>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata 2022 (26.08 - 11.09.2022r)

korver 121,3K

korver

Użytkownik
Patrzy się tak: z którego miejsca w grupie drużyna wyszła, robi się wtedy minitabelę drużyn z tych samych miejsc i wtedy się liczą najpierw: liczba zwycięstw, duże pkt, ratio setowe, ratio małych punktów.
ITA, żeby spaść na II miejsce w grupie musieliby przegrać 0-3 i -13pkt, wtedy spadają na miejsce nr 9, mecz z USA już w 1/8, więc bez sensu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Czyli co warto zagrać w stronę Chin ryzykowanie ale według kalkulacji sensownie czysto teoretycznie
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Wiadomo, że to wszystko domysły i spekulacje, ale taki scenariusz: puszczamy rezerwy, żeby podstawa odpoczęła, niestety poziom już nie ten sam, cyk i robi się 0-2 dość mocno w małych pkt. Wchodzi I skład, prostuje mecz. Nikt nie będzie narzekać, wygrana jest, a że przy okazji lepsza drabinka to cóż... tak wyszło. Za dawnych czasów w takich meczach się puszczało z atakującego na rozegraniu i "no cóż, nie wyszło, musiałem dać odpocząć rozgrywającym... " :D (BRA na MŚ w 2010 roku). Teraz trochę inne standardy, więc z przymrużeniem oka proszę tę "analizę" traktować. Chciałem tylko uwidocznić, co jest możliwe i o co jest gra.
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Włosi grają o 21:15. Zdaje się, że mieli grać planowo o 20:30, ale nieważne.
Ukraina z Portoryko będzie już po dwóch setach +/-.
Włosi sami sobie wybiorą gdzie zagrają i jakoś mocno nie będę zaskoczony jak wybiorą łatwiejszą drogę do strefy medalowej. Totalnie im się nie opłaca wygrywać za 3 i pewnie tego nie zrobią, bo to Włosi.
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wiadomo, że to wszystko domysły i spekulacje, ale taki scenariusz: puszczamy rezerwy, żeby podstawa odpoczęła, niestety poziom już nie ten sam, cyk i robi się 0-2 dość mocno w małych pkt. Wchodzi I skład, prostuje mecz. Nikt nie będzie narzekać, wygrana jest, a że przy okazji lepsza drabinka to cóż... tak wyszło. Za dawnych czasów w takich meczach się puszczało z atakującego na rozegraniu i "no cóż, nie wyszło, musiałem dać odpocząć rozgrywającym... " :D (BRA na MŚ w 2010 roku). Teraz trochę inne standardy, więc z przymrużeniem oka proszę tę "analizę" traktować. Chciałem tylko uwidocznić, co jest możliwe i o co jest gra.
Pamiętaj, że Chiny ograły Brazylię 3:0 w czerwcu. Wydaje mi się, że prędzej zaczną pierwszym na wygranie 1-2 setów i potem odpust ława.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Włosi grają o 21:15. Zdaje się, że mieli grać planowo o 20:30, ale nieważne.
Ukraina z Portoryko będzie już po dwóch setach +/-.
Włosi sami sobie wybiorą gdzie zagrają i jakoś mocno nie będę zaskoczony jak wybiorą łatwiejszą drogę do strefy medalowej. Totalnie im się nie opłaca wygrywać za 3 i pewnie tego nie zrobią, bo to Włosi.
Nie, Włosi wcześniej też grali o 21.15, w sumie nie wiem dlaczego, bo Słoweńcy grali o 20.30... pewnie chodzi o prawa telewizyjne, ale faktycznie jest to na rękę Makaronom, szczególnie w zaistniałej sytuacji.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Pamiętaj, że Chiny ograły Brazylię 3:0 w czerwcu. Wydaje mi się, że prędzej zaczną pierwszym na wygranie 1-2 setów i potem odpust ława.
Wszystko zależy od podejścia Włochów. Chińczycy na bank będą grali do ostatniej piłki i jak tylko zabraknie mobilizacji po stronie Włoskiej to będzie to wykorzystane. Oczywiście jak Makarony wyjdą podstawą z myślą o szybkim meczu to będzie 3-0 bez zająknięcia.
Post automatycznie złączony:

Zaraz powinny być podane składy wyjściowe, jak się pojawi na FIVB to wrzucę info.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Strata seta przez UKR wcale nie jest taka "głupia", w ten sposób nie mają szans na pozycję nr 9, a więc mecz USA w 1/8... na pozycji nr 10 zagrają z nr 7 (prawdopodobnie Holandia. Chyba, że Włosi będą mieszać). Żeby zapewnić sobie pozycje nr 10 Ukraina potrzebuje wygranej 3-1 i to min -13 w małych pkt. Do zrobienia.
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Strata seta przez UKR wcale nie jest taka "głupia", w ten sposób nie mają szans na pozycję nr 9, a więc mecz USA w 1/8... na pozycji nr 10 zagrają z nr 7 (prawdopodobnie Holandia. Chyba, że Włosi będą mieszać). Żeby zapewnić sobie pozycje nr 10 Ukraina potrzebuje wygranej 3-1 i to min -13 w małych pkt. Do zrobienia.
Ładnie to rozkminiles. Bardzo słusznie Ukraińcy... Szkoda, że na to nie wpadłem xD
 
U 0

Usunięty użytkownik 171428

Gość
Jednak natura człowieka jest jedna być najlepszym to wygrywać ze wszystkimi i udowadniać to na każdym kroku
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jaka tam natura człowieka. Włosi są stworzeni do kombinowania. Dzisiaj jednak te Chiny to poziom gimnazjum. Skoro już idziemy dalej. Jak widzicie nasza reprezentację? Dla mnie w optymalnej formie jest tylko dwóch zawodników. Bieniek i Fornal. Im szybciej Fornal wygryzie Śliwkę z podstawowej szóstki tym lepiej dla naszej kadry.

W sts Fornal w drużynie MVP kurs 25.0. dla zabawy moim zdaniem można w to wejść. Wczoraj USA ograliśmy, powtarzajac to jesteśmy w czwórce. A tam Brazylia/Serbia. Jest szansa na finał, więc ktoś z nas do drużyny gwiazd wejdzie. Widzę tu maleńką szansę dla Fornala
 
Do góry Bottom