>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie 2020

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jeszcze nic nikomu nie weszlo. frekwencja ok, ale kto wygral i w jakim stosunku niewiadomo. po pierwsze nie ma glosow z zagranicy gdzie wygral trzaskowski 3-1, po drugie duda mial zawsze zanizone te wyniki exit pool.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
u mnie poszło frekwencja:

over 65,50 % @2.10 za 1000 zł
over 66,00 % @2.45 za 1000 zł
w bah

w momencie stawiania zakładu za 2000 zł na over 66% za 2000 zł nie przyjął na raz zakładu, że limit przekroczony, więc dałem za 1k po czym stwierdziłem, że drugi zakład dam bezpieczniejszy za 1k.
Peffki peff $$$$
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Z kumlem rozmawialem przed chwila na temat wyborow , poniewaz on tam sledzi bardziej te wybory niz ja i jezeli chodzi o Anglie to
w pierwszej turze bylo zarjestrowanych cos okolo 105k ludzi z czego koperty do niektorych przyszly w poniedzialek , wiec cos kolo 95K
glosujacych oddalo swoj glos.

Na ta chwile do drugiej rundy zarejestrowalo sie okolo 180k ! wiec mobilizacja jest i o prawie 75k wiecej ludzi wezmie udzail w glosowaniu drugiej tury, na ta chwile(do poznego czwartku) podobno juz przyszlo 120k glosow z czego reszta 60K ma przyjsc dziaj i jutro jezeli przyjdzie ale napewno jak nie wszystko to czesc przyjdzie. Tak czy siak widac nawet po Angli ze mobilizacja jest a przypomne ze w Angli wygral Trzaskowski z dosc duza przewaga.

Kursy w Unibet sapdaly na Overy jak i na over 65,5 z 2,25 ktory zagralem juz wczoraj. Na chwile obeca 2,10 , czytajac wasze wypowiedzi oraz patrzac na Historie drugiej tury zagralem na over 65,5 i to bez podadku i niewiem czy jeszcze nie dolozyc ale nie lubie kusic losu.

Percentage of Voter Turnout - over 65,5 @ 2.10 Unibet

Yeaaaah Brawo moj zaklad siadl :) wiec juz rozliczam :) znawca politolog :))))))

Update: A jutro sie obudzimy i podadza 64:% :) 🤣
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Overy na frekwencję to pięknie weszły , mogłem grubo wejść ...
Yeaaaah Brawo moj zaklad siadl :) wiec juz rozliczam :) znawca politolog :))))))

Update: A jutro sie obudzimy i podadza 64:% :) 🤣
Aż takiej różnicy nie będzie. Najczęstsza linia 65,5 powinna wejść jak ktoś już pisał frekwencja jest przeważnie wyższa w 2 turze.

Tylko moje pytanie w zagranicznych to limity, ale u Polaków za 1000 nie było problemu postawić ? Na Betssonie była linia 63,5 za 1,3 więc lokata, tylko limit 60 zł, 64,5 limit 25 zł 65,5 limit 20 zł xD
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Ja nie miałem na betssonie takiego limitu jak kolega wyżej. Za 140zl poszło over 64.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Aż takiej różnicy nie będzie. Najczęstsza linia 65,5 powinna wejść jak ktoś już pisał frekwencja jest przeważnie wyższa w 2 turze.

Tylko moje pytanie w zagranicznych to limity, ale u Polaków za 1000 nie było problemu postawić ? Na Betssonie była linia 63,5 za 1,3 więc lokata, tylko limit 60 zł, 64,5 limit 25 zł 65,5 limit 20 zł xD
najczestrza linia byla linia 63,5. linia 65,5 byla na poczatku i na koncu 2 tygodniowej kampanii.

jaka lokata 1,3... jak w ebetx bylo 1,496 za linie 62,5 bez tego smiesznego limitu. w naziemnych dobre jest to, ze jak nie masz odgornych limitow to mozesz 50 razy probowac i moze ci przyjma...a jak nie to z buta do punktu.

edit;

'Jak poinformowała firma Ipsos, na podstawie badania exit poll nie da się wskazać zwycięzcy wyborów. Dokładność badania to plus minus 2 punkty procentowe dla każdego kandydata. ' to tak w wkestii zwyciescy oraz handicapow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 0

marcin.kowalsk

Użytkownik
Kiedy oficjalnie bukmacherzy rozliczą kupony z wyborów?

Ma ktoś może info jak Lubelskie i Podkarpackie głosowała tj. ile procentowo na Dudę było?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jakas data graniczna była nie pamiętam dokładnie wtorek 23 godzina? Nie jestem pewien, pisze z głowy. poki co konferencję pkw ma zaplanowane na poniedziałek do 22 jak nie będzie problemów to do tej godziny ogłasza oficjalne wyniki
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Trzaskowski zdecydowanym faworytem jak dla mnie, myślę że 90% głosów Hołowni WKK i Biedronia idzie do Trzaskowskiego, na pewno ułamek ludzi od Bosaka jak również reszty kandydatów pójdzie w kierunku Rafałka jako to "mniejsze zło" - 1.80 bez podatku jeśli gdzieś będzie wisiało to naprawdę warto moim zdaniem.
To było wiadome od początku że typ będzie przegrany :)

Trwa konferencja, będą jajka jak jeszcze 2,5% nie wejdzie handicap.

51,21 - 48,79. I brakuje kilka obwodów
 
Ostatnia edycja:
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Overy na frekwencję to pięknie weszły , mogłem grubo wejść ...
Nie wiem na co buki czekają z rozliczeniem kuponów za overy frekwencji.

Frekwencja 67,67%
Dane z 27188 na 27231 obwodów głosowania (99,84%)

Więc może być tylko więcej, bo na tym polega obliczanie frekwencji. Więc wszystkie overy "powyżej 67,5%" (jeśli w ogóle były takie linie) , a już na pewno niższe linie powinny być rozliczone 15 minut po ogłoszeniu PKW, który był o 8:00 A pewnie oni będą czekać na te Londyny i Manchestery, a tam obowdy po 22tys ludzi, więc liczenie może potrwać nawet do jutra, bo w UK WSZYSTKIE głosy musiały być oddane korespondencyjnie, a rozliczenie takiego głosu z pakietu wyborczego zabiera z 10razy więcej czasu niż kartkę wrzuconą do urny.

Bo trzeba:
  1. odebrać te wszystkie pakiety,
  2. otworzyć kopertę pakietu wyborczego,
  3. sprawdzić czy w tej kopercie pakietu jest druga zaklejona koperta z kartą głosowania plus oświadczenie o osobistym i tajnym oddaniu głosu
  4. jesli coś się nie zgadza to trzeba to osobno opisać, osobno ze względu na każdy błąd (brak oświadczenia, brak podpisanego oświadczenia, niezaklejona koperta, )
  5. te pakiety które są w porządku to bierze się te zaklejone koperty z głosem i wrzuca się do urny,
  6. a potem to już naprawdę z górki: wystarczy po zakończeniu głosowania odpakować te wszystkie koperty i zliczyć te 20 tys głosów (w jednym obwodzie, a pewnie pracowało tak tyle ile wszedzie czyli od 9 do 15 osób w komisji)

Wiem to z doświadczenia, bo też byłem w komisji. Tylko że mieliśmy tylko 7 pakietów wyborczych w tym 5 nieważnych.

Ale frekwencja już jest policzona i podane wyniki, więc nie wiem na co czekają buki.

Jak któryś buk wam rozliczy typy na frekwencje to dajcie tu znać,
zobaczymy który pierwszy pójdzie po rozum do głowy.
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Tak to jest jak ktos zamaist realnymi problemami zajmuje sie bzdurami jak lesbijki, prawa gejow zamiast tego ze normalni obywatele dostaja po tylku.
Wyniki wyborow pokazuja jednoznacznie ze choc PIS duzo ludzi wkurza i opozycja moglaby to wygrac to jednak ci panowie byli juz wczesniej, pokazali co potrafia i juz drugi raz nikt sie na nich nie nabierze
A teraz bezczelnie podchodza i mowia ,my my my, lesbijki, prawa gejow, nie jestesmy ppisem'
No i mysla ze bedzie koryto
takiego wała mordeczki
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ci którzy mają łeb na karku idą do kasy. Inni niech się bawią w sympatie polityczne i przegrywają swoją kasę.
Kolego co ci się pomieszało ! Ja tu chyba podałem najwięcej lub 2 w kolejności najwięcej betów, które WSZYSTKIE będą mieć raczej na
✅✅✅.... Mam owszem sympatie polityczne i pisałem, żebyście się nie zdziwili jak wygra Rafał, ALE JA TEGO NIE GRAŁEM, a w innym poście pisałem, że nie postawiłbym na niego nawet 1zł ! Tak to jest jak się czyta wybiórczo, po łebkach, a potem i to jeszcze po zakończonym meczu dowala (tym razem niecelnie - Hahahaha :ROFLMAO: )... Ale w sumie po 8 latach przyzwyczaiłem się, że tak tu jest na tym forum... Zawsze znajdzie się ktoś taki...
Post automatycznie złączony:

Nie wiem na co buki czekają z rozliczeniem kuponów za overy frekwencji.

Frekwencja 67,67%
Dane z 27188 na 27231 obwodów głosowania (99,84%)

Więc może być tylko więcej, bo na tym polega obliczanie frekwencji. Więc wszystkie overy "powyżej 67,5%" (jeśli w ogóle były takie linie) , a już na pewno niższe linie powinny być rozliczone 15 minut po ogłoszeniu PKW, który był o 8:00 A pewnie oni będą czekać na te Londyny i Manchestery, a tam obowdy po 22tys ludzi, więc liczenie może potrwać nawet do jutra, bo w UK WSZYSTKIE głosy musiały być oddane korespondencyjnie, a rozliczenie takiego głosu z pakietu wyborczego zabiera z 10razy więcej czasu niż kartkę wrzuconą do urny.

