>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie 2020

B 482

bmoran

Użytkownik
Nie mogło się coś takiego wydarzyć.
Nie bo co? Bo sie nudze i zmyslam? https://www.forbes.pl/wiadomosci/bronislaw-komorowski-wygral-wybory-prezydenckie-2010/v3vprh7
Post automatycznie złączony:

"Przepływy w elektoratach między I a II turą w sondażu
@IBRiS_PL dla @onetpl (9 lipca):
@AndrzejDuda 98%
@trzaskowski_ 100%
@szymon_holownia
AD 12% RT 83%
@krzysztofbosak
AD 59% RT 24%
@KosiniakKamysz
AD 0% RT 73%
@RobertBiedron
AD 25% RT 75%
nowi AD 34% RT 53% "

Troche dziwne, ze wyborcow Kosiniaka rowne 0% przeszlo do AD, ale to juz nie ma co dyskutowac.
 
Ostatnia edycja:
G 0

gubernator_nh

Gość
Ja się mało tym interesowalem. Od 4 dni oglądam mam tak zryty beret że szkoda gadać. 4x ogladalem TVN A 1x tvpis. Generalnie moje nieulubuenie delikatne stwierdzenie się grubo poglebilo....
Post automatycznie złączony:

Sondaż że 63 procent frekwencja jest z dupy. Będzie nawet over 67 .zobaczycie
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Nie bo co? Bo sie nudze i zmyslam? https://www.forbes.pl/wiadomosci/bronislaw-komorowski-wygral-wybory-prezydenckie-2010/v3vprh7
Post automatycznie złączony:

"Przepływy w elektoratach między I a II turą w sondażu
@IBRiS_PL dla @onetpl (9 lipca):
@AndrzejDuda 98%
@trzaskowski_ 100%
@szymon_holownia
AD 12% RT 83%
@krzysztofbosak
AD 59% RT 24%
@KosiniakKamysz
AD 0% RT 73%
@RobertBiedron
AD 25% RT 75%
nowi AD 34% RT 53% "

Troche dziwne, ze wyborcow Kosiniaka rowne 0% przeszlo do AD, ale to juz nie ma co dyskutowac.
Nie, bo Lech Kaczyński już nie żył.
 
I 0

igorxd

Użytkownik
Ja osobiście czekam cierpliwie do 23 i gram fajny under po fajnym kursie. Czyli myślę około 1.8-2 linia 66.5-67. Linie poszły strasznie w górę przez masówkę na overy, którego jak dla mnie nie będzie. W pierwszej turze frekwencja była bardzo wysoka, a wyniosła 64,5%. Więc bawią mnie overy nawet 68% pojawiające się, bo jeden procent elektoratu to około 220 tysięcy głosów. Ciężko podejrzewać, że do urn pójdzie ponad pół miliona więcej osób niż w pierwszej turze zachowując, że wszyscy wyborcy z pierwszej tury ponownie się tam udadzą...
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Wg mnie over 65.5 to jest lokata ale zobaczymy. Uważam że over 66 też. Za bardzo nakręcone to jest o pogoda idealna. Powiem przykład. Sąsiadka teściowej powiedziała że nawet jakby miała się czolgac to pójdzie na wybory gdzie była sraczka na koronawirus czyli w maju.czym się kieruje?.Że dostała 13ke. Kupili duzy% tym czyms
Post automatycznie złączony:

Te dziodki z wioch nawet na kolanach doczlapia A ta powyżej opisana w Krakowie mieszka
 
I 0

igorxd

Użytkownik
Zgadza się, ale najbardziej chodzi o nowych wyborców. Zakładam, że sąsiadka Twojej teściowej również "doczołgała się" 2 tygodnie temu do lokalu. A żeby over 66 czy 67% się sprawdził to oprócz tych 64,5% z I tury musi przybyć 300-500 tysięcy nowych wyborców. A na pewno pewien procent tych oddających głosy w pierwszej turze odpadnie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
TVN i TVPiS tak nakręca żeby pójść na wybory jak nigdy... Na pasku TVN24 od dzisiaj: "idź na wybory"... Ponieważ kandydaci idą łeb w łeb oba sztaby na maxa nakręcają spiralę... Zobaczycie, że może być frekwencja nawet ok 70% po za liniami buków... Po 2 stronach ogromna mobilizacja... Może lokatą over 666 bym nie nazwał, ale jeszcze tydzień temu po niezłych kursach były overy 64,5 i 64,5 i to były bardzo dobre bety...

Parę godzin temu zagrałem w forBet over 65,50 po kursie 2,30... Teraz jest po 1,72 i tylko ta linia - zobaczcie jakie szaleństwo... :) Ta sama linia w STS po 1,45...
 
I 0

igorxd

Użytkownik
Linie nakręcane są przez rynek. Idzie masówka na overy -> linie rosną, a teraz już w sposób chory nawet. Linię 68% traktuję naprawdę jako dobry żart na wieczór.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
TVN i TVPiS tak nakręca żeby pójść na wybory jak nigdy... Na pasku TVN24 od dzisiaj: "idź na wybory"... Ponieważ kandydaci idą łeb w łeb oba sztaby na maxa nakręcają spiralę... Zobaczycie, że może być frekwencja nawet ok 70% po za liniami buków... Po 2 stronach ogromna mobilizacja... Może lokatą over 666 bym nie nazwał, ale jeszcze tydzień temu po niezłych kursach były overy 64,5 i 64,5 i to były bardzo dobre bety...
Zgadzam się. Nigdy nie było takiego pompowania i plus dla wysokiej frekwencji jest to że wynik wg sondaży jest na styku A to nakręca fanatyków jednych i drugich. Jak to nie "jebnie" to się zdziwię. Serio. Zobaczymy
Post automatycznie złączony:

Dodam że ludzie są ostro nakręceni. Rozmawiałem z kolegami z różnych części Polski i tam jest walka i licytacja na głosy w rodzinie nawet. Rozmawiałem z sąsiadem to specjalnie przyjechał by głosować. Jednak wspólnie stwierdziliśmy że lepiej nie gadac o polityce bo jest taka nienawiść że szkoda sie poroznic a jak się ma dobre relacje. No zobaczymy
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
B 482

bmoran

Użytkownik
Jak to jest, ze tu kazdy wie, co mowia w TVN i TVP, ale jak sie kogos zapyta to wiekszosc "eeee ja telewizji nie ogladam, netflixa co najwyzej" :D
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
O tym pisałem tutaj w zeszłym tygodniu. Hołownia się mocno zaangażował. Także korzystajmy z okazji i obstawiajmy wybory, bo kolejnych może już nie być :D (to samo jest mówione przez opozycję co każde wybory)
.
Cieszmy się, cieszmy, bo może dziś mówilibyśmy po niemiecku i nie zastanawiali kogo wybrać, Dudę czy Trzaskowskiego.

Nie wiem gdzie ludzie mają oczy, ale każdy głosuje tak jak uważa. Będzie płacz, a jak PiS przegra wybory, to nie będzie nic.

Nie będę grał w żadną stronę. Na Dudę kursy są za niskie (minus podatek), a na Trzaskowskiego nie postawię złamanego grosza.

Frekwencja powyżej 65.50 @2.05 etoto
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Gratuluję wszystkim wygranych. Tak jak przewidywaliście: pełna mobilizacja, rekordowa frekwencja, handicap +2,5/+1,5 pięknie weszły. Teraz będzie się działo przez te kilkanaście najbliższych godzin ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
Do góry Bottom