Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Elektronika

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Telefony

bodzio9 : Noszę się z zamierem kupna tego telefonu. Jesli ktoś go ma, lub miał z nim styczność, proszę o opinie. A może ktoś może polecić coś lepszego w podobnym przedziale cenowym? …

ostatni wpis 3 lutego 2017 18:48 przez porugalia
Pozostałe tematy
ostatni wpis
Wybór telefonu

gringo4x : Może jest tu ktoś w temacie telefonów ? Obecny nieodwracalnie zniszczyłem i szukam czegoś nowego Do tej pory miałem Iphona 6, wcześniej 4. Raczej nie interesują mnie najnowsze typu Iphone …

ostatni wpis 30 maja 2019 15:15 przez albinek
PS4 - gdzie kupic najtaniej

elalma : Czesc, mam pytanie odnosnie zakupu PS4 Slim. Obecnie najtaniej w marketach to 899zl za wersje 500GB. Znacie moze jakies sklepy/strony, gdzie mozna znalezc jakies ciekawe promocje na zakup tej konsoli? …

Telefon do zakładów

ddk1910: Witam! Zamierzam kupić sobie jakiś telefon tylko i wyłącznie do obstawiania na nim zakładów. Chodzi mi głownie o grę w bet365, znacie jakieś dosyć tanie telefony na ktorych zakłady mobilne …

ostatni wpis 13 marca 2018 22:59 przez kozi90
Orange abonament

ted : Jest możliwe że kolega przy przedłużeniu umowy dostaje iphona 7 za 100zł ? A ja płacac abonament 80zł/msc oferuja mi max telefony warte 400zł? Jakbym chciał takiego iphona to wg …

ostatni wpis 22 lutego 2018 19:07 przez xsebax
Telefony z zagiętym ekranem

mireklll : Witam szukam telefonu, podobają mi się smartfony z zagietym ekranem mam zamiar kupić , macie jakieś propozycje nie musi mieć kto wie jakich wymagań podacie jakiś model i poprosiłbym i …

ostatni wpis 10 września 2017 22:15 przez kapri76
Samsung S7 na ubezpieczeniu, mocny router nowy oraz PS4 1TB nowy

under555 : Witam serdecznie, mam dzisiaj na sprzedaż 3 rzeczy: 1. Samsung S7 z października, stan bardzo dobry, w 100% sprawny, gwarancja + ubezpieczenie (kradzież, uszkodzenia wszelkie pęknięcia itd.) za 1900zł do …

Potrzebna aplikacja

madman01 : Czy ktoś się orientuje jaka jest najlepsza darmowa aplikacja na androida, do pobierania muzyki mp3?

Wybór telewizora

radi77 : Witam, Przymierzam sie do kupna telewizora i chcialbym sie Was poradzic co byscie polecili? Wiekszosc czasu przed tv to wiadomo sport i dobry film(filmy takze z pendrive). Interesuje mnie przekatna …

ostatni wpis 24 kwietnia 2017 22:15 przez kapri76
Dodatkowy monitor do lap

pavel92 : Witam, jaki polecicie dodatkowy monitor do lap? Od dawna juz rozważam taki zakup, tylko ciagle nie moge sie zdecydować, , cena do 2tys

TV Box Opinie

nipek : Witam Posiada ktoś z Was TV Box'a ? Możecie się podzielić swoją opinią na temat tego sprzętu ?

Tablet

dajmoz : Poszukuje Tabletu do filmów 10 calowy. Mam zamiar go użytkować w czasie treningu na rowerze stacjonarnym w piwnicy. Zależy mi na tym żeby przetrzymał te warunki i nie był za …

Konsola - x360 czy ps3?

maross125 : Zakładam tutaj temat bo przymierzam sie do kupienia jakiejś konsoli do gier. Macie może jakieś doświadczenie z tym związane ? Co jest " lepsze ", wydajeniejsze ? Która konsola ma …

ostatni wpis 21 stycznia 2017 14:35 przez dajmoz
Problem z Moto G3

madman01 : Jak w smartfonie Motorola Moto G3? wyłączyć powiadomienia o aktualizacji androida do wersji: 24.201.5.en.EU , Zainstalowalem ostatnio wersje Marsmallow 6.0.1 i nie chce ciągle aktualizowac bo juz aktualizowalem 2 razy …

ostatni wpis 14 stycznia 2017 16:08 przez madman01
Podłączenie anteny

marcinmotyl : Mam pytanie, czy jest taka możliwość żeby nie podłączać anteny bezpośrednio do dekodera i żeby odbierać telewizje (nc+). Tzn chodzi mi czy jest możliwość podłączyć antene np do jakiegoś urządzenia …

Używany smartfon do 150zł

kamils : Potrzebuje smartfona do 150zł. Na allegro jest pełno ale oni są na dość starych systemach android. Mogą być wolne. Mi zalezy aby był w miarę szybki i miał ram co …

ostatni wpis 22 listopada 2016 20:56 przez abraxas
Którego smartfona wybrać?

radi77 : witam, na dniach przedłużam umowę i mam problem z wyborem telefonu. Zastanawiam się nad: - Sony Ericsson Xperia arc S - Sony Ericsson Xperia neo V - Samsung Galaxy Ace …

Dysk zewnętrzny- który?

bu4g1 : Planuję kupić dysk zewnętrzny 2- 3T. Jest ktoś kto takowy ma i mógłby jakiś polecić to może podzieli się opinią. Przeszukałem trochę internety, ale nic ciekawego i konkretnego na ich …

Jaka drukarka

grege01 : Jaką drukarke polecilibyście mi? chodzi mi o drukarke jak najbardziej oszczędną czyli tanią w zakupie i eksploatacji, jakość druku nie ma znaczenia. może byc laserowa albo atramentowa. z góry dzieki …

INTERNET VDSL a ADSL

tom3kt : Witam, Zmieniam internet z ADSL na VDSL czy konieczna jest zmiana modemu czy nie bedzie różnicy? Posiadam Pentagram 6331-62

ostatni wpis 17 lipca 2016 13:47 przez marcin-odra
147 1 955

Sprzęt RTV, telefony, konsole oraz inne urządzenia.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.