Bo trzeba:
  1. odebrać te wszystkie pakiety,
  2. otworzyć kopertę pakietu wyborczego,
  3. sprawdzić czy w tej kopercie pakietu jest druga zaklejona koperta z kartą głosowania plus oświadczenie o osobistym i tajnym oddaniu głosu
  4. jesli coś się nie zgadza to trzeba to osobno opisać, osobno ze względu na każdy błąd (brak oświadczenia, brak podpisanego oświadczenia, niezaklejona koperta, )
  5. te pakiety które są w porządku to bierze się te zaklejone koperty z głosem i wrzuca się do urny,
  6. a potem to już naprawdę z górki: wystarczy po zakończeniu głosowania odpakować te wszystkie koperty i zliczyć te 20 tys głosów (w jednym obwodzie, a pewnie pracowało tak tyle ile wszedzie czyli od 9 do 15 osób w komisji)

Wiem to z doświadczenia, bo też byłem w komisji. Tylko że mieliśmy tylko 7 pakietów wyborczych w tym 5 nieważnych.

Ale frekwencja już jest policzona i podane wyniki, więc nie wiem na co czekają buki.

Jak któryś buk wam rozliczy typy na frekwencje to dajcie tu znać,
zobaczymy który pierwszy pójdzie po rozum do głowy.
Czekają na oficjalne wyniki PKW... To oficjalny powód, a nieoficjalny - zawsze mieć lepiej o ten dzień dłużej naszą kasę i nią obracać...
Post automatycznie złączony:

Jedno już na pewno można stwierdzić jeśli chodzi o frekwencję... Znowu rzeczywistość okazała się lepsza niż najwyższe linie buków... Jak pamiętam przez prawie 2 tyg. do czwartku/piątku najwyższe linie po niezłych kursach były na poziomie over 67,5... Dopiero pod koniec pojawiły się over 68,5%... Jakieś równo 2 tyg. temu linia over 65,5% była gdzie niegdzie nawet po 2,70 jako najwyższa linia !!! Znowu buki nie doszacowały frekwencji, ale tym razem myślę, że to już naprawdę koniec prezentów...
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wyniki PKW z 99,97 proc. obwodów:

AD - 51,21 %
RT - 48,79 %
(różnica: 2,42%)

Frekwencja - 68,12 %


Wszystko prawie wiadomo... Jedyne jeszcze pytanie czy wejdą handi dodatnie na RT +2.5% lub alternatywnie czy nie wejdą i osoby grające -2,5% będą się cieszyć... Brakuje obwodów zagranicznych, głównie z UK i Brukseli oraz miast: Katowice , Nowy Sącz, Olsztyn, Szczecin oraz Warszawa - więc jestem dobrej myśli bo to raczej będzie na + dla RT - UK + sama Warszawa powinna dać mu więcej...
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Pierwsza tura wyborów była bardzo dobra pod względem $, weszły wszystko na frekwencje i handi Hołowni z WKK.
Druga tura jak pokazują sondaże będzie zacięta choć Duda jest chyba bliżej graala.
Każda ze stron upatruję szanse w nowych wyborcach ale przy tak wysokiej frekwencji w pierwszej turze , może ich aż tylu przybyć? mocno powątpiewam.
Nie wiem kto wygra te wybory ale wiem jedno, jeśli zwycięży Duda to będzie to ostatnie zwycięstwo Kaczyńskiego(PiS) w historii.
Trzaskowski nie jest żadnym wybitnym mężem stanu a raczej przeciętniakiem, mimo to jeśli taki ktoś wchodząc do rywalizacji w ostatniej chwili ma wciąż szanse pokonać Prezydenta stojącego "w cieniu mgły" obozu władzy, obozu który z rozdawnictwa uczynił sposób na rządzenie to znaczy że PiS słabnie i będzie słabło.
Nie jestem wyborcą PiS (choć na Dudę głosowałem 5 lat temu), na PO nie głosowałem nigdy ale w plebiscycie z którym będziemy mieli do czynienia w niedzielę nie poprę urzędującego prezydenta.

zagrałem handi +3,5 na Trzaskowskiego
i Trzaskowski -0,5 w Lublinie
łącznie za 2 tys więc bardzo rekreacyjnie, gdyż w obecnej sytuacji nie widzę niczego w co można wejść mocniej, generalnie odradzam wchodzenia w grube bety na undery frekwencyjne.
o 23 w STS Trzaskowski w lublinie z handi -0,5 był już po 2,35 z czego skrzętnie skorzystałem
Niestety smutne jest to, że śmieciowi bukmacherzy typu lvbet,noblebet,totalbet,betfan limitują w moment każdego kto postawi zakład za więcej niż 1000. W obecnych realiach zagrać kupon w legalnym buku za 2,3 tys złotych to rzecz bardzo karkołomna.
Wniosek jest jeden bukmacherzy nie lubią grających za większe stawki, zdecydowanie za to preferują 5 złotowych Januszy...
Pozdrawiam nielicznych merytorycznych z działu!
 
Do góry Bottom