>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2022 (26.08 - 11.09.2022r)

chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Włochy
Którykolwiek zawodnik zdobędzie 20 punktów lub więcej - Nie @ 2.07
Najwięcej punktów w drużynie Włoch - Daniele Lavia @ 2.75
forBet

Na finał, dla lepszego oglądania ode mnie dwa typy. Moim zdaniem Polska wygra i powtórzy wyczyn Brazylii, oraz właśnie Włoch, czyli zdobędzie trzecie Mistrzostwo Świata z rzędu. W każdym razie nie spodziewam się długiego spotkania, mam nadzieję, że Polska po dwóch ostatnich dreszczowcach z USA i Brazylią wygrywanych po tie breakach, teraz będą w stanie szybciej zamknąć spotkanie. Moim pierwszym typem na ten mecz będzie nie zdobycie przez żadnego zawodnika 20 pkt lub więcej, tak jak wspomniałem spodziewam się krótszego spotkania to raz, a druga sprawa w obu drużynach atak jest dość równo rozłożony, u nas oczywiście bryluje Kurek, ale nie jest on jedyną opcją w ataku. Do tej pory w Polskiej drużynie granicę 20 pkt przekraczali: Kurek 20 pkt w meczu z USA w fazie grupowej, Kurek 20 pkt z USA w ćwierćfinale, Semeniuk 23 pkt i Kurek 24 pkt z Brazylią w półfinale, gdzie wszyscy grali naprawdę bardzo dobrze w ataku. Jak widać linia przekraczana była przez 4 razy, 3 razy w pięciu setach, w czterech setach tylko raz Kurek przekroczył tą linię zdobywając 20 pkt. W drużynie Włoch granicę 20 pkt przekraczali: Romano 22 pkt z Francją w ćwierćfinale, a więc linia przekroczona tylko raz i to w meczu pięciosetowym. Jako, że przewiduje maks 4 sety, wydaje mi się, że będzie to ciekawy typ, który ciężko będzie komuś przekroczyć. Drugi typ to typ na najlepiej punktującego zawodnika w drużynie Włoch, pierwszą opcją bukmacherów jest Yuri Romano, ja jednak wybieram zawodnika, który jest zaraz za nim w kolejce, a więc Daniele Lavia. Przyjmujący Trentino był najlepiej punktującym w meczach z Kanadą, Turcją, Chinami i Słowenią, a więc w czterech z sześciu spotkań, w pozostałych meczach najlepiej punktował Romano z Kubą zdobywając 14 pkt, zaś Lavia 11 pkt, oraz ponownie Romano w spotkaniu z Francją, we wspomnianej pięciosetówce, gdzie zdobył 22 pkt, zaś Lavia miał na swoim koncie 12 pkt. W drużynie Włoch rozgrywający najczęściej wybiera trójkę Lavia, Romano i Michieletto, którzy mają w turnieju odpowiednio 84, 84 i 68 pkt, dlatego moim zdaniem warto spróbować pograć Lavię po takim kursie. Polska z Włochami zmierzyła się nie tak dawno dwa razy w Lidze Narodów, w fazie grupowej przegraliśmy 1:3, grając co prawda mocno rezerwowym składem podobnie jak włosi, jednak to my byliśmy faworytami, w każdym razie Lavia nie zagrał w tym meczu, a najlepiej punktującymi zawodnikami w drużynie Włoch byli Bottolo i Romano, którzy zakończyli mecz z 16 pkt. Drugi mecz był już o stawkę, bo o 3 miejsce Ligi Narodów i wtedy obie drużyny grały w swoich bardziej optymalnych składach, Polska wygrała 3:0, a najlepiej punktującym zawodnikiem był Lavia, który zdobył 14 pkt.

Sposób zdobycia pierwszego punktu w meczu:
Błąd serwisowy rywala (siatka lub aut) @ 3.00 forBet pierwszy serwis przeszedł, drugi i trzeci już w siatkę i aut

Dorzucam jeszcze taki typ z zakładów specjalnych, jak wiadomo na początku spotkania różnie jest z tym serwisem, sporo zawodników musi się dopiero wstrzelić, więc na początku spotkania często popełniane są błędy w serwisie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2074
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Polska - Włochy
Typ: Włochy
Kurs: 3,10 @ BetFan


Mamy raczej tzw. masówkę na Polskę niestety obawiam się że wcale nie musi być tak łatwo o trzeci z rzędu tytuł. Po pierwsze już ćwierćfinał i półfinał wygraliśmy na styku i rożnie mogło być. Tak to może podbudować odprawiliśmy nie byle kogo ale to też może być większe zmęczenie bo od wczoraj mamy tylko 24 godziny a nasz mecz był na pewno bardziej męczący niż mecz Włochów ze Słowenią. Ćwierćfinały obydwa zespoły wygrały po 3-2 ale Włosi grali dzień wcześniej. Ograli Francuzów czyli tegorocznych triumfatorów Ligi Narodów w której to w fazie grupowej najlepsi byli Włosi właśnie i w tej fazie ograli też Polskę. Co prawda w meczu o trzecie miejsce gładko z nami przegrali ale mecze o 3 miejsce moim zdaniem rządzą się swoimi prawami różna jest motywacja zespołów po porażce w meczach półfinałowych. Obecny turniej też Włosi przeszli bardziej gładko niż nasza reprezentacja. Naszym dużym atutem jest Katowicki spodek ale spójrzmy na presję jaka będzie na naszym zespole a Włosi nie mają nic do stracenia mogą zagrać na większym luzie. Włosi to też Mistrzowie Europy z zeszłego roku. Więc dla mnie szansę na wygranie są dużo bardziej wyrównane niż wskazują kursy czyli mamy value na Włochów i trzeba spróbować to wykorzystać. Już w meczu Włochów z Francją stawiałem na Włochów i wtedy to się opłaciło podobnie dzisiaj uważam że warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1110
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Cebulj więcej niż Wallace @2,45 betclic

Tutaj ogromna okazja. Na innym bukmacherze kurs na Cebulja w tej parze wynosi 1,5. Klemen to zdecydowanie najlepszy punktujący Słowenii. Zdobył do tej pory 100 punktów i jest drugi w klasyfikacji najlepiej punktujących. Wczoraj z Włochami mimo 3 setów zdobył 14 oczek. Wallace natomiast gra przeciętny turniej. Łącznie zdobył 75 pkt. Wczoraj z Polakami mimo tie-breaka tylko 12 punktów. Widać, że najlpesze lata już za nim. Poza tym dużo więcej piłek rozgrywający daje do Leala.
 
Do góry Bottom