>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
qowalsky6 qowalsky6 majekx majekx ; patrzcie co za kwiatek ma Rudan na klacie ;)

Pokaż załącznik 35069
Pierwszy gol Perth @ 3.20 shit
O widzisz, i wszystko jasne... :)
A teraz na powaznie, u Anglosasow 11.11 to Remembrance Day - Dzień Pamięci, też świętują no i ten kotylion (symbol maku - to swieto nazywane jest też Dniem Maku - maki były umieszczane na krzyzach poleglych zolnierzy) stąd się pojawił u Marko :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +274
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Nowa miotła w SFC... Kucharski o pierwszej minuty i od razu odpalił.. Nawet Redmayne gra odważniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +704
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nowa miotła w SFC... Kucharski o pierwszej minuty i od razu odpalił.. Nawet Redmayne gra odważniej.
Wszyscy w Sydney sobie przypomnieli jak się gra w piłkę 😉 Takie cuda po jednym treningu z Talayem...
No ht 0-4 i Redsi na deskach, nie wiedząc co się dzieje... Nieźle...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1767
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... w sumie patrząc na jutrzejsze mecze ważny był dzisiejszy mecz SFC. To co dziś pokazali, to pokazali, że potrafią grać w piłkę. Nie wierzę, że to zasługa 2 treningów.... Teraz, jak elementy układanki pasują do siebie to wychodzi, że od początku sezonu zespół grał na zwolnienie Coricy. Dlatego, na papierze wygrane z Sydney, City i Roar wyglądają dobrze... ale w rzeczywistości mogą być bardzo mylące.

City - Macarthur

Tak naprawdę nadal nie wiemy w jakiej formie jest City. A kurs na ich wybraną mniej niż @1,5 to jak dla mnie nieporozumienie. Do tego należy dodać, że oba zespoły w tygodniu grały spotkania w rozgrywkach azjatyckich. Dlatego za minimalną stawkę pobieram:
X2+un2,5 - @4,69

CCM - Roar

Mistrz nadal bez punktów... W meczu z Roar o punkty też nie powinno być za łatwo. Zwłaszcza, że w środku tygodnia marynarze lecieli do Indonezji. Podniosę trochę stawkę nad minimalną i pobieram:

X2 - @1,69


Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1963
snajp 654,2K

snajp

Użytkownik
CCM gra dobrze ale głupio traci bramki ; szkoda , że nie było karnego bo mogło by to całkiem inaczej wyglądać.
1X @ 2.25
CCM win @ 5.20 lekko.
CCM - R.I.P.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1204
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford.
CCM vs Roar, mamy 1-2, zostało trochę czasu, 2 okazje już były w ostatnich minutach, to za drobne over 3,5 po @ 2,40...KTF!
Edit
Ft 1-2, szkoda, że chociaż jedna jeszcze nie wpadła. Mistrz ma problem... Odwróć tabelę i mistrz na czele... Smutne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2647
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Dziś

Macarthur - Victory

Mesz zespołów, które jakoś nie błyszczą w tym sezonie. Niby wyniki jakieś są, ale ja tutaj nie widzę aby któryś z zespołów był wyraźnie lepszy. Naturalnym wyjściem jest tutaj remis.. gdyby nie to, że oba zespoły zremisowały w poprzedniej kolejce. dlatego wybrałem bezpieczniejszą opcję z remisem w kierunku gospodarzy, ponieważ na 1 jest wyższy kurs. Typ z tych ryzykownych, mimo, że starałem się to ryzyko minimalizować:

1X - @1,87 (1:1)

i składy:


Edit - gol wyrównujący dla Victory w 95' - samobój przy Victory grających w 10... hm.. aż się ciśnie usta tekst 'no kto by się spodziewał'...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1129
isztwan 281,2K

isztwan

Użytkownik
Wellington - Melbourne City
poniżej 2.5 gola
2.25


Od 7 spotkań nie było undera i choć w H2H przeważnie właśnie one widnieją ja ryzykuję i stawiam dzisiaj na poniżej 2.5 gola w tym spotkaniu. Progresywnie, na przełamanie overowej pasyy. I jeszcze dodam, że City jak na razie słabo ze strzelaniem w lidze natomiast Wellington słabo z wpuszcaniem goli co daje nadzieje na właśnie underowe spotkanie mimo wszystko. No i jeszcze City faworytem nie wiedzieć czemu. Pewnie dlatego, że Oskar Zawada z kontuzją, nie będzie miał kto strzelać dla gospodarzy 😁 Nie wiem dlaczego ale chodzi za mną ten typ od południa i jakoś pewny jestem, że dzisiaj nie padnie więcej niż 2 bramki. Często te najwcześniejsze mecze w lidze kangurów kończą sie underami i dzisiaj tak właśnie będzie. Under 2.5 ! ;]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1351
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wellington - Melbourne City
poniżej 2.5 gola
2.25


Od 7 spotkań nie było undera i choć w H2H przeważnie właśnie one widnieją ja ryzykuję i stawiam dzisiaj na poniżej 2.5 gola w tym spotkaniu. Progresywnie, na przełamanie overowej pasyy. I jeszcze dodam, że City jak na razie słabo ze strzelaniem w lidze natomiast Wellington słabo z wpuszcaniem goli co daje nadzieje na właśnie underowe spotkanie mimo wszystko. No i jeszcze City faworytem nie wiedzieć czemu. Pewnie dlatego, że Oskar Zawada z kontuzją, nie będzie miał kto strzelać dla gospodarzy 😁 Nie wiem dlaczego ale chodzi za mną ten typ od południa i jakoś pewny jestem, że dzisiaj nie padnie więcej niż 2 bramki. Często te najwcześniejsze mecze w lidze kangurów kończą sie underami i dzisiaj tak właśnie będzie. Under 2.5 ! ;]
Mecz się nie skończył a Ty już rozliczyłeś?
Nawet jak wejdzie to i tak nie przystoi takie zachowanie. Nieładnie ...
Live
Mamy 1-0, Nix bez Oskara, City też osłabione...
Nie namawiam mocno ale za drobne x2 po @ 2,20 pobrałem... GL!
Edit
74 min, karny dla City, Jamie w slupek... :(
No nie mogę...
Edit 1
No jak karnego się nie strzela to d....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2142
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Sydney FC vs Western Sydney Wanderers:

powyżej 3.5 kartek @1.50🟥
powyżej 4.5 kartek @2.20🟥
czerwona kartka @3.55🟥
BETFAN


Czas na derby Sydney, a więc na rywalizację The Sky Blues z Western Sydney Wanderers. U gospodarzy doszło wreszcie do zmiany szkoleniowca i po beznadziejnym początku sezonu Steve Corica został zwolniony. Efekt nowej miotły dosyć szybko zadziałał i pokonanie 5:1 Adelaide United robi wrażenie. Ufuk Talay i jego drużyna wreszcie pokazała ofensywny styl gry i przede wszystkim błysnął młody jeszcze Australijczyk polskiego pochodzenia. Jaiden Kucharski popisał się 2 golami i 1 asystą i zapewne PZPN spogląda już na rozwój tego chłopaka. Jeżeli podtrzyma swoją formę, to czeka go kariera na Starym Kontynencie, zapewne zacznie od Szkocji. Jutro Sydney FC czeka wymagająca przeprawa z WSW. Przyjezdni próbują ustabilizować swoją formę w czołówce tabeli australijskiej ekstraklasy. Ewentualny triumf w derbach pozwoli wskoczyć na pozycję lidera. Goście jak na razie spisują się bardzo dobrze i nie zanotowali jeszcze porażki w tej kampanii. Czy to się w sobotę zmieni?

Derby Sydney należą zazwyczaj do ostrych i spodziewam się, że podczas jutrzejszego poranka doczekamy się wielu kartek. Pobieram próg 3.5 upomnień. Jeżeli zerkniemy na bezpośrednie starcia, to nasz zakład był pokryty w niedawnych 5/5 przypadkach. Można też próbować czerwonej kartki, wszak często czerwień pada w rywalizacjach tych klubów. Dodatkowo arbiter Daniel Elder trzyma poziom i jego liczby z tego sezonu to 4, 4, 5. Uważam, że nikt tutaj nogi nie będzie odstawiał i doczekamy się dobrego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1479
isztwan 281,2K

isztwan

Użytkownik
Mecz się nie skończył a Ty już rozliczyłeś?
Nawet jak wejdzie to i tak nie przystoi takie zachowanie. Nieładnie ...
Ano nieładnie, nieładnie kolego, ale to jest bukmacherka, pełna nieładnych zachować ze strony buka, drużyn, zawodników.... brudna bukmacherka. Nieładnie ale skutecznie. ;] Nikogo nie skrzywdziłem wcześniejszym rozliczeniem.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ano nieładnie, nieładnie kolego, ale to jest bukmacherka, pełna nieładnych zachować ze strony buka, drużyn, zawodników.... brudna bukmacherka. Nieładnie ale skutecznie. ;] Nikogo nie skrzywdziłem wcześniejszym rozliczeniem.
Nie przekonałeś mnie, Twoja sprawa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +840
isztwan 281,2K

isztwan

Użytkownik
Ok, już nie będę przed końcem, po prostu byłem pewien, że już nie padnią bramki.
Tymczasem jeszcze raz spróbujemy
CCM - JETS
ponieżej 2.5 gola
1.9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +500
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ano nieładnie, nieładnie kolego, ale to jest bukmacherka, pełna nieładnych zachować ze strony buka, drużyn, zawodników.... brudna bukmacherka. Nieładnie ale skutecznie. ;] Nikogo nie skrzywdziłem wcześniejszym rozliczeniem.
co to za argumenty, nie raz i nie dwa padają bramki w doliczonym czasie, rozliczaj po zakończeniu tak jak ci słusznie zwrócił uwagę qowalsky6 qowalsky6 bo do ostatniego gwizdka tam żadnego plusa nie powinno być
 
Otrzymane punkty reputacji: +1357
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Derby Sydney
Jest 0-1, może skończy się 1-1? Sky Blues walczy, może też dostaną gonga z kontry? Ja za drobne ryzykancki x po @ 4,20...GL!
Edit
Zostalo 0-1, Wedrowcy rządzą w Sydney, Rudan na koniec uchachany, Pan Li też...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1490
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Dziś były naprawdę trudne mecze do typowania (derby Sydney, F3 derby, wyjazd City do Nowej Zelandii) i ja sobie odpuściłem... dlatego dla tych co trafili (i nawet próbowali trafić) moje szczere gratulacje.

Mam nadzieję że jutro może być ciut łatwiej.. dlatego coś tam zagram:

Roar - Perth
1+ov2,5 - @2,27 2:1

Faworytem są gospodarze i to nie dlatego, że są tak mocni, ale bardziej dlatego, że Perth nie za dobrze radzi sobie na wyjazdach. Do tego dochodzi dosyć wysoka skuteczność gospodarzy w tym sezonie... więc over może się zdarzyć.

WU - Adelaida
2 - @2,5 1:3

WU ten sezon zaczęli z mocnego uderzenia... a później było już tylko gorzej. Postawa w ostatnim meczu z Jets nie napawa optymizmem. Adelaida w ostatnim meczu skompromitowała się z Sydney... ale w tym spotkaniu Sydney zagrało wręcz koncertowo. Oba zespoły mają coś do udowodnienia, oba teoretycznie, podobne szanse na końcowy sukces (może remis? ;)) Ja jednak celuję w wygraną gości.

Oba typy bez przesadzania ze stawką. Ponieważ pudła nie będą dla mnie zaskoczeniem.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2327
snajp 654,2K

snajp

Użytkownik
Dzisiaj u Kolegi majekx majekx będzie zielono GRATY !
a Ja się zastanawiam jak to WU wygrało pierwszy mecz z City.

I próbuję ov 4,5 @ 2.4
Post automatycznie złączony:

Dzisiaj u Kolegi majekx majekx będzie zielono GRATY !
a Ja się zastanawiam jak to WU wygrało pierwszy mecz z City.

I próbuję ov 4,5 @ 2.4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2088
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Dzięki snajp snajp , fart. Dziś zobaczyłem ciekawy fakt w tej kolejce - 6 spotkań i 3 mecze z golem po 90 minucie. Można było wyjść na niezły plus typując gol po 80-85'.. gdzie kurs powinien być ponad @2. Ciekawe jak to będzie wyglądać za tydzień?
 
Otrzymane punkty reputacji: +706
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom