>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Wimbledon (28.06.2021 - 11.07.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
wimbledon-logo.jpg


Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 28.06.2021 - 11.07.2021
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród: £17,066,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.wimbledon.com/index.html
Lista Startowa: https://www.wimbledon.com/en_GB/players/index.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/wimbledon/540/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/wimbledon/540/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzca debla 2020:

Zestawienie kursów (Fortuna):


wm.jpg


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
W jakim polskim buku znajdę ofertę na liczbę setów w tenisie powyżej/poniżej 3.5, 4.5 seta, kiedyś były w fortunie i stsie takie zakłady przy okazji szlemów, a ostatnio od paru lat nie ma tego w tych bukach, np na ostatnim Garros nie było, są tylko oferty na dokładną ilość setów ale to mnie nie interesuje.
 
F 4,8K

FoxInvestor

Użytkownik
W jakim polskim buku znajdę ofertę na liczbę setów w tenisie powyżej/poniżej 3.5, 4.5 seta, kiedyś były w fortunie i stsie takie zakłady przy okazji szlemów, a ostatnio od paru lat nie ma tego w tych bukach, np na ostatnim Garros nie było, są tylko oferty na dokładną ilość setów ale to mnie nie interesuje.
Na pewno taka oferta jest w Noblebet, nie wiem czy była przy okazji RG ale na Wimbledon jest dostępna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
W jakim polskim buku znajdę ofertę na liczbę setów w tenisie powyżej/poniżej 3.5, 4.5 seta, kiedyś były w fortunie i stsie takie zakłady przy okazji szlemów, a ostatnio od paru lat nie ma tego w tych bukach, np na ostatnim Garros nie było, są tylko oferty na dokładną ilość setów ale to mnie nie interesuje.
Jeśli chodzi o 3.5 to jest zakład na Betclicu "każdy zawodnik wygra przynajmniej seta".
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
fromage 446

fromage

Użytkownik
Dzień dobry. Losowanie Wimbledonu już się odbyło, siatka się pojawiła, zacznijmy obstawiać po kolei. Wiadomo, że jest to dużo z góry, ale pozwolę sobie zauważyć ważną rzecz: zakłady z góry często mają przewagę, linia szybko się koryguje i spada, ja lubię obstawiać zaraz po ukazaniu się linii, często udaje mi się złapać dobre kursy.

Na mecz Kirghios (25) - Umber (25) wybieram Over 39. Wszystko w pobliżu 1.8 jest bardzo grywalne. Obaj mają dobre serwy, będą sety na przewagi, więc 4 sety to bardzo prawdopodobne, że przejdziemy dalej. Trzy zestawy nie są szczególnie wiarygodne. Owszem, Kirgios nie grał od bardzo dawna i zasłużenie jest tutaj faworytem, ale on na przykład miał dużą przerwę przed Australią i grał tam bardzo przyzwoicie. Kyrgios ma swoje podanie i dobrze czuje się na trawie, dlatego myślę, że będzie w stanie ugrać tutaj przynajmniej seta. Rozegrali bardzo trudny, pięcio-setowy mecz z Umberem w Australii, w którym Nick ostatecznie wygrał. Myślę, że tutaj będzie podobnie. Umber bardzo dobrze radzi sobie na trawie: 8/1, wycofał się z Majorki, będzie przygotowywał się do Wimbledonu. Wcześniej wygrał tytuł w Halle, ale zaznaczę, że wszystkie mecze poza finałem były w trzech setach i bardzo zacięte. Jakieś załamanie formy jest prawdopodobne, w końcu Halle było tydzień temu, Umber grał gorzej z Kechmanoviciem, tu będzie mała przerwa, wątpię, żeby Francuz zaczął miażdżyć Kyrgiosa. Podsumowując, Over 39 to moim zdaniem niezła opcja na ten mecz.

Kyrgios N - Humbert U
Over 39 @1.69

Pierwsza runda Wimbledonu.
To są dwaj przeciwnicy, którzy są bardzo pewni siebie w kwalifikacjach. Obaj mają świetny serwis.
Nie widzę zdecydowanej przewagi w grze i statystykach po żadnej ze stron.

Otte O. - Rinderknech A.
Over 37.5 @1.71
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Medvedev + Isner @ 1,30 Superbet

Z tanixów polecam to. Można grać handicapy gemowe, ale na czysto wychodzi też kulturalnie za większą sumę. Medvedev podsumował formę turniejem na Majorce a Isner król serwisu i volleya gra z przeciętnym Nishioką.
 
Ostatnia edycja:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Przypomnijcie mi, czy Wimbledon zainstalował światło na wszystkich kortach, czy tylko Centre Court i No. 1 ma lampy i nadal około 21 będziemy kończyć gre?
 
N 999

Nairoq

Użytkownik
Ja tutaj gram tylko i wyłącznie
Djoković wygra cały turniej kurs 2.0
Nadal wypadł
Najgorsza nawierzchnia dla Tsitsipasa Medvedeva i Zvereva
Federer za stary w ćwierćfinale może mieć problemy
Berrettini i Rublev to też nie to
Kompletny brak zagrożenia

Polecam jeszcze
Federer miejsca 1-8 kurs 1.8

Jeśli chodzi o kobiety albo doświadczenie Sereny lub Barty
Ale jak znam życie znowu ktoś nowy wyskoczy z kapelusza

Polecam
S. Williams 1-16 1-8
Barty 1-16 1-8
Świątek 1-16
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
O'Connell C. - Monfils G.

W meczu 27-letniego 131-ego tenisisty w rankingu ATP Australijczyka Christophera O'Connella i 34-letniego
utrzymującego jeszcze wysokie 16-ste miejsce w rankingu Francuza Gaela Monfilsa spodziewam się dużej ilości gemów. Australijczyk swoją tegoroczną przygodę z Wimbledonem rozpoczął, od kwalifikacji ogrywając kolejno Horanskiego Bemelmansa i Machaca. Wcześniej rozegrał trzy mecze na kortach trawiastych, w których raz wygrał i poniósł dwie porażki. Francuz przed Wimbledonem wziął udział w dwóch turniejach na trawie w Halle i Eastbourne, odpadając w pierwszych rundach z Harrisem i Purcellem. Według mnie Monfils to już nie ten sam zawodnik co kiedyś, gdyby nie kontuzje zapewne nadal prezentowałby wysoki poziom. Z tego, co pamiętam, to w meczach Francuza często dochodzi do rozwiązania worka z gemami. Uważam, że cztery wyrównane sety w tym meczu to minimum. Nie wykluczone też jest, że o wygranej zadecyduje super tie-break.
powyżej 39,5 kurs: 2,03 Betclic

Thompson J. - Ruud C.


Przypuszczam, że w meczu 27-letneigo Australijczyka Jordana Thompsona 76-ego tenisisty w rankingu ATP z 22-letnim Norwegiem Casperem Ruudem plasującym się 14-tym miejscu w światowym zestawianiu będzie duża ilość gemów. Zawodnikom tym przyszło mierzyć się trzy raz. Pierwszy raz na ziemi, gdzie zwyciężył Ruud w pięciu setach, później w hali gdzie górą był Thompson, wygrywając w trzech setach. Ostatni mecz to wygrana Norwega po kreczu Australijczyka w tegorocznym Australian Open. Tenisista z Antypodów rozegrał w tym roku siedem meczów na kortach trawiastych, wygrywając cztery z nich. Skandynaw natomiast brał udział w jednym turnieju na Majorce, gdzie odniósł dwa zwycięstwa. W trzecim meczu uznał wyższość późniejszego triumfatora Medvedeva. Thompson to gracz preferujący szybkie nawierzchnie Ruud z kolei to specjalista od gry na ziemi, choć powoli staje się on zawodnikiem uniwersalnym. Nie przypuszczam, żeby któryś z nich miał zdominować ten mecz i wygrać w trzech setach. Uważam, że będzie to spotkanie pełne zwrotów i o końcowym zwycięstwie może zadecydować piąty set.
powyżej 39,5 kurs: 2,02 Betclic

Shapovalov D. - Kohlschreiber P.
Bukmacherzy zlekceważyli tutaj kursem Niemca. Ma on duże doświadczenie na kortach trawiastych i przynajmniej jeden set jest w jego zasięgu z nierówno grającym Kanadyjczykiem.
powyżej 34,5 kurs: 1,62 Betclic

Fritz T. - Nakashima B.
W starciu dwóch Amerykanów nie powinno być łatwego trzy do zera dla żadnego z nich. Całkiem możliwe jest, że w tym meczu zobaczymy więcej niż trzy sety.
powyżej 36,5 kurs: 1,67 Fortuna

Johnson S. - Novak D.
Obaj zawodnicy są pod formą i możliwe są, wahania w ich grze zatem po secie każdy z nich powinien ugrać.
powyżej 37,5 kurs: 1,67 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Johnson - Novak
Johnson 1,80 Betclic

Steve to zawodnik, który dobrze przygotowuje się do dużych turniejów. Novak z kolei kiedyś coś grał, ale jego blask jakby przeminął. Johnson radzi sobie na wszystkich nawierzchniach i omija sporo turniejów, skupiając się na tych najważniejszych, jak Szlemy i jakoś mu to nawet wychodzi. Wg mnie kurs na niego bardzo kuszący.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja tutaj gram tylko i wyłącznie
Djoković wygra cały turniej kurs 2.0
Nadal wypadł
Najgorsza nawierzchnia dla Tsitsipasa Medvedeva i Zvereva
Federer za stary w ćwierćfinale może mieć problemy
Berrettini i Rublev to też nie to
Kompletny brak zagrożenia

Polecam jeszcze
Federer miejsca 1-8 kurs 1.8

Jeśli chodzi o kobiety albo doświadczenie Sereny lub Barty
Ale jak znam życie znowu ktoś nowy wyskoczy z kapelusza

Polecam
S. Williams 1-16 1-8
Barty 1-16 1-8
Świątek 1-16
Swiatek bym nie tykal bo na trawie gra slabo
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przypomnijcie mi, czy Wimbledon zainstalował światło na wszystkich kortach, czy tylko Centre Court i No. 1 ma lampy i nadal około 21 będziemy kończyć gre?
Jeśli mnie pamięć nie myli, to nie ma świateł na pozostałych kortach i tylko na dwóch głównych mogą być dłużej mecze. Kojarzę dyskusję, że dany mecz został przeniesiony na następny dzień, a mogliby go skończyć pod dachem na głównym korcie, który był wolny, ale wiadomo - nie zmienia się miejsca rozgrywania meczu i kwestia dbałości o trawę, żeby jako tako przetrwała 2 tygodnie 😉 inna sprawa, że prognozy takie, że przez poniedziałek i wtorek to mogą być toczone mecze właśnie na krytych kortach, bo zapowiadają deszcze 🙈 i bardzo możliwe, że jeśli tak będzie, to przyspieszą decyzję i już w tym roku zrezygnują z middle sunday - wolnego dnia od gry w niedzielę 😃
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Prognozy są tragiczne , dzisiaj pewnie gry w ogóle na niezadaszonych kortach nie będzie a jutro też wątpliwe, człowiek zamiast się martwić czy mu wejdzie dany zakład będzie się martwił czy w ogóle wyjdą na kort jak co roku. Najgorszy szlem :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fromage 446

fromage

Użytkownik
Witam wszystkich!
Zaczynamy dzień od zakładów na tenisa, Opelka-Kepfer.
Stawiam na wygraną Amerykanina, miał dobry sezon na kortach ziemnych, na trawie zagrał tylko jeden mecz i przegrał z Millmanem w decydującym secie na remis.
Koepfer w tym sezonie zagrał dwa mecze na trawie i oba przegrał.
Moim zdaniem wygra Amerykanin, jest lepiej przystosowany do gry na trawie, dobre podanie, mocne uderzenia z forehandu, niezłe kroki do siatki, Niemiec nie ma takiego arsenału.

Opelka @1.78

Tutaj bardziej ryzykowny zakład, ale moim zdaniem uzasadniony.
Denis nie grał na WG z powodu kontuzji, ale teraz jest już zdrowy i gotowy do gry na Wimbledonie.
Jego przeciwnikiem jest doświadczony Kohlschreiber, który wie jak grać na trawie.
Ale podoba mi się forma Shapovalova i uważam, że jest on maksymalnie przygotowany na Wimbledon. W Londynie dotarł do półfinału, ale przegrał z Norrie, ale powoli nabiera formy i myślę, że jest w dobrej formie.
Myślę, że Shapovalov wygra na łatwym Kohlschreiberze i nie odda już żadnego seta.

Shapovalov -2.5 seta @2.15
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom