>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Wimbledon (28.06.2021 - 11.07.2021)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Chardy/Martin - Herbert/Mahut krecz
Mahuty 1,37 Etoto

Mahuty wygrali French Open oraz ATP Londyn. Martiny wygrali 0. Dziękuję.

To dodam jeszcze: Herbert i Mahut to firma pokroju Mektica i Pavica, czyli są wysoko. Ponadto grają bardzo zgranie i są w dobre dyspozycji. Chardy i Martin po prostu nie będą mieli arguemntów, by się z nimi zmierzyć na równi.

Co do Norriego zgadzam się z Gradajem, że będzie jakiś overek, bo chłopak jest w gazie i swoją walecznością może ugrać 2-3 sety.

Do tego: jest 14 lat młodszy. Gdy Ferdek ze zmęczenia będzie się już zwijał, Norrie dopiero będzie się rozkręcał. Dziadek dalej jest pełen sił i nie dał Norriemu za bardzo zamieszać. Ale seta Norrie uszczknął, brawo.

Edit. Kolejne takie analizy będą usuwane!/ tarki_16

Medvedev zachował się rasowo jak Djokovic we French Open, gdzie też przegrywał 0-2 i wygrał potem cały turniej. A przegrywał z Musettim. Dobry prognostyk na dalsze mecze. Mój typ Medvedev 1-2 w całym turnieju dalej w grze. Takie wyłamanie da mu kopa na następne mecze, wątpię by było odwrotnie i go pogrążyło, bo to mniej logiczne. Tylko sił trochę mniej. Brawo Danił!
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wyjściowe kursy ruska (i innych bukmacherów są mniej więcej podobne):

IMG_20210703_223001.jpg

Czy tylko mi się wydaje, czy jest tu bardzo duże value na Polaka? Serwuje w tym turnieju świetnie, jeszcze serwisu nie stracił, a bronił tylko 4 BP w trzech meczach łącznie. Danił dziś odwrócił mecz z Ciliciem od 0:2, ale nie zachwycił na tyle, żeby wystawiać takie kursy, jakoby miał Huberta z tego kortu zmieść. Ja bym dał kursy 1,40-2,60, a tu potężny rozstrzał od moich przewidywań i po 2,6 jest wygranie dwóch setów przez Hurkacza. Myślę, że te kursy się wyrównają w ciągu najbliższych godzin, bo trochę ludzi pogra na Huberta. Taki STS wyjściowo dał 5,65 (4,97 netto), ale już skorygowali do 5,10. Overy gemowe też przyjemne 🤔

Edit:
Rusek już ma 7,10 na Huberta - trochę szaleństwo! Jak dla mnie długo tak nie będzie i korzystam z okazji:

Medvedev - Hurkacz
Typ: Hurkacz wygra seta
Kurs: 1,87 w Unibet
Wynik: 2:3

Mimo ogromnego value decyduję się grać bardzo bezpieczny typ, w którym też siłą rzeczy widzę wartość. Skoro Medvedev tracił już seta w 2/3 meczów, to Hubert też będzie w stanie to zrobić. Narazie Polak spisuje się świetnie na serwisie. Jest to bardzo pewny element w jego grze, kluczowy na trawie. Nie stracił jeszcze podania na tym turnieju, a bronił 4BP jedynie w drugiej rundzie. Danił z kolei wypracował solidną formę na sezon trawiasty, ale ma w meczach przestoje, które właśnie kosztują go straty setów. Moim zdaniem w poniedziałek będzie - przynajmniej w początkowej fazie - wyrównany mecz i bardziej prawdopodobne jest wygranie seta przez Huberta niż łatwe 3:0 Medvedeva, a kursy porównywalne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Wyjściowe kursy ruska (i innych bukmacherów są mniej więcej podobne):

Pokaż załącznik 9820

Czy tylko mi się wydaje, czy jest tu bardzo duże value na Polaka? Serwuje w tym turnieju świetnie, jeszcze serwisu nie stracił, a bronił tylko 4 BP w trzech meczach łącznie. Danił dziś odwrócił mecz z Ciliciem od 0:2, ale nie zachwycił na tyle, żeby wystawiać takie kursy, jakoby miał Huberta z tego kortu zmieść. Ja bym dał kursy 1,40-2,60, a tu potężny rozstrzał od moich przewidywań i po 2,6 jest wygranie dwóch setów przez Hurkacza. Myślę, że te kursy się wyrównają w ciągu najbliższych godzin, bo trochę ludzi pogra na Huberta. Taki STS wyjściowo dał 5,65 (4,97 netto), ale już skorygowali do 5,10. Overy gemowe też przyjemne 🤔

W takim razie trzeba poczekać, aż kurs na Hurkiego spadnie, a na Meda podskoczy i wejść w Meda grubo.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
No Co wy.Przeciez Medwiedew to polka wyzej lub dwie od Hurkacza.Jedyna opcja to zlekcewazenie przez niego Polaka.Hurkacz moze I dobrze serwuje ale Medwiedew potrafi returnowac, Cilica dzisiaj lamal az 8krotnie, 35% wygral gemow na returnie Co z kims takim jak Cilic na trawie daje mega dobry wynik.Poza tym kogo Hubert ogral? Musettiego,co w ogole na trawie sie nie odnajduje I dopiero w chodzi swiat wielkiego tenisa?Girona Co jest przebijakiem I to nie jego nawierzchnia?Jedynie Bublik to dobre nazwisko na rozkladzie ale gdzie Bublik a gdzie Danil.
Rosjanin chyba jak wygra Wimbledon bedzie number one, wiec to o czyms swiadczy.
Doswiadczenie I ogranie zdecydowanie po stronie Danila,ten brak straty serwisu przez Hurkacza zostanie zweryfikowany w tym meczu.
Jedynie zlekcewazenie Rosjanina da zwyciestwo Hurkaczowi ale po tym powrocie z Cilicem nie wierze by mial odpasc z Polakiem
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Rosjanin jest półka, czy dwie wyżej od Polaka, to naturalne i wskazuje choćby ranking, ale skoro deprymujesz wyczyn na serwisie Huberta, to dlaczego nie bierzesz pod uwagę, że Danił tracił serwis w 4/5 setów z Ciliciem, a nie jest on królem returnu? Podobnie młody Alcaraz łamał go dwa razy.

Nagle Medvedev ma być mega pewny na serwisie, a Hurkacz zacznie się łamać jak zapałki i to wszystko po kursie 1,15?

I najważniejsze - nie mówię, że Hurkacz jest tu faworytem, czy że wygra. Po prostu w kursie wyjściowym było value, a jeszcze chwilę później nawet spore value, bo kurs 7,1 na wygraną Huberta takim właśnie było. Teraz znów kursy zaczęły spadać i już są trochę niższe od wyjściowych.

Ja osobiście zagrałem jak wyżej, że Hubert wygra seta. I myślę, że to jest wielce prawdopodobne, nawet, jeśliby miał zaliczyć w dalszej części meczu zjazd, jak Cilić, to nie chce mi się wierzyć w szybkie 3:0 w poniedziałek 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Nie ma co umniejszać Hubertowi tego co robi na Wimbledonie ale prawda taka że do tej pory miał rywali którzy nie postawili zaporowych warunków. Dla mnie Hurkacz to specyficzny zawodnik jak mu idzie to idzie. Jak sam nie popełnia błędów, a rywale to robią to wszystko wygląda cacy. Z Medvedevem może i seta ugra ale na mecz szans mu nie daje. Po pierwsze Medvedev nie zagra drugiego takiego meczu jak z Cilicem. Po drugie swoimi umiejętnościami spowoduje że wytrąci Huberta z dobrej gry, a Polak wiele razy pokazał w takich sytuacjach że się gubi i przestaje grać.
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Karen Kaczanow - Sebastian Korda

W grze zostało 16-tu tenisistów. Poszukując, overa gemowego spośród ośmiu meczów wybrałem, starcie 27-lentniego Karena Kaczanowa 29-tej rakiety i kończącego w dniu meczu 21-en lat Amerykanina czeskiego pochodzenia Sebastiana Kordy, plasującego się na 50-tym miejscu. Pojedynek ten nie ma zdecydowanego faworyta. Za Kaczanowem na pewno przemawia większe doświadczenie gry na kortach trawiastych. Korda wyeliminował zawodników wyżej rozstawionych mam tu na myśli De Minaura i Evansa, z którymi stracił po secie. Rosjanin miał, łatwiejszych rywali na swojej drodze w trzech meczach stracił jednego seta. Obaj gracze dysponują, dobrym serwisem, na co pozwalają im bardzo dobre warunki fizyczne. Uważam, że podanie będzie odgrywać zdecydowaną rolę w tym, że nie będzie dużej ilości przełamań. Prawdopodobne są sety grane na przewagi, które powinny przyczynić się do trafności mojego typu.

powyżej 41,5 kurs: 2,05 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +176
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ale wiesz że to tenis? Sety na przewagi są w siatkówce... Nie chcę się czepiać ale to dział tematyczny a nie typy dnia i wypadałoby wiedzieć o co chodzi. W tenisie są TB.
W tenisie też grasz seta do 6 wygranych gemów, ale muszą być 2 gemy przewagi, więc od stanu 5:5 set się toczy na przewagi, przy czym jeśli 12 gemów kończy się remisowo, rozstrzyga sprawę tie-break.

Czepiać się całej analizy przez jedno słowo, serio? 🤦 I to jeszcze użytkownik, który w tym roku napisał 9 postów, 3 z analizą, żadnej z tenisa, robi taki nic nie wnoszący wykład 🙈
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Czy tylko ja mam takie przeczucie czy wam też się wydaje, że Sonego może klepnąć Federera? Kurs przesłodki, bo aż 4,00. Co wy na to? Spore value. 3-0 z Duckworthem i dobra robota przy asach utwierdza mnie w przekonaniu, że to może nie być tylko przeczucie. Czy Sonego będzie lepszy od Norriego? Okaże się o 18.00. Go Sonego!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - Wimbledon
Godzina: 15:15
Spotkanie: Hubert Hurkacz - Daniil Medvedev
Typ: w meczu będzie więcej niż 4,5 setów
Kurs: 5,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Hubert Hurkacz w turniejach wielkoszlemowych szybko odpada, ale tutaj na Wimbledonie jego gra i wyniki mogą się podobać. Jak dotychczas Polak nie stracił nawet jednego seta. Zwłaszcza gładkie 3:0 z Bublikiem robi wrażenie. Widać, że Polak jest w formie. Jego ogromnym atutem jest podanie, gdyż serwuje tutaj rewelacyjnie. Właśnie podanie będzie kluczowe w spotkaniu z Medvedevem. Jeśli Hurkacz będzie dobrze serwować, to możemy być świadkami długiej batalii. Daniil Medvedev traci sety. Rosjanin stracił jednego seta ze Struffem i aż dwa z Cilicem. Hubert Hurkacz w obecnej formie ma szanse mocno powalczyć z Medvedevem i spodziewam się tutaj pięciosetówki.
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Czy tylko ja mam takie przeczucie czy wam też się wydaje, że Sonego może klepnąć Federera? Kurs przesłodki, bo aż 4,00. Co wy na to? Spore value. 3-0 z Duckworthem i dobra robota przy asach utwierdza mnie w przekonaniu, że to może nie być tylko przeczucie. Czy Sonego będzie lepszy od Norriego? Okaże się o 18.00. Go Sonego!
nie ma szans.
Jest na tyle pupilem gospodarzy ze poswiecili swojego najlepszego zawodnika zeby 'mistrz' mogl przejsc dalej to ma sie wylozyc o jakiegos nonejma bez plecow u miejscowych? No wez
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Co znaczy "poswiecili"? Dmuchali Norkowi pod rakietę jak serwował?
Po prostu mogli zrobic to co z Murrayem czy jakas noo name Rumunko-Chinka czyli podjac 'zaktywizowany wysilek organizacyjny' zeby 'miejscowy talent' przezedl dalej. Chyba nie sadzisz ze Andy Murray przeszedl dwie rundy bedac inwalida uczciwie?

Ale lepiej im sie kalkulowal jednak Federer mimo ze Norrie wygral tyle meczow i publika by latwiej to lyknela niz Murraya gdyby wygral


Na logike dlaczego ma odpasc z kims za kim nikt nie stoi jesli pokonal kogos, za kim mogly stac sciany?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To Co z tym Federerem, "pewniak" na podbitkę taśmy. Czy raczej 50 na 50%, i różnie może być? Nie ma co ukrywać że Federer to już praktycznie sportowy emeryt. Jak myślicie dorzucać go do taśmy, czy lepiej nie ryzykować bo może utopić kupon?
A jak Berrettini, Matteo - Ivashka, Ilya? Berrettini kurs 1,14.
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Z powodu braku tematu post zamieszczam tutaj, proszę o ewentualne przeniesienie.

Zizou Bergs - Maximilian Marterer Belg na piętnaście meczów w tym sezonie na ziemi zagrał dziewięć trzy setowych. Gorzej to wygląda u Niemca, bo tylko raz o wygranej decydował trzeci set na czternaście spotkań. Jednak w tych meczach osiem setów było grane na przewagi i jeśli do takiej ewentualności miałoby, dojść dzisiaj prawdopodobieństwo mojego typu wzrasta.

powyżej 20,5 kurs: 1,49 efortuna Najlepiej było odjechać na rowrze :)

Andrea Collarini - Francesco Forti
Według bukmacherów mecz bez faworyta, kursy rozkładają się po równo. Wypada mi się z nimi zgodzić i zakładam, że zawodnicy zagrają zacięte spotkanie.

powyżej 19,5 kurs: 1,49 efortuna
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Po prostu mogli zrobic to co z Murrayem czy jakas noo name Rumunko-Chinka czyli podjac 'zaktywizowany wysilek organizacyjny' zeby 'miejscowy talent' przezedl dalej. Chyba nie sadzisz ze Andy Murray przeszedl dwie rundy bedac inwalida uczciwie?

Ale lepiej im sie kalkulowal jednak Federer mimo ze Norrie wygral tyle meczow i publika by latwiej to lyknela niz Murraya gdyby wygral


Na logike dlaczego ma odpasc z kims za kim nikt nie stoi jesli pokonal kogos, za kim mogly stac sciany?
Wciąż nie rozumiem. Czyli dosypali mu czegoś do herbaty, czy po prostu kazali przegrać z Ferdkiem i już? Nazywaj rzeczy po imieniu, bo nie wiem, na jakim poziomie teorii spiskowej odbywa się ta rozmowa.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Wimbledon
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Zverev - Auger-Aliassime
Typ: Auger-Aliassime wygra mecz
Kurs: 3.70
Bukmacher: Betfan
Analiza: Zdecydowanie większa presja w tym meczu będzie ciążyła na Zverevie który musi w przeciwieństwie do Augera który może. Kanadyjczyk w ostatnim czasie uczynił niesamowity progres przez co można śmiało twierdzić że za pewien czas może znajdować się w samym czubie tenisowego rankingu ATP. Auger-Aliassime od zawsze posiadał dobry serwis ale zauważyłem że ostatnio jeszcze go poprawił. Na korcie porusza się bardzo mądrze, nie boi się zaryzykować w starciu nawet z najlepszymi. Zrobił na mnie duże wrażenie mecz który rozegrał z Federerem 3 tygodnie temu. Mimo że Szwajcar to już nie ten sam zawodnik co przed laty to Kanadyjczyk w 2 i 3 secie całkowicie go zdominował swoją świetna gra. W 4 rundzie Wimbledonu jeszcze nie był i wcale nie jest powiedziane ze dziś musi się zatrzymać. Wiadomo że Zvereva jest bardzo ciężko ograć ale Auger wstrzelił się z forma na Szlema i przy odrobinie szczęścia i dobrej dyspozycji dnia może sprawić niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom