>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wielki Szlem: Wimbledon (28.06.2021 - 11.07.2021)

Status
Zamknięty.
I 24,8K

iti

Użytkownik
Otte był w rytmie do momentu przerwania gry, z kolei Murray był zwyczajnie skończony fizycznie. Ten kwadrans wybił z rytmu Niemca (do przerwy pewny przy swoim serwisie), z kolei Murrayowi pomógł złapać drugi oddech. Niemiec się frustruje z każdym kolejnym punktem. Otte nie odpuszcza, bo gra o swój największy życiowy sukces w tym meczu. Murrayowi pomagają kibice i go niosą. Tak czy siak zapowiada się łatwa przeprawa dla Shapovalova w kolejnej rundzie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Do kanadyjczyka nie ma zadnego podjazdu Murray,Otte po wznonowieniu gry gral jak rasowe drewno.Cale 4 gemy wygrane przy 10 straconych a mial mecz pod kontrola
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Hubert Hurkacz - Marcos Giron Przepraszam Hubi:)
W meczu drugiej rundy Wimbledonu 24-letni 18-ty w rankingu ATP Hubert Hurkacz zagra z 28-letnim Amerykaninem Marcosem Gironem plasującym się na 66-tym miejscu na światowej liście tenisistów. Spodziewam się w tym spotkaniu dużej ilości gemów. Polak w pierwszej rundzie "nie miał prawa przegrać" z Lorenzo Musettim. Amerykanin zwyciężył po pięciosetowym pojedynku lubiącego szybkie nawierzchnie Emila Ruusuvuoriego. Przed szlemem mieli za rywali dwóch tych samych tenisistów. Stephana Dominica Strickera, z którym to Hubert Hurkacz przegrał, natomiast Marcos Giron wygrał. Drugim był deblowy partner Polaka Felix Auger Aliassime, z którym to obaj poniesi porażkę. Dla Huberta były to jedyne mecze na kortach trawiastych przed Wimbledonem. Amerykanin rozegrał, ich w sumie sześć w czterech zwyciężając. Na uwagę zasługują wygrane z Janem Lennardem Struffem i Vasekiem Pospisilem. Hubert w tym meczu uznawany jest za faworyta. Wydaje mi się, że nie będzie to łatwy mecz dla niego. Jego rywal notuje całkiem udany rok w swojej karierze i może nie być "łatwym orzechem do zgryzienia".
powyżej 38,5 kurs: 1,76 Betclic

Taylor Harry Fritz - Steve Johnson
Na kortach trawiastych przy dobrym serwisie nie jest łatwo o przełamanie i wielce prawdopodobne jest, że w meczu tym będą tie-breaki. Po której stronie zostanie, zapisana jedynka oznaczająca wygranie seta decydują pojedyncze piłki i tutaj może już pójść w każdą stronę.
powyżej 38,5 kurs: 1,74 Betclic
 
Ostatnia edycja:
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Otte był w rytmie do momentu przerwania gry, z kolei Murray był zwyczajnie skończony fizycznie. Ten kwadrans wybił z rytmu Niemca (do przerwy pewny przy swoim serwisie), z kolei Murrayowi pomógł złapać drugi oddech. Niemiec się frustruje z każdym kolejnym punktem. Otte nie odpuszcza, bo gra o swój największy życiowy sukces w tym meczu. Murrayowi pomagają kibice i go niosą. Tak czy siak zapowiada się łatwa przeprawa dla Shapovalova w kolejnej rundzie.
To samo mieliśmy w pierwszym meczu Murraya z Basilaszwilim. Przerwa na zasunięcie dachu zrobiła swoje.
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dlaczego mecze panów w debla są rozgrywane do dwóch wygranych setów? Czy to ze względu na opóźnienia związane z deszczem?

Ed. Znalazłem że dwie pierwsze rundy będą w takiej formule a kolejne do 3 wygranych.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Troche dziwnie zazwyczaj w kwalach tak było, nie przypominam sobie na szlemie żeby nawet w dwóch pierwszych rundach panowie w deblu grali tylko do dwóch wygranych setów...
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Czemu skasował mod moją radę by grać Johnsona?

Auger -1,5 seta 1,28
Warto wziąć, Auger gra bardzo pewnie, kurs nadal niski, ale może do dubelka albo AKO komuś posłużyć.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Medvedev 3:0 @1,62
Brak Tb w meczu @1,85
6:4 6:1 6:2

1xbet

Mlody Hiszpan rozgrywa swój pierwszy turniej na trawie w rozgrywkach seniorskich. Męczył się ponad 4h z Uchiyama w 1R. Medvedev swój mecz rozegrał dzień wcześniej. Rosjanin bez większych sukcesów na grassie do tego sezonu. Jednak przed Wimbledonem potrafił wygrać turniej na Majorce i wydaje się że zaczyna się przekonywać do tej nawierzchni tak jak to było z mączką na której Danil też nie potrafił się odnaleźć. Jeżeli tylko Rosjanin nie zlekceważy rywala to nie daje większych szans na wygranie seta czy nawet doprowadzenie do Tb przez Alcaraza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
I 24,8K

iti

Użytkownik
Dlaczego mecze panów w debla są rozgrywane do dwóch wygranych setów? Czy to ze względu na opóźnienia związane z deszczem?

Ed. Znalazłem że dwie pierwsze rundy będą w takiej formule a kolejne do 3 wygranych.
Tak, ze względu na opóźnienia związane z deszczem. W weekend znów pogoda ma być kiepska i nie ma zwyczajnie czasu na granie do 3 wygranych, gdzie w większości w początkowych rundach i tak byłyby jednostronne mecze - jak to w deblach.
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Czemu skasował mod moją radę by grać Johnsona?

Auger -1,5 seta 1,28
Warto wziąć, Auger gra bardzo pewnie, kurs nadal niski, ale może do dubelka albo AKO komuś posłużyć.
To trzeba mieć tupet, żeby pytać czemu moderator skasował post (podejrzewam, że podobny do tego co zacytowalem) i zarazem podając typ argumentując go jak na załączonym obrazku.

Evans - Korda
Typ: over 38.5 @1,83
1xbet

Ależ meczycho nam się szykuje już w piątek, zawodnik gospodarzy Evans podejmować będzie w trzeciej rundzie Sebastiana Korde. Obaj zawodnicy są w dobrej formie, zarówno 31 letni Evans który uwielbia trawę ale różniez o 10 lat mlodszy amerykanin czeskiego pochodzenia prezentuje się tutaj wybornie.
Obaj idą jak burza i z kwitkiem odprawiaja kolejnych rywali, Evans bez straty seta ze starymi wyjadaczami Lopezem i Lajoviciem, Korda natomiast w czterech setach uporał się z faworyzowanym De Minaurem i bez straty seta ograł Hoanga. Evans na trawie ograny, 95 zwycięstw w ponad 150 pojedynkach, a Sebastian? On dopiero wchodzi w dorosłe gry na trawie, jako junior 3 lata temu wygrał młodzieżowe AO na kortach twardych. Ciężko wytypować zawodnika który ten mecz wygra, ale uważam, że będzie to pojedynek na noże, nie wyobrażam sobie by poszlo to w 3:0 dla któregoś z zawodników, prędzej wyczerpującą pieciosetowka, chociaż linia która proponuję pięknie powinna zamknac się w czterech partiach.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dobrze panie tupet.

Hurkacz - Bublik
Hurkacz 2,01 Fortuna Brawo Hurkaczyński!

Hurkacz ograł łatwo Girona, który nie jest wcale taki kiepski. A Bublik męczył bułę z Dimitrovem, grając aż 2 tie-breaki. Kazach to taki gracz, że jak coś mu nie przypasuje, a zwłaszcza decyzja sędziowska to się odłącza od spotkania i podpala. Kto gra wtedy lepiej? Nikt! Hurkaczowi takie zachowanie jak się pojawi a przy dobrej grze Polaka pewnie się pojawi, tylko w to mi graj. Będzie wyprowadzony z róznowagi, jeszcze szybciej przegra. Hurkacz to bierze.
 
Ostatnia edycja:
paga 35,3K

paga

Użytkownik
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH
Chłopie czy Ty oglądałeś mecz Hurkacza?! Wziąłbym rakietę i poprzebijał na drugą stronę i ten mecz z tym ogórkiem Gironem miałbym wygrany. Ten gość jest bez serwisu, bez zagrań kończących, bez gry przy siatce. Ja się dziwię co ktoś taki robi w 100 ATP.
Jeżeli ktoś nie widział to niech nie posiłkuję się wynikiem dzisiejszego meczu Polaka.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Chłopaku z kortu, Giron nie miał kończących piłek, bo wcześniej kończył wymiany Hurkacz. Proste. Sugerujesz że jutro przegra? A do psychola: Dimitrov jest cieniem samego siebie, umówmy się. Dziękuję pozdrawiam.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Tiafoe - Kachaczanov 1 @1.68

Jak dla mnie to bet dnia. Bardzo fajny kurs na reprezentanta Stanów Zjednoczonych. Moim zdaniem lepiej prezentuje się od Rosjanina na Wimbledonie po dwóch pierwszych rundach. Przede wszystkim odprawil dwóch silniejszych rywali niż mial na swojej drodze Karen i to bez straty seta. Do tego dużo lepiej sprawuje się on też na kortach trawiastych w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Ivashka-J.Thompson 2 @2.35

Na moj gust to Thompson ma duze sznase wyjsc z tego meczu jako zwyciezca. Australijczyk dobrze gra, nawet serwis, ktory jest dosc sredni ladnie siedzi. W wymianach Thompson zawsze byl dobry, gdy przychodzila lepsza dyspozcyja. Thompson regularnie gral przed Wimbledonem, tutaj ogral Ruuda i Nishikoriego, wiec na pewno wieksze nazwiska niz Bialorusin.

Dla Ivashki to na ten moment najlepszy wynik w szlemie i on nie powinien czuc sie tak dobrze, bo jest zdecydowanei mniej doswiadczonym graczem niz Kangur. Thompson tez bardzo dobrze czuje sie przy siatce, bo jednak grywa debla dosc regularnie. Serwis Bialorusina lepszy, ale serwis to nie wszystko, na szlemie poziom koncentracj ijest po porstu ogolnie wiekszy i zawodnicy returnija lepiej, a tu trzeba wygrac trzy sety, by zapisac na swoim koncie wygrana, dlatego wydaje mi sie, ze gora bedzie Thompson.
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Witam was wszystkich :D
Chciałbym się podzielić z wami moimi propozycjami na jutrzejszy dzień oraz prośba do was o wasze opinie oraz sugestie jak wy to wy widzicie, ponieważ do postawienia już było masa pewnych meczy a ja mam bardzo duży problem z wyborem tego odpowiedniego na dany dzień. Szukam przeważnie kursu w okolicach 1.5-2.0 na dzień. Dzisiaj totalna wtopa bo dałem czystego Evansa. Jak oglądałem ten mecz to niedowierzałem, że tak można grać i go przegrać, ale spokojnie Korda w następnej rundzie out. Moje propozycje są na podstawie oglądania meczów, statystyk oraz tzw. czutki. Zaczynamy :D

Berretini-Bedene
Tutaj kursy według mnie dobrze wystawione. Włoch od jakiegoś czasu jest w czołówce ATP i bierze ten mecz bez dwóch zdań. Co prawda Bedene ma za sobą kapitalne mecze na tym turnieju ale jednak na włocha to nie wystarczy, max może seta ugrać. Włoch przechodzi dalej.

Hurkacz-Bublik
Nie ma wyraźnego faworyta, jednak dla mnie lekkim faworytem w tym meczu jest Kazach, nazwiska które pokonał robią większe wrażenia oraz jego serwis. Hubert jak to Hubert twarda i trawa to będą jego główne nawierzchnie na których może coś osiągnąć i jak dobrze pamiętamy (miami) jeżeli jest w gazie to wszystkich pokona, ale jednak przyjdzie mu się zmierzyć z bardzo dobrze dysponowanym graczem. Grałbym tutaj, że bublik ugra 2 sety po kursie w okolicach 1.5. Sugestia oparta na typowej czutce, jeśli ktoś oglądał mecze, zapraszam do dyskusji.

Iwaszka-Thompson
Iwaszka ogólnie bardzo dobry sezon, zarówno na clayu jak i na trawie. Dobry serwis oraz dobre wymiany. Zagra jednak na solidnego kangura, który na trawie bardzo lubi grać i ma na pewno większe doświadczenie. Ograł także Nishikoreigo co robi bardzo dobre wrażenie. W pierwszej chwili chciałem grać na białorusina ale teraz ten mecz to dla mnie no bet.

Sonego-Duckworth
Włoch, który ma bardzo dobry sezon zmierzy się z kolejnym kangurem. Dla mnie ten mecz jeszcze ciężej wytypować niż poprzedni, ale jednak zagrałbym tutaj Włocha bo 4 runda to już raczej za dużo jak na takiego zawodnika jakim jest Duckworth nawet jeśli ograł w poprzedniej rundzie Sama.

Fritz-Zverev
Zvereva na tym turnieju nie oglądałem, ale oglądałem ostatni mecz Fritza. Tutaj pewna kolejna runda dla niemca, ewentualnie 3-1.

Auger-aliassime-Kyrgios
Tutaj jedynie co można zagrać to over gemów.

Federer-Norrie
Ciekawe bardzo zestawienie. Mecz meczowi nierówny ale jak dla mnie Federer będzie miał bardzo ciężko aby przejść do kolejnej rundy. Zawodnik gospodarzy ma sezon życia, gra naprawdę fenomenalnie i będę bardzo zaskoczony jeżeli nie ugra w tym pojedynku 2 setów. Niestety ale widzę tutaj brytyjczyka w kolejnej rundzie.

Cilic-Miedwiediew
Ostatnia para i tutaj wyraźnym faworytem jest rosjanin. Chorwat na pewno coś powalczy ale jednak zabraknie aby pokonać aktualnie 2 zawodnika na świecie.

Podsumowując. Bardzo mnie kursi zagrać, że Bublik ugra 2 sety a nawet wygra cały mecz. Do tego, że Thompson ugra jednego seta albo jakaś niska linia overu gemów w meczu Kyrgiosa na dobicie kursu. Zapraszam do dyskusji, piszcie co na ten temat myślicie i jakie są wasze propozycje. Bardzo mile widzianie opinie osób, które oglądają ten wspaniały turniej. Pozdrawiam :D
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kudla gral dzisiaj naprawde bardzo dobrze a mimo to Djokovic zamkna go w 3 setach,wracajac z breaka w trzeci a takze podwojnego mini w TB.Ogolnie nie widze tu zawodnika, chyba, ze Medvedev, ktory moglby mi zagrozic w walce o tytul.Mentalnie Djoko jest dwa levele wyzej niz reszta stawki.
Zverev tez podlapal forme ale to chyba nie to.
Berretini glownie kasa serwisem I forehandem a na Serba to zbyt mala przekrojowosc.

Co do jutra bardzo jestem ciekawy spotkania Wlocha z Bedene,Sloweniec ma potencjal ale czesto w meczach o wyzsza stawke sie zacinal, moze na tym Wimbledonie sie odblokowal?Jesli tak to ma szanse z Berretinim, ktory mi w ogole nie imponuje a jak serwis zawiedzie to bedzie placz.

Kyrgios z Aguerem mile dla oka spotkanie sie szykuje.Jak kangur zechce to posklada Kanadyjczyka.Jesli nie bedzie zbyt duzo teatru I zabawy w zagraniach Nicka to zwyciestwo jest jego.

Federer z Brytolem to tez powinno byc swietne spotkanie.Kort Centralny, czesc publicznosci za gospodarzem a czesc za Szwajcarem.Norrie ma papiery by ograc Federera, chyba najlepszy sezon w kariere rozgrywa ale czy dzwignie presje? Zobaczymy ale jakis over do gry.
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W jednym z meczów trzeciej rundy Wimbledonu zagrają ze sobą 26-letni 27-my w rankingu ATP Włoch Lorenzo Sonego i 29-letni Australijczyk James Duckworth okupujący 91-wszą lokatę. Zakładam, że w spotkaniu tym będzie duża liczba gemów.Sonego na swojej drodze miał dwóch tenisistów preferujących korty ziemne z Galanem stracił seta. Osiągnął, dobry wynik na turnieju w Eastbourne dochodząc do finału, w którym przegrał z Alexem De Minaurem. O wygranej Australijczyka zadecydował tie-break w trzecim secie. Duckworth przed szlemem rozegrał dziewięć meczów na kortach trawiastych, sześć z nich wygrywając. Z kolei na Wimbledonie ograł łatwo Albota i Querreya, z którym to kilkanaście dni wcześniej przegrał w Stuttgarcie. Widać tutaj, na podstawie meczu z Amerykaninem, że budował on formę na mistrzostwa Wielkiej Brytanii.Według bukmacherów Włoch jest faworytem. Uważam jednak, że nawet jakby miał ten mecz wygrać nie będzie to łatwe zwycięstwo. Spodziewam się tutaj przynajmniej czterech wyrównanych setów.

powyżej 38,5 kurs: 1,99 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom