>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory prezydenckie 2020

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A tu sondaż Kantar z wczoraj z 19:23:

Post automatycznie złączony:

Panowie i Panie może się powtórzyć sytuacja z innych wyborów gdzie frekwencja była daleko po za najwyższymi liniami buków... Wszędzie przyjmują po 100 - 200zł lub jeszcze mniej więc trzeba u różnych buków ładować... Mobilizacja po 2 stronach jest olbrzymia - a wybory na Prezydenta zawsze cieszyły się największą popularnością... Jeśli w I turze było 64,5% to jestem bardzo przekonany, że linia 65,5 będzie przekroczona bo 5 lat temu gdzie jeszcze nie mieliśmy za sobą "5 lat rządów PiS" w II turze było więcej o 3% ludzi, a to co jest teraz to jest pełna mobilizacja....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
M 0

misiek9c35

Użytkownik
A mi się wydaje że taki niski można powiedzieć znikomy procent przewagi PAD sprawi że właśnie będzie mobilizacja wyborców bo w większości to nie będzie wybór A. Duda - Trzaskowski a A. Duda - przeciw PAD z tego co obserwuję w swoich stronach mobilizacja przeciwników jest duża...

Sam się zastanawiam nad overem 65.5 w 2 turze zawsze jest większa frekwecja :)
Post automatycznie złączony:

A tu sondaż Kantar z wczoraj z 19:23:

Według najnowszego sondażu łącznie 81 proc. respondentów zadeklarowało udział w wyborach
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Sa tu jacys kierowcy? Jesli sa to chyba domyslacie sie, ktory kandydat taka ustawe podpisze nawet bez czytania jej a ktory przyjrzy sie jej dokladniej i byc moze zawetuje ;)

Ja sporo jezdze i akurat kwestia mandatow (nie tylko za jazde, ale i wiekszosci) dawno powinna byc dostosowana do dzisiejszych czasow. Moze 15 lat temu 100zl za smiecenie bylo jakos odczuwalne, ale teraz tyle dostaje mlodziez jako tygodniowe kieszonkowe, wiec to zadne odstraszanie by smieci nie rzucac na chodnik, a 500zl mandatu za celowe potluczenie butelki na chodniku to jest smiech na sali.
 
D 0

damiansport3

Użytkownik
Wczoraj myślałem, że Trzask wygra, dzisiaj jestem przekonany, że przegra. Niesamowite wahania nastrojów mam, ale też dzisiaj był bardzo zły dzień dla Prezydenta Warszawy. Słabe sondaże (szczególnie IPSOS dla Oko Press), mało wieców, znowu grzanie LGBT.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jak krytykowalem pomysl by "madkom4+" dawac emeryture gdy nawet dnia taka nie przepracowala, to teraz jeszcze by dostala 800zl dodatku za 4 dzieci?
 
K 0

kamilejj

Użytkownik
Co do sondaży:

Podoba mi się taki optymizm niektórych ekspertów, ale jakoś nie chce mi się wierzyć że uda się zdobyć Trzaskowskiemu ~10 mln głosów, gdy w pierwszej turze miał ich nie całe 6 mln. Bardziej przeczuwam, że nastąpi większa mobilizacja na wsiach i w małych miejscowościach i Duda wygra z większą różnicą niż 2-3%, tym bardziej że mówi się o niedoszacowaniu Dudy w sondażach.
Dlatego sam pogram, że Duda wygra z handicapem -2,5.
 
tedddy2060 7,5K

tedddy2060

Użytkownik
Nie wierzę w żadne sondaże więc zagram na Andrzeja Dudę handi -2,5 @2,35 z Trzaskowskim w Forbecie tylko zobaczę za ile mi tam puszczą bo te buki naziemne na terenie RP są cienkie i jestem dość "spokojny o wynik i myslę,że panujący prezydent wygra z przewagą minimum 5%!!!!!!
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co do sondaży:

Podoba mi się taki optymizm niektórych ekspertów, ale jakoś nie chce mi się wierzyć że uda się zdobyć Trzaskowskiemu ~10 mln głosów, gdy w pierwszej turze miał ich nie całe 6 mln. Bardziej przeczuwam, że nastąpi większa mobilizacja na wsiach i w małych miejscowościach i Duda wygra z większą różnicą niż 2-3%, tym bardziej że mówi się o niedoszacowaniu Dudy w sondażach.
Dlatego sam pogram, że Duda wygra z handicapem -2,5.
Abstrahując od wszelkich sympatii, to nie chciałbym być prezydentem którego wstydzi się część jego własnego elektoratu, bo przeciez z tego wynika to niedoszacowanie Andrzeja Dudy. Trochę przypomina się casus Samoobrony sprzed lat.

Z drugiej strony, w sztabie AD był popłoch w pierwszym tygodniu między turami, bo ich własny spec od sondazy po fokusach jakie zrobili prorokował wygraną minimalną RT. Stąd pełne ręce na pokład, Morawiecki jeździ z tekturowymi czekami do kilkudziesięciu gmin, Becia Szydło apeluje do wyborców AD, że nie wystarczy zagłosować w 1 turze i trzeba jeszcze raz pójść i zagłosować w II turze (wolę nie mówić za kogo ma swoich wyborców BS jeśli musi przypominać takie oczywistości), no plus oczywiście TVP i Wiadomości gdzie właściwie Duda zszedł na drugi plan i cały program o 19:30 jest o Trzaskowskim, w skrócie że "szwabski pedał-kamienicznik sypiący ścieżki amfy kierowcom niemieckich autobusów". Ach, no i jeszcze wczorajszy "wywiad" red Holeckiej z Prezydentem, która z przejęciem pytała "Co zrobić, żeby rzeczywiście to pan wygrał? "

Dlatego było tyle zmiennych w ostatnim tygodniu, że nie wiadomo jak zagłosują ci niezdecydowani a jest ich całkiem sporo (6-11%), czy ich przekona taka propaganda czy wręcz przeciwnie. Moim zdaniem jeśli ktoś jeszcze nie był zdecydowany do tej pory, to znaczy że nie jest wyznawcą żadnej ze strony, czyli jest człowiekiem przekornym, a na pewno myślącym i takie nawalanie raczej go nie przekona. I szczerze mówiąc to dobrze by się stało żeby taka brudna kampania została ukarana, z moralnego punktu widzenia. Ale niestety nie mam złudzeń że tak się stanie, a może inaczej: zdziwię się jakby się tak stało. Po prostu rządząca partia zrobi wszystko żeby Duda wygrał i ma do tego narzędzia. Nie muszę przypominać kto stwierdza ważność wyborów i kto zadbał o przejęcie Sądu Najwyższego.

Tak czy siak, po niedzieli nie przyjdzie oczyszczenie atmosfery ani w sferze publicznej, ani prywatnej (chyba każdy doświadczył już tego podziału wśród rodziny czy znajomych), nie mówiąc o chaosie prawnym, protestach wyborczych i tego typu rzeczach. Czeka nas gorące lato, a pewnie i kolejne lata. Niestety.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UPRASZA SIĘ WSZYSTKICH O WYRAŻANIE SWOICH OCEN, OPINII CZY PRZEWIDYWAŃ W OPARCIU O ARGUMENTY MERYTORYCZNE, A NIE EMOCJONALNE. A JUŻ W OGÓLE NIE BĘDĄ TOLEROWANE OSOBISTE WYCIECZKI CZY OBRAŻANIE SIĘ WZAJEMNE, NIEZALEŻNIE Z KTÓREJ STRONY TAKIE POSTY WYJDĄ.

WIEM ŻE JEST NERWOWO, KAŻDY MA SWOJE SYMPATIE I PREFERENCJE WYBORCZE, ALE KAŻDY MA TEŻ CHYBA ODROBINĘ KULTURY OSOBISTEJ I PROSZĘ Z NIEJ KORZYSTAĆ. W PRZECIWNYM RAZIE TAKIE POSTY BĘDĄ PO PROSTU KASOWANE, BO NIC NIE WNOSZĄ DO DYSKUSJI POZA JEJ ZAŚMIECANIEM.

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
psotnick psotnick masz pełną rację, tylko jak ktoś pisze jednozdaniowo: gram na Dudę po 1,60 i dodaje "pewniaczek" to w dziale tematycznym w LM taki post z miejsca byłby oznaczony: "proszę o argumenty" bo w kursie na Dudę nie ma krzty value... I ja tylko dlatego tak napisałem, a nie, że będę głosował na niego czy nie na Rafała...

A i są argumenty na grę na Dudę... Owszem - tylko trzeba się trochę wysilić... 1 argument to, że buki z uporem maniaka od właściwie 2 tyg. nie ruszyły kursów w 1x2 co jest bardzo zastanawiające i 2 argument - dzisiaj Bielan napisał, ze wewnętrzne sondaże PiSu dają Dudzie prowadzenie... No i 3 argument - różnica jest minimalna

Ale nie można sobie pisać "pewniaczek" tzn wszystko można tylko to świadczy o tym, że ktoś nie ma pojęcia o bukmacherce... A jak ja to napisałem, żeby jakiś nowicjusz nie postawił 10k na taki "pewniaczek" to mnie wyzywają do pajacy... :mad: :)
 
paga 36,3K

paga

Użytkownik
psotnick psotnick masz pełną rację, tylko jak ktoś pisze jednozdaniowo: gram na Dudę po 1,60 i dodaje "pewniaczek" to w dziale tematycznym w LM taki post z miejsca byłby oznaczony: "proszę o argumenty" bo w kursie na Dudę nie ma krzty value... I ja tylko dlatego tak napisałem, a nie, że będę głosował na niego czy nie na Rafała...

A i są argumenty na grę na Dudę... Owszem - tylko trzeba się trochę wysilić... 1 argument to, że buki z uporem maniaka od właściwie 2 tyg. nie ruszyły kursów w 1x2 co jest bardzo zastanawiające i 2 argument - dzisiaj Bielan napisał, ze wewnętrzne sondaże PiSu dają Dudzie prowadzenie... No i 3 argument - różnica jest minimalna

Ale nie można sobie pisać "pewniaczek" tzn wszystko można tylko to świadczy o tym, że ktoś nie ma pojęcia o bukmacherce... A jak ja to napisałem, żeby jakiś nowicjusz nie postawił 10k na taki "pewniaczek" to mnie wyzywają do pajacy... :mad: :)
Odblokuj możliwość wysłania pw to się przekonasz jaki że mnie nowicjusz. Jak będziesz wypłacać taką kasę od buka w ciągu miesiąca to pogadamy. Wtedy się przekonamy kto nie ma pojęcia o bukmacherce.
Duda wygrywa nie dlatego, że ktoś go lubi. Po prostu ciężko roztrwonić taką przewagę w drugiej turze. Jeżeli tego nie rozumiesz to Ty nie masz pojęcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Odblokuj możliwość wysłania pw to się przekonasz jaki że mnie nowicjusz. Jak będziesz wypłacać taką kasę od buka w ciągu miesiąca to pogadamy. Wtedy się przekonamy kto nie ma pojęcia o bukmacherce.
Duda wygrywa nie dlatego, że ktoś go lubi. Po prostu ciężko roztrwonić taką przewagę w drugiej turze. Jeżeli tego nie rozumiesz to Ty nie masz pojęcia.
Nie pisałem, że ty jesteś nowicjuszem tylko, że jakiś nowicjusz to może zagrać za 10k ! Jak grasz takie kursy gdzie jest ZERO value to właściwie pozostawiam innym forumowiczom ocenę tego jakim jesteś typerem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 482

bmoran

Użytkownik
Tak czy siak, po niedzieli nie przyjdzie oczyszczenie atmosfery ani w sferze publicznej, ani prywatnej (chyba każdy doświadczył już tego podziału wśród rodziny czy znajomych), nie mówiąc o chaosie prawnym, protestach wyborczych i tego typu rzeczach. Czeka nas gorące lato, a pewnie i kolejne lata. Niestety.
Serio masz podzialy w rodzinie z takiego gownopowodu jak wybory?
 
Do góry Bottom