>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Łódź - Bydgoszcz

Łódź @ 1,5 - STS

Dla mnie pewniaczek. Gospodarze piekielnie mocni w tym sezonie. Wygrali już dwa mecze w tym na ciezkim terenie w Gnieznie i to jak ? ponad 20 punktami !
Bydgoszcz to drużyna emerytów , wypalonych zawodników jak Zagar , Bjerre czy Miedzinski. Gospodarze to wygraja wysoko i to bez większych problemów. Do meczu kurs pewnie spadnie do 1.2
Kompletnie się nie mogę zgodzić z tą argumentacja....łódź jest mocna to fakt ale jedzie dzień po dniu a w żużlu nigdy to nie było handicapem dla takiej ekipy....oczywiście typu nie neguje absolutnie bo Łódź może to wygrać...ale uważam że kurs wcale nie będzie spadać i jeśli coś zagram to handi na Polonię oraz zapewne za drobne ich zwycięstwo...ale handi pewniejsze😉
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 56,6K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Devils - Falubaz
Typ Falubaz -8.5
Sts

Falubaz zgubił punkty w latywm meczu. Dlatego też mobilizacja może być większa. Personalnie i na papierze to kosmos więc trzeba to udowodnić. Dla ułatwienia wypadł Smoła za niego Valentin który punkty jeśli by miał zdobywać to tylko urzędowe. To duża dziura dużo większą od Pepety a jeszcze jest Riss, który nie jest żadnym pewniakiem Ale taka 3 seniorów powinna zabijać rywali gwarantując zwycięstwa biegowe lub trzymać je na poziomie remisu. Juniorka na wyrównanym poziomie choć myślę że Renpala poradzi sobie w juniorskim z Bloodornem. Także dziś idę w pewne zwycięstwo Falubazu
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Rohan Tungate poniżej 10.5 @ 1,70 Ewinner 8pkt.

Diabły z Landshut osłabione brakiem Smolińskiego więc wątpię aby musiał jechać tutaj 6 razy, raczej bez szans. 5 biegów a linia dość duża. Już w biegu 3 z Frickiem vs Hansen i Berge także dwa mocne ogniwa Niemców i lider Zielonki. 6 bieg także niełatwy vs Berge i Bloedern. W 9 na przeciw Huckenbecka. 12 bieg łatwiejszy z juniorami. Tor w Landshut jest trudny o czym przekonała się Bydgoszcz na inaugurację, drużynom przyjezdnym jeździ się tam ciężko. Tungate chyba nie miał okazji ścigać się jeszcze na tym torze więc nie zdziwi mnie, że tor zaskoczy go jak Bjerre i Zagara 2 tygodnie temu. Liczę na około 9 punktów tym bardziej, że Rohan wybitnym startowcem nie jest.

Landshut bieg juniorski +0.5 @ 2,01 STS 3-3

Gram to samo co w meczu z Bydgoszczą, wtedy się nie udało bo było 2-4 i Bachhuber dał się minąć Koniecznemu po błędzie. Dziś nie ma Przyjemskiego, jest Rempała który faworytem w biegu z Bloedernem nie jest. Rok temu Rempała jako gość w barwach Rzeszowa pojechał tam niezłe zawody ale w juniorskim z Norickiem przegrał, Ragus też nie zachwyca i nie pokazuje niczego specjalnego, Bachhuber pokazał się z bardzo fajnej strony na trudnym torze w Rybniku gdzie na pełnej trzymał gaz. Dziś widzę bardziej 4-2 niż 2-4 ale liczę, że będzie choćby 3-3 na spokoju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +297
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Landshut - Zielona Góra

Według mnie perełka: Erik Riss poniżej 5.5 - @1.70 Forbet

Bardzo wysoka linia wystawiona przez Forbet, nawet ostatnio w spotkaniu z Bydgoszczą w którym miał sporo szczęscia i słabszych przeciwników nie zdołał przekroczyć tej lini i zatrzymał się przy 5 punktach. STS wystawił tutaj linie 3.5 która jest odpowiednia więc korzystam z tego że Forbet trochę przeszarżował. Według mnie zrobi 4 pkt jeśli nie będzie żadnych zmian za niego ;)
 
M 14K

mumin89

Użytkownik
E.Riss tez zagrałem to w forbecie mniej 5.5 ciężko aby az tyle punktów przywiózł przeciwko falubazowi riss dzisiaj zaskoczyl wszystkich super zawody

Zagrałem tez M.Nowak mniej 8.5 Marcin od początku punktuje dosc równo ale dzisiaj przyjeżdża naszpikowana gwiazdami Polonia a w parze jeszcze z iversenem nie sądzę aby w takiej stawce przywiózł 9 pkt w sts kurs 1.70 tak jak myslalem Marcin dzisiaj ciezkie biegi i nie przywiozl pkt

Buczkowski więcej 8.5 nie robmy sobie żartów Krzysiu moze slaby na ekstralige ale w 1 lidze powinien te 10 pkt przeważnie przywieź 1 bieg dość łatwy późnej w parze z kvechem nie powinien tracić w sts kurs 1.50 tak jak na lider przystalo swoje zrobil
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
G 35,3K

gkskubik

Użytkownik
Dzisiaj poszukam niespodzianek i pójdę niejako pod prąd grając ostrożniej.
Najpierw rzucił mi się dość ciekawy zakład na całą kolejkę.

W 3. kolejce eWinner 1. Ligi żużlowej padnie minimum jeden remis meczowy - TAK @ 4,00 eWinner

Żadne z czterech spotkań w mojej ocenie nie ma zdecydowanego faworyta. Chyba najpewniej wygląda Falubaz typowany przez wielu do zwycięstwa, ale nie musi to być żaden spacerek. Wybrzeże - Start, Orzeł - Polonia i przełożony ROW - Wilki to spotkania gdzie zdarzyć może się wszystko. Widzę w tym zakładzie wewnętrzne "coś", które skłania mnie do zagrania. Jednocześnie w dwóch dzisiejszych i kolejnych spotkaniach tej kolejki stawiam osobno czyste remisy u tego samego bukmachera.

Orzeł - Polonia - remis @ 11.00 eWinner
Landshut - Falubaz - remis @ 14,00 eWinner
Wybrzeże - Start - remis @ 15,00 STS
Jeśli już szukamy niespodzianek to liczę na to, że diabły na własnych śmieciach znowu postawią się papierowemu faworytowi. Nazwiska nie powalają na kolana, ale one punktów nie przywożą o czym dobitnie przekonała się Polonia. Brak Smoły to spore osłabienie, ale nawet bez jego połowy spotkania Landshut nie odstawało w pierwszej kolejce. Może Sławek zaskoczy i do składu wejdzie Haertel, który fanie pokazał się ostatnio na turnieju, a w zeszłym sezonie u siebie legitymował się średnią 1,865/bieg? Jeśli skład bez zmian to i tak liczę na wyrównane spotkanie i stawiam z dodatnim handi na miejscowych.

Landshut + 4,5 @ 2,05 STS
Landshut + 6,5 @ 1.70 STS
 
Ostatnia edycja:
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Win Falubazu rano po kursie 1.45 oraz handi na Polonię +4.5 po kursie 1.6 Fortuna...
Tak sądze taki dubel....orzeł dzień po dniu ...landschudt bez Smolińskiego i widzę tam dziury w składzie...tor powinien przypasować w większości Falubazom poza pewnie Protasem...nic ciekawszego nie znalazlem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
Kai Huckenbeck powyżej 10,5 pkt 1.7 forbet ✅

Konsekwentnie gram na Kaia. To lider diabłów , ma dobry moment startowy, który bardzo liczy się w Landshut. Przegrywać może z Fricke i Buczkowskim choć nie musi.

Orzeł - Polonia 2 2.45 forbet ✅

Długo zastanawiałem się i analizowałem ten mecz. Po dwóch zwycięstwach Orła buki widzą w nich faworytów lecz patrząc na zwycięstwo z Rowem gdzie punktował tylko Lyager i trochę Zengota to widzę tutaj spore value. Zagar, Miedziński Bjerre to inna półka i uważam że mecz będzie na styku (wiem wiem emeryci 😉). Szale zwycięstwa przechyli Przyjemski który w razie słabszej postawy Jeleniewskiego go zastąpi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +468
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
R.Jensen over 5.5 kurs 1.8 sts teraz tylko 1.57 po postawieniu heh
Kiedy jak nie dziś dwa pierwsze starty w miarę łatwe,kwestia ZZ kiedy wejdzie ale dla mnie to taki mały bet dnia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
G 35,3K

gkskubik

Użytkownik
Podbijam typ na Rasmusa.

Linia już + 6,5 @ 1,75 STS również do grania. Duńczyk od piątku piłuje sprzęt przy ulicy Zawodników 1. Pogoda bez zmian. Kiedy jeśli nie dzisiaj?
 
Ostatnia edycja:
power30 18K

power30

Forum VIP
Rasmus Jensen under 10,5 @ 2,01 Fortuna

No tutaj nieco fortuna wyskoczyła z linią. Te powyższe linie są jak najbardziej do gry, ale tutaj mamy nieco przepaść jeśli chodzi o linię pkt. Fakt ma łatwy 4 bieg, jednak ma na kim tracić punkty w pozostałych. Sądzę, że na koledze z pary również może stracić punkty. Do tego dość ciężki 13 bieg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +165
M 14K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj dałem Gala więcej 7.5 i koza więcej 4.5 Adrian u siebie powinien byc jednym z liderów Gdańska jezeli chcą wygrać Adrian musi 8 pkt przywieź, koza na juniorach powinien przywieź juz 3 pkt więc 5 pkt jest w zasięgu Ernesta oba typy w sts kurs 1.50 i 1.57
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom