>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Wielki Szlem: Wimbledon (28.06.2021 - 11.07.2021)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Albo rozpada się przekupiony deszcz po dwóch setach i przełożą resztę meczu na środę, Federer odpocznie i wygra 😀
To trzeba by przekupić tych co robią chemitrailsy, ale to nie wypali bo zamkną dach, choć i to da czas na odpoczynek dziadkowi.
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Jedno jest pewne podejscie 'wiecie rozumiecie Hurkacz' juz bylo

Normalnie by wpierdzielilby dziadowi az sie kurzylo, jak zreszta jakies 40% zawodnikow z top 50

Ale tak nie bedzie

Nawiasem mowiac nikt nie zauwazyl najpierw Medve z 0-2 na 3-2 a potem mial 24 godziny na kotry wszedzie pewnie po kursie 10

Teraz kilka ciezkich kufrow ze soba wiezie niewatpliwie

To tak jak z Armstrongiem tylko ze ma jeszcze latwiej. Cala organizacja za nim stoi i o ile Amerykanina organizatorzy TdF wyslaliby najchetniej w kosmos bez powrotu to tutaj go publicznosc kocha tak wiec wszystko latwiej przykryc, a rekordy 'legenda' bedzie bic dzieki roznym trickom

I nie zebym byl fanem Nadala bo Hiszpan to...wiecej nie powiem
 
Ostatnia edycja:
F 0

Fryckosław

Użytkownik
Jedno jest pewne podejscie 'wiecie rozumiecie Hurkacz' juz bylo

Normalnie by wpierdzielilby dziadowi az sie kurzylo, jak zreszta jakies 40% zawodnikow z top 50

Ale tak nie bedzie

Nawiasem mowiac nikt nie zauwazyl najpierw Medve z 0-2 na 3-2 a potem mial 24 godziny na kotry wszedzie pewnie po kursie 10

Teraz kilka ciezkich kufrow ze soba wiezie niewatpliwie

To tak jak z Armstrongiem tylko ze ma jeszcze latwiej. Cala organizacja za nim stoi i o ile Amerykanina organizatorzy TdF wyslaliby najchetniej w kosmos bez powrotu to tutaj go publicznosc kocha tak wiec wszystko latwiej przykryc, a rekordy 'legenda' bedzie bic dzieki roznym trickom

I nie zebym byl fanem Nadala bo Hiszpan to...wiecej nie powiem
Nawiasem mówiąc to gdybyś był pewny swoich teorii to zarabiał byś grube pieniądze ale stawiam że grube to masz tylko plecy, a takie teorie to efekt uboczny żalu po utopionych pieniądzach. Ciekawe ile bierze deszcz za opady w trakcie meczu federera hahaha😅
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ale by to było Hurkacz wygrywający z Rogerem na Wimbledonie i dochodzi do półfinału. Fajnie to brzmi ale uważam, że już Federera nie przejdzie mimo dobrej gry. Do tego dochodzi aspekt, że będzie grał dzień po dniu.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
I nie zebym byl fanem Nadala bo Hiszpan to...wiecej nie powiem
?
Post automatycznie złączony:

Nawiasem mówiąc to gdybyś był pewny swoich teorii to zarabiał byś grube pieniądze ale stawiam że grube to masz tylko plecy, a takie teorie to efekt uboczny żalu po utopionych pieniądzach. Ciekawe ile bierze deszcz za opady w trakcie meczu federera hahaha😅
On akurat lubi grać na hali czy tam na zamkniętym korcie. Nie chce nic mówić ale deszcz już można wywoływać od jakiegoś czasu i to jest fakt, ale żeby aż tak się bawić? Ludzie bogaci się tak nie bawią przypadkiem? My tego nie musimy rozumieć. Nie chcę wyjść na spiskowca, mówię tylko że gdybym był bogatym gościem z grupy, która się zna (tenisowy światek) to bym się trochę bawił dla rozrywki być może. Nie wiem, czy to aż tak nienormalne i głupie, choćby z tym deszczem, by było zabawnie. Więćej emocji bla bla i można się pochwalić tym dachem. Trochę kosztował
;)
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Tarki zaraz usunie wszystko, a rozmowa była ciekawa.
Najbezpieczniej grać że Hurkacz wygra seta, a za drobne, że ugra mecz, a najostrzej byłoby grać 3-1 Hurkacz jak dla mnie. Dlaczego?Nabrał pewności siebie po 5-setówce z Rosjaninem. 5-setówki pod rząd czeęsto nie padają, no i Roger pokaże że coś umie, stąd 1 set dla niego. Ale Hurkacz będzie za silny.
 
psychol32 433,1K

psychol32

Użytkownik
Szkoda że dzisiaj nie pada. Może wtedy po odpoczynku Kubot z Melo by ogarnęli, a tak od końcówki 3 seta praktycznie siedli fizycznie.
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Ale by to było Hurkacz wygrywający z Rogerem na Wimbledonie i dochodzi do półfinału. Fajnie to brzmi ale uważam, że już Federera nie przejdzie mimo dobrej gry. Do tego dochodzi aspekt, że będzie grał dzień po dniu.
No faktycznie bo dzisiaj się nagrał. Całe 40minut. To tylko mu może pomóc jako teening w wolnym dniu.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Szkoda że dzisiaj nie pada. Może wtedy po odpoczynku Kubot z Melo by ogarnęli, a tak od końcówki 3 seta praktycznie siedli fizycznie.
Smieszne to jest zawodowi tenisisci od tylu lat I po 2setach w deblu (wczesniej 5 setow w ciagu 5 dni) padaja fizycznie, nigdy tego nie zrozumiem.Mieli 3 breakpointy w trzecim, zadnego niewykorzystali zaraz sami zostal zlamani.

Mektic/Pavic silna para ale dzisiaj bylu w zasiegu.Chyba tylko Cabal z Farahem moga im zagrozic w walce o tytul
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Smieszne to jest zawodowi tenisisci od tylu lat I po 2setach w deblu (wczesniej 5 setow w ciagu 5 dni) padaja fizycznie, nigdy tego nie zrozumiem.Mieli 3 breakpointy w trzecim, zadnego niewykorzystali zaraz sami zostal zlamani.

Mektic/Pavic silna para ale dzisiaj bylu w zasiegu.Chyba tylko Cabal z Farahem moga im zagrozic w walce o tytul
Daj spokój wystraszyli mnie na tyle, że zrobiłem cashout przy 1-2 dla Kubotów, a niepotrzebnie. Szkoda nerwów. Nie żałuję w sumie. Na szczęście kupon rozrywkowy.
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Siemanko
Co myślicie o meczu Cabal/Farah-Ram/Salisbury?
Według mnie jak każdy widzi takie zestawienie to daje odrazu na zwycięstwo pierwszej pary. Oczywiście mecz ciężki do typowania ale ja bym tutaj jednak poszedł w stronę Ram/Salisbury. Same kursy pokazują, ze jednak forma Kolumbijczyków nie jest już taka sama jak w 2019 roku. Przełomowa była napewno sytuacja gdy u jednego z zawodników wykryli niedozwoloną substancje w organizmie. Sezon maja tylko solidny ale to samo można powiedzieć o ich przeciwnikach, którzy jednak moim zdaniem prezentują się o wiele lepiej. Przegrany finał AO i finały lub półfinały w turniejach ATP1000 pokazują, ze są w bardzo dobrej dyspozycji. Bardzo słabo wypadli na FO ale jednak mączka to nie jest raczej ich konik. Jedynym ich zmartwieniem jak do tej pory w tym sezonie jest para Mektic/Pavic. Mecz na pewno będzie wyrównany ale stawiam tutaj na pare amerykańsko-brytyjskom. Jedyna rzecz, która przemawia za kolumbijską parą jest ich doświadczenie i coś takiego ze weteran przyjeżdża na szlema i kosi wszystkich i idzie po tytuł. No ale to jednak nie jest już ten sam tenis co 5-6 lat temu, ze jednak ci weterani byli i kosili wszystkich. A co wy o tym myślicie? Jestem ciekaw waszych opinii :D Pozdrawiam :D
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Siemanko
Co myślicie o meczu Cabal/Farah-Ram/Salisbury?
Według mnie jak każdy widzi takie zestawienie to daje odrazu na zwycięstwo pierwszej pary. Oczywiście mecz ciężki do typowania ale ja bym tutaj jednak poszedł w stronę Ram/Salisbury. Same kursy pokazują, ze jednak forma Kolumbijczyków nie jest już taka sama jak w 2019 roku. Przełomowa była napewno sytuacja gdy u jednego z zawodników wykryli niedozwoloną substancje w organizmie. Sezon maja tylko solidny ale to samo można powiedzieć o ich przeciwnikach, którzy jednak moim zdaniem prezentują się o wiele lepiej. Przegrany finał AO i finały lub półfinały w turniejach ATP1000 pokazują, ze są w bardzo dobrej dyspozycji. Bardzo słabo wypadli na FO ale jednak mączka to nie jest raczej ich konik. Jedynym ich zmartwieniem jak do tej pory w tym sezonie jest para Mektic/Pavic. Mecz na pewno będzie wyrównany ale stawiam tutaj na pare amerykańsko-brytyjskom. Jedyna rzecz, która przemawia za kolumbijską parą jest ich doświadczenie i coś takiego ze weteran przyjeżdża na szlema i kosi wszystkich i idzie po tytuł. No ale to jednak nie jest już ten sam tenis co 5-6 lat temu, ze jednak ci weterani byli i kosili wszystkich. A co wy o tym myślicie? Jestem ciekaw waszych opinii :D Pozdrawiam :D
Granie, a raczej szukanie zwycięzcy w tym meczu to dla mnie loteria, bo ciężko to przewidzieć. Jedynym sensownym typem wydaje się over 3,5 seta, bo nikt nie powinien go zamknąć w trzech setach. Zbyt uznane marki. Grali ze sobą dwukrotnie poza szlemami i w obu przypadkach były trzysetówki. Niby kursy na Ram/Salisbury spadają i to oni stają się faworytami, ale nie postawiłbym na nich ani grosza.
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Matteo Berrettini - Felix Auger Aliassime

W jednym z ćwierćfinałów zagrają 25-letni dziewiąty w rankingu ATP Matteo Berrettini z 20-letnim 19-stym na światowej liście tenisa Felixem Auger Aliassime. Dotychczas stoczyli ze sobą jeden pojedynek w 2019 roku w Stuttgarcie, gdzie górą był, Włoch, wygrywając w dwóch setach (6:4, 7:611). Dzisiaj to on według bukmacherów jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Według mnie jednak ten mecz nie będzie dla niełatwy i zakładam, że jeśli miałby, wygrać nie zrobi tego w trzech setach. Berrettini na drodze do 1/4ej finału nie miał jeszcze wymagającego gracza. Auger Aliassime takiego miał a był nim Alexander Zverev. Wyeliminowanie szóstego gracza rankingu musi robić wrażenie. Obaj zwodnicy dysponują, bardzo dobrym serwisem, do czego przyczyniają się wyborne warunki fizyczne. W ich meczach często dochodzi do tie-breaków. Uważam, że cztery wyrównane sety w tym starciu to minimum.

powyżej 40,5 kurs: 2,03 Betclic

Federer Roger - Hurkacz Hubert


W meczu naszego rodzynka z arcymistrzem przewiduję dużą ilość gemów. Jeżeli będący ostatnio bez formy Mannarino jest, w stanie urywać sety Szwajcarowi to na pewno jest to w stanie zrobić Polak. Z tego, co słyszałem to Hubertowi zdarzało się trenować z Federerem i zapewne traktował go jako nauczyciela. Ze sparingów tych na pewno wyciągnął cenne lekcje. Nie wykluczone jest, że dojdzie do sytuacji, w której to uczeń będzie górą. Dlatego też warto pokusić się o patriotyczną opcję.

powyżej 39,5 kurs: 2,08 Betclic Przeprasza Hubi :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Nie wiem, skąd u buków przekonanie, że Shapowalow jest aż takim faworytem w starciu z Chaczanowem. Karen pokonał już faworyzowanego Tiafoe i rewelacyjnego Kordę, gdzie w sytuacjach stykowych pokazał, jak zdeterminowany jest na dobry wynik w tym szlemie. A Shapo jak na razie kogo? Przeciętnego Kohlshreibera po ciężkim boju i później gładko również nieustabilizowanego Murraya i Bautistę, którego forma jest obecnie bardzo daleka od optimum, a poza tym to nie jego nawierzchnia. Dzisiaj pierwszy poważny sprawdzian przed młodym Kanadyjczykiem i jak dla mnie kurs 3.5 na zwycięstwo Rosjanina to spore value, które pobieram bez pytania. Dennis nie raz i nie dwa zawiódł w starciach, gdy był murowanym faworytem. Liczę, że nie wytrzyma psychicznie presji oczekiwań i podzieli los Zvereva, Rubleva i Miedwiediewa. Karen nie musi już nic, a może wszystko.

Karen Chaczanow to win @3,5 fortuna

Polecam również powyżej 10,5 gema Fucsovica. To już jakby nie patrzeć ćwierćfinał i Węgier po wyeliminowaniu Rublova nie pojawi się na korcie tylko po wpisowe. Być może Novak straci nawet pierwszego seta od kilku spotkań, ale jeśli nie, liczę na długie i wyrównane sety (min 2x4 + 1x3 gemy ze strony Fucsovica)

Marton Fucsovic over 10,5 gemów @1.95 fortuna

Trzeci typ na dziś to set drugiego z Kanadyjczyków Felixa Augera-Aliassime. Wszyscy wiemy, co jest bronią Berretiniego i co skuteczna obrona może zrobić z jego psychiką. Nie twierdzę, że FAA powtórzy sukces ze Zverevem, bo jednak Sasza miał go wtedy na widelcu i tylko sobie może zawdzięczać epicką porażkę. Ale Mario też jest trochę w gorącej wodzie kąpany i jeśli Felix wybije go z rytmu, 1 set to minimum, co może ugrać w tym starciu.

Felix Auger-Aliassime to win (hc +2,5 sets) @1,51 fortuna

Hurkacz to dla mnie dzisiaj niestety no bet. Mam już pogranego Federera w półfinale po kursie 2,22 jeszcze przed zakończeniem pojedynku Hurkiego z Medem, ale po kursie 1,4 nie zagrałbym tego. Granie w stronę Polaka to też jednak ryzyko nie poparte niczym. Med ewidentnie nie był w życiowej formie, poza tym trawa to również nie jego bajka. Sądzę, że Federer jako król Wimbledonu poradzi sobie czysto sportowo bez doszukiwania się teorii o walizce pieniędzy oferowanej przez organizatorów Hubertowi pod stołem za umożliwienie tego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Roger Federer - Hubert Hurkacz over 3,5 podwójnych błędów serwisowych @ 1,52 Fortuna

Panowie znają się doskonale. Trenowali razem. Hubert podczas wspólnych treningów przepraszał za popełnione błędy. Hurkacz wyskoczył w tym turnieju. Przed nim nic nie wskazywało, że osiągnie taki wynik. Pomimo dobrego meczu z Medvediewem zawsze będę postrzegał go jako gracza chimerycznego, trochę nieprzewidywalnego. Roger miał dobrą drabinkę. Wiadomo gra na swojej ukochanej nawierzchni jednak jest ona trochę inna niż przed laty. Tenisiści się ślizgają. Samemu Rogerowi brakuje płynności w grze. Coraz więcej gra zrywami. Według mnie jest kilka możliwości w tym meczu. Roger może mocno zacząć i Hubertowi siądzie psychika. Hubert zacznie mocno wygra seta, a Roger genialne zagrania będzie przepalatał prostymi błędami i wtedy będzie długi mecz na żyletki. Te wspomniane przestoje dotyczą także Huberta bo miewa takie. Uważam, że właśnie w takich momentach błędy na serwisie przydarzą się.
W 2019 roku grali w Indian Wells, gdzie Roger grał swoje klasyczne zwycięstwo na jedno przełamanie w secie i mieliśmy 7 podwójnych błędów serwisowych w stosunku 4-3, a były to tylko 2 sety. Dziś minimum 3 sety, a jeśli Hubert dobrze zacznie to prawdopodobnie więcej.

Statystyki double fault obu Panów w tym turnieju:

Roger - Mannarino 3 - 6,
Roger - Rychu Gasquet 0 - 2.
Roger - Norrie 0 - 7,
Roger - Sonnego 1 -2
--------------------------------------
Hurkacz - Musetti 1 -3,
Hurkacz - Giron 1 - 1,
Hurkacz - Bublik 0 - 5,
Hurkacz - Medvedev 4 - 4

Jak widać Roger z rywalami over 3,5 df w 2 /4 przypadki, Hubert w 3 /4 przypadki.
Według mnie taką linię może pokryć nawet jeden gracz..
Nie wiem jak Wy, ale ja w to wchodzę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 - POLSKA GUUUROM.png

Hubert Hurkacz gra w ćwierćfinale Wimbledonu! W BETFAN, w myśl hasła Polska Guuurom, wygrywa w nim z Federerem! Wystarczy, że postawisz na wygraną Polaka ze specjalnego zdarzenia, a my rozliczymy je jako wygrane!
1. Postaw kupon
  • Minimum 4 zdarzenia
  • Musi zawierać typ na zwycięstwo Hurkacza z Federerem Z TEGO, SPECJALNEGO ZAKŁADU
  • Minimalny kurs łączny kuponu 5.50
  • Dokładna stawka 59 zł
  • Kupon musi zostać rozliczony do 7.07, godziny 23:59
2. Polska guuurom!
  • Zdarzenie Hurkacz - Federer traktujemy jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku tego meczu
  • Kupony z promocji zostaną rozliczone 8.07
  • Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta
3. Czas trwania
  • 7.07, od godz. 9:00 do godz. 17:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196.png
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Khahanov przewalil na wlasne zyczenie 31 winnerow I 50 bledow wlasnych, masakra.Gral za krotko, za bezpiecznie.Kiedy Shapo przyspieszal gre to wygrywal z 9/10 pilek.Z pierwszego serwisu Rosjanina kolejno 67,83, 66,67,56 % pilek wygranych na trawie to slaby procent (oprocz drugiego seta).Szkoda kursu bo mogl siasc ladny ale Khachanov nie wytrzymal mentalnie I tez fizycznie, Kanadyjczyk bardziej wybiegany no I duzo lepsza glowa niz rok, dwa temu.

Djokovic wyglada bardzo solidne, mentalnie to on bije na glowe wszystkich w stawce, Kanadyjczyk przebojowy ale z regularnoscia I kondycja Serba bedzie mu nawet ciezko o seta.Wg mnie izi trumf Serba w turnieju,chyba, ze Berretini odpali, dojdzie do final.Final Serb vs Wloch bylby ciekawy, zwlaszcza na trawie bo tym jak Mateo walczyl w Roland ie.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dałem 3-1 DW na Hurkacza, ale widzę tu jedynie 3-0. Z jednej strony brawa dla Huberta, z drugiej mógłby coś słabiej pograć w 3. secie. Zobaczymy.

Już widzę, że 3-0. Ok, szkoda typu. A co do pana Wojtka Fibaka i jego opinii, że Hubert Hurkacz wygra Wimbledon to bez przesady. Jak ma wygrać z Djokovicem? Federer za dużo błędów robi, więc mu łatwiej go wyeliminować. Novak tak się nie będzie mylił. Oczywiście zakładamy, że Polak pokona Berrettiniego.
 
Ostatnia edycja:
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Jak cieszy wygrana Huberta tak żal było patrzeć na Rogera. Sromotna porażka i ciekawe co on postanowi. Kilka razy już mu kończono karierę. Po jednej z takiej fali ugrał 2 Szlemy. Dobrze byłoby gdyby pożegnał się jako zwycięzca. Może ten sezon jakoś dokończy, następny rozegra normalnie i pożegna się albo Wimbledonie albo kończącym turnieju mistrzów. Hurkacz ma szansę na finał. Z Kanadyjczykiem jednak większe szanse choć jak narazie bliżej do Berretiniego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom