>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

T 27,4K

trynek85

Użytkownik
W sts zakład specjalny na to ,że Polska wygra 3-0 i że w każdym z setów Tajowie zdobędą max 20 pkt.Nasi grają ostatni mecz grupowy z najsłabsza z ekip,możliwe że trener da pograć kilku rezerwowym,ale i oni powinni dać radę na tła słabeuszy. Kurs na to 2,77
 
Otrzymane punkty reputacji: +902
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tak oglądam ten mecz Polski U21 z Tajami (nie wiem czy tam którykolwiek z nich ma 1,90 wzrostu, więc będzie gładkie 3-0), wcześniej widziałem też wtopę z Bułgarami i niestety wygląda na to że to nie będzie jakiś wybitny rocznik naszych graczy. Jedynymi którzy tam rokują na jakieś granie w PlusLidze to chyba ten naturalizowany Białorusin Nasevich, zwłaszcza jesli jeszcze urośnie 2-3cm i może spróbuje na przyjęciu. No oczywiście też Hawryluk, który już tam coś grał, ale to libero więc trochę inna sprawa. Może jeszcze rozgrywający Kubicki który już tam miał momenty w Cuprum. Reszta naszej kadry, chciałbym się mylić, ale raczej PlusLigi nie powącha, to raczej poziom 1 ligi, też warunkami nie imponują, a niestety w dzisiejszej siatkówce dwumetrowy przyjmujący to się robi powoli standard.
 
Ostatnia edycja:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Zastanawiające są spadki na Iran w spotkaniu o 1 miejsce z Bułgarią. Kursy już praktycznie równe, a Bułgaria wydaje się być zdecydowanie lepszym teamem
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
bardzo dobry typer z Iranu na blogabecie podal darmowy bet stad spadki

Dawal bety w kierunku Iranu:

" Is a very good value, in my opinion Iran can win against Bulgaria. Khanzadeh joined u21 team from senior team. GL "
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Zgadza się Hossein Khanzadeh Poriya dołączył do zespołu, ale nie jest to nowość. Grał już w meczu z Polską (dobry mecz) Indiami ( slabe spotkanie, 9 pkt w 3 setach)
O tym, że zagra było wiadomo
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
W sts zakład specjalny na to ,że Polska wygra 3-0 i że w każdym z setów Tajowie zdobędą max 20 pkt.Nasi grają ostatni mecz grupowy z najsłabsza z ekip,możliwe że trener da pograć kilku rezerwowym,ale i oni powinni dać radę na tła słabeuszy. Kurs na to 2,77
Mogę zapytać, gdzie i kiedy był taki zakład widoczny? Sam grałem UNDER 137.5, gdy sprawdzałem ofertę STS mieli u135,5, rano spadło nawet do 133.5 ale z kursem normalnym @1.85. Gdzie takie zakłady specjalne są umieszczone? Byłoby to totalną pomyłką bukmachera, bo zakład opisany przez Ciebie to dokładnie under 135,5, a rano o 10 mieli już linie 133.5 przy kursach 50/50. Nie pomieszałeś nic?
Post automatycznie złączony:

Tak oglądam ten mecz Polski U21 z Tajami (nie wiem czy tam którykolwiek z nich ma 1,90 wzrostu, więc będzie gładkie 3-0), wcześniej widziałem też wtopę z Bułgarami i niestety wygląda na to że to nie będzie jakiś wybitny rocznik naszych graczy. Jedynymi którzy tam rokują na jakieś granie w PlusLidze to chyba ten naturalizowany Białorusin Nasevich, zwłaszcza jesli jeszcze urośnie 2-3cm i może spróbuje na przyjęciu. No oczywiście też Hawryluk, który już tam coś grał, ale to libero więc trochę inna sprawa. Może jeszcze rozgrywający Kubicki który już tam miał momenty w Cuprum. Reszta naszej kadry, chciałbym się mylić, ale raczej PlusLigi nie powącha, to raczej poziom 1 ligi, też warunkami nie imponują, a niestety w dzisiejszej siatkówce dwumetrowy przyjmujący to się robi powoli standard.
Niestety, ale to prawda. Chłopaki już teraz poziom maks 1-ligowy prezentują, a będzie z czasem jeszcze gorzej mam wrażenie. A co do Hawryluka to dla mnie osobiście największy zawód tej drużyny zaraz obok Nowika (MVP MŚ u19 w 2021) i Szymandery (najlepszy OH MŚ u19 w 2021) - błyszczeli w kadetach, nie śledziłem ich losów ligowych przez ostatnie 2 lata, ale przepadli totalnie. Hawryluk w lidze zbierał dobre opinie, a ten gość ma problem z przyjęciem zwykłej zagrywki floatem. Co dla pozycji libero jest komiczne w mojej ocenie, dzisiaj kilka razy nawet miernoty z Tajlandii go ruszyły. Albo z formą nie trafił albo nie wiem, gdzie ten jego talent się podział. Nasevich na plus, wystarczy fakt, że nie był zawodnikiem I składu, a tak zapewne zakończy ten turniej.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mogę zapytać, gdzie i kiedy był taki zakład widoczny? Sam grałem UNDER 137.5, gdy sprawdzałem ofertę STS mieli u135,5, rano spadło nawet do 133.5 ale z kursem normalnym @1.85. Gdzie takie zakłady specjalne są umieszczone? Byłoby to totalną pomyłką bukmachera, bo zakład opisany przez Ciebie to dokładnie under 135,5, a rano o 10 mieli już linie 133.5 przy kursach 50/50. Nie pomieszałeś nic?
Post automatycznie złączony:
to nie to samo co under 135,5 bo u135,5 wchodzi jak z seta wyjdziesz z 20 a w drugim dostaniesz do 15 czy tam 10 a tutaj w każdym secie u45,5 musowo czyli implikacja u135,5 przy założeniu u45,5 w każdym secie.
Post automatycznie złączony:

1,55 na u 45,5 w secie było

edit: albo koniunkcje... sorki mieszają mi się słowa przy zmianie pogodowej nie myślę jak trzeba tak czy siak musiało si e zdarzyć kilka rzeczy aby typ w sts wszedł
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
korver 121,3K

korver

Użytkownik
to nie to samo co under 135,5 bo u135,5 wchodzi jak z seta wyjdziesz z 20 a w drugim dostaniesz do 15 czy tam 10 a tutaj w każdym secie u45,5 musowo czyli implikacja u135,5 przy założeniu u45,5 w każdym secie.
Post automatycznie złączony:

1,55 na u 45,5 w secie było
Ok, faktycznie masz rację. Gdzie takie zakłady specjalne są widoczne na STS? Człowiek całe życie się uczy, jak widać. ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ok, faktycznie masz rację. Gdzie takie zakłady specjalne są widoczne na STS? Człowiek całe życie się uczy, jak widać. ;)
nie ma tzn. ja nie widzę teraz xD podejrzewam, że przy meczu Polaków mogły być jakieś dodatkowe zdarzenia albo tutaj, bo tutaj są tego typu zakłady ze zdaniami złożonymi xD



��
13 lipca 2023 , TAK czy NIE - Czwartek 13.07.2023
będzie 1-1 po dwóch setach meczu Brazylia - Chiny w LN (siatkówka, ćwierćfinał Ligi Narodów)
17:3005752

przynajmniej jeden finalista ME do lat 19 wyłoniony w dogrywce
18:0006055

przynajmniej jeden finalista ME do lat 19 wyłoniony w rzutach karnych
18:0006056

przynajmniej 5 goli w półfinałach ME do lat 19 (reg. czas gry)
18:0006059

Polacy przynajmniej w jednej kwarcie zdobędą 22 punkty lub więcej (dotyczy meczu z Włochami w ME do lat 20)
20:0005022

Musielak zdobędzie najwięcej punktów w meczu Peterborough - Sheffield (żużel, liga angielska)
20:3005099

E. Karagurt zdobędzie punkt asem serwisowym w meczu Turcja - Włochy (siatkówka, ćwierćfinał Ligi Narodów)
21:0005

edit: sts i fortuna robią podobnie. Zamiast zakłady specjalne dawać do spotkania to robią to w osobnym dziale.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
korver 121,3K

korver

Użytkownik
btw. Włosi puścili rezerwy od IV seta.

Z I składu tylko przyjmujący i środkowy bloku, nr 5 i 18.

Belgia @9 i @4,5 na seta spróbować można.

edit: ajajaj, belgijskie mięczaki. Już chyba nie będą mieli lepszej okazji ograć Włochów za tego rocznika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +519
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mogę zapytać, gdzie i kiedy był taki zakład widoczny? Sam grałem UNDER 137.5, gdy sprawdzałem ofertę STS mieli u135,5, rano spadło nawet do 133.5 ale z kursem normalnym @1.85. Gdzie takie zakłady specjalne są umieszczone? Byłoby to totalną pomyłką bukmachera, bo zakład opisany przez Ciebie to dokładnie under 135,5, a rano o 10 mieli już linie 133.5 przy kursach 50/50. Nie pomieszałeś nic?
Takie typy były (i pewnie jutro też będą, bo codziennie są) w zakładce Zakłady specjalnie > Tak lub Nie, generalnie można tam ciekawe typy znaleźć. I faktycznie takie kursy były 2.79, potem spadało, 2.59, tuż przed meczem było chyba 2.10.
======

POLSKA - Belgia (mecz o 10.00, jutro 15.07)
Handicap punktowy: Belgia (+9.5) @ 1.83 3-0 (25-19 25-19 27-25)
Zwycięzca: Belgia @ 3.20
BETFAN

Nie wiem zupełnie o co chodzi z tymi kursami na Belgów. Szanse co najwyżej są wyrównane, a realnie na ten moment to Belgowie są faworytami. Przede wszystkich ten nasz rocznik jest po prostu przeciętny. Trafiliśmy do łatwiejszej części drabinki (dzięki temu że byliśmy w pierwszej grupie z gospodarzami z Bahrajnu, którzy ułożyli ją pod siebie). Dlatego w drugiej fazie grupowej mieliśmy teoretycznie słabszych rywali (Tajlandia, Iran, Bułgaria), a i tak dostaliśmy wciry od Iranu (0-3, niespodziewanie jednak) i Bułgarii (0-3, jak najbardziej spodziewanie), ograliśmy tylko karzełków z Tajlandii, ale to nie jest żaden sukces. Belgowie nie mieli takiego szczęścia w losowaniu. Trafili do grupy śmierci z Włochami, Argentyną i Brazylią i grali z nimi jak równy z równym. Z Włochami (2-3) i Argentyńczykami (2-3) przegrali dopiero po wyrównanych tiebreakach, z Brazolami 1-3, warto dodać, że Włosi i Argentyńczycy pojechali Brazylię kolejno 3-1 i 3-0. Śmiem twierdzić że każdy z tej grupy spokojnie ograłby każdego z naszej grupy, no może poza Bułgarią bo jednak młody Nikołow robi różnicę na tym młodzieżowym poziomie. Typ generalnie przeciwko naszym, nie jest to wybitny rocznik, może 1-2 graczy mają szansę zagrać w PlusLidze, do tego widać wyraźnie regres w stosunku do MŚ U19 sprzed 2 lat kiedy ta grupa zdobyła tytuł. Inni urośli, rozwinęli się, stali lepsi, dotyczy to również Belgów i to dzisiaj pokazują. Poza tym dla nich walka o 5 miejsce to też świetny wynik, u naszych może różnie być, ale didaskalia. Głównym argumentem jest jak najbardziej wystarczający poziom gry Belgów by nas ograć.

Brazylia - Tajlandia
Dokładny wynik: 3:0 @ 1.54 3-0 (25-17 25-18, 25-15)
Ilość punktów: Poniżej 137.5 punktów @ 1.81

Brazylijczycy też nie mają wielkiego rocznika, ale gdzie tu porównywać do Tajów, którzy prezentują poziom co najwyżej uczelniany i to raczej z tych uczelni niesportowych. Więc nie ma tu co gadać, będzie 3-0 i to raczej szybkie sety, bo jednak warunki fizyczne powinny na luzie przeważyć, Brazylia ma zdaje się dwóch 2metrowców (na środku na pewni i chyba na ataku), reszta solidne 1,90. U Tajów to może jeden środkowy ma powyżej 1,90, reszta po 180, a rozgrywający chyba nawet mniej. Do tego zaskakująco łatwo ich ruszyć zagrywką, sęki lecą w trybuny regularnie, tak było z Polakami więc tym bardziej tak powinno być z lepszą ekipą. Umiejętności też dużo wyższe u Kanarków, trudno będzie im nie wygrać do zera nawet gdyby olali zupełnie sprawę, albo trener zrobił zmiany.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Owszem, Polska gra słabo i poniżej swoich możliwości, ale już nie gloryfikujmy tak tych Belgów. Tam poza Reggersem, który gra już na ataku w seniorskiej kadrze Belgii nie ma również wybitnych zawodników, a i warunki fizyczne poza wspomnianym graczem mam wrażenie bardzo zbliżone.

Zresztą daleko nie szukając - mecz z zeszłego roku z ME u20 we Włoszech. Polska z Belgią spotkała się w 1/2 finału, składy niemalże identyczne (link poniżej). Wynik 3-0 (20, 17, 15) może budzić trochę wątpliwości co do słuszności gry na BEL. Ja uważam, że takich Belgów Polacy bez problemu są w stanie ograć, tylko kursu atrakcyjniejszego mi brakuje. Takie @1,7 bym już wziął śmiało, trzeba zmazywać plamę po Iranie i Bułgarii. Nie mówię, że Belgia tego meczu nie ma prawa wygrać - to tylko sport i wszystko możliwe, ale odnosząc się do jakichś szacunków prawdopodobieństwa na pewno bym nie dawał BEL w roli faworyta.


Belgia jest drużyną dość chimeryczną i nierówną, dwukrotnie przegrali z Argentyną po TB, raz mając 2-0. Często utykają w jednym ustawieniu na dłużej, a potem jest problem dogonić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +640
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Takie typy były (i pewnie jutro też będą, bo codziennie są) w zakładce Zakłady specjalnie > Tak lub Nie, generalnie można tam ciekawe typy znaleźć. I faktycznie takie kursy były 2.79, potem spadało, 2.59, tuż przed meczem było chyba 2.10.
Ścina kursy sts w tych "specjalnych zakładach ;) 1,5 (kurs u/o20,5 na seta)^3=3,375 a wchodzi przy 3-0 i 0-3 przy maks 20pkt w secie jednej z drużyn. Kurs był za niski a tylko wyglądał atrakcyjnie ze względu na małą ilość alternatyw ;p Działa to tak, że ten kurs wygląda na wybitnie wysoki w porównaniu z u/o całościowo na mecz a realnie to dowalili marże +20% ;) Te zakłady "łączone" gdzie musi się zdarzyć "to i to" buki wykorzystują dając "atrakcyjne" kursy a w rzeczywistości to pułapka ;) Napiszę inaczej, działa to tak "Dać ludziom miskę ryżu i niech się cieszą, że mają pracę..." albo daj ludziom 500 plus, niech się cieszą, nic nie zmieniaj i sruu przed wyborami 800 plus, które realnie jest warte mniej niż 500 plus po pierwszych wyborach ;) Oczywiście czasami się błędy zdarzają (głównie po to te bety są), ale z atrakcyjnością tych zdarzeń uważałbym ;)

W Alternatywnych liniach są atrakcyjne kursy (przy wysokich kursach), bo bukmacher wykorzystuje tam manipulację, która ma zadziałać w drugą stronę. Jeżeli ktoś widzi niską linię i niski kurs to patrzy na to w ten sposób "To nie może nie wejść, niemożliwe, żeby oni przegrali tyloma..." Bardziej na czynniki pierwsze nie chcę mi się tego rozbijać, ale możecie mi zaufać, jestem hazardzistą xD

Najlepiej wziąć kalkulator do ręki (albo odpalić na kompie) i samemu wszystko policzyć zanim się znajdzie taki ciekawy typ lub znaleźć buka, który pozwala łączyć u/o w poszczególnych setach bez ścinania kursów (nie wiem czy takie są, ale jak są to lepiej w takim grać takie cuda).
 
Otrzymane punkty reputacji: +840
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Owszem, Polska gra słabo i poniżej swoich możliwości, ale już nie gloryfikujmy tak tych Belgów. Tam poza Reggersem, który gra już na ataku w seniorskiej kadrze Belgii nie ma również wybitnych zawodników, a i warunki fizyczne poza wspomnianym graczem mam wrażenie bardzo zbliżone.

Zresztą daleko nie szukając - mecz z zeszłego roku z ME u20 we Włoszech. Polska z Belgią spotkała się w 1/2 finału, składy niemalże identyczne (link poniżej). Wynik 3-0 (20, 17, 15) może budzić trochę wątpliwości co do słuszności gry na BEL. Ja uważam, że takich Belgów Polacy bez problemu są w stanie ograć, tylko kursu atrakcyjniejszego mi brakuje. Takie @1,7 bym już wziął śmiało, trzeba zmazywać plamę po Iranie i Bułgarii. Nie mówię, że Belgia tego meczu nie ma prawa wygrać - to tylko sport i wszystko możliwe, ale odnosząc się do jakichś szacunków prawdopodobieństwa na pewno bym nie dawał BEL w roli faworyta.


Belgia jest drużyną dość chimeryczną i nierówną, dwukrotnie przegrali z Argentyną po TB, raz mając 2-0. Często utykają w jednym ustawieniu na dłużej, a potem jest problem dogonić.
Ale to widzę że sie zgadzamy, że kursy są (czy raczej były bo już spadły do 2,6) przesadzone i tylko o to mi chodziło, że value jest. Poza tym taki jeden wybijający się zawodnik potrafi robić róznicę, trochę młodzieżowa siatkówka jest jak żeńska gdzie jeden zawodnik przewyższający innych umiejętnościami, potencjałem potrafi wygrywac mecze. Vide Bovolenta u Włochów czy Nikolow u Bułgarów. Jest końcówka seta, 22-22, wchodzi taki na zagrywkę, sieje 2 asy i jednego prawie asa i po jest po secie. Czasem rozgrywający to nawet nie próbuje gubić bloku tylko od razu do lidera który ma niższy o 10cm blok w porównaniu do dorosłej siatki i sobie zbija jak chce. Tylko Argentyńczycy sie w to nie wpisują, bo tam raczej nie ma wielkoludów ale tą swoją grą z blokiem, wyblokiem potrafią ograc każdego. Jak będzie zobaczymy.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
  • Najlepsze analizy lipca 2023 (1. miejsce)
  • #75
A jednak, historia się nie powtarza, jednakże czasem rymuje. Polacy bezproblemowa wygrana, ponownie w stosunku 3-0, jak przed rokiem. Odnośnie naszej wczorajszej dyskusji to sprostuję tylko, że ja zareagowałem na argumentację, że w meczu POL-BEL powinny być kursy 50/50, a nawet być może BEL faworytem. Napisałem, że przy @1,7 na POL grałbym na nich po super kursie, a przy @1,40 wolałem postać z boku, niż rzucać się na jakieś "value" w postaci typu na BEL. Zwykłe wyliczenia opłacalności z mojej strony, tylko tyle. Mimo, że podświadomie miałem wrażenie, że Polacy wezmą sobie odwet za porażki z IRA i BUŁ, to po @1.3-1,4 nie było to dla mnie aż tak opłacalne.

Idąc dalej pozwolę sobie odnieść się do dalszej części analizy, bo znowu się z nią nie do końca zgadzam. Uważam, że "ćwiartka" Polaków wcale nie była tak osłabiona i nie że każdy z zespołów ARG/BRA/ITA ograłby każdego z "naszej" IRA/POL/BUL. Co do zasady uważam, że Włosi powinni sobie poradzić z Bułgarami, gdzie grę owszem ciągnie niesamowity Nikolov, ale ITA ma po prostu trochę więcej jakości. W moich zapiskach dla tego rocznika mam bezpośrednie starcia:

ITA - BUL
2020 ME u18 2-3 (ale i tak ME zostali później Włosi, BUL skończyli na IV miejscu)
2021 MŚ u19 2-3 (ITA VI miejsce, BUL II)
2022 ME u20 3-1 (ITA mistrz, BUL III miejsce)
2022 European Youth Festival 3-0 / 3-0 (ITA mistrz, BUL II)

Patrząc na historię oraz piekielnie ważny aspekt braku Luci Porro (najlepszy zawodnik Włochów tego rocznika) kursy 1.50 - 2.50 wydają się odpowiednio wystawione, ITA faworyt, ale żaden "pewniak". Na wcześniejsze mecze kursy chodziły po @1,15 - 1,20 na ITA. Jednak jak miałbym typować to wygraną Włochów, może na live będzie atrakcyjniejszy kurs?

Italia win (na 15min przed meczem pojawił się kurs @1,85 na wygraną Włochów w PINN, dziwne...)


IRA - ARG
Tu się zupełnie nie zgodzę, że ARG powinna bez problemu ograć Iran. Iran zrobił na mnie na tym turnieju najlepsze pozytywne wrażenie. Bułgarów, Włochów mocnych zakładałem w ciemno. Zawiodła BRA i na pewno POL. Iran z Argentyną grał na MŚ u19 w 2021 i wtedy padł wynik 3-1 (-22 w pkt) dla Iranu. ARG świetnie wykorzystała słabszy mecz BRA, do tego dość szczęśliwie wygrywając końcówkę I i II seta, gdzie jedna piłka odmieniłaby w zasadzie ten mecz IMO. W meczach z BEL 2x wygrana po TB, raz z 0-2 ledwo wyciągali, od ITA dostali lekcję siatkówki. Dość niewiele tych wyników, na których można by oprzeć swoją argumentację w stronę ARG. Iran świetne mecze z Polską i Bułgarią, do tego historia sprzed 2 lat i gładka wygrana to wszystko sprawia, że zdecydowanego faworyta tego spotkania widzę w Iranie. Kto czujny i szybki czeka sobie spokojnie z kursem @1,85 na Iran z STS wczoraj wieczorem ;) a i dzisiejsze poranne @1,60 z Fortuny nie wygląda w obecnej perspektywie źle. Jest obecnie ok @1.30, więc nie rekomenduje, jako "promocji", każdy niech gra, co uważa za słuszne.

Iran win


CZE - IND
Kolejny raz wydaje mi się, że Czesi mierzyć się będą z rywalem zdecydowanie poniżej ich umiejętności, pytaniem jednakże pozostaje kwestia ich mobilizacji do grania na poważnie. Czechy z Indiami miały okazję spotkać się również 2 lata temu na MŚ u19, wtedy Pepiki wygrały 3-1 (-19 w małych pkt). Dzisiaj spodziewałbym się podobnego rezultatu, raczej wygrana w okolicach 15 pkt powinna zostać pokryta. Indie na obecnym turnieju przegrywały z Kanadą 1-3 (-18), Bahrajnem 2-3, Polską 1-3 (-20), Bułgarią 1-3 (-17).

Czesi -12,5 pkt @1,9 (idealnie 3-1 i -15 pkt... )


Kuba - Dominikana

I coś z "egzotyki", na Kubie rozgrywany jest turniej PanAm Cup do 23 lat. To już ostatni dzień turnieju, więc nie będę przedłużał. Wydaje mi się, że Kuba powinna wygrać ten mecz przed własną publiką. W całej historii tych roczników jakie sprawdziłem zawsze bili Dominikanę. Jedynym utrudnieniem tutaj jest fakt, że jest to turniej do 23 lat, ale żaden z zespołów nie wykorzystuje tego w pełni. Składy obu zespołów składają się w zasadzie z takiej samej kombinacji: 2x zawodnicy z u23, 5x z u21. Do tego dochodzi fakt, że najlepszy zawodnik Dominikany i ich kapitan przyjechał na ten turniej w roli kibica, gdyż złapał kontuzje. Wszystko to kieruje mnie w stronę Kuby, jako mocnego faworyta tego meczu. Grałem przed 1h po @1.72. Wszystko powyżej @1.4 jest wg mnie do gry.

Kuba win
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4168
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Jak dla mnie na szybko
Czechy U21 -1.5 seta (1.40) sts - nie widzę większych szans tutaj dla Hindusów, oni słabną jakby z meczu na mecz i na chwile obecną to Czechy spokojnie się po nich przejadą

Bułgaria U21 -1.5 seta (3.60) sts - No chyba żart z tym kursem na Włochów, Bułarzy z Nikolovem przegrali jeden mecz z mega mocną reprezentacją Iranu, do tego dali naszym lekcje gry, teraz grają z Włochami którzy mieli klase gorszą grupę a i tak męczyli się z bardzo przeciętną reprezentacją Brazylii. Jak na moje to i Iran dla dziś lekcje gry Argentynie i Bułgaria dla lekcje gry Włochom

Iran U21 -2.5 seta (2.75) sts - Moim zdaniem 3:0 dla Iranu dosyć pewne, jak pisałem u góry oni są tutaj faworytem MŚ i spokojnie dadzą dziś lekcje gry Argentynie, która nie powinna tutaj zawalczyć o chociażby seta. Mają świetny serwis którym zdobywają po kilka punktów w meczu, do tego są bardzo silni fizycznie, widać że dużo silniejsi od reszty reprezentacji i moim zdaniem nie ma tutaj argumentów za Argentyną zupełnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +225
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ostatnie mecze U21:
Kanada -Indie 1 1,47 sts
Drużyny spotkały się już 2 razy na tym turnieju i mamy 2 razy po 3-1....,niby mecz o pietruchę, ale chyba wstyd przegrać z takimi leszczami. Ktoś tu pisał, że im dalej w turniej to zawodnicy Indii co raz słabiej wyglądają
Belgia -Tajlandia 3:0
Tu kursu jeszcze brak,ale tym małym Tajom ciężko dojść do 20 pkt w secie,a gdzie tu do wygrania seta . Każdy kurs od 1,5 w górę warto grać
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Polska 1,72 STS

Dość pewnie:)

Idę w stronę Polaków, którzy chcą zmazać plamę po odpadnięciu z czwórki i dziś zagrają o 5 miejsce z Brazylią. Widziałem wczorajszy mecz z Belgami i nie wyglądało to źle. Przebudził się Nasewicz, zagraliśmy nieźle w zagrywce, do lewego szło sporo szybkich i dokładnych piłek. Wiadomo, że nawet piąte miejsce będzie uznawane w kraju za porażkę, ale warto na sam koniec udowodnić sobie, że potrafi się grać w siatkówkę. A zwycięstwa z Brazylią zawsze dodatkowo smakują.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Polska 1,72 STS

Idę w stronę Polaków, którzy chcą zmazać plamę po odpadnięciu z czwórki i dziś zagrają o 5 miejsce z Brazylią. Widziałem wczorajszy mecz z Belgami i nie wyglądało to źle. Przebudził się Nasewicz, zagraliśmy nieźle w zagrywce, do lewego szło sporo szybkich i dokładnych piłek. Wiadomo, że nawet piąte miejsce będzie uznawane w kraju za porażkę, ale warto na sam koniec udowodnić sobie, że potrafi się grać w siatkówkę. A zwycięstwa z Brazylią zawsze dodatkowo smakują.
No tak, tylko nie wiem czy Belgowie na tym etapie mistrzostw sa jeszcze jakimś wyznacznikiem, benchmarkiem. Właśnie w tym momencie się trochę kompromitują z Tajlandią: 1. set na przewagi 27-25, bronili chyba 3 setboli, w drugim nie lepiej, długo przegrywali, dopiero teraz wyszli na prowadzenie 20-18. Dobrze że naszym się objawił ten Nasevicz bo byłoby naprawdę krucho, oby na plus ale Brazylia jednak warunki fizyczne ma.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
No tak, tylko nie wiem czy Belgowie na tym etapie mistrzostw sa jeszcze jakimś wyznacznikiem, benchmarkiem. Właśnie w tym momencie się trochę kompromitują z Tajlandią: 1. set na przewagi 27-25, bronili chyba 3 setboli, w drugim nie lepiej, długo przegrywali, dopiero teraz wyszli na prowadzenie 20-18. Dobrze że naszym się objawił ten Nasevicz bo byłoby naprawdę krucho, oby na plus ale Brazylia jednak warunki fizyczne ma.
Też ich teraz włączyłem i dałem na live 3-0 (chyba z kursem 1,4),może na początku się męczą, ale jak mają być decydujące punkty to nie ma co zbierać z Tajów
 
Do góry Bottom