>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory parlamentarne 2023

T 1,7K

tomex11

Użytkownik
a jaka jest średnia wieku umieralności w tych krajach ? bo u nas faceci żyją średnio koło 70 lat ( strzelam , że w tych krajach średnia wieku jeśli chodzi o umieralność wynosi 10-15 lat więcej...) to przy wieku emerytalnym 67 pobierają emeryturę zaledwie parę lat , a pracują po 30-45 , gdzie kapitał wpłacony mają 500 000 -1 000 000 ,a odbierają zaledwie 100-150 k.... to mogli by powiedzieć oficjalnie , że to nie jest na emeryturę, tylko , że to jest dodatkowy podatek od pracy... 16 krajów , tylko jest w Europie...? gdyby później Pis tego nie odkręcił to mieli byśmy już wiek 67 od 2018 roku , gdzie Niemcy będą mieli 67 dopiero w 2031 roku no i tam ludzie żyją oczywiście dużooo dłużej. A i jeszcze jedna sprawa jeśli chodzi o wiek emerytalny u nas o ile kobietą liczą normalnie zgromadzony kapitał rozliczają na miesiące, które im zostały do średniej umieralności kobiet to facetom liczą tak samo jak kobietą i rozliczają kapitał do średniej wieku kobiet mimo tego , że faceci u nas żyją średnio sporo lat krócej od kobiet.
 
Ostatnia edycja:
Cabron 67,3K

Cabron

Użytkownik
Ja to kompletnie nie rozumiem tej radości opozycji. Przecież to się nie sklei.
Trzecia droga i Lewica mają odmienne poglądy w wielu kwestiach.
Dalej mamy KO, którzy mieli najwięcej mandatów z opozycji, a oni stali twardo za m.in. 800 plus, które negował Hołownia.
Wiek emerytalny również, przecież tylko w odwrotna stronę. Do tego dochodzi PiS, który za cholerę Się nie podda , bo wszyscy wiemy jak walczą o swoje.
Jak dojdzie do kwestii przyjęcia imigrantów z unii to się zacznie wojna w sejmie, bo PiS za cholerę tego nie popuściz a to oni mają swojego człowieka na najwyższym szczeblu w państwie. Duda będzie większość wetował, a sejm nie będzie mieć większości do odrzucenia weta prezydenta.
Wojna i afera w sejmie to się teraz dopiero zacznie. Wcześniej to był pikuś przy tym co dopiero będzie.
Post automatycznie złączony:

no tak to wiem, że wybory i od razu nie będą działać na niekorzyść ludzi , żeby sobie nie spalić, dopiero później to zrobią i parę innych spraw
Nie koniecznie. Taka koalicja nie ma szans wypalić. Ludzie się dopiero przekonają teraz jak będą się wszyscy żreć. A jak już dojdzie do wyborów prezydenckich, to patrząc na obecną przewagę PiSu nie ma szans by został wybrany ktoś z opozycji .
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Ja to kompletnie nie rozumiem tej radości opozycji. Przecież to się nie sklei.
Trzecia droga i Lewica mają odmienne poglądy w wielu kwestiach.
Dalej mamy KO, którzy mieli najwięcej mandatów z opozycji, a oni stali twardo za m.in. 800 plus, które negował Hołownia.
Wiek emerytalny również, przecież tylko w odwrotna stronę. Do tego dochodzi PiS, który za cholerę Się nie podda , bo wszyscy wiemy jak walczą o swoje.
Jak dojdzie do kwestii przyjęcia imigrantów z unii to się zacznie wojna w sejmie, bo PiS za cholerę tego nie popuściz a to oni mają swojego człowieka na najwyższym szczeblu w państwie. Duda będzie większość wetował, a sejm nie będzie mieć większości do odrzucenia weta prezydenta.
Wojna i afera w sejmie to się teraz dopiero zacznie. Wcześniej to był pikuś przy tym co dopiero będzie.
Post automatycznie złączony:


Nie koniecznie. Taka koalicja nie ma szans wypalić. Ludzie się dopiero przekonają teraz jak będą się wszyscy żreć. A jak już dojdzie do wyborów prezydenckich, to patrząc na obecną przewagę PiSu nie ma szans by został wybrany ktoś z opozycji .
No na pewno będzie zamieszanie z tym, że jeśli chodzi o opozycję to u nich poglądy nie mają, aż tak dużego znaczenia ... raczej bardziej będą się liczyć stołki i przegłosują wszystko co im każą.

Nie wiadomo ilu wejdzie z Psl i ilu ostatecznie będzie miał Pis bo jeśli Ko da słabą ofertę Psl , a np Pis da im ministra i premiera to też nie wykluczone , że się nie skuszą, a i też nie wykluczone, że opozycja się pokłóci bo jest ich dużo , a stołków ograniczona ilość i zaraz ktoś się może obrazić, wyłamywać itd to wtedy powtórne wybory... Jeszcze co do trzeciej drogi to przcież to są ludzie z PO Mucha i reszta plus nowoczesna Petru itd plus Psl czyli Ci sami ludzie z rządu Po Psl i dochodzi , tylko lewica dodatkowo.

ostatni sondaż exit z 90% komisji pis 36,1 %
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
No nie ma co gdybać bo wiadomo wszystko możliwe, a nawet nie znamy wyników oficjalnych jeszcze. A jak to jest Panowie ci co nie przekraczają progu bo widzę tego jest koło 4 % to kto to zgarnia i jak to dodają...? według procentów jakie zdobyły poszczególne partie czy jak ... wie ktoś?
 
R 63,3K

roykeane2.0

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
W takim tempie spadania notowań Pisu under 36.50% z betfanu te peffka peffek. Kurs słaby, @1.65 do jakiegoś dubla. Wg mnie spokojnie spadną poniżej 36%.
 
Cabron 67,3K

Cabron

Użytkownik
Ile ty masz lat że się martwisz wiekiem emerytalnym? Podejrzewam że zanim ja czy ty przejdziemy na emerytury to zmieni się to jeszcze około 10 razy albo całkiem ZUS upadnie i nie będzie kasy na emerytury.
Post automatycznie złączony:



Według Tvpis poparcie dla ich partii rośnie
Post automatycznie złączony:


Przecież Kaczyńskiemu i Dudzie nieraz było nie po drodze. W każdej chwili Duda może wypiąć się na PiS bo teraz to mogą mu oni naskoczyć.
Było nie po drodze owszem. Natomiast w kwestiach pytań z referendum Duda stał murem za PiSem i jeśli oni by chcieli któraś z tych spraw ruszyć, to nie ma możliwości, że on to podpisze. Duda na pewno nie będzie szedł na rękę Tuskowi i Holownii którzy wielokrotnie wypowiadali się mocno kontrowersyjnie na jego temat.
Pozatym tak jak napisałem wczoraj i dzisiaj . Kolacja za cholerę się nie dogada. Mocno wierzący i praktykujący Hołownia, który zagdza się tylko na opodatkowanie kościoła vs Lewica, która jest anty religia, pro homo równość itp.
Post automatycznie złączony:

Na fortunie płacą 8,00 na to, że PiS stworzy koalicje z PSL . Niby mało prawdopodobne, ale z drugiej strony jak PSL dostanie słaba ofertę od KO, bo oni tam pewnie bardziej będą chcieć propagować TD , to PiS zrobi wszystko by ich przekupić. Tak tylko głośno myślę 😉 nie takie rzeczy już się u nas w polityce działy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
rales 1,1K

rales

Użytkownik
Następny marszałek sejmu będzie z Trzeciej Drogi @2.75 Betfan

Uważam, że istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że nowym Marszałkiem Sejmu zostanie przedstawiciel Trzeciej Drogi. Zgodnie z obecnymi wynikami, TD może zdobyć nawet ponad 60 miejsc w Sejmie. Jako druga siła w przyszłym rządzie (w którym na 99% premierem będzie Tusk) jest bardzo możliwe, że to właśnie im przypadnie wybór Marszałka.
 
A 12,1K

andyvelxaero

Użytkownik
A ja radość opozycji podzielam. Szanuję zdanie i prawo do własnego każdego, nikogo tym wpisem też nie atakuję. Ale dla mnie te wybory nie były w pierwszej kolejności o programy czy reformy tylko w ogóle o coś tak podstawowego jak ustrój i przyzwoitość czyli jako taką ułomną mniej lub bardziej ale wolność i demokrację a nie "narodowy socjalizm". I całe wybory były w okolicznościach nierównej rywalizacji z tytułu zaprzęgniętego aparatu propagandy władzy, z partyjną telewizją publiczną i kościołem na czele. Odkąd jestem pełnoletni i mam prawo wyborcze, żadna władza nie pluła mi tak bezczelnie w twarz szyderczo uśmiechając się i mówiąc że pada. Uwłaczała nie tylko mojej inteligencji ale i godności. I nie, z pewnością nie będzie przepięknie i różowo. Ale może będzie bardziej normalnie (właśnie dlatego że jest koalicja różnych ośrodków które muszą negocjować) a nie rządy monopartii, które zawsze są niebezpieczne. I jest szansa że będzie dużo bardziej prawdziwie, demokratycznie i liberalnie ekonomicznie. A na pewno nie będzie gorzej, bo gorzej od tego co było to się po prostu chyba nie da.

Ja to kompletnie nie rozumiem tej radości opozycji. Przecież to się nie sklei.
Trzecia droga i Lewica mają odmienne poglądy w wielu kwestiach.
Dalej mamy KO, którzy mieli najwięcej mandatów z opozycji, a oni stali twardo za m.in. 800 plus, które negował Hołownia.
Wiek emerytalny również, przecież tylko w odwrotna stronę. Do tego dochodzi PiS, który za cholerę Się nie podda , bo wszyscy wiemy jak walczą o swoje.
Jak dojdzie do kwestii przyjęcia imigrantów z unii to się zacznie wojna w sejmie, bo PiS za cholerę tego nie popuściz a to oni mają swojego człowieka na najwyższym szczeblu w państwie. Duda będzie większość wetował, a sejm nie będzie mieć większości do odrzucenia weta prezydenta.
Wojna i afera w sejmie to się teraz dopiero zacznie. Wcześniej to był pikuś przy tym co dopiero będzie.
Post automatycznie złączony:


Nie koniecznie. Taka koalicja nie ma szans wypalić. Ludzie się dopiero przekonają teraz jak będą się wszyscy żreć. A jak już dojdzie do wyborów prezydenckich, to patrząc na obecną przewagę PiSu nie ma szans by został wybrany ktoś z opozycji .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1067
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
A ja radość opozycji podzielam. Szanuję zdanie i prawo do własnego każdego, nikogo tym wpisem też nie atakuję. Ale dla mnie te wybory nie były w pierwszej kolejności o programy czy reformy tylko w ogóle o coś tak podstawowego jak ustrój i przyzwoitość czyli jako taką ułomną mniej lub bardziej ale wolność i demokrację a nie "narodowy socjalizm". I całe wybory były w okolicznościach nierównej rywalizacji z tytułu zaprzęgniętego aparatu propagandy władzy, z partyjną telewizją publiczną i kościołem na czele. Odkąd jestem pełnoletni i mam prawo wyborcze, żadna władza nie pluła mi tak bezczelnie w twarz szyderczo uśmiechając się i mówiąc że pada. Uwłaczała nie tylko mojej inteligencji ale i godności. I nie, z pewnością nie będzie przepięknie i różowo. Ale może będzie bardziej normalnie (właśnie dlatego że jest koalicja różnych ośrodków które muszą negocjować) a nie rządy monopartii, które zawsze są niebezpieczne. I jest szansa że będzie dużo bardziej prawdziwie, demokratycznie i liberalnie ekonomicznie. A na pewno nie będzie gorzej, bo gorzej od tego co było to się po prostu chyba nie da.
typowy wyborca umiejacy siegnac wstecz pamiecia max pare miesiecy, no tak, takiego klasyka jak michnika u lisa jak to komorowski wygra wybory nawet jakby "pijany potracil na pasach zakonnice w ciazy" no to juz sie nie pamieta i takich smaczkow byloby dokaldnie tak samo na pęczki jak smaczków pisowskich tyle ze nie tak odleglych czasowo. wszyscy ktorzy mysla ze cos sie zmieni powiem tak - jetescie totalne frajery nic sie nie zmieni, teraz ci beda wymieniac pisowskich ludzi w tvp/spolkach skarbu panstwa i wszedzie gdzie sie da na swoich kolesi i bedzie to samo tyle ze oblane nie smaczkiem "pisowsko narodowym", ale "ełropejskim" (pisownia specjalna).
 
Otrzymane punkty reputacji: +930
Do góry Bottom