>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie 2020

B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Pierwsza tura wyborów była bardzo dobra pod względem $, weszły wszystko na frekwencje i handi Hołowni z WKK.
Druga tura jak pokazują sondaże będzie zacięta choć Duda jest chyba bliżej graala.
Każda ze stron upatruję szanse w nowych wyborcach ale przy tak wysokiej frekwencji w pierwszej turze , może ich aż tylu przybyć? mocno powątpiewam.
Nie wiem kto wygra te wybory ale wiem jedno, jeśli zwycięży Duda to będzie to ostatnie zwycięstwo Kaczyńskiego(PiS) w historii.
Trzaskowski nie jest żadnym wybitnym mężem stanu a raczej przeciętniakiem, mimo to jeśli taki ktoś wchodząc do rywalizacji w ostatniej chwili ma wciąż szanse pokonać Prezydenta stojącego "w cieniu mgły" obozu władzy, obozu który z rozdawnictwa uczynił sposób na rządzenie to znaczy że PiS słabnie i będzie słabło.
Nie jestem wyborcą PiS (choć na Dudę głosowałem 5 lat temu), na PO nie głosowałem nigdy ale w plebiscycie z którym będziemy mieli do czynienia w niedzielę nie poprę urzędującego prezydenta.

zagrałem handi +3,5 na Trzaskowskiego
i Trzaskowski -0,5 w Lublinie
łącznie za 2 tys więc bardzo rekreacyjnie, gdyż w obecnej sytuacji nie widzę niczego w co można wejść mocniej, generalnie odradzam wchodzenia w grube bety na undery frekwencyjne.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Serio masz podzialy w rodzinie z takiego gownopowodu jak wybory?
Serio, w najbliższej jest ok, każdy głosuje jak chce i nie ma problemu, co najwyżej jakieś docinki pół żartem pół serio. Ale w dalszej, czyli ciotki, wujkowie, kuzynostwo to z niektórymi na tematy polityczne już się nie da pogadać, bo nikt nikogo nie przekona, tylko zła atmosfera zostaje, tak było np na święta bożego narodzenia. Lepiej było unikać tematu politycznego bo ze zwykłej wizyty wyjdzie kwas. Nie mówiąc o znajomych, dalszych czy bliższych, też takie historie się powtarzają. Czy jakiejś relacji sąsiedzkiej, która się popsuła właśnie na tym tle (siostra ma takich własnie dwóch sąsiadów co się od paru lat nie odzywają do siebie, a wcześniej wspólne wakacje itp). I właśnie to jest mój największy zarzut do polityków, tv i innych którzy na tym podziale zbijają kokosy i robią kariery.
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Kto otrzyma więcej głosów w drugiej turze wyborów prezydenckich 2020 w województwie?12.07.20 08:00
1.75Lublin: A. Duda (-30.00 procent)1.95
30 procent to nie jest za duża linia ? jakiś błąd ma buk czy ja czegoś nie skumałem
 
psotnick 853,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
to jest pojedynek w lulblinie, w lubelskim tez jest handi 30 procent na dude.
Typ jest na "kto więcej głosów w województwie", w tym przypadku lubelskie gdzie stolicą jest Lublin.
Wyraźnie to jest napisane w typie i dobrze, bo samo miasto Lublin, a całe województwo lubelskie (wraz z Lublinem) to są dwa różne światy. W 1 turze w województwie lubelskim Duda miał ponad 56%, podczas gdy w samym mieście Lublin nieco ponad 40%. Więc spora różnica i trzeba to sprawdzać przed zrobieniem zakładu.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +63
D 79

dziubela1916

Użytkownik
12 lipca zagłosuję za Rafałem Trzaskowski, żeby pokonać go w kolejnych wyborach prezydenckich. Jeśli wygra Duda, demokratycznych wyborów może już nie być-
@szymon_holownia
w #RZECZoPOLITYCE
@rzeczpospolita
O tym pisałem tutaj w zeszłym tygodniu. Hołownia się mocno zaangażował. Także korzystajmy z okazji i obstawiajmy wybory, bo kolejnych może już nie być :D (to samo jest mówione przez opozycję co każde wybory)
.
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Typ jest na "kto więcej głosów w województwie", w tym przypadku lubelskie gdzie stolicą jest Lublin.
Wyraźnie to jest napisane w typie i dobrze, bo samo miasto Lublin, a całe województwo lubelskie (wraz z Lublinem) to są dwa różne światy. W 1 turze w województwie lubelskim Duda miał ponad 56%, podczas gdy w samym mieście Lublin nieco ponad 40%. Więc spora różnica i trzeba to sprawdzać przed zrobieniem zakładu.

własnie o to mi chodziło, że w samym lublinie miały duda mieć o 30procent wiecej dlatego napisalem ze jak dla mnie handi za wysokie i gralbym Trzaskowskiego
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Frekwencja wg różnych sondaży od ok. 67% do 82%
Z kumlem rozmawialem przed chwila na temat wyborow , poniewaz on tam sledzi bardziej te wybory niz ja i jezeli chodzi o Anglie to
w pierwszej turze bylo zarjestrowanych cos okolo 105k ludzi z czego koperty do niektorych przyszly w poniedzialek , wiec cos kolo 95K
glosujacych oddalo swoj glos.

Na ta chwile do drugiej rundy zarejestrowalo sie okolo 180k ! wiec mobilizacja jest i o prawie 75k wiecej ludzi wezmie udzail w glosowaniu drugiej tury, na ta chwile(do poznego czwartku) podobno juz przyszlo 120k glosow z czego reszta 60K ma przyjsc dziaj i jutro jezeli przyjdzie ale napewno jak nie wszystko to czesc przyjdzie. Tak czy siak widac nawet po Angli ze mobilizacja jest a przypomne ze w Angli wygral Trzaskowski z dosc duza przewaga.

Kursy w Unibet sapdaly na Overy jak i na over 65,5 z 2,25 ktory zagralem juz wczoraj. Na chwile obeca 2,10 , czytajac wasze wypowiedzi oraz patrzac na Historie drugiej tury zagralem na over 65,5 i to bez podadku i niewiem czy jeszcze nie dolozyc ale nie lubie kusic losu.

Percentage of Voter Turnout - over 65,5 @ 2.10 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Frekwencja over 65,5% kurs: 2,30 buk: forBet (netto wychodzi coś ok 2,01) - dla porównania w STS jest 2,01 ale brutto na tą samą linię ✅ ✅ ✅ ✅ ✅

Na teraz najwyższy kurs na over 65,5% w forBet... Włączyłem na chwilę TVPiS, której normalnie nie oglądam :) i tam takie wzywanie do udziału w wyborach (wiadomo w domyśle na kogo... Hahahaha :) ), że szok... W TVN oczywiście też wzywanie codziennie do udziału... Przypominam - w 1 turze było 64,5% - moim zdaniem ten 1% wejdzie bez problemu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
G 0

gubernator_nh

Gość
u mnie poszło frekwencja:

over 65,50 % @2.10 za 1000 zł
over 66,00 % @2.45 za 1000 zł
w bah

w momencie stawiania zakładu za 2000 zł na over 66% za 2000 zł nie przyjął na raz zakładu, że limit przekroczony, więc dałem za 1k po czym stwierdziłem, że drugi zakład dam bezpieczniejszy za 1k.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Bardziej niz wynikow wyborow to nie moge sie doczekac czy bedzie:
1) Jesli wygra Duda to zwolennicy i obroncy demokracji beda narzekac na wynik demokratycznych wyborow?
2) Jesli wygra Trzaskowski to zwolennicy PiSu znowu wroca do tego, ze wybory pewnie byly sfalszowane?
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Najciekawiej będzie jak w niedzielę zwycięzcą okaże się jeden, a oficjalnie prezydentem zostanie drugi, a jest to całkiem realne, wtedy to dopiero będzie się działo, będą oskarżenia. W sumie to nie wiem czy jest sens podawania tych niedzielnych wyników skoro to wszystko jest tak wyrównane.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Najciekawiej będzie jak w niedzielę zwycięzcą okaże się jeden, a oficjalnie prezydentem zostanie drugi, a jest to całkiem realne, wtedy to dopiero będzie się działo, będą oskarżenia. W sumie to nie wiem czy jest sens podawania tych niedzielnych wyników skoro to wszystko jest tak wyrównane.
A wiesz, że to ciekawe co piszesz bo w Etoto jest dokładnie taki zakład po kursie 3,25 ... Sam się nad nim zastanawiałem bo to całkiem możliwe, ale może jak by był wyższy kurs...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
W wyborach L. Kaczynski-Komorowski o 21 bylo, ze Komorowski, jakos w nocy przewazal Kaczynski i skonczylo sie, ze wygral Komorowski. Realny zaklad.
 
Do góry Bottom