>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

2. Liga Żużlowa 2021

Kto wygra 2. Ligę Żużlową?

  • Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Trans MF Landshut Devils

    Głosy: 0 0,0%

  • Wszyscy głosujący
    17
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Ciekawe zestawienie w STS:
O.Polis - J.Seifert Salk (kto więcej punktów w meczu) - 1 - 1.80 ✅

Z całym szacunkiem, ale nie rozumiem w ogóle zestawienia takiej pary, a co dopiero ten kurs na Polaka. Buk daje szanse praktycznie 50/50, a tak naprawdę wszystko przemawia za Polisem. Domowy tor, na którym jeździ już któryś sezon, praktycznie zawsze stabilne wyniki, druga połowa zeszłego sezonu to w Opolu same dwucyfrówki. Seifert Salk jeszcze nieopierzony na polskich torach. Moim zdaniem tutaj wynik może iść tylko w jedną stronę.

edit: Ok, chwilę po napisaniu posta kurs zmieniony już na 1.47, teraz to już tylko do dubla jakiegoś. Buki szybko reagują na swoje błędy w dziale "Żużel"...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
power30 18K

power30

Forum VIP
Świdnicki over 5,5 @ 1,5 sts głupi upadek na punktowanym miejscu...

Kurs może nie powala, ale do dubla jak znalazł. 6 punktów dla juniora klubu ekstraligowego nie powinno być problemem - nawet w 3 startach, bowiem kadra przeciwnika jest dość słaba. Układ biegów dość korzystny dla Mateusza.
 
Ostatnia edycja:
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ciekawe zestawienie w STS:
O.Polis - J.Seifert Salk (kto więcej punktów w meczu) - 1 - 1.80

Z całym szacunkiem, ale nie rozumiem w ogóle zestawienia takiej pary, a co dopiero ten kurs na Polaka. Buk daje szanse praktycznie 50/50, a tak naprawdę wszystko przemawia za Polisem. Domowy tor, na którym jeździ już któryś sezon, praktycznie zawsze stabilne wyniki, druga połowa zeszłego sezonu to w Opolu same dwucyfrówki. Seifert Salk jeszcze nieopierzony na polskich torach. Moim zdaniem tutaj wynik może iść tylko w jedną stronę.

edit: Ok, chwilę po napisaniu posta kurs zmieniony już na 1.47, teraz to już tylko do dubla jakiegoś. Buki szybko reagują na swoje błędy w dziale "Żużel"...
4 min i 1.30 już krety jeb.aNe od juroszka
 
M 14K

mumin89

Użytkownik
Ja zagrałem dzisiaj chmiel więcej 3.5 no rozumiem ze Poznań dzisiaj baty dostanie ale ktoś musi pkt jakieś przywieź w 4 biegu ma juniorów później jeszcze jeden bieg z Łobodzińskim 4 pkt sa w jego zasięgu kyrs 1.80 w sts
 
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
Swidbicki over 5.5 kurs 1.47 sts oraz chmiel over 3.5 kurs 1.7 sts do dubli jak znalazl
 
Ostatnia edycja:
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No coś Ty, już wiedzę jak analitycy i oddsmakerzy bukmacherów odpalają każde możliwe forum czy śmiechowe szukamy ustawek i wertują jakie typy są dobre i obniżają kursy :D
Oni mają więcej ciekawszych rzeczy do roboty, zwłaszcza w sobotnie przedpołudnie ;)
Druga sprawa to taka że z założenia wszelkie otwarte fora to nie są miejsca dla dobrych typerów - te czasy skończyły się kilka lat temu.
 
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ilosc biegow zakonczonych remisem 4.5 over kurs 1.84 sts
Hmm widze jakis potencjal w tym meczu na remisy biegowe ,ma rzeszow kilku zawodników ktorzy moga ugryzc
Z luznych typow
Rew under 5.5 kurs 1.7 sts
Balinski under 6.5 kurs 1.84 sts
Ellis over 5.5 kurs 1.75 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
W 71

whitered1920

Użytkownik
W dzisiejszym meczu Rawicza z Rzeszowem doradzać i pomagać Rawiczowi będzie Emil Sajfutdinow. Rawicz wzmocniony juniorami Unii oraz Lindseyem.

Baliński ma korzystnych przeciwników już w pierwszym swoim wyścigu gdzie powinien zdobyć 2/3 punkty. W pozostałych 3 biegach te 4 punkty powinien zrobić. Zwłaszcza, że to początek sezonu i Bally kondycyjnie jeszcze będzie w dobrej formie.

Baliński over 5.5 1.70 Fortuna ✅
Pobieram

Baliński tak jak spodziewałem się, już w po 2 swoich biegach zdobył linię. Easy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Opole kurs 4.0 myślę że można spróbować.
 
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ewinner Ale już 3.0 nawert sam nie zdążyłem..
Hm próbuje zrozumieć Twoja grę u buka. Ostatnio zamiast grać jak podałem informację to pytałeś skąd mogę wiedzieć jak oficjalnie nic nie wiadomo. Teraz dostajesz fajny kurs a zamiast grać lecisz z tym na forum i łapiesz 3.0

Sorry kolego ale tu nie ma sentymentów - oferta-zakład- post na forum.

Czekamy na pełne kursy i startujemy
 
BanksyGA 205K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
OK Bedmet Kolejarz @3,00 - Ewinner

Co? Niemcy bez Huckenbecka są faworytem po 1,40? Kolejarz tam jedzie samymi juniorami? Moim zdaniem mecz się nie odbędzie, bo pogoda w Landshut jest fatalna. Ale najwyżej będzie zwrot. Huckenbeck ostatnio złamał dwa żebra w Danii, więc dzisiaj nie pojedzie. Jeżeli pojedzie to szacun dla magików, którzy go puszcza.

Landshut bardzo pozytywnie zaskoczyło w poprzednim meczu na Łotwie. Natomiast teraz? Norick Bloedern gwarantuje 10+ pkt, ale reszta? Nie widzę tego. Polis, Thorssell czy Kudriaszow nie powinni być ciągle objeżdżani. Gigantyczne value widzę przy takim kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 858

woffi2013

Użytkownik
Przecież Huck jedzie. Niemniej te kursy to faktycznie zdecydowanie za wysokie na gości były. Powinien być bardzo wyrównany mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom