem, Kurkiem wyglądało to bardzo dobrze. Francuzi też bardzo rotują składem i nie wiadomo tak naprawdę, co oni wymyślą, a Włosi mają teraz takie zaplecze tych młodych zawodników, że jakby wystawili taki skład od początku ligi Narodów to i tak by awansowali do turnieju finałowego.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
A ja właśnie jestem bardzo ciekawy jakie kursy wystawia, bo ten skład Włochów naprawdę wyglądał solidnie w tym tygodniu, nawet z pierwszym składem Polaków z Leonem, Kurkiem wyglądało to bardzo dobrze. Francuzi też bardzo rotują składem i nie wiadomo tak naprawdę, co oni wymyślą, a Włosi mają teraz takie zaplecze tych młodych zawodników, że jakby wystawili taki skład od początku ligi Narodów to i tak by awansowali do turnieju finałowego.
tu nie ma zadnej wyzszej filozofii kurs pierwszej szostki francji na wlochow B to jest jakies1.2-1.25 w porywach. siatkarsko/sportowo grajac na powaznie nie maja najmniejszych szans. czy wlochy awansowalyby do finalu grajac od poczatku drugim skladem? wątpię

e
jak co dam wam znac czy digitain mi znowu da voida i limit 5 euro w nagrode za te francje :D
 
Ostatnia edycja:
L 5,5K

luis11

Użytkownik
tu nie ma zadnej wyzszej filozofii kurs pierwszej szostki francji na wlochow B to jest jakies1.2-1.25 w porywach. siatkarsko/sportowo grajac na powaznie nie maja najmniejszych szans.
Zgadzam się z Tobą w zupełności, grając w pełni na poważnie pierwszym składem będzie 3-0, ale no właśnie Francja na poważnie to będzie grać na Igrzyskach, tutaj może być różnie i nie mówię o graniu czystego wina Włochów, ale jak wystawia kursy rzędu >4 na nich to można pomyśleć o jakimś dodatnim handicapie setowym czy też punktowym.
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Kto pierwszy ten lepszy . Przed chwilą na Admirał było 2,02 na Francję. Już spadło do 1,8 ale nadal warto.
Brawo jak ktoś zdążył w polskich przed 11. Było nawet 2,5. Do meczu będzie pewnie <1.5
 
Ostatnia edycja:
A 37,9K

ar0nek

Użytkownik
Kto pierwszy ten lepszy . Przed chwilą na Admirał było 2,02 na Francję. Już spadło do 1,8 ale nadal warto.
Brawo jak ktoś zdążył w polskich przed 11. Było nawet 2,5. Do meczu będzie pewnie <1.5
Do meczu? Juz niektóre maja 1.35. U ruska wzialem przed chwila 1.75 i spadlo 3min . Admiral juz wywalil
 
AndrzejKoziol 5,4K

AndrzejKoziol

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą w zupełności, grając w pełni na poważnie pierwszym składem będzie 3-0, ale no właśnie Francja na poważnie to będzie grać na Igrzyskach, tutaj może być różnie i nie mówię o graniu czystego wina Włochów, ale jak wystawia kursy rzędu >4 na nich to można pomyśleć o jakimś dodatnim handicapie setowym czy też punktowym.
A ja właśnie jestem bardzo ciekawy jakie kursy wystawia, bo ten skład Włochów naprawdę wyglądał solidnie w tym tygodniu, nawet z pierwszym składem Polaków z Leonem, Kurkiem wyglądało to bardzo dobrze. Francuzi też bardzo rotują składem i nie wiadomo tak naprawdę, co oni wymyślą, a Włosi mają teraz takie zaplecze tych młodych zawodników, że jakby wystawili taki skład od początku ligi Narodów to i tak by awansowali do turnieju finałowego.
Zgadzam się, że Włosi mają bardzo ciekawe nazwiska w perspektywie 5-6 lat (szkoda tych kilku cm u braci Porro bo byłby potencjjał na wielkie granie) ale trzeba pamiętać, że w Łodzi gramy tu i teraz. Ogranie słabiutkiej Turcji czy Bułgarii nie jest wyznacznikiem jakiegoś super grania. Francuzi sporo rotują ale tez nie jest to mieszanie w stylu Grbicia. Ta ich pierwsza szóstka zagrałą sporo wspólnych spotkań w tym sezonie VNL. Włosi w meczach z drużynami klasowymi czyli z Polską i Słowenią nie mieli za dużo do powiedzenia. Faktycznie w ataku grali całkiem nieźle, wielu graczy pewnie nawet nierozpisanych za bardzo ale siatkówka to nie tylko atak- to też blok, blok-obrona, szanowanie piłki czy doświadczenie na takiej imprezie i tutaj upatruje największej różnicy w spotkaniu z Francją która zapewne podejdzie poważnie do tego turnieju bo czemu miałoby być inaczej? Miesiąc do igrzysk, czas powoli klarować formę. Bliżej mi do 3-0 francji niż czegoś dodatniego w stronę Włoch ale kursy teraż już prawidłowo w mojej opinii wystawione więc pas.

Jestem natomiast pod wrażeniem formy naszych reprezentantów (oby nie wystrzelila za szybko). Wilfredo wygląda nie jak z grania w Kazaniu ale jak z najlepszych meczów w Kazaniu. Kurek również świetna forma i coraz lepsze połączenie z Januszem a o ten duet najbardziej się bałem. Początkowo miałem nie grać nic w tym spotkaniu ale przyznam szczerzę, że pomimo słabych rywali zrobiła na mnie wrażenie lekkość w ruchach naszych orłów. Jedyny mecz z Brazylią w tym roku przegrany ale uważam, że sytuacja od tego momentu mocno zmieniła się na naszą korzyść. Potencjalnie lepszy skład bez Śliwki i Kaczmarka, własna hala i przede wszystkim forma z ostatnich dni gdzie Brazylia dalej faluje...

Polska -1,5 seta 1,8 głowny typ
Polska 3-0 3,25 lekko również spróbowałem
 
L 5,5K

luis11

Użytkownik
Zgadzam się, że Włosi mają bardzo ciekawe nazwiska w perspektywie 5-6 lat (szkoda tych kilku cm u braci Porro bo byłby potencjjał na wielkie granie) ale trzeba pamiętać, że w Łodzi gramy tu i teraz. Ogranie słabiutkiej Turcji czy Bułgarii nie jest wyznacznikiem jakiegoś super grania. Francuzi sporo rotują ale tez nie jest to mieszanie w stylu Grbicia. Ta ich pierwsza szóstka zagrałą sporo wspólnych spotkań w tym sezonie VNL. Włosi w meczach z drużynami klasowymi czyli z Polską i Słowenią nie mieli za dużo do powiedzenia. Faktycznie w ataku grali całkiem nieźle, wielu graczy pewnie nawet nierozpisanych za bardzo ale siatkówka to nie tylko atak- to też blok, blok-obrona, szanowanie piłki czy doświadczenie na takiej imprezie i tutaj upatruje największej różnicy w spotkaniu z Francją która zapewne podejdzie poważnie do tego turnieju bo czemu miałoby być inaczej? Miesiąc do igrzysk, czas powoli klarować formę. Bliżej mi do 3-0 francji niż czegoś dodatniego w stronę Włoch ale kursy teraż już prawidłowo w mojej opinii wystawione więc pas.

Jestem natomiast pod wrażeniem formy naszych reprezentantów (oby nie wystrzelila za szybko). Wilfredo wygląda nie jak z grania w Kazaniu ale jak z najlepszych meczów w Kazaniu. Kurek również świetna forma i coraz lepsze połączenie z Januszem a o ten duet najbardziej się bałem. Początkowo miałem nie grać nic w tym spotkaniu ale przyznam szczerzę, że pomimo słabych rywali zrobiła na mnie wrażenie lekkość w ruchach naszych orłów. Jedyny mecz z Brazylią w tym roku przegrany ale uważam, że sytuacja od tego momentu mocno zmieniła się na naszą korzyść. Potencjalnie lepszy skład bez Śliwki i Kaczmarka, własna hala i przede wszystkim forma z ostatnich dni gdzie Brazylia dalej faluje...

Polska -1,5 seta 1,8 głowny typ
Polska 3-0 3,25 lekko również spróbowałem
W pełni popieram typ na Polaków, a odnośnie Francuzów, no właśnie z jednej strony to może być główny test przed Igrzyskami, a z drugiej strony tak jak Włosi nie wszyscy mogą chcieć się odkrywać ze wszystkim przed najważniejszą imprezą. Uważam, że warto tutaj grać w stronę Polaków i Słowenii, tutaj jestem w 100% pewien, że będzie granie na całego, jeśli chodzi o resztę to już tego taki pewien nie jestem, więc czekam na kursy na całość turnieju finałowego, bo moim zdaniem finał Słowenia - Polska bardzo prawdopodobny.
 
Do góry Bottom