>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20bet

U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ivibet.io - identyczna kopia 20bet, taka sama oferta, bonusy itd. Nie wiem czy są wypłacalni, nie przeglądałem również regulaminu, ale chyba warto sprawdzić.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ivibet.io - identyczna kopia 20bet, taka sama oferta, bonusy itd. Nie wiem czy są wypłacalni, nie przeglądałem również regulaminu, ale chyba warto sprawdzić.
ja sprawdzałem, ale nie namacalnie już na początku roku :) na scamadviser trustscore 1/100 ma strona powiązana z ivibet i przekierowująca na nią ;) a firmy należące do spółki TechOptions Group B.V. konfiskują środki użytkownikom.


Typowy Rusek (ten stary Rusek...) te same metody odmawiania wypłat...
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ajj szkoda, dzięki za info. Już wrzuciłem tam 200eur, zobaczymy czy odzyskam :D
 
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Grałem tam niedawno. Wpłaciłem parę groszy na próbę i już na samym początku konto zlimitowane. Przegrałem pierwszy depozyt więc nie wypowiem się jak jest z wypłacalnością w tej firmie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ajj szkoda, dzięki za info. Już wrzuciłem tam 200eur, zobaczymy czy odzyskam :D
Spokojnie możesz odzyskać, to nie jest typowy scam bez licencji. Nawet licencja curacao daje nadzieję ;) po prostu mają wątpliwą reputację i zachowują się jak rusek na początku swojej kariery... no i znajdziesz ich tylko na stronach afiliacyjnych gdzie skarg nie złożysz (chyba, bo tak szczerze to wszystkich nie przeglądałem).
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Że też nie ma bata na takich pseudobukmacherów. Mi też jeden rusek nadal trzyma kasę na koncie i nie chce wypłacić
Skąd wiesz, że nie ma? Szukałeś albo próbowałeś dać się znaleźć? :) Są firmy pomagające uzyskać licencje w Curacao, na Malcie, Gibraltarze, Rumunii, Białorusi...(takie reklamy mi aktualnie wyskakują, lubię wykorzystywać personalizację i jej możliwości xD) to pewnie są adwokaci zajmujący się takimi sprawami, każdy rynek działa podobnie i reaguje na potrzeby ;) Jeden użytkownik pisał kiedyś o kosztach takich spraw itd. jego nie ma już na forum... kontaktu z nim nie mam, bo ja nie kontaktuję się z ludźmi xD

Generalnie to w Curacao jest 4 właścicieli licencji Master i oni wydają licencje innym krzakom stąd ten syf... no i każdy może uzyskać licencje, nawet ja ;)
 
M 0

MarcoForst

Użytkownik
Skąd wiesz, że nie ma? Szukałeś albo próbowałeś dać się znaleźć? :) Są firmy pomagające uzyskać licencje w Curacao, na Malcie, Gibraltarze, Rumunii, Białorusi...(takie reklamy mi aktualnie wyskakują, lubię wykorzystywać personalizację i jej możliwości xD) to pewnie są adwokaci zajmujący się takimi sprawami, każdy rynek działa podobnie i reaguje na potrzeby ;) Jeden użytkownik pisał kiedyś o kosztach takich spraw itd. jego nie ma już na forum... kontaktu z nim nie mam, bo ja nie kontaktuję się z ludźmi xD

Generalnie to w Curacao jest 4 właścicieli licencji Master i oni wydają licencje innym krzakom stąd ten syf... no i każdy może uzyskać licencje, nawet ja ;)
Nawet jeśli odbiorą któremuś licencję (co jest bardzo wątpliwe, bo pewnie tam wchodzą pieniądze dla licencjodawcy od licencjobiorcy) to może wtedy opinować o licencję od kogoś innego. I tym samym pozostają bezkarni. Jedyne wyjście to omijać buki z Curacao szerokim łukiem. Oczywiście mówię o graczach, którzy wiedzą jak zarobić na buku. Pozostaje w takim razie pytanie, którzy z bukmacherów są na tyle wiarygodni, żeby u nich grać i bez kłopotu wypłacać wygrane? Oczywiście chodzi o buki bez podatku. zna ktoś takie?
 
M 0

MarcoForst

Użytkownik
Prawie wszyscy. Tylko nieliczne firmy są niewypłacalne.
Tu nie chodzi o to, że są niewypłacalni, lecz o bezproblemowe wypłacanie pieniędzy dla graczy. Bo zarówno w 20Bet, jak i w 22bet teraz miałem i mam problem żeby odzyskać wygrane pieniądze. Rozumeim, gdybym w jakiś sposób oszukiwał, korzystał z luk w kursach, ale gram normalnie korzystamz kursów, które nie są błędne a i tak jest kłopot w wypłaceniem pieniędzy z konta gracza.
Ps: Jakie firmy bukmacherskie nie robią pod tym względem problemów, proszę o konkrety.

Przykładowo w 22bet zażądano ode mnie, żebym teraz pokazał zdjęcia mojej karty kredytowej w pełni. Wcześniej wysyłałem im całą historię z portfela Jeton, screeny kart z których korzystałem i również zdjęcia karty kredytowej z zasłoniętymi cyframi. Teraz także im to wysłałem, lecz chcą nadal: "
Please provide us with a photo of better quality.
All information should be fully and clearly visible.
Photos should not be merged, inverted or otherwise edited. "

Zaznaczam, że wysłane zdjęcia były w pełni czytelne, edytowane były ( w paintcie wymazane na biało) część numerów karty

To pewnie jak zasłonię numery karty i kod CVV kartką papieru ( bo chyba w ten sposób mam to rozumieć) to się okaże, że papier ma być innego koloru ;)
Paranoja i złodziejstwo jednym zdaniem.
 
Ostatnia edycja:
Q 0

qpwmwqp

Użytkownik
Witam wszystkich czy ktoś z was gra w kasynie w automaty w apce 22bet na iPhonie ? Po ostatniej aktualizacji aplikacji pojawił się tak zwany cashback VIP . Każdy kto ma również konto na 1xbet oraz 1xslot będzie wiedział co chodzi. A więc do rzeczy cashback VIP się pojawił ale dostępny tylko w aplikacji . Normalnie grają w automaty wypłacał em przez jakiś czas . Status się podnosil Z miedzianego doszedłem do rubinowego i nagle się zatrzymał. Kiedy napisałem do obsługi dlaczego cashback nie jest naliczany jak dotychczas otrzymałem mailowo odpowiedz : Że to jest błąd techniczny i odnośnie mojego pytania ten błąd nie do zostanie naprawiony . Natomiast następna wersja aplikacji nie będzie tego zawierać. Wiecie coś na ten temat? Bo nie wiem… używam też apki 1xbet , 888starz czy sapphire bet Wszystkie ostatnio zaktualizował się i wyglądają podobnie wszędzie cash back działa tylko na 22 bet nie . Załączam zrzut ekranu będę Wdzięczny za informacje DFBAE6D2-59A5-46A9-8AF7-FD9F57468D3A.png DFBAE6D2-59A5-46A9-8AF7-FD9F57468D3A.png
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dzisiaj mailing z okazji walentynek od ich VIP managera Colina i w treści zapis żeby dać mu znać jeśli się jest gotowym na bonus. Napisałem i po kilkunastu minutach freebet 700 zł, gram tam sporo naprzemiennie z 1xbetem

Co jakiś czas wysyła maile okazjonalnie ale zawsze olewałem a tu miłe zaskoczenie.
Post automatycznie złączony:

Pochwaliłem a teraz wytknę błąd.
Postawiłem sporą kwotę na Sakkari ze Zheng bo gdy mecz pojawił się w ofercie live to kurs wynosił aż 2.55 w porównaniu do 2.00-2.10 przedmeczowo w innych bukach. Zakład zaakceptowany, w historii widziałem potwierdzenie, wszystko się zgadzało i odbyło przed pierwszą piłką po czym wchodzę teraz pod koniec pierwszego seta, a tam zmiana kursy na 1.85, brak informacji i zaraz będę wyjaśniał, tym bardziej, że kurs zbili do 1.85 to już nawet przedmeczowo mam zagrane u nich wcześniej po lepszym kursie.
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dzisiaj mailing z okazji walentynek od ich VIP managera Colina i w treści zapis żeby dać mu znać jeśli się jest gotowym na bonus. Napisałem i po kilkunastu minutach freebet 700 zł, gram tam sporo naprzemiennie z 1xbetem

Co jakiś czas wysyła maile okazjonalnie ale zawsze olewałem a tu miłe zaskoczenie.
Post automatycznie złączony:

Pochwaliłem a teraz wytknę błąd.
Postawiłem sporą kwotę na Sakkari ze Zheng bo gdy mecz pojawił się w ofercie live to kurs wynosił aż 2.55 w porównaniu do 2.00-2.10 przedmeczowo w innych bukach. Zakład zaakceptowany, w historii widziałem potwierdzenie, wszystko się zgadzało i odbyło przed pierwszą piłką po czym wchodzę teraz pod koniec pierwszego seta, a tam zmiana kursy na 1.85, brak informacji i zaraz będę wyjaśniał, tym bardziej, że kurs zbili do 1.85 to już nawet przedmeczowo mam zagrane u nich wcześniej po lepszym kursie.
Trzeba odświeżać kursy na bieżąco. 2.55 może wisialo ale zapewne juz bylo ok 2.00 jak w innych. Także w historii juz na pewno miales kurs jaki był aktualny w momencie zagrania, wiem to z doświadczenia. Nikt Ci nic w historii nie zmienił.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Kurs @2.55 długo był zablokowany jak cała oferta na ten mecz gdy się pojawiła na live.
Gdy tylko została odblokowana to zrobiłem zakład, i sprawdziłem w historii, że został przyjęty po kursie 2.55.
Zagrałem jedynie ze względu na przewymiarowany kurs, jakby od razu oferowali 1.85 to bym nie grał bo u ruska było 2.11

Na chacie próbowałem dopytywać, ale to bez sensu bo tam nic nie mogą a i tak gadają, że nie ma możliwości ingerencji(no przecież jakoś w przypadku zwrotów jest możliwość). Wzrok mam dobry, swoje widziałem, screenshotów nie zamierzam robić co zakład. Wiele takich historii na forum czytałem, teraz i mnie spotkała. W tym przypadku to te 2.55 to i tak błędnie wystawiony kurs bo mecz nawet się nie rozpoczął jeszcze, ale jeśli zmieniają perfidnie kurs to niech mnie o tym poinformują choćby mailowo albo unieważnią od razu zakład, bo świadomie po kursie 1.85 bym nie stawiał.
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Dzisiaj mailing z okazji walentynek od ich VIP managera Colina i w treści zapis żeby dać mu znać jeśli się jest gotowym na bonus. Napisałem i po kilkunastu minutach freebet 700 zł, gram tam sporo naprzemiennie z 1xbetem

Co jakiś czas wysyła maile okazjonalnie ale zawsze olewałem a tu miłe zaskoczenie.
Post automatycznie złączony:

Pochwaliłem a teraz wytknę błąd.
Postawiłem sporą kwotę na Sakkari ze Zheng bo gdy mecz pojawił się w ofercie live to kurs wynosił aż 2.55 w porównaniu do 2.00-2.10 przedmeczowo w innych bukach. Zakład zaakceptowany, w historii widziałem potwierdzenie, wszystko się zgadzało i odbyło przed pierwszą piłką po czym wchodzę teraz pod koniec pierwszego seta, a tam zmiana kursy na 1.85, brak informacji i zaraz będę wyjaśniał, tym bardziej, że kurs zbili do 1.85 to już nawet przedmeczowo mam zagrane u nich wcześniej po lepszym kursie.
Gdy tylko masz od VIP managera wiadomość, męcz go o bonus. Zawsze przyznają po chwili w fajnej kwocie. A masz zawsze każdego miesiąca pod koniec darmowy zakład ? U mnie co miesiac 250 zł. Co ciekawe manager twierdzi że to automatycznie system przyznaje. Ale mam to od maja każdego miesiąca.
 
Do góry Bottom