>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rzućcie proszę okiem na ostateczne tabele drugiego etapu. Do wieczora proszę zgłaszać jakieś ewentualne błędy.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
A jak strona nie prawidłowo działala to nie moja wina
Proszę Cię, strona się uparła tylko na Ciebie i działała nieprawidłowo? Według mnie rozstrzygnąłem sytuacje fair względem wszystkich uczestników. Kończę ten temat. Jeśli uważasz, że Cię skrzywdziłem to proszę, abyś skontaktował się z administracją forum, być może to ja się mylę.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Cześć wszystkim. Sezon Ekstraligi 2021 zakończony, edycja Speedway Typera również. Świetny rok, super walka, mega kultura w dziale. Cieszę się, że po ubiegłej "kłótliwej" edycji w tej zabrakło osób, która by się pozagryzały za nagrody.
Patrząc na wyniki, wiele zaskoczeń, nowych "nazwisk", które nieźle namieszały. Starzy wyjadacze również nie zawiedli, wielkie brawa dla Was wszystkich za regularność, która była naprawdę znakomita. Gratulacje dla zwycięzców.
Tabela jest w odpowiednim temacie, zerknijcie czy wszystko się zgadza. Dajmy sobie dwa dni, aby zgłaszać jakieś uwagi, potem pozbieram loginy, których mi brakuje i nagrodzimy laureatów.
Z mojej strony wielkie dzięki, super zabawa, miło się Wasze typy podliczało, żałowałem tylko, że sam nie mogę z Wami porywalizować :).
Do zobaczenia w (mam nadzieję) kolejnym sezonie!

M mumin89 sory, ale Twoich typów zaliczyć nie mogę. Muszę być w tym konsekwentny. To były ostatnie dwa mecze, niestety nie mogłem nic z tym zrobić. Wielka szkoda, bo fajnie typowałeś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
forBET Speedway Typer 2021 zakończony. Gratuluję laureatom, Wasze loginy mam, także potrzebuję tylko dwóch, aby przekazać je administracji w celu wypłacenia bonusów.
@Hiroo i maer maer poproszę Wasze loginy na priv w celu wypłacenia nagród za konkurs poboczny w którym wstawialiście screeny kuponów.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Ajj nie podziękowałem jeszcze za grę. Dzięki i gratulacje dla najlepszych! ja jestem zadowolony bo udało się 3 raz z rzędu awansować do finału i do tego wydaję się że uda mi się obrócić ten bonus bo bardzo dobrze mi idzie haha
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Serdecznie dziękuję Wam drodzy konkurenci za wspólną zabawę, a administracji za organizację kolejnej już edycji typera. Szczególne podziękowania dla neutralny neutralny za włożoną pracę, trud i czas aby wszystko podliczać i ogarniać od strony technicznej. Gratulacje większe i mniejsze dla wszystkich za wyniki jakie zostały osiągnięte - największe oczywiście dla maniek81 maniek81 , który stanął na najwyższym stopniu pudła. Brawa jednak dla wszystkich bo z roku na rok poziom wyższy. W poprzedniej edycji 13 punktów w finale pozwoliło cieszyć się pierwszym miejscem. Cieszę się - pitcairn pitcairn pewnie mniej - że dotychczasowy hegemon niczym leszczyńska hydra zdobywająca kolejne złote krążki został wreszcie zdetronizowany. A może po prostu znudziło mu się kolekcjonowanie pierwszych miejsc i nam trochę odpuścił :)
Pozdro!
 
Do góry Bottom