>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Biorę to jak dym. Jepsen Jensen poniżej 12.5. Linia zdecydowanie za duża, myślałem, ze będzie coś Ok 9.5. Nie biorę meczu pod uwagę z Zielonka bo tam pogoda, tor. Pierwsze śliwki robaczywki. Rok temu jepsen nie łapał się do składu i nagle ma walić po 12 pkt ? Zreszta ma równych zawodników, którzy będą kąsić. Nie oszukujmy się Duńczyk mała i nic poza tym. Kurs 1.60

✅✅✅✅✅i tak za dużo dzisiaj zrobił :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
M 83,1K

mazinho87

Użytkownik
Bydgoszcz - Gdańsk (0-16.5) 2 3.34 sts 6/10


Powodzenie tego typu dużo zależy od dwóch kwestii: jazdy ZZ-tką Gdańska i odpowiednio taktycznie poprowadzonym meczu. Ostatni mecz Gdańska u siebie to była pod tym względem katastrofa. Liczę teraz na poprawę i po reprymendzie prezesa Zdunka będą chcieli w Gdansku wycisnac z tego co mają maksa.

Jeśli Gdańsk pojedzie ZZ-tką to mają wiele startów Rasmusa Jensena i Jamroga, których stać nawet na "3". Do tego jest solidny Gała, który jeździł w przeszlosci w Bydgoszczy i z drugą linią gospodarzy powinien sobie dać rade. Trzech zawodników wystarczy by przytrzymać ten handicap przy odpowiednim poprowadzeniu meczu.

Byłem na wszystkich sparingach Polonii. Bydgoszczanie mieli choćby w sparingu z Ostrowem problemy w dopasowaniu, a pod formą był choćby Konieczny, czy JEleniewski. Do tego zawsze można liczyć na jakieś wykluczenie Adriana Miedzińskiego, a lepsze biegi z gorszymi przeplata Michaiłow.

Powodzenia!
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dodam jeszcze jeden post !
totalbet +22.5 na Gdańsk. KURS 2.15. Myśle, ze warto spróbować, jak pojedzie przyzwoicie Jamrog i Jensen to powinni uzbierać. Konieczny i na Jeleniu mogą robić punkty. Miedziak tez, żeby 5biefow pojechał to graniczy z cudem. Ta cała Polonia jest nieobliczalna, początek sezonu wiec stawiam, ze będą jakieś buble. Gala tez śmigał w bydzi, wiec kursy trochę przesadzone ✅✅✅✅

Jeleniewski poniżej 7.5 kurs 1.90. Ciężkie biegi to raz, a dwa to jego forma nie jest jakaś super, druga linia zdecydowanie. Jeżeli jeleń zrobi powyżej 8 to Gdańsk nie wyjdzie z 30..✅✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +419
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Lahti-Kurtz 2 kurs 2.22 Sts ZWROT
No po takim kursie wchodzę w to....ano dlatego że Kurtz już sporo imprez zaliczonych a Lahti w sumie baaaardzo niewiele ,mimo że zna tor to warto spróbować ....w przypadku remisu mamy zwrot więc tym bardziej😉

Fajfer 11.5 under kurs 1.84 sts
Za drobne do taśmy,świetna forma Oskara ale ma z kim przegrywąc po stronie Orła do tego pewnie start w 15 biegu...także stykowo będzie uważam😉
Jeleniewski-Gała (+2) 2 kurs 2.02 Fortuna
Uderzam tutaj przez wzgląd na to że liznął coś toru w bydzi Gala do tego handi 2 punkty,trochę ta ZZ psuje bo niewiadomo na kogo wpadnie ale po takim kursie warto uderzyć😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +422
T 28,6K

trynek85

Użytkownik
Lahti-Kurtz 2 kurs 2.22 Sts
No po takim kursie wchodzę w to....ano dlatego że Kurtz już sporo imprez zaliczonych a Lahti w sumie baaaardzo niewiele ,mimo że zna tor to warto spróbować ....w przypadku remisu mamy zwrot więc tym bardziej😉

Fajfer 11.5 under kurs 1.84 sts
Za drobne do taśmy,świetna forma Oskara ale ma z kim przegrywąc po stronie Orła do tego pewnie start w 15 biegu...także stykowo będzie uważam😉
Jeleniewski-Gała (+2) 2 kurs 2.02 Fortuna
Uderzam tutaj przez wzgląd na to że liznął coś toru w bydzi Gala do tego handi 2 punkty,trochę ta ZZ psuje bo niewiadomo na kogo wpadnie ale po takim kursie warto uderzyć😉
Jedzie PUK a nie Lahti
Post automatycznie złączony:

Jedzie PUK a nie Lahti
Chyba warto iść w jakieś handi na Gniezno, po Iversen to jakieś 7-8 pkt, a może i nie, a Timo mógł spokojnie zakręcić się ok. 12, znał na wylot tor w Gnieźnie
 
G 35,3K

gkskubik

Użytkownik
Po tym co zobaczyłem w zeszłym tygodniu nie miałem większej ochoty zagłębiać się w to spotkanie. Brak Z/Z Wybrzeża to rzucony ręcznik przed pierwszym biegiem. Wynik poszedł w świat i tyle. Wiele zdziwienia wśród kibiców dał pomeczowy wywiad mechanika, który dziwnym trafem odpowiada kolejny rok za prowadzenie gdańskiej drużyny. Na zarzuty o brak zastępstwa dla Kulakova odpowiedział, że i tak nic to by nie dało. Dodał, że w kolejnym spotkaniu "Pojedziemy wymarzoną z/z i jak przegramy być może to ja zadam pytanie czy było to optymalne". Brak jakiejkolwiek pokory i pomysłu na to co dalej. Sądzę, że zmotywowana po spotkaniu z Diabłami Polonia obnaży wszystkie braki gdańskiej drużyny. Będzie mocno w palnik, a spotkanie możliwe do oglądania jedynie dla kibiców gospodarzy i prawdziwych koneserów. Nie będę wróżył czy 55-35 czy wyżej, a może 52-38. Od początku do końca pod dyktando gospodarzy, którzy będą powiększać przewagę bawiąc się jazdą.

Jedyne co zagram to over 6,5 Wiktora Przyjemskiego w forBet @ 1,60. 8(3,3,0,2*,0)

Młody już w zeszłym roku porozstawiał nasze gwiazdy u siebie robiąc 3,3,1,1. Dzisiaj nie jest słabszym zawodnikiem, a jeźdźcem z dużo większym doświadczeniem ligowym. Wczoraj był ojcem zwycięstwa i liderem rawickich Niedźwiadków. Dzisiaj liczę na to, że nie zakończy przygody na trzech wyścigach i spokojnie pokryje linię wystawioną przez buka.

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Jedzie PUK a nie Lahti
Post automatycznie złączony:


Chyba warto iść w jakieś handi na Gniezno, po Iversen to jakieś 7-8 pkt, a może i nie, a Timo mógł spokojnie zakręcić się ok. 12, znał na wylot tor w Gnieźnie
Czyli już jeden zwrot mam hehe....ja jednak trzymam się wersji podstawowej i handi na Łódź...liczę na wyrównany mecz😉
 
S 71

shaq9

Użytkownik
Postawiłem zakład +22 na Gdańsk w Totalbecie, zakład oczywiście wszedł lekko jednak zakład rozliczony jako zwrot. Myślicie, że warto pisać czy był to błąd buka i nie ma sensu się wykłócać bo nic się nie wskóra? w sumie 2,15 na + 22,5 to nie był jakiś duży błąd, powinno być 1,67 prawidłowo.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Orzeł Łódz - Row Rybnik
Bardzo ciekawe spotkanie które miało się odbyć 2 tygodnie temu. Patrząc na oba składy widać przewagę Łodzi ja jednak pójdę dziś w stronę Rybnika, czuję że Zengota oraz Lyager zrobią swoje i będą ciągnąc wynik jest duża szansa że pojawią się aż 7 razy na torze, bardzo niepewny jest według mnie dziś Wojdyło który ostatnio u siebie pojechał super, jeśli dziś przywiezie przynajmniej połowe punktów z ostatniego meczu a Pieszczek troche się poprawi to wynik powinien być maksymalnie -12. Juniorka wiadomo lepsza po stronie Łodzi, jest szansa że postawi im się Trześniewski i w biegu juniorskim nie zobaczymy 5-1. STS początkowo wystawił bardzo niskie linie na Handicap, na +12.5 Rybnik kurs wynosił @2.0 a na +14.5 @1.57 jednak poleciały szybkie korekty po tym jak swoje kursy wystawił Ewinner i Forbet. Ja mam nadzieję że to STS dziś miał rację i Rybnik da radę zrobić przynajmniej 37 punktów.

+16.5 Rybnik @2.40 Forbet/ewinner

Drugi mój typ na to spotkanie to under Mateusza Dula, w biegu juniorskim liczę że zrobi maksymalnie 2 pkt, w drugim swoim biegu jedzie z seniorami więc będzie bardzo trudno o jakikolwiek punkt a w trzecim zmierzy się z jednym juniorem gdzie powinien przywieżć równiez 1 pkt. Nie widzę tutaj 5 pkt Dula.

Mateusz Dul poniżej 4.5 @1.70 STS
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
BanksyGA 206K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Lyager powyżej 9,5 pkt @1,70 - ewinner
Lyager powyżej 10,5 pkt @2,00 - 1xbet


Turaj zaskoczył mnie ewinner przede wszystkim. Lyager pojedzie 6 razy, a patrząc na to co Zengi robił w zeszłym sezonie w Łodzi, to i realne jest 7 razy. Ewinner który liczy wszystkie biegi wystawia linie 9,5?

4 bieg: Kościuch, Trzesniewski, Grygolec
11 bieg: Becker, Wojdylo, Nowak


Powyżej dwa biegi, w których powinien solidnie zapunktować. Ponadto będzie jeszcze jechał przeciwko Grygolcowi w 8. biegu, a nie jest powiedziane, że i w 5. nie powalczy. Spokojnie stać go na przyjeżdżanie na 2 i 3 pozycji.

Linia byłaby okej gdyby to było pięć biegów i tyle. Ale mamy tutaj realna możliwość, że Lyager odjedzie 7 razy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +820
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Kosciuch -Zengota 2 kurs 1.88 sts ZWROT
Pod formę Zengoty typ,nie mam przekonania do Kosciucha ,w przypadku remisu mamy zwrot więc warto uważam😉
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
Luke Becker poniżej 9.0 1.75 forbet ✅

Luke nienajlepiej rozpoczął sezon. W lidze angielskiej również nie błyszczy. Ma dziś trudne biegi + ZZ Zengoty i Lyagera. Myślę że nie pokryje tej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja pojde w stronę Pieszczka. Słabo zaczął, zreszta tak myślałem ze pojedzie piach bo jak pada to wojdylo jedzie. Dzis uważam, ze wojdylo nic ciekawego nie pojedzie dlatego pieszczek pojedzie 6 razy i over 5.5 jak jak najbardziej do przyjęcia !!!! Po kursie 1.95

✅✅✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
S 0

speedwaymaster

Użytkownik
Łódź - Bydgoszcz

Łódź @ 1,5 - STS

Dla mnie pewniaczek. Gospodarze piekielnie mocni w tym sezonie. Wygrali już dwa mecze w tym na ciezkim terenie w Gnieznie i to jak ? ponad 20 punktami !
Bydgoszcz to drużyna emerytów , wypalonych zawodników jak Zagar , Bjerre czy Miedzinski. Gospodarze to wygraja wysoko i to bez większych problemów. Do meczu kurs pewnie spadnie do 1.2
 
BanksyGA 206K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Łódź - Bydgoszcz

Łódź @ 1,5 - STS

Dla mnie pewniaczek. Gospodarze piekielnie mocni w tym sezonie. Wygrali już dwa mecze w tym na ciezkim terenie w Gnieznie i to jak ? ponad 20 punktami !
Bydgoszcz to drużyna emerytów , wypalonych zawodników jak Zagar , Bjerre czy Miedzinski. Gospodarze to wygraja wysoko i to bez większych problemów. Do meczu kurs pewnie spadnie do 1.2
Zagrałeś po @1,3. A wystarczy zaczekać na inne buki :D
 

Załączniki

Status
Zamknięty.
Do góry Bottom