>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

A-League

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live ACL
Kobe vs City, jest 2-3, za drobne over 5,5 po @ 2,60 ...GL
Edit
3-3, nie wiem, czy ktoś zdążył...
Edit 1
Miałem ten mecz na oku, liczyłem, że w najgorszym razie Kobe nie przegra więc przy 2-3 atakowałem 😉
Na pewno wezmę fakt grania Kangurów w pucharach przy najbliższej kolejce A-league...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2760
majekx 872,4K

majekx

Znawca A-League
Na dziś:

Roar - WSW

Roar trochę osłabione kontuzjami, po zdobyciu u siebie kompletu punktów z Perth. WSW, po za swoim stadionem, podbudowane zwycięstwem z Sydney. W pucharze, we wrześniu w Brisbane było 4:2. Moje notatki na to spotkania pokazują jeden wielkie znak zapytania...
Skład WSW - niemal identyczny jak w derbach. Dwie zmiany, obaj ofensywni skrzydłowi. Wydaje mi się, że ustawienie mniej ofensywne niż w derbach:


Roar, więcej zmian:


tak, szczerze to bez przekonania i bez optymizmu biorę (po minimalnej stawce):
X - @3,65 2:2
un2,5 - @2,35 2:2

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2487
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Ja spróbuję dzisiaj z rzutami rożnymi w Brisbane. Przede wszystkim liczę na gości, którzy wykonują ich masę, bo oddają wiele strzałów na bramkę przeciwnika, ale męczą rywali też prostopadłymi zagraniami. Gospodarze nieco gorzej w tym elemencie gry, ale w pucharze padło 12 kornerów i mam nadzieję na powtórkę. Oba kluby w dobrej formie, myślę, że murowanka nie będzie

Brisbane Roar vs Western Sydney Wanderers: powyżej 11.5 rzutów rożnych @2.28 BETFAN🔴
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1483
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar vs Wanderers
On the paper dla mnie lepszy sklad ma team Rudana, ale... Mecz opóźniony, pewnie leje, jak to czesto o tej porze w Brisbane, więc warunki będą loteryjne.
Kolejna sprawa, już ze 4 lata WSW nie wygrało z gospodarzami. Coś im nie idzie z zespołem Aloisiego.
Remis majekx majekx to rozsądny kierunek, ja 4fun za drobne poszedlbym w dnb WSW po @ 2,25... Ale to dla pasjonatów kierunek 😉
PS
Dla mnie to cała ta kolejka, to mnie nie zdziwi jak wyniki będą oscylowac wokół remisów. GL!
Update
No i jasne, ulewa powodem opóźnienia, są już glosy, ze to nie będzie boisko tylko bagno, czyli loteria
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +898
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar szybko zabiło mecz
Przynajmniej człowiek się już nie łudzi
Jak Pan Li podsunie walizkę to wyciągną w drugiej 🤪
Notabene okropne boisko ale Roar nie przeszkadza...
Edit
Cichy dzwonek telefonu i glos ze słuchawki STP: Tyy q... tyyy i smiech. A potem: "zobacz Qowal na ich (pilkarzy) miny... Wszyscy uśmiechnięci się wysciskali. I o to Qowal-san chodzi... Hi, hi".
No tak, nic dodać, nic ująć... Ft 2-2...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +876
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane,
Typ symboliczny i po bandzie, mamy 2-1, to przewrotnie x2 po @ 3,75 zaatakuje. Nie polecam 😉 bo trochę na farta liczę...
Edit
Fart to mało powiedziane, tym razem (raz na 100) var pomógł, bo Roar na 3-2 strzeliło. Jednak Pan Li swoje zrobił..
Ft 2-2...
Ps
Czyżby cała kolejka taka? Graty majekx majekx za x...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3942
majekx 872,4K

majekx

Znawca A-League
City może powalczą o X... trzeba pamiętać, że CCM, City i Macarthur grali mecze w pucharach... a to zawsze obniża poziom w weekend

Sydney może powalczy o wygraną, Victory też może powalczyć o 3 pkt... myślę cały czas co dalej :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +707
majekx 872,4K

majekx

Znawca A-League
Na jutro...

WU - Nixi

W notatkach mam zapisany under... i chyba wybiorę ten kierunek. Nixi na kontynencie powinni walczyć, ale ich główny cel to zdobywanie punktów u siebie w domu. Na wyjazdach jednak bardziej skupiają się na obronie i kontroli sytuacji na boisku. Ciekawe czy od początku zagra Oskar. W zespole gospodarzy na pewno zabraknie Donachie. Czy jak qowalsky6 qowalsky6 napisał, może być remis? - tak, może być.

un2,5 - @2,21 0:1

*stawka - ciut wyższa niż minimum


Sydney FC - Perth

To może nie być za piękny mecz, ale to gospodarze muszą udowodnić, że potrafią grać i wygrywać. Dlatego na pewno idę w kierunku czystej 1. Do tego bardzo mnie kusi dodanie typu na strzelca bramki. Tydzień temu chciał typować, że gola zdobędzie Gomes lub Kucharski, ale jednak fakt derbów mnie lekko wystraszył. Porażka w tamtym meczu Sydney fajnie się wpisuje w mój kierunek. Dlatego takie dwa typu po średniej stawce:

1+gol Gomes - @2,66 może za tydzień Gomes coś ustrzeli
1+gol Kucharski - @4,12 - Kucharski po za składem

*ryzyko jest wysokie

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1230
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
Western United - Wellington Phoenix
1 win @2.10 superbet

Mecz drużyn znajdujących się w totalnie różnej sytuacji. WU 4 porażki z rzędu zaś Wellington jeszcze nie przegrali w tym sezonie. Teoretycznie zakładam że pójdzie masowka raczej na gości z racji formy . Ja się wyłamie i na przekor idę w win gospo. Jak nie teraz to kiedy. Liczę na przelamie. Na giełdzie widzę około 60k na WU zaś na gości zaledwie 6k.
Co ciekawe to fakt ze łamali rok temu podobnie bo jesienią...

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +982
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Western United - Wellington Phoenix
1 win @2.10 superbet

Mecz drużyn znajdujących się w totalnie różnej sytuacji. WU 4 porażki z rzędu zaś Wellington jeszcze nie przegrali w tym sezonie. Teoretycznie zakładam że pójdzie masowka raczej na gości z racji formy . Ja się wyłamie i na przekor idę w win gospo. Jak nie teraz to kiedy. Liczę na przelamie. Na giełdzie widzę około 60k na WU zaś na gości zaledwie 6k.
Co ciekawe to fakt ze łamali rok temu podobnie bo jesienią...

Pozdrawiam
Ja tam podtrzymuje kierumek, ze mecze w tej kolejce będą oscylowac wokół x...
Teraz live przez chwilą zlapalem @ na x2 Nix 1,85... Za drobne. A po chwili spadł na x2 po @ 1,60...WTF?
Zobaczymy, GL...
Edit
Ft 0-1... Blisko remisu było 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2299
snajp 761,7K

snajp

Użytkownik
SFC - PERTH

Ja myślę,że Sydney od początku mocno przyciśnie.Ostatnia przegrana z WSW trochę pechowa,
zasłużyli przynajmniej na 1 pkt.Choć z gwizdkiem Turban to zaryzykuję under 5 kartek bo Glory
mało ich ostatnio łapie.To może być mecz do jednej bramki,dlatego pobieram tu ,że Glory nie strzeli a przy atakach SFC jak najbardziej może być słupek lub poprzeczka.
Dlatego próbuję tak : @ 6.09 (forbet)

Obie drużyny strzelą - Nie (90 minut)
Mecz - Trafienie w słupek/poprzeczkę (90 minut)
Wynik - Sydney FC win (90 minut)
Punkty za kartki (suma) - Poniżej 49.5 (90 minut)

Ot taka moja wizja,zobaczymy za 20'

Ta burza zepsuła moją wizję, piłkarze Glory pojeździli sobie na rowerkach i zdołali wcisnąć 2 bramy 😛
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +955
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Pozwolę sobie na 2 zdania.
Live
A w Sydney deszcz napierd... jak tydzień temu Gololedź w Cafe noir w Zielonej Gorze 😉 I tak samo kibice miejscowych się bawią jak kucerka BM na wspomnianym gigu... Fajnie 👍
Edit
Ft 3-2 kolejny mecz na styk, ale kolejny raz warunki loteryjne, na koniec Talay mógł odetchnąć...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +843
snajp 761,7K

snajp

Użytkownik
JETS-CITY
Jak wszyscy wiemy City w środę grało w AFC gdzie udało się Kitajcom strzelić 3 bramki a to
podpowiada nam,że linia ataku zaczyna funkcjonować na + czego nie można powidzieć o obronie.
Jets jak do tej pory w każdym meczu strzelili gola.

Dzisiejsza wizja na jutro:

Obie drużyny strzelą - Tak (90 minut)
Liczba goli (zawodnik) - Jamie Maclaren Gol w dowolnym momencie (90 minut)
Suma goli - Powyżej 3.5 (90 minut)
@ 3.06 (forbet)
78' VAR ewidentna czerwona kartka dla Younga a tu tylko żółtko .(po co jest ten VAR nie ogarniam)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1458
majekx 872,4K

majekx

Znawca A-League
Na jutro...

CCM - Victory

Zaglądam w notatki i widzę, czystą 2. Dlaczego? Forma CCM pozostawia wiele do życzenia, mecz Marynarzy w tygodniu w rozgrywkach azjatyckich, do tego fajny kurs na czystą 2.... myślę, że ten kierunek jest wart ryzyka.

2 - @2,6 2:2



Jets - City

Zdaniem buków City jest zdecydowanym faworytem. Ja jednak myślę, że może tutaj być niespodzianka. Znowu mogą dać o sobie mecze w środku tygodnia.

DNB 1 - @2,7 0:2 /Edit jak snajp snajp słusznie zauważył.. napisałem DNB 2.. ale postawiłem zgodnie z tym co napisałem w analizie... ofc 1 DNB :) - kurs na DNB 2 był znacznie gorszy

i może ciut odważniej - 1X - @1,86 0:2

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1132
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Macarthur FC vs Adelaide United:
Adelaide United strzeli powyżej 1.5 gola + Adelaide United powyżej 4.5 rzutów rożnych @2.50 ComeOn✅


Już od samego rana czekają nas spore emocje w Australijskiej ekstraklasie. Macarthur FC podejmie Adelaide United. Jak spojrzymy na tę parę, to widzimy ciekawy schemat. Odkąd Byki występują w A-League, to za każdym razem wygrywali gospodarze, gdy rywalem byli The Reds. Jestem zdania, że ten schemat zostanie przełamany. Idę mocno pod prąd. Najnowsza ekipa australijskiej ekstraklasy nie przegrała jeszcze spotkania w tej kampanii i uważam, że pierwsza porażka może nadejść jutro. Stawiam na 2 trafienia przyjezdnych i ich 5 kornerów. Adelaide United świetnie zaczęło, pokonując 3:0 CCM a potem City 6:0. Potem remis z Melbourne Victory i przegrana z Sydney FC, gdzie The Sky Blues zaprezentowali się wyśmienicie. Wygrana z Western United pokazała, że goście potrzebowali przerwy reprezentacyjnej, aby się otrząsnąć. Macarthur FC bierze udział w azjatyckich rozgrywkach i 4 dni temu Byki byli jeszcze w Tajlandii. Australijskie ekipy nie są przyzwyczajone do takich sytuacji, dlatego zmęczenie może dać o sobie znać. Mocno ofensywie grające United z pewnością stworzy sobie kilka szans na trafienia i w swoim styl nabije kornery.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1486
majekx 872,4K

majekx

Znawca A-League
Składy na dziś:


Pierwszą myślą jest tu ov i btts... ale nie p po kursie w okolicach ~@1,55... no cóż. na razie odpuszczam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1592
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Składy na dziś:
6t


Pierwszą myślą jest tu ov i btts... ale nie p po kursie w okolicach ~@1,55... no cóż. na razie odpuszczam
Live
Bulls vs Reds
Złapałem @ na x 4,0, to za drobniaczki sportowo do twgo podejdę.
Składy spoko, on the paper niby bramki też "powinny" być ale ja na razie tylko "paczam"...
GL
Edit
Szybko zaczęli, Byki 1-0...
Edit 1
I pyk 1-1... Mi pasuje 😉
Edit2
Co za mecz, ft 4-3, tradycja zgodnie z h2h podtrzymana, nie wpadł ten remis...
Co do calej kolejki to jak pisałem wszystkie mecze (no prawie bo wynik w Newcastle był 0-2) oscylowaly wokół remisów (typu 3-2, 4-3, 0-1, do tego były jeszcze 2 remisy po 2-2... Tak, że tego 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2517
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom