>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Oj Vader ???? jeszcze zanim zostałeś modem, było jasne powiedziane, że forum jest od 18 lat ????
szybko zmieniacie zasady... a może niektórzy moderatorzy ich nie znają?
 
grb08 0

grb08

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że to, że ktoś nie ma 18stu lat to nie jest dyskryminacja, to poprostu zasada, bądź jedna z zasad tego forum. Dlaczego miałaby byc to od razu dyskryminacja ? Bo demokracja do głowy uderza i róbta co chceta, gdzie chceta, bo wolnosc slowa, bo wolnosc wyboru ?
Nie mam nic przeciwko niepelnoletnim, niektóre osoby mogłyby okazac się &quot;Perełkami&quot; w typowaniu, poprostu miec smykałkę, nie mniej jednak, nie oszukujmy się - zbyt duża ilosc niepelnoletnich user&#39;ów powoduje, iż poziom forum nieco się obniża. Teraz należy zadac sobie pytanie jak to, a dlaczego ?
Ja, osobiście, odpowiadam sobie na to pytanie, iż poprostu stała się moda na buki, wiele osób po graniu &quot;byle jak&quot; ma ochotę na karierę na forum, tylko czy pomagasz forum rozwijac się, czy zaniżasz poziom ? Na to pytanie trzeba odpowiedziec sobie samemu.
Pozdrawiam WSZYSTKICH user&#39;ow bez wyjątków, nie neguję nikogo, bo każdemu należy dac szansę, ale lubię zasady, one określają poziom forum również.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Ta kwestia była już poruszana baner nie będzie wymieniany, każdy go sobie miło kojarzy, jest rozpoznawany poza tym admini mają do niego sentyment więc nie ma szans. Póki co ;)
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
ja mam pomysl pewnie juz moze ktos pisal podobny chcem zeby typerzy byli tu oceniani na podstawie kursu kuponu i wygranej tak jak w innych sportach za najlepszy najwyzszy kurs itd to 1 miejsce dnia albo tygodnia i tak jak w formule 1, 1-8 miejsce punktowane i pod koniec tygodnia podliczane, i wtedy wiadomo kto najwiecej na druzynach sie zna to moj pomysl nie rozbudowany ale miejwiecej na takiej podstawie jesli kapujecie tak jak w formule1 ilosc miejsc jest punktowanych i wtedy ten typer otrzymuje ilosc punktow zalezy od jego skutecznosci ???? jesli wam nie podoba sie to nie musicie komentowac
 
P 0

preton

Użytkownik
ja mam pomysl pewnie juz moze ktos pisal podobny chcem zeby typerzy byli tu oceniani na podstawie kursu kuponu i wygranej tak jak w innych sportach za najlepszy najwyzszy kurs itd to 1 miejsce dnia albo tygodnia i tak jak w formule 1, 1-8 miejsce punktowane i pod koniec tygodnia podliczane, i wtedy wiadomo kto najwiecej na druzynach sie zna to moj pomysl nie rozbudowany ale miejwiecej na takiej podstawie jesli kapujecie tak jak w formule1 ilosc miejsc jest punktowanych i wtedy ten typer otrzymuje ilosc punktow zalezy od jego skutecznosci ???? jesli wam nie podoba sie to nie musicie komentowac[/QUOTE]

Sory za offtop ale skoro nie pozwalasz wyrazac opini o swoim pomysle to po co go tu umieszczasz ? Pozatym nic nie zrozumialem a caly post to jedno zdanie ...
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
wlasnie ze nie zdanie musisz dokladnie wiedziec gdzie kropki powinny byc i przecinki ale jak juz musicie to piscie opinie wolalbym wasze propozycje napisac

...pisze tak bez kropkow i przecionkow i bez polskich znakow bo szybciej ale trudno jak ktos ma taki problem samemu powstawiac sobie przy czytaniu ja daje rade jak ktos tak pisze jak ja
 
G 46

ghs

Użytkownik
Kropki i przecinki nie są od tego, żeby ładniej wyglądało, tylko żeby łatwiej i szybciej się czytało. Twoje posty z tego powodu ciężko zrozumieć, trzeba się nieźle wysilić, żeby to odcyfrować. Ja od pewnego czasu jak widzę twoje posty dłuższe niż linijka, to je zlewam - szkoda czasu na próbę zrozumienia, o co Ci chodziło. Jest to też przejaw braku szacunku do czytających, czyli do innych forumowiczów - do potencjalnego pracodawcy albo dziewczyny byś tak nie napisał, bo Ci na tych osobach zależy. Z tego powodu można też odnieść wrażenie, że masz około 12 lat, bo piszesz jak osoba, która nie do końca opanowała sztukę posługiwania się językiem polskim.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
wlasnie ze nie zdanie musisz dokladnie wiedziec gdzie kropki powinny byc i przecinki ale jak juz musicie to piscie opinie wolalbym wasze propozycje napisac
...pisze tak bez kropkow i przecionkow i bez polskich znakow bo szybciej ale trudno jak ktos ma taki problem samemu powstawiac sobie przy czytaniu ja daje rade jak ktos tak pisze jak ja
Już miałem wcześniej zaznaczyć to ale dałem sobie spokój. Kropków, krowów, mrówków... nie lepiej kropek, krów, mrówek?
ghs ma rację. Szczerze muszę się przyznać, że jak widzę posty napisane tak chaotycznie to po prostu szkoda mi czasu na czytanie tego, myślenie o co komuś chodziło i nie czytam...
I. Regulamin Forum Bukmacherskiego
1. Użytkownicy forum powinni wypowiadać się w sposób kulturalny oraz przestrzegać podstawowych zasad pisowni języka polskiego.

Jak widać łamiesz punkt regulaminu... Choć ten punkt trudno egzekwować bo sporo userów go łamie.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
User ghs dobrze napisał. Mam takie samo zdanie na ten temat. To trzeba stosować jakieś kary. Nawet jak tutaj piszę na forum to moje błędy są korygowane, więc wystarczy tylko trochę czasu poświęcić na poprawne pisanie. Jeżeli chodzi o propozycje rozwoju forum itp. to może więcej konkursów. To z pewnością zwiększyłoby ilość użytkowników. Może najwyższy trafiony kurs dnia czy coś takiego? Najlepszy kupon z 5 zdarzeniami? Dużo pomysłów. Proszę rozważyć.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Mam pytanie czy kartki bedą leciały nawet za wykropkowane przekleństwa ? Kiedyś to było tolerowane. Już w sumie z Prasą gadałem co do warna, ale tak się pytam czy będzie to już norma.
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
mam pytanie czy ktos moglby zrobic terminarz wszystkich turniejow w pokera?? nie jest to trudne a na pewno ulatwiloby zycie. nie trzebaby dlugo szukac co gdzie i kiedy
 
G 46

ghs

Użytkownik
mam pytanie czy ktos moglby zrobic terminarz wszystkich turniejow w pokera?? nie jest to trudne a na pewno ulatwiloby zycie. nie trzebaby dlugo szukac co gdzie i kiedy
Skoro nie jest trudne, to nie widzę przeszkód, byś się tym zajął.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
mam pytanie czy ktos moglby zrobic terminarz wszystkich turniejow w pokera?? nie jest to trudne a na pewno ulatwiloby zycie. nie trzebaby dlugo szukac co gdzie i kiedy
Chodzi Ci o nasze forumowe turnieje? Jeśli tak, to w każdym temacie z turniej organizowanym przez nasze forum masz podany termin.
Jeśli chodzi o wszystkie turnieje, to masz odpowiednie działy - Freerolle na każdy dzień tygodnia oraz temat do ciekawych turniejów buy-in.
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
chodzi mi o turnieje z tego forum wiem ze kazdy jest w odpowiednim temacie ale prosciej byloby gdyby byl tylko terminarz co kiedy jest i gdzie bo czasami mozna zapomniec jaki turniej jest danego dnia i wtedy wejsc tylko w odpowiedni dzial z terminarzem i wiedziec co w danym miesiacu z tego forum bedzie
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
chodzi mi o turnieje z tego forum wiem ze kazdy jest w odpowiednim temacie ale prosciej byloby gdyby byl tylko terminarz co kiedy jest i gdzie bo czasami mozna zapomniec jaki turniej jest danego dnia i wtedy wejsc tylko w odpowiedni dzial z terminarzem i wiedziec co w danym miesiacu z tego forum bedzie
Ok dzięki za sugestie ????
Tylko pojawi się to j będziemy znali dokładny rozkład ligi na Pokerium ????
 
Do góry Bottom