VI Zlot Forum Bukmacherskie - 10-14.07.2014 Skorzę

Przyklejone tematy
ostatni wpis
VI zlot Forum Bukmacherskie - Skorzęcin 10-14.07.2014- informacje ogólne

marcin-odra: VI Zlot forum.bukmacherskie.com - S korzęcin - 1 0-14 lipiec 2014r. Forum.bukmacherskie.com zaprasza wszystkich użytkowników na szósty wspólny zlot miłośników sportu oraz dobrej zabawy. Impreza ponownie odbędzie się w miejscowości …

ostatni wpis 9 lipca 2014 20:50 przez marcin-odra
Pozostałe tematy
ostatni wpis
Temat ogólny

bandeodubin : No nareszcie pojawił się dział! To szybko, miejsce, terminy, jak co roku 😄 Ja oczywiście deklaruje organizacje, Enriques myślę też 😄 To na wstępie, kto chętny oprócz mnie?!

Dojazd i transport

marcin-odra: W tym temacie możecie pisać i dogadywać się w sprawach dojazdu na zlot. Kto jedzie autem, to zawsze może kogoś zabrać po drodze

ostatni wpis 14 lipca 2014 13:54 przez rumak57
Zapisy na zlot

marcin-odra: W tym temacie się zapisujemy na VI zlot użytkowników forum.bukmacherskie.com Miejsce: Skorzęcin Data: 10-14.07.2014 Ośrodek: http://www.bombola-skorzecin.pl/domki-omega,20,ceny.html Domki są 4 osobowe z łazienką oraz aneksem kuchennym. Jest miejsce na grilla, który …

ostatni wpis 2 lipca 2014 11:02 przez bandeodubin
Regulamin zlotu, czyli Wasze prawdziwe oblicze.

bandeodubin : Drodzy koledzy! Zdajecie sobie sprawę, iż po raz kolejny będziemy musieli przejść ten trudny dla nas okres w życiu i spotkać się na kolejnym zlocie- obozie przetrwania. Co roku staram …

Miejsce zlotu

benek_27 : Zakładam temat na miejsce zlotu, ze względu na lekki chaos panujący w temacie ogólnym. Termin: 10-13.07 . Szukamy miejsca w centrum. Bliżej Łodzi. Dokładnie jakiegoś miejsca na północ, zachód, północny-zachód …

ostatni wpis 8 kwietnia 2014 14:46 przez benek_27
6 283

Szósta impreza integracyjna naszej społeczności.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.