>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Wimbledon (28.06.2021 - 11.07.2021)

Status
Zamknięty.
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Kolega powyżej twierdzi, że wreszcie Hurkacz musi dać zarobić. Ja gram na Hurkacza, bo właśnie daje mi zarobić cały czas. Poszedł singiel z ruskim po kursie 5,9, poszedł singiel z Federerem po kursie 3,1 i drugi na live po pierwszym secie na dokładny wynik 3-0 też po kursie 3,1. Dziwne żebym teraz grał przeciwko niemu. Nawet jak przegra to już jestem na plusie. Poza tym zakład, że wygra jednego seta zamyka mi drugi kupon. Jak dzisiaj wygra mecz to w finale też będę na niego grał.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Nie zawsze, w tym turnieju. W ogóle nie patrzę tutaj na aspekty sportowe, bo one nie mają nic do rzeczy. Wiem, że trudno Ci to pojąć, ale jeśli przykładowo grasz na jedną drużynę po wysokich kursach i wszystko wchodzi no to niby dlaczego nagle grać przeciwko nim? Nie twierdzę, że Hurkacz wygra, ale jeśli dał mi wygrać już parę stów to niby dlaczego mam teraz grać przeciwko niemu po jakimś śmiesznym kursie? To są półfinały Wimbledonu i raczej nie ma w nich przypadkowych grajków. Po prostu zadecyduje dyspozycja dnia.
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Nie zawsze, w tym turnieju. W ogóle nie patrzę tutaj na aspekty sportowe, bo one nie mają nic do rzeczy. Wiem, że trudno Ci to pojąć, ale jeśli przykładowo grasz na jedną drużynę po wysokich kursach i wszystko wchodzi no to niby dlaczego nagle grać przeciwko nim? Nie twierdzę, że Hurkacz wygra, ale jeśli dał mi wygrać już parę stów to niby dlaczego mam teraz grać przeciwko niemu po jakimś śmiesznym kursie? To są półfinały Wimbledonu i raczej nie ma w nich przypadkowych grajków. Po prostu zadecyduje dyspozycja dnia.
Ale napisałeś wcześniej, że w finale też na niego zagrasz i do tego się odniosłem. Oczywiście możesz to zrobić, w końcu to Twoje pieniądze, ale jesteśmy na forum bukmacherskim a nie w punkcie lotto.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jeśli miałbym grać coś na Shapo to +8.5 gema
Czy urwie seta Djoko, szczerze mówiąc trochę wróżenie z fusów, moim zdaniem nie da rady.
Po tak mizernym kursie? Jeśli już myślisz, że nie urwie seta, to lepsze po prostu DW 3:0. Bo nawet jak urwie seta, to może zaszkodzić handicapowi, jeśli spłynie gładko w jednym z setów, jak w ich jedynym spotkaniu wielkoszlemowym dotychczas:

djoko.png
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Po tak mizernym kursie? Jeśli już myślisz, że nie urwie seta, to lepsze po prostu DW 3:0. Bo nawet jak urwie seta, to może zaszkodzić handicapowi, jeśli spłynie gładko w jednym z setów, jak w ich jedynym spotkaniu wielkoszlemowym dotychczas:
Osobiscie tego meczu nie ruszam, ale kurs 1.47 bez podatku tak zle nie wyglada ;)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mecz Berrettini - Hurkacz będzie można obejrzeć w otwartym kanale Polsatu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
I 24,7K

iti

Użytkownik
Po tak mizernym kursie? Jeśli już myślisz, że nie urwie seta, to lepsze po prostu DW 3:0. Bo nawet jak urwie seta, to może zaszkodzić handicapowi, jeśli spłynie gładko w jednym z setów, jak w ich jedynym spotkaniu wielkoszlemowym dotychczas:

Pokaż załącznik 9973
Tylko, że gramy na trawie, a tutaj walka o dwa przełamania w secie często nie ma sensu, a co dopiero o taki wynik 6-0. +8.5 do jakiegos ako wygląda przyzwoicie, Nole tutaj nie przemęcza się zbytnio poza pierwszym meczem, gdzie Draper urwał mu seta i podrażnił Serba ;)
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Wy chyba w ogóle nie oglądaliście meczów albo się nie znacie na tenisie i gadacie takie głupoty, że Berettini to faworyt xD Faworyt to prawda, ale jeśli Hurkacz będzie grał pasywny tenis (tak jak 3 pierwsze sety z Medwiediewem). Jeśli zagra taki mecz jak z Federerem czy ten mecz od stanu następnego dnia z Medwidiewem, taki agresywny gdzie będzie rushował do siatki, returny będzie walił pod nogi co jest mega trudne dla podającego to Berretini nie ma żadnych szans i dostaje 3 do jaja. Oglądnijcie mecz z Augerem to przecież oni oboje grali siłowy tenis, wymiany w środek kortu aż któremuś padnie psycha i wyrzuci na aut bądź w siatkę. Nie wiem gdzie widzicie argumenty u Włocha. Serwis? Serwis wczoraj miała super Sabalenka (coś około ~20 asów) i powinna dostać 2:0 gdyby Pliskova wykorzystała w 1 secie 8 bp. I jeszcze rozwala mnie to, że slajs to argument na zwycięstwo xd Nie, slajs to głównie defensywne zagranie raczej nic nie wnoszące, przy tym że Hurkacz gra bardzo agresywnie i będzie podchodził do siatki. Pozdro
Buki które są obiektywne w przeciwieństwie do Polaka z pewnością wiedzą trochę lepiej jakie szanse ma Beret. I jeśli dają go jako wyraźnego faworyta to znaczy że dają mu dużo argumentów do wygrania meczu. A ty piszesz że włoch nie ma żadnych argumentów i będzie szybkie 3:0? 🤣🤣
 
typer86 1K

typer86

Użytkownik
Siemanko 🍺 niebawem półfinał ,różnego rodzaju opinii i typów cała masa. Dojście Huberta do półfinału to jest mega osiągnięcie 🙂 przechodząc do meczu i patrząc całościowo na turniej typuje tutaj wygraną Włocha. Jest na mega gazie co pokazują jego wyniki. Serwis trzyma niesamowicie i ta gra mega siłowa tutaj moim zdaniem zdecyduje. Niestety jeszcze w pewnym bukmachrze bostuja wygraną Huberta a ich każda promocja kończy sie odwrotnym typem. Zobaczymy i czekamy na mecz 🍺
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon ATP
Godzina: 16:30
Spotkanie: Djokovic - Shapovalov
Typ: Shapovalov wygra pierwszego seta
Kurs: 4.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Tego meczu jak narazie nikt nie podjął się typować. Shapovalovi drabinka tego turnieju trafiła się całkiem dobra, 2 ostatnie mecze co prawda już z całkiem dobrze grającymi zawodnikami a mimo to Bautista nie potrafił z nim nawet ugrać seta. Chaczanow postawił trudne warunki przez co mecz trwał aż 5 setow. Kanadyjczyk posiada mocny serwis i w każdym spotkaniu notuje bardzo dużo asów serwisowych. Dobre wejście w mecz w połączeniu z serwisem z którym Djokovic będzie miał problemy, może zaowocować zwycięstwem Shapovalova w pierwszej partii. Jak narazie Serb stracił na Wimbledonie tylko jednego seta w pierwszym meczu przeciwko Draperowi i był to pierwszy set. Myślę że kurs bardzo przyjemny a szanse wcale nie takie mizerne.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Balonik napompowany do granic możliwości. Ten gość w studiu to już odleciał całkowicie. Hurkacz mistrzem świata a i przegrać nie przegra bo ma amerykańskiego trenera.
Po meczu będziemy mądrzejsi. Powodzenia.
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Siemanko 🍺 niebawem półfinał ,różnego rodzaju opinii i typów cała masa. Dojście Huberta do półfinału to jest mega osiągnięcie 🙂 przechodząc do meczu i patrząc całościowo na turniej typuje tutaj wygraną Włocha. Jest na mega gazie co pokazują jego wyniki. Serwis trzyma niesamowicie i ta gra mega siłowa tutaj moim zdaniem zdecyduje. Niestety jeszcze w pewnym bukmachrze bostuja wygraną Huberta a ich każda promocja kończy sie odwrotnym typem. Zobaczymy i czekamy na mecz 🍺
Właśnie że boost na betfan dosyć często siada jak legia ostatnio i pare razy siadły tam fajne pieniądze, i 3.5 na hurkacza szału nie robi ale jeśli ktoś gra tylko ten mecz to lepiej po tym kursie niż 2.6
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
676x290(2).jpg

Na weekend 10-11 lipca (sobota-niedziela) włączamy promocję Bet and Collect na WIMBLEDON.

W dniach 10-11.07.2021 postaw min. 15 PLN na WIMBLEDON po rozliczeniu kuponu bez względu na wynik otrzymasz bonus 15 PLN!

  • Na kuponie wyłącznie WIMBLEDON
  • Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
  • Bonus ważny 7 dni do wykorzystania na dowolny sport
  • Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
  • Użytkownik może skorzystać jeden raz
  • Kampania dla wszystkich graczy

Nie masz konta w Totolotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj ze specjalnej oferty na start EUROPAKA
EUROPAKA 1000x200.jpg
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
tak jak kolega napisał o baloniku to Hurkacz własnie pekł . zaczał robic takie niewymuszone że zeby bolą Hurkacz gra jak Federer kiedy grali w poprzedniej rundzie . dramtycznie wyglada. Berret mogł go połamac 3 razy w 1 secie. raczej 3:0 Berretnin
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Niby człowiek wiedział, że Berrettini go pozamiata, ale się bał zagrać. Tym bardziej po meczu z Federerem. Wniosek jest taki, że Federer już powinien kończyć, a Hurkacz to nadal przeciętniak. Wimbledon promuje takich właśnie graczy, gdzie wystarczy regularny serwis i możesz dojść daleko. Janowicz też kiedyś był w półfinale i to mniej więcej świadczy, jak mało znaczący w ocenie danego zawodnika może być sukces na Wimbledonie.
Polak dziś wygląda jak paralityk i mam nadzieję, że nie będzie znów jakiejś debilnej Hurkaczomanii, bo widać, że trochę napompowany balonik spowodował, że Hubert ma pełne gacie.

e: jeśli to wyciągnie to znaczy, że ma jaja ze stali
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jeden kupon uratowany. Wygrał jednego seta. A co jeśli ten tie-break to punkt zwrotny w meczu? Co by tu więcej napisać, żeby Tarki nie skasował? Cieszę się, że niedowiarkom, którzy pograli 3:0 utarł nosa i nadal jest w grze. Jeśli faktycznie pokona Berrettinego to jest przech____. Dalej pisać, bo usuną... A więc jeszcze trochę czasu by się dowiedzieć czy Hurkaczomania wybuchnie w Polsce czy nie. I tak trochę już będzie. Pozdrawiam.

Ale bym się śmiał jakby Beretta pokonał Nolego pojutrze i to 3-0 tak żeby nie zdążył się Serb przebudzić. Kurs na 3-0 będzie kosmiczny, bo to wydaje się wręcz niemożliwe. Ale Hurkacz z Medem też nie miał szans.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom