>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Miejsce zlotu

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zakładam temat na miejsce zlotu, ze względu na lekki chaos panujący w temacie ogólnym.
Termin: 10-13.07.
Szukamy miejsca w centrum. Bliżej Łodzi. Dokładnie jakiegoś miejsca na północ, zachód, północny-zachód od tej miejscowości. Mimo wszystko pozostałe lokacje mile widziane. Wszystkie bowiem zostaną rozpatrzone.
W ten temat wpisujcie jedynie linki i ewentualne opinie na temat danego miejsca.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Bliżej Łodzi. Dokładnie jakiegoś miejsca na północ, zachód, północny-zachód od tej miejscowości.
Adminom i moderatorom bliżej ? :cool:

Termin bardzo ciekawy, a żeby nie pisać na pusto, no i skoro każda propozycja będzie rozpatrzona, to ja polecam od siebie Dolistowo - https://www.google.pl/maps/place/Dolistowo+Stare/@52.0988573,19.2509362,7z/data=!4m2!3m1!1s0x46e03967db82c6c5:0xe438550a756c3ecd

Miejscówka bardzo dobra moim zdaniem wg. mnie na zlot integracyjny forumka. Nad rzeką Biebrza, &quot;mini-plaża&quot;, 2 wiaty zadaszone, parking, pole do rozstawienia namiotu. Sklepik-przyczepa dosłownie 30m od wody, oraz ławki ze stolikami aby w pełni rozkoszować się napojami chłodzącymi przy letniej upalnej temperaturze.

Dla bardziej wymagających jest sklepik Lewiatan nie dalej niż 300m od plaży. Jest też możliwość wypożyczenia kajaków na spływ po Biebrzy, dla aktywniejszych.

Forumowe MŚ 2014 w piłce nożnej na polanie wydają się formalnością.

Drugie miejsce, z którego mam super wspomnienia z wakacji z przed 2 lat to Okuninka - https://www.google.pl/maps/place/Okuninka/@51.9626111,18.7935012,7z/data=!4m2!3m1!1s0x4723c2da601ab08b:0x6941b8c49b63898f

Wiem, wiem, lokalizacje kompletnie nie na północny-zachód od Łodzi, no ale cóż, taki mamy klimat.

Jezioro Białe, plaża dookoła, znacznie więcej atrakcji niż w Dolistowie, mnóstwo lokali aby dobrze zjeść (tu zapadł mi jeden reklamujący się jako sprzedawca &quot;największego kebaba nad Białym&quot;). Dosłownie delicje dla żołądka. Jeziorko jest otoczone plażą, na której pełno pięknych Słowianek, na swojskiej śmietanie chowanych. Jest na czym oko zawiesić, uwierzcie.

Z atrakcji jest kilka rodzajów nart wodnych, motorówek, itp, oraz salon gier z jakimiś Erhokejami i innymi bzdetami wspomagającymi regeneracje człowieka po imprezowej nocy.

Nie wiem, jak nad Białym jest z jakimiś miejscami do rozłożenia ew. namiotów, bo wypad miałem tam 2 dniowy, i całą ekipą kimaliśmy w samochodach/pod nimi/ obok nich/na leżakach/gdzieś w krzakach/gdzieś w lesie/gdzieś na plaży (niepotrzebne skreślić).

Reasumując, Dolistowo jest bardziej spokojnie, zdecydowanie mało ludzi, lepsze dla odprężenia się. Okuninka to raczej miejsce dla aktywniejszych, bardziej przyjazne wizualnie, a także oferujące, wg. mnie lepsze efekty integracyjne.

Oba miejsca oceniam na bardzo dobre na wypady weekendowe lub właśnie tego typu zlot. Wiem że kursy na wybór tych zdarzeń wynoszą odpowiednio 501,00 oraz 751,00 no ale za symboliczne 2zł pykam każdą z miejscówek.

Dodatkowo, po raz kolejny, oferuje swoją pomoc przy ew. pracach graficznych, np. jakieś koszulki z okazji zlotu czy inne podobne. Na wypadek konkurencji w postaci innych grafików, pragnę zarezerwować sobie zaszczyt wykonania czegoś dla naszego forumka.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Adminom i moderatorom bliżej ?
Chodzi o to, żeby było w centrum Polski, bo taki był pomysł rok temu na zlocie. Twoje propozycje nie przejdą.

Ja na dniach czegoś poszukam, ale jak już rzucacie pomysłami to w miejscowości mogłyby być jakieś restauracje, klubami lub dyskotekami też nie gardzimy. Dobrze też jakby to było miejsce gdzie jednak się trochę ludzi przewija, bo wtedy integracja jest znacznie lepsza :cool:
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Chodzi o to, żeby było w centrum Polski, bo taki był pomysł rok temu na zlocie. Twoje propozycje nie przejdą.

Ja na dniach czegoś poszukam, ale jak już rzucacie pomysłami to w miejscowości mogłyby być jakieś restauracje, klubami lub dyskotekami też nie gardzimy. Dobrze też jakby to było miejsce gdzie jednak się trochę ludzi przewija, bo wtedy integracja jest znacznie lepsza :cool:
Wiem że nie przejdą ;) Może jednak ktoś się skusi odwiedzić któreś z tych miejsc. 5km od Dolistowa jest Fantazja, przez wielu uważana za najlepszą dyskotekę we wschodniej Polsce :p
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Wiem że nie przejdą ;) Może jednak ktoś się skusi odwiedzić któreś z tych miejsc. 5km od Dolistowa jest Fantazja, przez wielu uważana za najlepszą dyskotekę we wschodniej Polsce :p
może ktoś się skusi, ale nie zaśmiecajmy tutaj tematu bo od tego są inne fora (oczywiście bez obrazy cubson). Tutaj szukamy tylko i wyłącznie miejsca na zlot, tak jak powiedziałem, w tygodniu też czegoś poszukam.

I podziękowania dla administracji za ponowną zgodę, czyli rozumiem, że robimy zlot x10 lepszy niż ostatnio? ;)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jeżeli ktoś z okolic Władysławowa lub Trójmiasta będzie chciał udać się na zlot zapraszam na PW. Prawdopodobnie będę jechał autem to 4 osoby mogę zabrać, ewentualnie ustawimy się większą grupą na podróż PKP ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
o idealne miejsce można przy okazji potrenować bieganie ????
Chyba do sklepu jak w 2 godziny znowu wszystko wychlejemy ;)

Jeżeli ktoś z okolic Władysławowa lub Trójmiasta będzie chciał udać się na zlot zapraszam na PW. Prawdopodobnie będę jechał autem to 4 osoby mogę zabrać, ewentualnie ustawimy się większą grupą na podróż PKP ????
Ave! Już jedno miejsce możesz zaklepywać. Do Władka to się szarpnę nawet ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom