>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

psychol32 442,9K

psychol32

Użytkownik
Czy w dzisiejszych meczach o 3 miejsca to drużyny o coś grają?bo jeśli o pietruchę to warto iść chyba w underdogi....,a co do finału panów, to nie myślicie, że Katarczycy dadzą jednak radę po kursie ponad 6.Skoro zrobili turniej elimancyjny u siebie, to może jakiemuś szejkowie ubzdurało się żeby móc walczyć z najlepszymi na świecie. Chyba nie warto iść w Turków po takim marnym kursie,a jak coś to może jakieś handi w stronę gospodarzy,
Ja spróbowałem. Kurs był na to dwucyfrowy. Mocniej dałem handi +2,5 seta po 1.87
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Zaczynamy z lekkim opóźnieniem jeden z tych turniejów na których idzie ubić mega value i złapać nie jedno kuszące do zagrania spotkanie ;) Tak więc na dziś:

USA - Egipt @ USA 3:0 (2.70) STS

No chyba żart z tym kursem 🤔 USA przyjechało na mistrzostwa z bardzo dobrym rocznikiem i mogą powalczyć o najwyższe cele, w pierwszym meczu błyskawicznie przejechali się po Kostaryce nie wpuszczając rywali do 20stki. Kurs pewnie z tego względu, że Egipt w pierwszym meczu wygrał z dramatycznie słabą w tym roczniku Serbią, która ma tylko nazwe a tak naprawdę to Argentyna przejechała się po nich do 14, 12 i 22 - więc świadczy to o tym, że ta drużyna będzie kopciuszkiem bez względu na nazwe. Także pobieram promocyjny kurs który jest spowodowany tylko tym, że Egipt wygrał z beznadziejną Serbią i to po bardzo długim i męczącym meczu, co też powinno mieć wpływ na gre szczególnie w takim roczniku i w tak słabiutkiej drużynie. Amerykanie skład sklejony z Colleagów, ale nie jeden zawodnik z takiego rocznika stał się gwiazdą światowego formatu, m.in Matthew Anderson który ukończył bardzo prestiżowy National Collegiate Athletic Association gdzie grał oczywiście w drużynie siatkarzy Penn State Nitany Lions ;) i nie jedna dziewczyna oczywiście piszczałw na widok gwiazd Koledżu :D - Odbiegając od analizy meczu na pierwsze spotkanie buki wystawiły po 1.01 na Serbów z Egiptem i nagle po tym jak się okazało, że drużyna Serbii jest dramatycznie słaba (a i tak mogła spokojnie ten Egipt powieźć tylko zabrakło szczęścia) to mamy 2.70 na 3:0 dla USA z Faraonami? no coś tutaj jest nie tak i value jest potężnę, rzecz jasna Egipt i siatkówka nie łączą się w parze i cóż tylko ze względu na beznadziejny rocznik Serbów tak to wszystko wygląda

Kostaryka - Serbia @ Over 130.5 (1.72) STS

i znów mamy jakąś promocyjną linie i wystarczy, że Kostaryka załapie się na gre z tragiczną Serbią i mamy ten over, dla wariatów można próbowac win Kostaryki, ale ja nie jestem amatorem wysokich kursów, więc proponuje po prostu lekką linie która no nie wyobrażam sobie żeby nie pękła. Większosć o tym typie napisane tak naprawdę w analizie USA z Egiptem, także zapraszam bo warto naprawdę

Korea - Portoryko @ Korea -12.5 (1.80) STS

No cóż to za linia jak na takich małolatów, tam lecą serie po 6-7 punktów w meczu i to nawet najlepszym drużynom, a tutaj mamy 12.5 na klase lepszą drużyne bo Portoryko to zwykły kopciuszek który został zlany przez Iran do 18,15 i 12 a Korea zagrała dość stykowe spotkanie z Iranem, co prawda było 3:0 ale w setach dość równo i przy odrobinie szczęścia mogło potoczyć się to wszystko inaczej, Kolumbijczyków ograli 3:1. Więc naprawdę Portoryko to jeden z tych kopciuszków które będą lane w setach do 15 i myślę, że linia12.5 jest promocyjne

Ja dołożyłem jeszcze Brazylie po 1.12 STS do kuponu, bardzo silna druzyna, Belgia bez szans w tym meczu i jeszcze Francje ze Słowenią po 1.22 STS , Francuzi przywieźli do Argentyny bardzo mocny rocznik i nie widzę tutaj szans dla Słoweńców.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +517
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja tylko dodam, że byłbym ostrożny z określeniami typu "promocja/na pewno/nie mają szans". To jest turniej kadetów, a więc roczników, które poza swoim kontynentem nie rywalizowały jeszcze na arenie międzynarodowej. Trudno zatem o jakieś fakty, z których mogłyby płynąc takie wnioski, czego efektem jest np. wczorajsza wygrana Belgów z Brazylijczykami, którzy byli aż takim faworytem jedynie "za nazwę". Nie, żebym się znęcał teraz nad wpisem powyżej, aczkolwiek styl argumentacji typów - z całym szacunkiem do posiadanej wiedzy, jest co najmniej draźniący :p ten rocznik Brazylijczyków przegrał sromotnie finał w strefie Ameryki Południowej z Argentyną (0-3) i tak naprawdę ciężko prorokować, czy coś z tych chłopaków będzie. Poczytałem przed turniejem wpisy ich kibiców na forum insidevolley i zanotowałem sobie, że nie mają zbytnich oczekiwań, co do tej generacji poza pojedynczymi talentami jak skrzydłowy - Bryan. Grali do tej pory z ogórkami z Meksyku i widać, że nawet taka średnia, jak na europejski poziom, Belgia wystarczyła. Mecz ogólnie "nie do przegrania" przez Kanarkowych, w ataku zmiażdżyli 64-47, ale błędy własne ich pogrążyły, aż 41 po ich stronie.

Jeżeli zaś chodzi o turniej Pań to dodatkowym utrudnieniem jest wymysł FIVB - tu się biję w pierś, że nie doczytałem czy to jednorazowo. Chodzi zaś o to, że w tym roku są MŚ do lat 19 kobiet, a nie jak zawsze do lat 18. Co to zmienia? Ano tyle, że do tej pory roczniki były zbierane co dwa lata. Normalnie, grałby tu rocznik 06/07, który rok temu konkurował w ME do lat 17 itd. FIVB zmieniło i grać mogą zawodniczki urodzone w roku 2005 lub młodsze. Co to powoduje? Pewne problemy z analizą porównawczą. W niektórych strefach (norceca/azja) grały już rok temu "starsze" reprezentacje, w Europie zaś grały dalej roczniki 2006/07, a teraz "na siłę" dodano do nich kilka zawodniczek z rocznika 2005. W niektórych przypadkach są to zawodniczki wyciągnięte z kadry 2004/05 i wtedy można jeszcze jakoś to sobie przeanalizować i przyrównać, czy grały w I składzie, jak im szło, ale w większości przypadków zawodniczki brane są "znikąd". Przynajmniej spoza mojego radaru obserwacyjnego, a więc takie, które nie grały w rozgrywkach międzynarodowych.

Dlatego przestrzegałbym przed zbytnią pewnością w typowaniu meczów powyższych turniejów. To zupełnie inna skala, jak mistrzostwa juniorów (a więc roczników 2 lata starszych), które rywalizowały już na MŚ kadetów 2 lata wcześniej - kolejny taki turniej w II połowie sierpnia, MŚ juniorek.

Włochy - Belgia
Jeżeli chodzi zaś o dzisiejsze mecze to szukam spokojnej wygranej Włochów - jeden z faworytów do wygrania całego turnieju. Z Belgami grali 2x w tym roku (igrzyska młodzieżowe oraz rozgrywki WEVZA) i dwukrotnie wygrywali po 3-0 (-14 i -19 w małych pkt.

Italia win oraz hcp -10,5 pkt


Bułgaria - Japonia
Bułgarzy całkiem zdolny rocznik, zagrają z Japonią. Tu analizę opieram na bezpośrednim starciu ze Słoweńcami. Bułgarzy wygrali 3-2, a powinni to wygrać nawet spokojniej. Słoweńcy zaś zmiażdżyli Japończyków 3-1 i -19 w małych pkt. Na niekorzyść Japonii działać powinien też fakt, że przyjechali na ten turniej z zaledwie 2 zawodnikami z I składu z zeszłorocznego turnieju o Mistrzostwo Azji kadetów - który wygrali. Nie wiem do końca czym spowodowany jest brak tych 5 zawodników, ale zakładam, że to spore osłabienie. Bułgaria praktycznie w pełnym składzie sprzed roku, brakuje tylko 1 zawodnika mało istotnego.


Bułgaria win *handicap mam -8,5 pkt, ale już nieosiągalny


Serbia - Korea (KOBIETY)
Tu krótko, bo o zawodniczkach nie ma co pisać z racji na "miszmasz", jaki zapewnił FIVB zmieniając prawo gry dla młodszego rocznika. Dodam uczciwie, że brakuje najlepszej Serbki z rocznika 2006/07 skrzydłowej Mihailovic. Z zeszłorocznego składu U17 jest 5 na 7 zawodniczek z I składu, ale doszło 5 z rocznika 2005, więc ciężko to "przeliczyć". Całą analizę opieram na fakcie następującym: z grupy awansują 4 zespoły do 1/16 finału. Tak się składa, że Serbki po pechowej porażce z Japonią (2-3) i zupełnie zasłużonej z Polską (również 2-3, aczkolwiek Serbki w TB prowadziły 9-7, 13-12) grają dzisiaj z Koreą o wszystko. W tabeli premiowane są zwycięstwa, więc dzisiaj trzeba ograć Azjatki, by awansować do 1/16, a patrząc na potencjał Serbek - brak awansu byłby kompromitacją dla tego rocznika. Korea gra ostatni mecz jutro z Meksykiem i zakładam tam wygraną za 3pkt, zaś Serbki z teoretycznie mocnymi Amerykankami, które owszem są w stanie ograć, ale lepiej przyklepać awans już dzisiaj. Koreanki przegrały I mecz po walce właśnie z USA 2-3, potem zanotowały mocny zjazd formy: 0-3 z Polską (-17 pkt), 1-3 z Japonią (-17 pkt).

Serbia win oraz hcp -11,5 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +436
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Grali do tej pory z ogórkami z Meksyku i widać, że nawet taka średnia, jak na europejski poziom, Belgia wystarczyła. Mecz ogólnie "nie do przegrania" przez Kanarkowych, w ataku zmiażdżyli 64-47, ale błędy własne ich pogrążyły, aż 41 po ich stronie.
Cóż no wiadomo, że nikt normalny nie zagra na chłopaków co mają po 19 lat za nie wiadomo jaki hajs jesli kurs jest oscylujący w granicach 1.12 - ale Ty pojechałeś dziś też jak dzik w żołędzie z tą Serbią i to u Kobiet :LOL: Bułgaria handi też w dupe i ledwo wyciągnęli, więc dużo tego pisania o poprzednich rocznikach ale jakie to ma chłopie znaczenie? liczy się forma w zasadzie tylko z tego turnieju, w takich rocznikach to z roku na rok poziom zawodnika może skoczyć o 100%, Serbki dostały baty od Polek i od Japonek i widać że przyjechały na turjniej pod formą i w zasadzie tylko tym bym się kierował, bo można nie znać ani jednej zawodniczki i nie kminić tutaj jakiś turniejów z poprzednich lat a w zasadzie sobie popatrzeć co drużyna gra na turnieju i to jest myśle najlepszy wyznacznik tego co grać a co nie, a gra na Serbki dziś no mijała się z celem kompletnie po tym co pokazały w poprzednich spotkaniach.

Także trochę przerost formy nad treścią te analizy i jak widac zupełnie w czape.

Podawałem już w swoim temacie Brazylia under 128.5 z Chile miałem napisać analize, ale nie starczyło czasu. Chile dramat kompletny, baty już w pierwszych dwóch meczach i to z kompletnymi lamerami z Meksykiem do 14,-19 sety koszmarna gra, Brazylia podrażniona pierwszym meczem więc tutaj miała okazje wyżyć się trochę na słabiutkim Chile. Jak pisałeś Brazylia umoczyła finał Mistrzostw Ameryki PŁD z Argentyną bo rocznik Argentyńczyków jest tutaj niewiarygodnie mocny i zrobili rzeź w dwóch pierwszych meczach i USA nie ma tutaj większych szans na załapanie się na gre, jeśli ktokolwiek ma

Argentyna -10.5 (1.85) STS
Włochy -10.5 (1.78) STS\

Włochy tak jak pisałeś jeden z faworytów do wygranej, myślę że poziom nie mniejszy od Brazylii - która to po prostu z Belgią przespała mecz od 2:0 i to się w takich rocznikach czasami zdarza, jeden się obrazi na drugiego drugi na trzeciego i z dupy przestają nagle grać :LOL: No cóż myśle że kolejnych 100 takich meczów Brazylia domknęła by na 3:0, ale tutaj musieli odstawić kabaret nie świadczy to w żadnym wypadku o jakiejść mocy Belgów, ani tym bardziej o słabym roczniku Brazylii


E: Pisz kursy meczu jakiego grasz, wydaje mi się że tego wymaga regulamin
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Szanuj innych z wiedzą. Nikt nie jest nieomylny. Pozdrawiam i z fartem bez spinek a z pomocą.
kto tutaj kogoś nie szanuje? kolega wypomniał mi Brazylie nie pogratulował za USA po 2.70 co było niegrzeczne i nie wiem czemu miało slużyć, to równie dobrze ja zauważyłem jego mecz Serbek. Nikt nie odbiera mu jego wiedzy, znamy się zresztą od grubych lat i każdy wie że wiedze ma, a że nie zawsze się to przekłada na zwycięskie typy to już inna sprawa, ale to tak jak u każdego
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
kto tutaj kogoś nie szanuje? kolega wypomniał mi Brazylie nie pogratulował za USA po 2.70 co było niegrzeczne i nie wiem czemu miało slużyć, to równie dobrze ja zauważyłem jego mecz Serbek. Nikt nie odbiera mu jego wiedzy, znamy się zresztą od grubych lat i każdy wie że wiedze ma, a że nie zawsze się to przekłada na zwycięskie typy to już inna sprawa, ale to tak jak u każdego
Jeżeli potraktowałeś to jako wypomnienie to przeczytaj raz jeszcze lub po prostu odpuść temat. Nigdy nie czepiam się nietrafionych typów, a jedynie formy ich argumentacji. Analiza polega na podaniu zalet i wad, ryzyk i szans, a przynajmniej wzięcia ich pod uwagę. Owszem, też przegrałem na Serbii, taka branża i trzeba z tym żyć.
 
maniek81 343,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Polska u19 - Japonia u19 [powyżej 3.5 seta] 1.42 forbet / 1.44 etoto

Ostatni mecz grupowy decydujący o tym, która z ekip zajmie drugie miejsce w grupie. Obie drużyny już z awansem do fazy pucharowej, w tej chwili z bilansem 3 zwycięstw i 1 porażki. Ta porażka, to z liderkami grupy Amerykami. Japonki przegrały 0-3, a nasze dziewczyny potrafiły ugrać seta. Dzisiaj według buków faworytkami Japonki jednak kursy na Polskę lecą w dół. Potencjał obu drużyn na podobnym poziomie, więc będę zdziwiony jeśli ten mecz zakończy się wynikiem 3-0 w którąś ze stron. Kurs nie powala, ale do dubla już w sam raz.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Japonia - Francja u19 men
Francuzi mają prawo być zmęczeni, grali w zeszłym tygodniu turniej młodzieżowych mistrzostw Europy, cały turniej w I składzie. Finał był w sobotę w Słowenii. Teraz jest idealna okazja odpocząć, I miejsce w grupie na MŚ mają zapewnione. Do Argentyny przelecieli pewnie koło niedzieli wieczór/poniedziałek. Od środy grają codziennie I składem. Dzisiaj dają odpocząć 4 najlepszym graczom - 2x przyjęcie i atakujący Roure, Pujol, Henno i świetnie zapowiadający się środkowy - Seddik. Japonia powalczyła wczoraj z Bułgarią, myślę, że seta są w stanie ugrać. Czy coś więcej? Nie mam pojęcia. Kursy na pewno nie uwzględniają takich okoliczności.


Japonia +2,5 seta @2,05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2106
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Dzisiaj ruszają również rozgrywki PanAm Cup kobiet, seniorki tym razem.

USA - Kostaryka
Amerykanki tradycyjnie już na taki turniej przysyłają skład B/C - nie wiem jak to wycenić. Nie jest to na pewno pierwsza 12-tka,/14-tka która grała na VNL lub będzie grać na kw. do IO, ale mimo to jak rozebrać to "na części" mamy solidne zawodniczki z europejskich (FRA/GER/TUR/ITA), głównie, klubów:

S: Sydney Hilley, Jenna Gray
Opp: Taylor Mims, Stephanie Samedy
OH: Sarah Parsons, Logan Eggleston, Simone Lee, Brooke Nuneviller
MB: Serena Gray, Madeline Gates, Kayla Haneline , Danielle Hart
L: Zoe Fleck, Kendall White

Z drugiej strony mamy Kostarykę, która jaki skład by nie wystawiła to hm, nie ten kaliber. Dla pokazania potencjału załączam ich wyniki z tego sezonu (czerwiec i lipiec 2023) z turniejów strefy NORCECA:

Dominikana 0-3 (-40) 110pkt
Portoryko 0-3 (-40) 110pkt
Meksyk 0-3 (-35) 115pkt oraz 0-3 (-20) 130pkt

oraz kolejny turniej FinalFour w Portoryko:

Portoryko 0-3 (-35) 115pkt.

Dla uzupełnienia: USA grało z CRC rok temu na PanAm i padł wynik 3-0 (14,17,7), a więc 113pkt. Obecny skład USA wyceniam co prawda niżej niż Dominikana, ale coś w okolicach Portoryko, a raczej na pewno powyżej Meksyku, a więc wychodzi mi tu dość przesadzona linia a dobre 9 pkt.

Typ: PONIŻEJ 126,5pkt 3-0 (do 12, 12, 17) 116 pkt

EDIT: po sugestii kolegi poniżej zmieniam linię na niższą, żeby było "fair", bo faktycznie 129,5 już niedostępne. 126,5 nadal jest atrakcyjne wg mnie, moja linia prawidłowa 120,5. Historię linii można sprawdzić chociażby na ODDSPORTAL.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2162
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Naprawdę 129,5 było? Ja czekałem na linię i co zastałem to 125,5 a największą w dowolnym buku to 126,5
Ok, zmieniłem. Podałem bez sprawdzania oferty, mój błąd.

btw. USA u19 kobiety już z zapewnionym I miejscem w grupie. Serbki walczą o życie - tylko WIN da im awans do 1/16, a buki płacą @4-5 na takie rozwiązanie na LIVE. Nie namawiam, ale warto obserwować. To tylko sport.

==

edit: win nie wszedł, ale coś tam powalczyły. Szok, że Serbki na 5 meczów 4 uwaliły po TB, za każdym razem wygrywając IV seta, a więc "wyciągając" mecz. Słabe główki i tyle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Włochy (finał Uniwersjady)

over 165,5 @1,5 forbet

Finał Uniwersjady rozgrywanej w chińskim Chengdu. Starcie dwóch wielkich faworytów turnieju. Polacy mieli bardzo łatwą drabinkę. Do tej pory w całym turnieju nie stracili seta, jednak jedynym poważnym rywalem był Iran w półfinale. Włosi natomiast mieli dużo trudniejszą drabinkę. W grupie przegrali nawet z Niemcami. Ten mecz nie ma wielkiego faworyta. Przed 4 laty w finale Uniwersjady Włosi pokonali nas 3:2. Jeśli chodzi o liderów drużyn to po naszej stronie są to Gierżot czy Dulski. Po stronie Włochów wiodącymi postaciami są Recine, Porro czy Gardini. Bukmacherzy nie widzą faworyta w żadnej z ekip. To powinien być długi i wyrównany mecz. Over powinien spokojnie wejść w 4 partiach.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Jedziemy dalej z rozgrywkami PanAm Cup kobiet, rogrywanymi w Portoryko. Dalej mam wrażenie, że bukmacherzy przeceniają możliwości turniejowych "underdogów", co jest już zasadą na początkach turniejów.

Kanada - Kostaryka
Amerykanki zagrały wczoraj w dużo gorszym zestawieniu, niż zakładałem, a mimo to ograły Kostarykę dość znacząco do 12, 12 i 17 (116 pkt). Dzisiaj przeciwko Kostaryce zagra drużyna Kanady, która owszem wczoraj dostała gładko 1-3 od Kolumbii, ale nadal ma zawodniczki o 2 klasy lepsze niż Kostaryka. Wyniki Kostarykanek z poprzednich turniejów można znaleźć kilka postów wyżej, dla mnie to dziewczyny, które w meczu nie powinny przekroczyć magicznej bariery 50 pkt. Mamy więc spokojnie 5 pkt zapasu, a to i tak linia mocno asekuracyjna. W Kanadzie brakuje 4 podstawowych zawodniczek - Van Ryk, Magillo, King, Gray - ale mamy Mitrovic, Howe i Livingston na przyjęciu oraz powracająca na pozycji ataku czarnoskórą - Joseph. Są to zawodniczki, które były częścią drużyny podczas VNL, a 3 z nich grały w I składzie. Mamy zatem uczciwie mówiąc taką kadę A-/B ze strony Kanady. Wg mnie to wystarczy na zrobienia UNDERA.

UNDER (grałem 130,5, teraz widzę 129,5 w STS)
25-12, 25-17, 25-15, razem 119 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2086
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Argnetyna U19 - Korea U19 @ Under 150.5 (1.85) fortuna

Nie no jakiś absurdalny kurs na undera Argentyńczyków, wszędzie indziej po 141 albo mniej. Fortuna się zagapiła chyba, ale cóż przepaść prawie 10 punktów na linii to się gra bez mrugnięcia okiem nawet nie wiedząc czym jest siatkówka i myślę, że warto to w fortunie szybko łykać

Do tego na szybko
Iran -12.5 (1.78) fortuna

Serbia ma tutaj dramatyczny rocznik, większosc zawodnik serwuje nawet nie flota tylko po prostu z miejsca jak na wfie :LOL: zostali wpuszczeni do 1/8, bo ta ostatnia kolejka była niezłą komedią i większość drużyn po 1.09 czy nawet mniej puściła swoje mecze :D także polecam to zagrać bo Iran jak zawsze w tych rocznikach bardzo mocny

Egipt - Kolumbia @ Over 169.5 (1.85) fortuna
też tutaj Egipt wpuszczony do 1/8 a drużyna słabiutka i myślę, że Kolumbia spokojnie może urwać tutaj seta
.

USA - Portoryko @ Under 129.5 (1.85) fortuna
Portoryko taka drużynka no nie potrafiąca grać w siatkówkę, USA ma skład i tępo gry jest tam bardzo mocne, myślę że jak sie zepną a zepną się bo to już play offy to spokojnie zrobią jakiegoś seta do 11, 12 i będzie spokój na takiego undera.

Ja jeszcze zagrałem Brazylia (2.26) -
no kurs z kosmosu, Bułgaria nie ma tutaj mocnego rocznika, Nikolov już nie gra a buki chyba o tym zapomniały :LOL: Brazylia jedna wpadka z Belgią ale rocznik mają na poziomie najlepszych drużyn myślę i 2.26 to kurs z istnego kosmosu

No tak na szybko po łebkach napisane bo nie za bardzo mam czas, ale fortuna jebnęła się tutaj z większoscią kursów i być może wszystko nie wejdzie, ale myślę że większość tak ;)

❌Padaka kompletna aż szkoda to rozliczać o_O
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ja konsekwentnie gram Under przeciwko Kostaryce. Dzisiaj Peru, linia ponownie 129.5 i ponownie wg mnie za wysoko. Nie wiem dlaczego buki nie wyciągają wniosków z dni poprzednich, ale próbuje kolejny raz to samo:

Peru - Kostaryka UNDER 129.5 @1.85 fortuna/sts 25-15, 25-19, 25-18, razem 127 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +399
Do góry Bottom