>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20bet

K 551

konradanton

Użytkownik
Ja napiszę do opiekuna z 20bet za chwilę o co z tym chodzi. Bo niekiedy pieniądze były szybko, a niekiedy też do każdej transakcji musiałem wysyłać jakieś fikołki dokumentowo zdjęciowe.
 
B 0

basiab

Użytkownik
Dobra słuchajcie Wypłacili ale z 3 wiadomości im napisałam, jednak na portfel szybciej ale tka jak wyżej musiałam im wszystko dosłać, na konto 3 dni i nic...
 
madox2010 56,9K

madox2010

Użytkownik
U mnie jakos drgnelo. ale tylko na portfel. Przez tydzien robilem wyplaty w bitcoin codziennie, teraz jak chce zrobic wyplate to odrzucaja. Pisza ze musze zrobic cala wyplate. Wbijam wiec na czat i pytam o co tu chodzi. Oni potwierdzaja ze musze zrobic cala wyplate. Ja im odpisuje ze jak zrobie cala wyplate to czym bede gral? On mi odpisuje ze moge zrobic znowu wplate. Czy to nie jest jakis idiotyzm. Wyplacam cala kase i koncze z tym bukiem. On jest tylko do wplacania. a jak ktos wygrywa to im juz nie pasuje. Jestem na etapie poszukiwania jakiegos nowego z krypto
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Też w całym tamtym roku miałem co miesiąc darmowy zakład ale w kwocie 240 zł

Tylko teraz od stycznia cisza nic nie dają 😏

Z ciekawości. Dostałeś coś od nich w tym roku? Ja przez 12 miesiecy miałem zawsze to 240, a w tym miesiącu nic. A podobno wczoraj duzo osób dostało. Ciekawi mnie czy too freebetowanie było tylko przez równy rok, czy może dłużej trwa 🤭
 
K 0

kekube

Użytkownik
Wypłacał ktoś na konto bankowe od nich w ostatnim czasie? Akceptowali mi w sobotę rano wypłatę i nadal nie dotarła.
Cześć. Grałem u nich i nigdy nie było problemów z wypłatą. Od 08 sierpnia dzień po dniu mam zlecone 5 wypłat na kartę kredytową czyli konto (oznaczone jako succes) i żadna nie dotarła ! Minął już od pierwszej wypłaty miesiąc !. Support wszystko pięknie odpisuje ,że sprawa trafiła do działu płatności i się tym zajmują ,ale co z tego jak oni się zajmują już tym miesiąc ?. Rozumiem jedna wyplata zaginęła ale nie 5 z rzędu. Także uważajcie bo ja póki co czuje się zwyczajnie okradziony a myślałem że to solidna firma.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Cześć. Grałem u nich i nigdy nie było problemów z wypłatą. Od 08 sierpnia dzień po dniu mam zlecone 5 wypłat na kartę kredytową czyli konto (oznaczone jako succes) i żadna nie dotarła ! Minął już od pierwszej wypłaty miesiąc !. Support wszystko pięknie odpisuje ,że sprawa trafiła do działu płatności i się tym zajmują ,ale co z tego jak oni się zajmują już tym miesiąc ?. Rozumiem jedna wyplata zaginęła ale nie 5 z rzędu. Także uważajcie bo ja póki co czuje się zwyczajnie okradziony a myślałem że to solidna firma.
na jeton wypłacaja mi bez problemu, już 5wypłat w tym tygodniu zleciłem i wszystkie dotarły
 
K 0

kekube

Użytkownik
na jeton wypłacaja mi bez problemu, już 5wypłat w tym tygodniu zleciłem i wszystkie dotarły
Na jeton wypłacałem też ,ale oni nie wiem czemu kombinują i np próbowałem wypłacić kiedyś na jeton i odrzucali ,no to wybrałem płatność na kartę kredytową która wpłacałem i też często dostawałem pieniądze tego samego dnia. Grałem u nich cały czas ,aż do momentu jak 5 wypłat z rzędu nie dotarło na konto. Zajmują się sprawą miesiąc - żal.
 
K 551

konradanton

Użytkownik
U mnie dotarło wczoraj w południe finalnie. Ja tam nie gram za swoje. Co miesiąc przyznają freebet 240 zł. I jedynie gdy z niego coś ugram, to od razu wypłata.
 
K 0

klima09

Użytkownik
Wypłacalni? Dzisiaj dostałem od nich wiadomość


Twoje żądanie wypłaty zostało anulowane.

Powód odrzucenia: "It has come to our attention that some of your bets are placed with amount of odds lower than 1.1 Please note that this potentially could be a violation of our rules. Please explain the reasoning behind your betting pattern. Once we are satisfied you are using this account for genuine gameplay purposes, we will review your account and consider returning full access. Thank you for your understanding and cooperation."

Konto zawieszone, nic nie mogę zrobić. Zleciłem ponowną wypłatę, przesłałem im "strategię". Czekam na odpowiedź
 
K 748

kamko53

Użytkownik
Odblokuja Ci. Też tak miałem bo potrzebowalem zrobi obrot. Odpisałem im że nie wiedziałem iż to zabronione i że już nie bede. Możesz być spokój
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Mają jakieś problemy z wypłatami( moja wisi już ponad 60h), chat się przyznaje że robią je ręcznie ale nie chce dawać w to już wiary, bo ich zapewnienia o 'high priority' dla mnie nic nie daje. Jeszcze 4-5 dni temu zero problemów i wypłaty nawet w kilkanaście minut.

Za to wpłaty oczywiście chodzą bezproblemowo, dwa lata nie było problemów, jedynie wysyłanie tego samego w ramach weryfikacji kilka razy co jakiś czas i od razu puszczali wypłatę.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mają jakieś problemy z wypłatami( moja wisi już ponad 60h), chat się przyznaje że robią je ręcznie ale nie chce dawać w to już wiary, bo ich zapewnienia o 'high priority' dla mnie nic nie daje. Jeszcze 4-5 dni temu zero problemów i wypłaty nawet w kilkanaście minut.

Za to wpłaty oczywiście chodzą bezproblemowo, dwa lata nie było problemów, jedynie wysyłanie tego samego w ramach weryfikacji kilka razy co jakiś czas i od razu puszczali wypłatę.
to nie problemy. czesto czekam u nich 3dni albo i 4dni aż zaakceptuja mi wypłate na jeton
 
Do góry Bottom