>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2022 (26.08 - 11.09.2022r)

J 3K

josh91

Użytkownik
Według Ciebie mieliśmy już przegrać w grupie gdzie to Amerykanom bardziej zależało.
Tak i mam prawo do takiego zdania. Uważam, że jeśli zagra Christenson to mecz będzie na noże i koniec końców będą mogli żałować, że nie wybrali łatwiejszej drogi do strefy medalowej. Oby tak się nie stało.
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Christenson nawet jeżeli zagra to raczej nie będzie w 100% zdrowy, a nawet jeśli to raczej nie będzie w 100% formie. To nawet ma sens, ale prawda jest taka, że chcąc sięgnąć po medal trzeba ograć każdego.
Z drugiej strony w 2014 przegraliśmy jeden mecz na MS. Zgadnijcie z kim...
Uważam, że styl gry USA najbardziej nam nie pasuje, zaraz obok Francuzów.
 
LoveAsia 2,3K

LoveAsia

Użytkownik
Jeżeli USA wyjdą swoim podstawowym składem (z Christensonem na rozegraniu), to wg mnie czeka Nas bardzo ciężki mecz. Gdybyśmy grali na neutralnym terenie, powiedziałbym że USA są znacznym faworytem. Natomiast grając w Polsce przy naszych kibicach (duży handicap), widzę ten mecz jako 50:50, może ewentualnie Polska lekkim faworytem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Akurat ten swietny polski doping, niektorzy nasi siatkarze biora za element tremujacy i na takie reakcje tez warto spojrzec, a USA w razie szybkiego rewanzu dostana jeszcze wyzsze kursy.

Poki co widza walec na Tunezji z rozpedu, a pozniej sie zobaczy
 
LoveAsia 2,3K

LoveAsia

Użytkownik
Panowie w 1/8 widzicie jakąś niespodziankę ? Bo dla mnie to wygląda, że sami faworyci powinni dać radę... Co może zawalić ?
Hmmm

Ja widzę 3 kandydatów do ewentualnej niespodzianki (patrząc na kursy bukmacherów), Niemców, Argentynę i Ukrainę. Żadna z tych drużyn faworytem nie jest oczywiście, ale myślę że te drużyny mają największe szanse żeby odprawić faworytów :)

Niemcy vs Słowenia, nie widzę tutaj aż takiej przepaści pomiędzy tymi drużynami, jakby to sugerowały kursy . Oczywiście ciężko się gra w Słowenii przy hali pełnej kibiców, ale myślę że Niemcy powinni powalczyć, bardziej niż w fazie grupowej.

Argentyna też może powalczyć z niestabilną Serbią. Tutaj jednak dużo zależy od tego czy podstawowy przyjmujący Palacios będzie grał (kontuzja na Memoriale H. Wagnera). Obecnie mają trochę dziurę na drugim przyjęciu, jak Palacios zagra to nie będę zaskoczony żadnym wynikiem.

I na koniec Ukraina, ciekawy średniak z wyrównanym składem. Holandia troszkę drużyna jednego zawodnika, Nimira. Zobaczymy jak mu pójdzie ten mecz, jeżeli się trafi słabsza dyspozycja to wszystko możliwe. Dodatkowo spory kłopot na rozegraniu w Holandii, Keemink bardzo kiepsko wystawia. Ogólnie nie jestem fanem tej drużyny, uważam że bukmacherzy ją często przeceniają, i wg mnie Ukraina ma spore szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Serbia - Argentyna
Typ: Serbia (-1,5 seta)
Kurs: 1,66
Buk: Fortuna

Argentyna w przekroju całego turnieju nie zachwyca i forma zespołu pozostawia wiele do życzenia - nie zamierzam wchodzić w daleko idące wyliczenia statystyczne, ale z tego, co pisano w prasie, to ostatni set dramatycznego meczu z Egiptem dał im dopiero awans do fazy pucharowej.

Co gorsza - w grupie Argentyny nie było żadnych siatkarskich potęg, i jeśli już można założyć, że przegrany tie-break z Iranem to nawet niezły wynik, kolejne pięciosetówki z przeciwnikami pokroju Holandii, a tym bardziej Egiptu, wręcz nie przystoją brązowym medalistom olimpijskim. Świadczą również o tym, że olimpiada, to historia, a teraz mamy już inne czasy i inny zespół.

Zresztą wydaje się, że po osiągnięciu ponadplanowego wyniku drużyna pikuje w dół, czego efektem zarówno przeciętny występ w Lidze Narodów (5 wygranych w 12 meczach), jak i mizerne otwarcie obecnego turnieju.

Warty podkreślenia jest również fakt, że Argentyna rozegrała w pierwszej fazie 15 setów, podczas gdy ich rywal wygrał wszystko, co było do wygrania, i po trzech krótkich meczach i dziewięciu setach planowo i bezproblemowo odniósł triumf w swojej słabej grupie. Jedyne, co zwraca uwagę, to słabe wejścia Serbów w swoje spotkania, gdyż wszystkie pierwsze partie w tych meczach wygrywała po zaciętej walce na przewagi.

Tutaj upatrywałbym małej szansy na Argentyny na ugryzienie przeciwnika na początku, jednak w perspektywie całej konfrontacji faworyt jest tylko jeden. I nie sugerowałbym się mieszaną historią wyników między tymi zespołami, bo jeśli spomiędzy wszystkich towarzyskich turniejów, memoriałów itd. wyciągniemy te najważniejsze mecze, to mamy gładkie 3:0 na Mundialu w 2018 roku i nie mniej gładkie 3:1 na podobnym turnieju rozgrywanym 4 lata wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
Z 647,3K
Brazylia - Iran+12,5 pkt
Typ 2
Kurs 1,85
Bukmacher : Fortuna
Analiza:W tym pojedynku faworytami do odniesienia zwycięstwa jest Brazylia,ale to powinien być jednak bardzo wyrównany pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym meczu nie będzie znowu takie wysokie.Brazylia na tych mistrzostwach w spotkaniach grupowych odniosła 3 zwycięstwa i zajęła 1 miejsce w grupie.W pierwszym pojedynku po bardzo zaciętym meczu pokonali 3-2 Kube.Jednak w następnych spotkaniach gładko po 3-0 wygrali z Japonią i Katarem.Iran ostatnio przechodził wymianę pokoleniową w swoim składzie.Jednak zespół ten jak ma swój dobry dzień to potrafi sprawić problemy każdemu rywalowi.
 
Ostatnia edycja:
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Hmmm

Ja widzę 3 kandydatów do ewentualnej niespodzianki (patrząc na kursy bukmacherów), Niemców, Argentynę i Ukrainę. Żadna z tych drużyn faworytem nie jest oczywiście, ale myślę że te drużyny mają największe szanse żeby odprawić faworytów :)

Niemcy vs Słowenia, nie widzę tutaj aż takiej przepaści pomiędzy tymi drużynami, jakby to sugerowały kursy . Oczywiście ciężko się gra w Słowenii przy hali pełnej kibiców, ale myślę że Niemcy powinni powalczyć, bardziej niż w fazie grupowej.

Argentyna też może powalczyć z niestabilną Serbią. Tutaj jednak dużo zależy od tego czy podstawowy przyjmujący Palacios będzie grał (kontuzja na Memoriale H. Wagnera). Obecnie mają trochę dziurę na drugim przyjęciu, jak Palacios zagra to nie będę zaskoczony żadnym wynikiem.

I na koniec Ukraina, ciekawy średniak z wyrównanym składem. Holandia troszkę drużyna jednego zawodnika, Nimira. Zobaczymy jak mu pójdzie ten mecz, jeżeli się trafi słabsza dyspozycja to wszystko możliwe. Dodatkowo spory kłopot na rozegraniu w Holandii, Keemink bardzo kiepsko wystawia. Ogólnie nie jestem fanem tej drużyny, uważam że bukmacherzy ją często przeceniają, i wg mnie Ukraina ma spore szanse.
A ja widzę to zupełnie inaczej.
Mordo trochę żyjesz jeszcze VNLem z tą analiza.
Słowenia ma autostrade do półfinału i to wykorzysta. Jak przyszedł Cretu zaczął żyć na ławce i z kibicami tego Słowenii było trzeba, zawodnicy żyją też się bawią, jest chemia. Niemcy jak frajerzy przegrali sety z Francją i wiać, że mental padł. Poza tym są tutaj słabi. Słowenia ich podobnie sklepie jak w grupie.
Są w mega gazie jakby nie milimetry przy ataku Earwina o paluszek to by skończyli rundę zasadniczą z 9pkt.

Argentyna może powalczyć, ale widać, że niemafory, słaba chemia, kontuzje, oni już swoje wygrali brąz na IO. Serbia w grupie nie miała jakiś wymagających przeciwników tak jak myślałem nikt nie miał podjazdu.
Jakiś oszołom ustawiał terminarz, bo mają teraz chyba 7dni przerwy. Sądzę, że spokojnie wygrają z Argentyna.

Ukraina przereklamowana , jedzie na fejmie, że ugrała 2sety z Polską jak jeszcze byliśmy w okresie przygotowawczym. Obstawiam na czarnego konia za ten wyczyn :). Dla mnie to jest średnia, za to Holandia widać postęp, forma jest i napewno powrót z 0-2 z Arg dal im kopa. Nie ciągnie, ale reszta też pozytywnie wygląda i na spokojnie Ukrainę przejdą.

Według mnie do ćwiartki awansują: Polska, USA, Serbia, Brazylia, Słowenia, Holandia, Włosi i Francja.
Jak ktoś z tej 8 wypadnie to będzie dla mnie duża niespodzianka.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Śmieszy mnie gadanie ze jak zagra ten rozgrywajacy to nagle z dosc jednostronnego meczu USA nas moze pokonać XD moze ich nie rozbilismy i nie wygralismy nawet 3 0 ale w zasadzie przez caly czas ten mecz sie wydawal pod kontrolą. W 1 secie kilka prostych błędów odmieniło ten trend na chwile. Nie mowie ze usa nie ma szans bo na Polskę bym tu wystawił okolo 1.55 max 1.60 . Zmienić mecz o 180 stopni to moze przebudzenie matthew andersona bo gral piach a wiemy jaki ma potencjał... nie zaden rozgrywający ktory mimo ze faktycznie jest jednym z lepszych ale jego obecnosc nie wystarczy . Jego zamiennik wcale nie gral zle
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Słowenia - Niemcy, 3.09, godz 17:30
Typ: under 178,5 pkt
Kurs: 1,68


Zaczynamy 1/8 finałów i pierwszy mecz to powtórka meczu grupowego. Słowenia Niemcy 3:0 (25:16, 25:22,25:17) i liczę tutaj na powtórkę. Słoweńcy grają u siebie co ich jeszcze bardziej nakręca i motywuje do dobrej gry. Siatkarsko również przewyższają swoich rywali. Najlepszy atakujący i punktujący Tomek Stern gra bardzo dobry turniej, dwójka blokujących Kozamernik Jan oraz Klemens Cebuli są w czołówce najlepiej blokujących w turnieju. Fajna droga rownież Słoweńców do strefy medalowej ( pierwsza czwórka turnieju bardzo realna). Mój typ natomiast to under punktowy tak dla bezpieczeństwa jakby jeden set padł łupem Niemców. To wtedy powiedzmy sety wszystkie do 25 i do podziału 78pkt na 4 set tzn. po 19,5 :)

Poza tym:
Kombo: Słowenia, Włochy, Serbia, USA, Francja i Brazylia po kursie 2,73 wygląda całkiem, całkiem
 
Ostatnia edycja:
LoveAsia 2,3K

LoveAsia

Użytkownik
A ja widzę to zupełnie inaczej.
Mordo trochę żyjesz jeszcze VNLem z tą analiza.
Słowenia ma autostrade do półfinału i to wykorzysta. Jak przyszedł Cretu zaczął żyć na ławce i z kibicami tego Słowenii było trzeba, zawodnicy żyją też się bawią, jest chemia. Niemcy jak frajerzy przegrali sety z Francją i wiać, że mental padł. Poza tym są tutaj słabi. Słowenia ich podobnie sklepie jak w grupie.
Są w mega gazie jakby nie milimetry przy ataku Earwina o paluszek to by skończyli rundę zasadniczą z 9pkt.

Argentyna może powalczyć, ale widać, że niemafory, słaba chemia, kontuzje, oni już swoje wygrali brąz na IO. Serbia w grupie nie miała jakiś wymagających przeciwników tak jak myślałem nikt nie miał podjazdu.
Jakiś oszołom ustawiał terminarz, bo mają teraz chyba 7dni przerwy. Sądzę, że spokojnie wygrają z Argentyna.

Ukraina przereklamowana , jedzie na fejmie, że ugrała 2sety z Polską jak jeszcze byliśmy w okresie przygotowawczym. Obstawiam na czarnego konia za ten wyczyn :). Dla mnie to jest średnia, za to Holandia widać postęp, forma jest i napewno powrót z 0-2 z Arg dal im kopa. Nie ciągnie, ale reszta też pozytywnie wygląda i na spokojnie Ukrainę przejdą.

Według mnie do ćwiartki awansują: Polska, USA, Serbia, Brazylia, Słowenia, Holandia, Włosi i Francja.
Jak ktoś z tej 8 wypadnie to będzie dla mnie duża niespodzianka.
Nie żyję VNL :)
Zwracam uwagę na wyjściowe składy i dyspozycję, oraz to jaki każda z drużyn ma potencjał. Nie twierdzę że któraś z tych 3 drużyn wygra... Wskazuję tylko że wg mnie, ta trójka ma największy potencjał na sprawienie niespodzianek (patrząc na to jakie kursy wystawili bukmacherzy).
 
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Włochy - Kuba
Typ: Włochy handicap -2,5 seta @ 2.75 STS


Analiza:
Włochy bez straty seta wyszli z grupy. Nie mieli też wymagających drużyn bo Chiny, Turcja i Kanada do czołówki siatkarskiej to nie należą. Teraz w 1/8 pierwszy mały sprawdzian, ale to mały. Bo Kuba mnie nie przekonuje. Kuba dotychczas w mistrzostwach zaliczyła dwie porażki z Brazylią 3:2 i z Japonią 3:1. Za mecz z Brazylią to można gratulować bo dzielnie walczyli, ale za mecz z Japonią niestety nie - porażka z niżej notowaną drużyną. Do tego strata seta z Katarem, który wszystkie mecze przegrywał do zera. Włochy są tutaj faworytem i uważam, że będą chcieli jak najszybciej odnieść zwycięstwo i pokazać swoją siłę na boisku. Typuje 3:0.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pamiętajmy również o tym, że mecze grupowe to mecze grupowe ale już faza pucharowa jest całkiem inna. Należy oddzielić kreską poprzednie spotkania i patrzeć także na potencjał drużyny.
Dlatego uważam, że Argentyna np ma szanse na ogranie Serbów, Niemcy mają szanse na wygranie seta gdzie w niektórych bukach dają kurs na to ok 2 itd itd... To jest już inna faza turnieju i to jest 1 mecz.
 
Do góry Bottom