>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PZBUK - opinie

korver 121,3K

korver

Użytkownik
a wiekszosc ludzi za jaka kase gra i jakie ligi? :) wiekszosci nigdy taka sytuacja nie spotka ;) pzbuk to to samo co etoto, ten sam soft z cherryonline i te same kursy. maja limity na wygrane dosc niskiew ligach, ktore nie sa topowe. z czasem z limitami bedzie coraz gorzej na ligi, ktore nie sa glownymi, bo wiekszosc obrotow bukow to topowe ligi. im wiecej ludzi bedzie sie rejestrowalo u bukmacherow, a bedzie... tym mniejsze limity na ligi niszowe... niestety takie sa prawa rynku. twoja opinia bedzie miala coraz mniejsze znaczenie...bo stosunek graczy top/nisza bedzie sie zwiekszal i zwiekszal...
Z całym szacunkiem, ale testuję polskich legalnych od kilku tygodni i o etoto mam dość pozytywne zdanie. Biorą stawki po kilka tysięcy, live dość ciekawy, a kursy mam wrażenie wyższe niż konkurencja. Może fakt, że patrzę tylko na siatkówkę.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z całym szacunkiem, ale testuję polskich legalnych od kilku tygodni i o etoto mam dość pozytywne zdanie. Biorą stawki po kilka tysięcy, live dość ciekawy, a kursy mam wrażenie wyższe niż konkurencja. Może fakt, że patrzę tylko na siatkówkę.
po co od razu z szacunkiem ;)

no wiadomo, ze wieksze stawki sa dluzej na rynku i maja wieksze mozliwosci, ale to ten sam soft, chyba ze cos sie zmienilo przez ostatni rok:unsure: pierwotnie kursy obie firmy maja takie same przynajmniej mialy a reszte ustalal rynek.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
po co od razu z szacunkiem ;)

no wiadomo, ze wieksze stawki sa dluzej na rynku i maja wieksze mozliwosci, ale to ten sam soft, chyba ze cos sie zmienilo przez ostatni rok:unsure: pierwotnie kursy obie firmy maja takie same przynajmniej mialy a reszte ustalal rynek.
Zmienił się soft etoto i teraz już chyba nie mają tej samej oferty, co pzbuk, bo narzekali tu niektórzy, że etoto zrobiło nową stronę i się tym chwalili, a w efekcie tego zmienili soft i już nie ma jakichś zakładów, które grali tam 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
korver 121,3K

korver

Użytkownik
stawki po kilka tysięcy? rozumiem że na siatkówkę, czyli ligi topowe/znane : włoska, polska czy liga mistrzów, a nie niszówki?
Wszystko jest kwestią subiektywną, tak jak napisałem kilka tygodni mam tam konto. Dłuższy okres czasu będzie bardziej wiarygodną próbą. Grałem puchary europejskie i rozgrywki ligowe. Nie wiem co rozumiesz przez "niszówki", ale w chwili obecnej na moim radarze rozgrywek nie ma nic szczególnego, ot zwykłe cotygodniowe granie ligowe + puchary. Sprawdziłem i chociażby fakt, że na zdarzenia 50/50 typu handi pkt oraz u/o Etoto ma najniższą marżę, jest ogromnym dla mnie plusem. Na live też dość szeroka oferta, jak nie będą szybki limitować to będę zadowolony. Dawno nie grałem w polskich bukach, więc jest to dość miłe zaskoczenie. Ale wiadomo, że podatek 12% często zabija sens zagrania czegoś singlem z niższym kursem niż <2,00.
 
jaroslav_ 287,2K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Czy ktoś może wyjaśnić łopatologicznie jak działa ten bonus powitalny 500zł? Bo czytam informacje na ich stronie i jest to tak opisane na okrętkę, że nie mogę się w tym połapać.
Dostaję email o treści:
Cieszymy się, że jesteś z nami. Na powitanie przygotowaliśmy specjalną ofertę: CASHBACK 500 zł. Otrzymasz od nas zwrot stawki pierwszego nietrafionego kuponu aż do 200 zł!​

Potem czytam, o tym, że chasback jest 500zł, ale w postaci 200zł w postaci punktów w sklepie, które wymieniam na "darmowy" zakład. Potem czytam, że to jest 500zł zwrotu w postaci zakładu + 200zł w postaci punktów w sklepie.

Punkt obsługi klienta się nie ładuje.
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Bonus powitalny. Opiszę jak to wyglądało u mnie. Wpłaciłem 400 PLN.

W przypadku przegrania kuponu (minimum dwa zakłady z kursami min. 1,40) otrzymujesz możliwość postawienia kuponu za równowartość tego kuponu.

Warto zaznaczyć, że nie chodzi o pierwszy kupon, tylko jak nie wejdzie Ci 2, 3 czy 10 kupon to nadal to się liczyć. Po prostu pierwszy przegrany.

U mnie wyglądało to tak, że pierwszy kupon za 400 wszedł, postawiłem drugi, również wygrany i za trzecim razem kupon nie wszedł - wtedy więc pojawiła się możliwość postawinia kuponu za 400 PLN w ramach promocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jaroslav_ 287,2K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Bonus powitalny. Opiszę jak to wyglądało u mnie. Wpłaciłem 400 PLN.

W przypadku przegrania kuponu (minimum dwa zakłady z kursami min. 1,40) otrzymujesz możliwość postawienia kuponu za równowartość tego kuponu.

Warto zaznaczyć, że nie chodzi o pierwszy kupon, tylko jak nie wejdzie Ci 2, 3 czy 10 kupon to nadal to się liczyć. Po prostu pierwszy przegrany.

U mnie wyglądało to tak, że pierwszy kupon za 400 wszedł, postawiłem drugi, również wygrany i za trzecim razem kupon nie wszedł - wtedy więc pojawiła się możliwość postawinia kuponu za 400 PLN w ramach promocji.
Rozumiem, że 400zł otrzymałeś w "free becie" i za całość musiałeś ponownie zagrać zakład? Czy wygrana z takiego kuponu podlegała obrotowi?
 
jaroslav_ 287,2K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Dokładnie tak, free bet za 400 zł.

Wygrana laduje na koncie gracza która możesz od razu wypłacić bez obrotu.
Dzięki bardzo za wiadomość. Można wiedzieć kiedy korzystałeś i jak ogólnie oceniasz bukmachera? Zamierzam skorzystać z pełnych 500zł, a nie chciałbym się wpakować.

Z ciekawości jeszcze zadam pytanie. Jakie kupony grałeś? Warto przy tego typu promocjach ryzykować wyższe AKO na 4-5 zdarzeń?
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Ja korzystałem z tej promocji niedawno, 2-3 tygodnie temu. Ogólnie szybka, sprawna weryfikacja poprzez skany dokumentów, wyplaty realizowane błyskawicznie, max 15 minut i środki na koncie.

Zależy jakie rzeczy do obstawiania Cie interesują, ja np.gralem rzuty rożne w piłce gdzie np fortuna czy sts na niszowe ligi nie miała w ofercie a tutaj są.

U mnie wyglądało to tak, że pierwsze dwa kupony zagrałem właśnie po dwa mecze z wymaganym kursem min 1,40 na mecz a 3 kupon zaatakowałem wysokie ako, kupon nie wszedł i potem zagrałem za free beta na podwojenie i się udało...

Jakoś dużo u nich nie gram ze względu na podatek ale nie mogę im nic zarzucić.
 
TotoRiina 170

TotoRiina

Użytkownik
Gdzie można sprawdzic jak ten bukmacher rozlicza zakłady na kartki, tzn za ile punktów jest czerwona, dwie żółte i czerwona? W regulaminie nic nie ma, oni czatu nie maja... jakieś średniowiecze. Napisałem wiadomość przez kontakt to myślałem ze chociaż odpowiadają odrazu a tu 4h cisza. Dokumenty dodałem w koncie to samo. Ogólnie to wyglada to mega slabo
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Nie wiem jak wygląda sytuacja z kartkami, ale chat na pewno maja, bo sam miałem do nich kilka pytań. Natomiast nie wiem czy działa w weekendy.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Gdzie można sprawdzic jak ten bukmacher rozlicza zakłady na kartki, tzn za ile punktów jest czerwona, dwie żółte i czerwona? W regulaminie nic nie ma, oni czatu nie maja... jakieś średniowiecze. Napisałem wiadomość przez kontakt to myślałem ze chociaż odpowiadają odrazu a tu 4h cisza. Dokumenty dodałem w koncie to samo. Ogólnie to wyglada to mega slabo
Każdy bukmacher ma chyba ten sam taryfikator:
Żółta - 10pkt
Czerwona bezpośrednia - 25pkt
Czerwona po dwóch żółtych - 35pkt
Jeden zawodnik może maksymalnie mieć 35pkt, nie liczy się tak, że 2x żółta + czerwona = 45pkt.
 
O 5

over5

Użytkownik
"Piękna" oferta na trwajacy obecnie mecz ligi Samoa,w której nie możesz zagrać żadnego sensownego kuponu.W meczu na 99.9999 procent padnie dwucyfrówka tymczasem nie mozesz zagrać ani opcji dokładnego wyniku (wszystkie propozycje kończą się na 1-9,2-9 itp z dziewiątką).Nie mozesz postawić na gola dla outsidera nawet w zenujacej opcji parzyste /nieparzyste.Nie możesz nic ale oferta na spotkanie jest i zawiera kilkanaście propozycji "dla idiotów".Oto polska bukmacherka.
Post automatycznie złączony:

Oczywiscie na bramki tez nie dało sie grać bo wszystko kończyło sie na 10+ kurs 1.01.Do przerwy wynik 0-9.Zastanawiam się jaki sens ma wystawianie do oferty spotkań w których całkowicie uniemożlkiwa się graczowi wygrana a wszystkie proponowane opcje są czystym nonsensem.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"Piękna" oferta na trwajacy obecnie mecz ligi Samoa,w której nie możesz zagrać żadnego sensownego kuponu.W meczu na 99.9999 procent padnie dwucyfrówka tymczasem nie mozesz zagrać ani opcji dokładnego wyniku (wszystkie propozycje kończą się na 1-9,2-9 itp z dziewiątką).Nie mozesz postawić na gola dla outsidera nawet w zenujacej opcji parzyste /nieparzyste.Nie możesz nic ale oferta na spotkanie jest i zawiera kilkanaście propozycji "dla idiotów".Oto polska bukmacherka.
Post automatycznie złączony:

Oczywiscie na bramki tez nie dało sie grać bo wszystko kończyło sie na 10+ kurs 1.01.Do przerwy wynik 0-9.Zastanawiam się jaki sens ma wystawianie do oferty spotkań w których całkowicie uniemożlkiwa się graczowi wygrana a wszystkie proponowane opcje są czystym nonsensem.
mozna, postawic na gola outsidera, kurs 3,9 brutto a teraz 4,6

edit: w takich meczach kursy na strzeli/nie strzeli outsidera pojawiaja sie przy jakiejs tam roznicy kursow handicapow wzgledem over/under. Nie tylko tern buk tak robi.
 
O 5

over5

Użytkownik
Najlepsze jest to,że -co można rozpatrywać juz w kategoriach paranormalnych-ile razy powiem,ze cos jest na 99,99 proc. pewne tyle razy okazuje sie inaczej.Zatem mając to na uwadze jak również fakt iż sąd taki wygłosiłem publicznie po 15 minutach drugiej połowy byłem już nieomal pewien,że dwucyfrówki która już "zaklepałem" nie będzie postawiłem na te 0-9 za symboliczne 5 zł i wygrałem jakieś tam symboliczne pieniądze bo tak się o dziwo ten mecz zakończył.Tym niemniej praktyka ,którą opisałem jest powszechna na pzbuku czy raczej należałoby powiedzieć sbtech-u.Jest tam duża liczba spotkań niegrywalnych w żaden sposób.Zgadzam się,że nie tylko ten buk tak robi ale u zdecydowanej większości jednak zawsze coś się znajdzie jakiś dokładny wynik,jakiś typ na outsidera,jakies przynajmniej sensowne przedziały bramkowe coś co ma szanse wejść.Może się czepiam ale np weźmy mecze lig stanowych w Brazylii .Notorycznym zjawiskiem jest tam fakt strzelania przez zdecydowanego outsidera bramki w pierwszej połowie na wysokim kursie.Pewnie jakieś wały kręcą nie wiem.Na takim etoto jest na to zawsze konkretny kurs over 0.5 .Bramka-wygrywasz.Na pzbuku najczęściej jest to opcja parzyste /nieparzyste,żeby dać ci zawsze szansę na wtopę nawet kiedy "jesteś juz w ogródku" więc oprócz postawienia zakładu musisz mieć jeszcze kasę na kontrę bo wszystko się moze zdarzyć gdyż jak to mówił Tomaszewski w swojej jakże kwiecistej wypowiedzi "to jest piłka".
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Dzisiaj przyszedł mi email z ofertą vip co jest trochę dziwne bo nigdy tam dużo nie grałem a ostatni zakład puściłem jakoś pół roku temu i to wcale nie za wielkie stawki. Ciekawe czy to jakiś błąd czy po prostu nikt tam nie gra i biorą kogokolwiek do tego klubu vip. Ale sam bonus bardzo słaby nawet jeśli to zwyczajna oferta. 50% od wpłaty, obrót 3x wpłata + bonusem po kursie 3 kuponami ako, więc opcja że nikt tam nie gra wydaje mi się całkiem możliwa patrząc na tego typu "promocje" :D
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dzisiaj przyszedł mi email z ofertą vip co jest trochę dziwne bo nigdy tam dużo nie grałem a ostatni zakład puściłem jakoś pół roku temu i to wcale nie za wielkie stawki. Ciekawe czy to jakiś błąd czy po prostu nikt tam nie gra i biorą kogokolwiek do tego klubu vip. Ale sam bonus bardzo słaby nawet jeśli to zwyczajna oferta. 50% od wpłaty, obrót 3x wpłata + bonusem po kursie 3 kuponami ako, więc opcja że nikt tam nie gra wydaje mi się całkiem możliwa patrząc na tego typu "promocje" :D
Mam to samo. To oferta dla osób którzy tam praktycznie nie graja
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
No więc jeśli ktoś chciałby grać na tym buku. Grałem na tym Koncie większość zakładów z boksu. Wypłacone nie więcej niż 3k przez pół roku (chyba nie jest to jakiś oszałamiający wynik).w ostatni weekend +800 No i dostałem limity. Mało tego, dostaje freebet, którego nie mogę zagrać. Śmiech na sali. I mimo tego, że na boks mieli fajna ofertę, tak w końcowym rozrachunku konto do śmietnika i nie polecam.
 

Załączniki

Do góry Bottom